Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

3.08.2015
Малин

Маршрутний лист №1. Доповідна записка міському голові від спостережливої громади


Шановний Олексію Григоровичу!

Щодня слід у слід рухаюся тим же маршрутом, що і Ви, ходячи на роботу. З тією лише різницею, що я – пішки, а Ви – на колесах. (Ні, Боже збав, підвозити не треба!). Суто технічно моє бачення маршруту об’єктивніше, адже повільний рух доповнюється насолодою споглядання. Особливо то важливо за кілька тижнів до завершення конкурсу «Мій квітучий Малин».

Розпочну (до початку маршруту) з краєвидів, котрі потрапляють, гадаю, Вам на очі ще з Вашого власного вікна. Але виправлюся – не потрапляють, а мали б потрапити, бо їх добре видно, та чи бачите?..

Йдеться про космічну поверхню некосмічної автостанції.

Так, я знаю, що то інопланетна територія, а не міська. Але в ті вибоїни вже років з «надцять» потрапляють не інопланетяни, а малинчани і гості міста. Хотіла зацитувати думку водіїв, то не вийшло – одна нецензурщина. Хотіла запитати селян Малинщини, що приїздять до столиці району – у них уже й матюки закінчилися.

Рухаємося далі – в напрямку центру – вулицею Винниченка. Я, як і раніше – тротуаром, ви – колесами. Хочу запитати обережно про оту вузеньку смужечку між тротуаром і проїжджою частиною: вона стає загрозливо широкою за рахунок недбалості коліс недбалих водіїв. Стільки землі навозили, що там можна сміливо орати. І то не перший рік.

Переглянула програму соціально-економічного розвитку міста, сподівалася там знайти пункт про запровадження імпровізованих городів чи газонів вздовж полотна дороги. Не знайшла. Та й городом чи газоном цю смужку багаторічного піску повноцінно назвати не наважуюся. Там ростуть бур’яни і купи сміття. Тому варто або засіяти города, або здерти його з карти доріг.

Так-так, знаю, що і ця ділянка практично інопланетна, і нею мають перейматися дорожні служби. Однак був час, коли узбіччя чистилися справно. А людський ресурс є! Попросіть чемно у кожного, хто живе на Винниченка, щоб вийшли раз у квартал і зчистили імпровізований город.

Вам лишиться покланятися комунальникам, щоб забрали той пісок, бо ще знадобиться з настанням зими. Водночас казенні кошти на посипку ожеледиці зекономите.

Ще одна маленька недолугість привернула мою увагу, а я – вже Вашу. Отой трикутничок на розі Винниченка і Дорошок. Що, і він не міський? Бо там будка РЕМу стоїть? Але вони ж не інопланетяни, ні? Нехай підстригають бур’янці на крихітному клаптику.

Я вже не кажу про те, що око порадувала б мініатюрна клумба. Тоді зіллю там би місця не лишилося, а в невихованих інопланетян рука б не піднялася в квітник чи доглянутий газон сміття кидати. Енергетики вміють територію впорядковувати. Хіба Ви не бачили, який лад у них завжди перед конторою?

А цей об’єкт на ближніх підступах до Вашого кабінету – апофеоз сліпоти, причому колективної. Два унікальні приміщення – кінотеатр і колишній офіс «Оранти». Уже в Малині всі припинили стогнати риторичне «Чому?» і «Хто винен?».

Похрипли.

А я знаю відповіді на ці питання! Ніхто не винен. Бо був би господар, то такого б не було. А так: нема господаря ні там, ні там – ніхто не винен. І врешті решт, нічого поганого немає в тому, що в центрі міста і Європи стоїть пам’ятник, така собі безвитратна і доступна у засобах інсталяція на тему «Як не треба чинити з громадським майном».

Повчально одначе.

От і приїхали. Кінцева зупинка, виходьте. Ви – на роботу. Особисто я – в тупик. А щоб вийти з нього, вихід один – рухатися у зворотньому напрямку. І хіба, зрештою, Малин не це робить? Гірко лише, що в протилежному кінці маршруту – його початок, теж тупиковий. І він у Малині такий не один, насмілюся підвести риску.

