Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

27.10.2014
Малин

Малинчани обрали міського голову - результати голосування


У Малині завершився підрахунок голосів та здача протоколів МВК на усіх 11 виборчих дільницях. За результатами, більшість голосів (5079 або 41,83%) отримав кандидат на посаду міського голови ШОСТАК ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ.

Позиції інших кандидатів мають такий вигляд (у цифрах та відсотках):

- Карпук Анатолій Ілліч1754 або 14,4%

- Федоренко Василь Михайлович930 або 7,66%

- Поліновський Микола Леонідович756 або 6,23%

- Гомулко Ігор Михайлович575 або 4,74%

- Кондрачук Анатолій Юрійович472 або 3,89%

- Недашківський Анатолій Ілліч 384 або 3,16%

- Омельченко Євген Борисович367 або 3,02%

- Амерханян Олександр Миколайович356 або 2,93%.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.28 08:49 -
Huskuld (19)
0 -1
якшо удосужиться отсев прибрать з доріг, проолосую на наступних виборах занього. А поки шо філософія - маємо те, на шо заслуговуємо. Не думаю шо буде гіршим ніж папєрєднікі, а от чи кращим, час покаже. Реально там не було з кого вибирати . "Я так думаю" © Міміно
Відповісти
2014.10.28 19:08 -
Альф (21)
0 0
Багато хто голосували, бо не було кращого...Так що Шостаку тре ну дуже постараться, аби його перше мерство не стало останнім...
Відповісти
2014.10.27 21:36 -
Лариса Ткаченко (12)
1 0
Олексій Григорович, бажаю в такому ж темпі розвивати наше спільне місто, як і при минулому Вашому правлінні - на більше ви не спроможні))) Ви не господар - а ... юрист))) Багато говорите, а толку то з цього???) Вітаю малинчан з подальшим кращим життям в ...ямі!!!
Відповісти
2014.10.28 08:43 -
Ольга Гура (18)
0 0
Ну... малинчани самі залюбки перетворюють своє місто на яму. Чи багато Ви бачите пострижених газонів біля приватних обійсть, магазинчиків, аптек, прибраних від сміття прибудинкових територій, - адже усе це - обов'язок господаря обійстя, прописаний у правилах благоустрою міста. Зате стихійних смітників - на кожному кроці. То хто ж винен малинчанам? Чи треба обов'язково поліцая з дубінкою, щоб люди дотримувалися норм санітарії та благоустрою?
Так що вітаю Олексія з вагомою перемогою і бажаю не лише меру, а й громаді пам'ятати про свою відповідальність за збереження та розвиток свого ж міста. Багато що залежить від нас самих, було б бажання міняти життя у місті накраще.
Відповісти
2014.10.28 08:51 -
Малинський (20)
0 0
А про поліцая з дубинкою треба подумати
Відповісти
2014.10.28 19:10 -
Альф (22)
0 0
І бажано прописать і приписать поліцая до правил благоустрою... А то правила самі по собі, люди самі по собі...
Відповісти
2014.10.27 21:18 -
Малинський (9)
0 -2
Олексій Григорович, бажаю в такому ж темпі розвивати наше спільне місто.Програма мені сподобалась-все прочитав те що хотілось побачити і почути, але потрібно закріпити реальними справами і тоді бути вам вічним мером. І не забути про побажання малинчан не Оранти- а князя Мала (це ж наша історія? Вона має зайняти почесне місце, бо що то за місто без власної історії! А де ж вітання, добродії! Що ви все про Поліновського та про Поліновського-він же не мер і тим не заступник. Найбільше сподобалась ідея індустріального парку, проспект Машинобудівників, госпітальний округ та Малин як укрупнена адміністративна одиниця, в цьому напрямку потрібно всім працювати, щоб бути кращим містом області і Україні і не на папері. Ніхто не проти? Я за розвиток міста! Давайте на краще міняти і мінятися. Забути про старі схеми і робити все по европейськи
Відповісти
2014.10.27 21:34 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
Малинський, з вічним це ти переборщив...
Відповісти
2014.10.27 19:59 -
робер артуа (7)
0 0
Прикольно , Поліновський набрав аж 6 процентів , я давав йомк 5 до початку голосування.
Олексій Григорович-поздоровляю , бажаю нарешті розпочати в Малині координальні зміни на краще!
Відповісти
2014.10.27 13:35 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
у своєму прогнозі під статтею про підтримку Поліновського я помилився тільки стосовно В.М. Федоренка... визнаю, недооцінив. решта - так і є. а зважаючи на кількість виборців, що проголосували "проти всіх", то лідерство О.Г. Шостака безззаперечне - подобається це комусь чи ні.
Відповісти
2014.10.27 14:51 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Стосовно прогнозу треба визнати,що ти був найближчим до тих результатів,що маємо.
Відповісти
2014.10.27 13:25 -
Инкогнито (1)
0 -3
Прикольно сепаратисты последние
Відповісти
2014.10.27 14:23 -
Олександр Амерханян (4)
3 0
Сепаратисти і є "инкогнито", які ховають своє обличчя та ім`я.
А справжні патріоти завжди відкриті та не соромляться свого імені.

Щиро вдячний всім хто не посоромився віддати за мене свої голоси! Дякую всім!!!
Це тільки початок нашої спільної справи щодо набуття юридичного статусу громади міста!!!
Відповісти
2014.10.27 15:20 -
Юрій Смалюк (6)
1 0
Олександре,не звертай уваги на ...,бо воно й назвало себе в середньому роді.Ідея з юридичним статусом хороша,та є багато спірних питань.Сподіваюсь у нас буде ще можливість подискутувати.
Відповісти
2014.10.27 20:57 -
Малинський (8)
0 0
Після перемоги надЖ
Відповісти
2014.10.27 21:33 -
Юрій Смалюк (10)
0 0
Розшифруй букву Ж.
Відповісти
2014.10.27 22:08 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
Так, Журавський тут недочого, Жопу перемогти нерєально, Жабу можна задушить, але до чого тут вона? Ну незнаю....
Відповісти
2014.10.27 22:05 -
Малинський (13)
0 0
Ще не зрозумів, які пташки відлітають і коли, а які ні: вікі
https://ru.wikipedia.org/wiki/Зяблик
Відповісти
2014.10.27 22:55 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
Ага!!! Коли дЗ через Же полетить в Е(дем) тоді з А можна поговорить про М.
Ну так би зразу і сказав!
Відповісти
2014.10.27 23:03 -
Малинський (17)
0 0
Тільки в Малині такі коти розумні!
Відповісти
2014.10.27 23:01 -
Малинський (16)
0 0
ого, ни Х; Y ce координаты
Відповісти