Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.01.2017
Малин

«Малин Енергоінвест» vs Фабрика банкнотного паперу


Підвищення вартості очищення стоків поки не буде, але...

Про переговори на Фабриці банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України повідомляє ТОВ «Малин Енергоінвест»:

26 грудня 2016 року в адмінприміщенні ФБП БМД НБУ відбулася зустріч керівництва Банкнотно-монетного двору та керівництва міста по питанню не підвищення вартості послуг з очищення побутових стоків, передачі очисних споруд ФБП в комунальну власність та інші технічні питання зниження собівартості очищення стоків.

Після тривалого обговорення досягли згоди утриматись від підвищення вартості очищення стоків та залишити діючу ціну – 8,16 грн за 1м³.

Однак не зважаючи на попередні домовленості 09 січня 2017 року Банкнотно-монетний двір НБУ листом вих. №81-0028/105563 повідомив ТОВ «Малин Енергоінвест» про застосування нової ціни – 10.75 грн/1м³ з 01.01.2017 р. по 28.02.2017 р. У цьому ж листі зазначено, що з 01.03.2017 року БМД НБУ буде здійснювати очищення стічних вод міста виключно за економічно-обгрунтованою ціною. Питання: Який компетентний орган підтвердить економічно-обгрунтованість ціни на послуги з очищення стічних вод? Фабрика банкнотного паперу?

Питання передачі очисних споруд ФБП НБУ у комунальну власність керівництвом Банкнотно-монетного двору було знято з обговорення як недоцільне.

11 січня 2017 року Банкнотно-монетний двір Національного банку України виставив штрафні санкції ТОВ «Малин Енергоінвест» в розмірі – 103,3 тис. грн. за несвоєчасне проведення розрахунків. Такі дії Національного банку України призводять до стрімкого підвищення тарифу на очищення стоків від населення та збитків підприємства.

Керівництво Банкнотно-монетного двору НБУ своїми діями призводить ТОВ «Малин Енергоінвест» до долі підприємств МКП «Паперовик» та ДКП «Малинміськводоканал», які фактично стали бакрутами.

ТОВ «Малин Енергоінвест» закликає громадськість до участі у вирішенні проблем з очищення стічних вод та стрімким зростанням їх ціни.

Питання передачі очисних споруд від ФБП НБУ в комунальну власність міста повинно бути першочерговим і терміновим.

ТОВ «Малин Енергоінвест».

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.01.19 23:03 -
Иван с Юты (46)
0 0
Покупать гавно - итересное предложение! Ноу-Хау, однако! Малин - город прогресса и инноваций! По уровню цены на водоотвод - первый город в Украине вступивший в ЕС! Слава местной власти и самоуправлению!
Відповісти
2017.01.19 11:53 -
Valentin (42)
0 0
Боже, дякую тобі за цього клоуна. Пиши частіше, але обережно, не спалися)
Відповісти
2017.01.19 12:11 -
Князь Мал (43)
0 0
СлиФФ Зощитан! :)
Відповісти
2017.01.19 13:07 -
Valentin (44)
0 0
таки ж клоун))))
Відповісти
2017.01.19 14:03 -
Князь Мал (45)
0 0
Ф бобруйск, жЫвотнае ;))
Відповісти
2017.01.19 08:39 -
Князь Мал (36)
0 0
Тут таке розповіли компетентні люди - ржунімагу!!!
Таки вчора відбулася стрелка на фабриці. Мер і Ко були.
Так от, кажуть, що наш мер родив прогресивну ідею і запропонував фабриці купляти у міста каналізаційне, пробачте за хвранцузьку, гівно! Щей погрожував, що як не купите, то я вам всім покажу, якусь мать.
У мене теж рацуха є! А чого це ми жителі міста повинні енернохрені своє гівно віддавати просто так та ще і платити за нього 19 грн.!!! Цікава історія. Нехай теж у нас його купляють! Пропоную розділяти його на большоє і маленькоє, і продавати це все енергохрені по 5 та по 3 грн.! Добре дитяче по 2 грн.! :)
Відповісти
2017.01.19 10:23 -
Valentin (38)
0 0
Як ти там кажеш? Совпадєніє?)))
Щось ви пане разом із своїми компетентними в першу чергу все дізнаєтесь.