 З повагою, Ваша Громада

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.08.04 11:49 -
Кіт Мармиза (24)
0 0
Для каки под носом не може буть ніяких оправданій. Так шо, Григорович, беру замов та хоч ті кульки подалі в кущі позакидайте. Ну і сфоткаєтеся заодно
Відповісти
2015.08.04 11:05 -
Григорій Шитюк (22)
0 0
мер в очах громади завжди буде крайній - тому що усьому місту голова, але шановне панство, мер сам по собі лад у місті не наведе - навіть на суботниках. Шостаку можна дорікнути, що при таких порядках, не ті люди займаються (або не займаються) благоустроєм...
окрасою Малина стала не тільки вибілена-виметена вулиця Грушевського, але й пофігізм городян, бажання жити у свинарнику і повна безкарність за засмічення міста та околиць.
Відповісти
2015.08.04 12:11 -
Ольга Єсипчук (26)
0 0
хто винен в тому шо парк не коситься, хто винен шо звідти сміття не вивозиться, хто винен шо в нас не клумби в центрі, а чорт зна шо, хто винен в тому шо пісок на дорозі? мабуть Ви, чого ж не прибираєте?
Відповісти
2015.08.04 12:39 -
Черемушки (27)
0 0
Мы говорим, про автостанцию и улицу на которой частные дома. Здесь один ответ. За парк соответсвенно другой. Не путайте палец, с другим органом!
Відповісти
2015.08.04 12:44 -
Ольга Єсипчук (28)
0 0
ну звісно. чого ж пан Шостак в себе під хатою не заасфальтував? автостанція ж, приватний сектор.
Відповісти
2015.08.04 11:49 -
Черемушки (25)
0 0
Правильно Гриша, мы все ждем супермена, мэра, президента, депутата который наведет порядок. А сами, где жрем там и срем!
Відповісти
2015.08.04 11:42 -
Юрій Смалюк (23)
0 0
Ніхто з громадян і не вважає,що міський голова особисто повинен прибирати смітники.Його завдання-ОРГАНІЗУВАТИ такі роботи комунальними службами.Ото йому і дорікають за неналежну організацію ,управління і котроль за такими роботами.Тому він і крайній.І якщо у міста і його комунальних підприємств не вистачає ресурсів (фінансових,матеріальних,людських) для таких робіт,то пан Шостак так прямо і каже,що ми можемо на прибирання витратити хоч весь міський бюджет,але з часом смітники знову будуть рости,як гриби після дощу,бо ще не всі вулиці міста охоплені вивезенням ТПВ,ще не стоять у нас контейнери,ще невчасно прибираються урни і вже встановлені поодинокі контейнери,сміття з яких навколо розкидать бродячі собаки,ще свідомість наших містян знаходиться на низькому рівні...Перелік цих "ще" можна продовжувати.Тому ця проблема не може зникнути усуненням якоїсь однієї причини з цього переліку.Потрібно вирішувати все в комплексі.І в першу чергу висвітлення у ЗМІ та проведення роз"яснювальної роботи ,починаючи з дитячого садка і молодших класів школи.
Відповісти
2015.08.04 10:44 -
Valentin (21)
1 0
Ну просто шедевр, мови нема, мер крайній, але ви мене вибачте, нащо тоді Стурчак із його Благоустроєм? Одну вулицю (Грушевського) білити і підмітати???
Відповісти
2015.08.04 09:52 -
Ірина Кримська-Лузанчук (20)
1 0
Дозволю собі вступити до діалогу з такими думками. У коментарях є інформація, що руїни колишнього кінотеатру - власність підприємця. Бога ради, хай властвує! Але без шкоди для довкілля і псування міських пейзажів. Зараз у цієї власності статус нетрів і центрального смітника. Правила благоустрою цього не дозволяють. Так само і щодо контори "Оранти", теж колишньої. А чому б не зберегти архаїчний вигляд приміщення, але головне - зробити легку косметичну пластику фейсу? Чиєю б та контора не була... Старе й колоритне має свою привабливість, але занедбаність - ворог будь-якої привабливості. Стоять ці дві потвори, як більмо на оці, а могли б стати окрасою Малина.
Відповісти
2015.08.04 09:14 -
dumayu (19)
0 0
Оранту потрібно, як мінімум, законсервувати, щоб вона не повторила долю кінотеатру. Для цього не потрібно ні великих коштів, ні великого ума - достатньо одного розпорядження міського голови.
І про відро крейди вже писали. Навіть, якщо будуть зносити, то це не привід держати руїну в центрі міста.
А якщо це питання міський голова не може вирішити лише усною вказівкою, то або місто не таке, або міський голова не той.