Кіііітт????!!!!!! Ти ж казав банкнотка тут бодається?! Що тепер скажеш?
Відповісти
2017.01.19 11:21 -
Князь Мал (39)
0 0
Места надо знать инсайдерские :)
Давай розповідай, що тобі розповіли міські мужновладці. Чи, можливо, ти сам там був? ;)
Відповісти
2017.01.19 11:23 -
Князь Мал (40)
0 0
Забув. Ще сказали, що там ЗМІ було мерське кишинькове. Чекаємо "правди" від місцевої влади в ЗМІ! :) Де мій попкорн! :))))
Відповісти
2017.01.19 08:53 -
dumayu (37)
2 0
Ця біда прослідковується в міського голови вже явно: братання з потенційним виборцем та нерозумно гоноровите ставлення до високих чинів, які так чи інакше впливають на життя в цьому місті. Якщо він, вибачте, бикує, а нам показує і ми бачимо, що бореться за наше благо, то це і є одна з вагомих причин того, що Малин кромсають з усіх боків.
Відповісти
2017.01.19 11:33 -
Князь Мал (41)
0 0
Не везе нам з головами.....міськими...напасть якась....
Відповісти
2017.01.18 10:45 -
Кіт Мармиза (33)
0 0
Слухайте, компетєнтниє! то був мер на переговорах чи не був??? чого мовчите і ваші і наші? агоооввв....
Відповісти
2017.01.18 11:44 -
Инкогнито (35)
0 0
не
Відповісти
2017.01.18 10:49 -
Valentin (34)
0 0
без понятія
Відповісти
2017.01.17 21:01 -
Valentin (26)
0 0
ото тебе понесло....
Ну ладно-ладно ти не з банкнотки Князьок, але ще на 2 простих питання дай відповідь:
1.Про які погонні метри ти торочиш? Ні на сайті ні в ЗМІ нічого я такого не бачив, значить Корнійчук писав вам якогось листа.
2.Звідки ж ти так знаєш процедуру передачі очисних?
Павлік ти Морозов, конспіратор=)
Відповісти
2017.01.18 09:13 -
Князь Мал (29)
0 0
1. Люди розповідали. Компетентні.
2. Я не казав, що знаю, я тебе запитав.

Ще щось?
Відповісти
2017.01.17 21:04 -
Valentin (28)
0 0
3.Забув ще ж третє, то звідки ж така інфа про майбутній набір на роботу на очисні?
Відповісти
2017.01.18 09:13 -
Князь Мал (30)
0 0
3. Люди розповіли. Компетентні.
Відповісти
2017.01.18 09:42 -
Valentin (32)
0 0
От і розібрались ху із ху.
Відповісти
2017.01.16 18:26 -
Инкогнито (8)
0 0
Княже друже мій хоть раз в житті перестаньте думати про себе я розумію банкнотка .соціалка і все таке але ж скільки можна це місто через коліна ломати .ви все таки в ньому живете .
Відповісти
2017.01.17 09:33 -
Князь Мал (15)
0 0
Ви розберіться в ситуації, а потім робіть висновки. Директор енергохрені вимірює електроенергію погонними метрами. Далі щось пояснювати?
"Совпадєніє? Не думав!!!" - (с) Дмітрій Пасульов
Відповісти
2017.01.16 21:34 -
Valentin (10)
0 0
Теж мені Князя Малинського знайшли))), це ж Паша Банкнотовський по батюшке Петрович
Відповісти
2017.01.17 09:29 -
Князь Мал (14)
0 0
Багато знаєш хоча і помиляєшся! Сам-то хто? ПЕтя Париж? Олекса Якавашаправовапозиція? Микола Поліно? Чи Микола стрілець-автоматчик? Хоча, ні останній електроенергію погонними метрами міряє... :)))))
Відповісти
2017.01.17 11:25 -
Valentin (17)
0 0
Зачепили хворого за живе)))) Да не сци кип"ятком)) Ніхто бить тебе не буде. Коли вже малин побачить зарплати Банкнотки? Інвест вже всі обсмоктали, все знаємо, сім"ї зарплати і .т.д. Комунльщики хоч якісь роз"яснення дають в газетах, а Фабрика БП тиць піздиць нате вам по 5 рублів. куб, та не давайте по 10! Да з якого х... ви їх берете???? І так завжди! От скажи мені яка зарплата в Іщенка?
Відповісти
2017.01.17 16:07 -
Князь Мал (23)
0 0
Ущербний (неповноцынний) ти, Вальок. Чужы заплати рахужш. Більша ніж ти податки сплачуеш. Я так думаю. Подзвони йому на 52407 у довіднику телефон є. А зарплати побачити просто, мізки потрыбно включити ;) Так от, банкнотка, на скільки я знаю, не може ціну встановлювати з потолка як енергохрень, бо державний орган.
Відповісти
2017.01.17 21:02 -
Valentin (27)
0 0
мдам, то де глянуть розрахунок ціни "не з потолка"?
Відповісти
2017.01.18 09:15 -
Князь Мал (31)
0 0
Я ж вже иказав, мізки включити потрібно.
Відповісти
2017.01.16 22:16 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
Ах ти ж, Валюха, не простий парень. То шо ти Валентинович я й не думав, але на яком етажі в Бєлом домі ти сидиж? га? Упрости задачку)))))
Відповісти
2017.01.17 00:18 -
Valentin (12)
0 0
Котяро не думай про сосіску, вуха трохи нагостри. Да все просто! Тарифи встановлює виконком! А член виконкому хто??? Ну от і ответ-прівет.
Да і сам пост Павліка переглянь, написано в стилі : Мамооо.. це не яаа!!! Це все вони..!!!
Відповісти
2017.01.17 13:05 -
Кіт Мармиза (20)
0 0
Да ти, Валюха, не на шутку розойшовся, тіпа такий всєзнайка...але збоку стою. Так я і кажу шо все знаєш.. шо холопам нєвєдано.. і про тарифи не питаю а питав на якому етажі сидиш? Ви гляньте як віртуозно стрєлочки переводидь!!! га?! Ахха)) да ахха! йому все
і про виконком. сходив подивився. Всяяя Шостакова рать!!!! а шо не Шостакова то туди не ходить, а шо ходить то сидить под діваном... знайшов куди показать.. аххах))
думаю банкнотка це не м.рада в составі ен-чоловік шоб в коментах бадаться
Відповісти
2017.01.17 15:56 -
Valentin (22)
0 0
Кіт, ти мене інколи дивуєш. А що я написав такого чого не було в газетах написаного? Менше текста, ти бачив коли-небудь розшифровку тарифу на очистку від банкнотки? І я ні!!! А павлік он навіть знає , що скоро братиму туди когось, а ти мені тут пишеш Фабрика не буде бодаться)
Відповісти
2017.01.17 16:26 -
Князь Мал (25)
0 0
Може ти ще російські новини дивишся та вважаеш,що Кримїх і в ОРДЛО їх немає?
Відповісти
2017.01.17 09:36 -
Князь Мал (16)
0 0
Розумний аж страшно!
Совпадєніє? Не думав!!!" - (с) Дмітрій Пасульов
Відповісти
2017.01.17 11:26 -
Valentin (18)
1 -1
ахха)) Не думав!!! Не думав!!! Не думав!!! ....Дурачек
Відповісти
2017.01.17 16:23 -
Князь Мал (24)
0 0
Я вже і так здогадався хто ти є. Але самокритично!
Відповісти
2017.01.16 18:30 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
То був мер на стрєлці чи не був?
Відповісти
2017.01.16 10:50 -
Князь Мал (4)
0 0
Цікаво. Якщо ціна ФБП 8,16, а ми платимо 29,3, то за що 21,14 бере інвест?
В 2,5 рази більше?! Совпадєние? Недумав! :)
Відповісти
2017.01.16 13:21 -
Valentin (5)
0 0
не знаю шо ви там платите, я плачу 19 грн.
19 - 8,16=10,84 бере інвест
Відповісти
2017.01.16 15:18 -
Князь Мал (6)
0 0
Складова інвеста більше.
Відповісти
2017.01.16 15:44 -
Valentin (7)
0 0
то я ж і не кажу, що менша, а тепер ще нова ціна он читайте наверху 10,75.
19-10,75=8,25 бере інвест, тепер менша) ви хоч платите за ту каналізацію? Цін не знаєте. Аби ляпнуть
Відповісти
2017.01.17 09:15 -
Князь Мал (13)
0 0
Для нової ціни потрібно укласти договір. Якщо не забув, то енергохрень опублікувала в МН нову ціну по 23 чи 24 не памятаю. А 10, 84 за що?
Відповісти
2017.01.17 12:01 -
Valentin (19)
0 0
Усьо! Молодец, тепер йди читай газету))) тупень-тупньом. Рішення було? Оголошення введення в дію було? Не переводь стрелкі! Вже ця комуналка у всіх в печінках сидить, а фабрика ваша ще нижче. Віддайте очисні міській раді, чи больно пірожок вкусний? Так хоть взнаєм за що нарахували.

Пора йти до мера по зарплату, або в штат хай мене включать.
Відповісти
2017.01.17 15:47 -
Князь Мал (21)
0 0
:))))))))) А ти процедуру передачі знаєш, розумик? Фабрика-фабрика. Коплекс меншовартості у тебе, що на ній не працюєш? :))) До речі, чув на очисні когось мають брати! Йди, будеш у темі!
Відповісти
2017.01.13 23:19 -
Кіт Мармиза (3)
2 0
..або було так думаю, приїхало керівництво міста в составі Корнійчука і Поліновського, ну мо ще і Піковський та й ну договарюваться.. а там питають, а де ж Главний? а їм кажуть шо не царське це діло гомняними ділами займаться, опочєваєт батюшка... а там дядьки так вєжліво покивали , тіпа от і договорились..
Відповісти
2017.01.13 18:33 -
Инкогнито (1)
0 0
Цікаво мерский трактор цікавий всім а очисні для міста то не той рівень .
Відповісти
2017.01.13 23:08 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Слухай, нєІзвєстний, а в той комісії із КЕРІВНИЦТВА міста мер був? не подивуюсь як не було
Відповісти