Відповісти
2015.08.03 22:53 -
Олег Антонюк (13)
0 0
А Оранту будуть зносити. Який сенс її білити?
Відповісти
2015.08.04 13:03 -
Ольга Гура (29)
0 0
Поки її знесуть, поміняється ще не один мер, тому білити є сенс.
Відповісти
2015.08.03 23:23 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
Мармизо! А шо це у вас под порогом йолка новогодня стоїть аж до літа?
А шо її викидать? Скоро отопітєльний сєзон!!!
Відповісти
2015.08.03 22:52 -
Олег Антонюк (12)
1 0
кінотеатр в приватній власності — з Наума й питайте, і відносивсякінотеатр до району, а не у до міста — для необізнаних
Відповісти
2015.08.04 23:01 -
Малинський (30)
0 0
Кінотеатр знаходиться на територіі міста та ще й центральній! А не десь в полі в районі. Є загальні правила благоустрою і вони для всіх. А ще господарь міста є чи нема? І взагалі краще б його передали безоплатно реальному інвестору а не Науменку, який лад не може навести в себе в торговому центрі, думали кому продаєте чи ні. Та ніхто нічого не планує є тільуи ціль перепродажу
Відповісти
2015.08.03 23:20 -
Кіт Мармиза (14)
1 0
Мармизо! А шо це у вас на вікні у вазонах какашки з кізяхами? Та квартіранта поселив... для необізнаних.
Пусть срьот!!!! Я тут при чом???
Відповісти
2015.08.03 22:21 -
Малинський (11)
1 0
25 років підряд тільки обкрадають громаду, інфраструктура рушиться. Такого сорому в Малині ще небуло. Якщо гості в наше місто приізжають з залізничного вокзалу питають чому так багато землі по краям дороги, що складно прибирвти 1 раз в місяць?Чому такі бур,яни? А коли повів до міського парку, та хіба ж його можна назвати парко та ще й міським!! Люди добрі, як же соромно було, скільки ще буде стояти цей кінотеатр прострелений метиоритом, Оранта, я вже не кажу про наші бордюри- хоча б в центрі міста, наче викорчувані корчі. Нема в малині господаря. Стидно
Відповісти
2015.08.03 23:26 -
Кіт Мармиза (16)
0 0
Тільки давайте не будемо трогать корчі!!! Чи ви хочте шоб порядочниє коти змість задерти лапу
в пісочок як тьотки ходили?
Відповісти
2015.08.03 21:08 -
Ольга Єсипчук (5)
0 0
Щось мені підказує, що Наливайко - то підкаблучник Шостака чи Піковського.
Відповісти
2015.08.03 21:11 -
Наливайко (7)
1 0
все може бути............ а може і не бути ,а ти чия під...? поки що помовчу для більшого єфекту
Відповісти
2015.08.03 21:23 -
Ольга Єсипчук (9)
0 0
А в мене чоловік є ;-)
Відповісти
2015.08.03 23:30 -
Кіт Мармиза (18)
0 0
Олька, це ти не мені моргнула :)))))???
Відповісти
2015.08.03 21:05 -
Наливайко (4)
0 0
щось мені підсказує, що громада це ксюха-люстрокомітет і льоха
Відповісти
2015.08.03 21:09 -
Наливайко (6)
0 0
тобто олечка-люстрокомітет і льоха (звідки взялася ксюха ? мабуть перепив)
Відповісти
2015.08.03 20:38 -
Ольга Гура (3)
1 0
.... Мда, це що відро крейди не можна знайти, щоб побілити будинок у центрі міста? Для цього мільйони потрібні? Чого у цьому славному місті нікому нічого не треба, а треба стає тільки тоді, коли хтось прийде і зробить щось людське?
Може давайте акцію проведемо "Побіли будинок"?
Відповісти
2015.08.03 20:29 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
Нажаль, ці записки, як мертвому кадило...
Відповісти
2015.08.03 21:18 -
Наливайко (8)
0 0
мертвому- кадило ???? а що мертвому потрібно більше ніж кадило ? олечка самоосвідчуйся, а то скоро льоха тобі перестане платити
Відповісти
2015.08.03 21:25 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
Слухайте, герою народний, не пішли б ви...(не скажу куди - для більшого ефекту).
Відповісти
2015.08.03 20:16 -
Черемушки (1)
0 0
Ямы на автостанции не трогать! Они помогают проснуться пассажирам! ;) А улица Лысенко, тоже постепенно входит в зону АТО. Вопрос. Такие улицы как Чкалова, проулок Винниченко, курчатова, Набережная и тд, постоянно высыпают щебнем, движение там небольшое. Так непроще заасфальтировать и хватит этого асфальта на 20 лет.
Відповісти
2015.08.03 23:29 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
І горбики мої не трогать!!!!! кхе... кхе..
Ну кому котить то колупніть.
Відповісти