Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

21.05.2014
Малин

Недитячі проблеми дитячого садочку "Ялинка" - у групах, як у рукавичці, приміщення за ремонтом "плачуть"


Кінець світу за календарем майя чи поглинання нашої країни Росією, або війна з сепаратистами – дрібниці, для жителів мікрорайону фабрики, у порівнянні з умовами в яких знаходяться вихованці дитячого садочку «Ялинка».

Громадські активісти ММО УНСО, Олег Степанчук та Олексій Семенів, побували в дитсадку по причині допомоги влаштування дитини нашого земляка військовослужбовця Сергія Ярошенка, що служить під Слов’янськом. Нас здивувала ситуація, що поки Сергій захищає цілісність нашої Батьківщини для його дочки Вікторії не знайшлося місця в дитячому садочку. На наше прохання завідуюча садочку Світлана Володимирівна відгукнулася і пообіцяла допомогти з влаштуванням дитини.

Держава законодавчо делегувала міській раді утримувати дошкільні навчальні заклади. І згідно з діючим законодавством – держава при цьому повинна забезпечити міськраду коштами на виконання цього доручення (роботи) у повному обсязі. Тому ми вирішили поцікавитися думкою причетних до справи осіб.

 

Керівництво садочком пояснило ситуацію в якій знаходиться дитячий садочок.

Нестача місць та переповненість в дитячому будинку вже не перший рік обговорюється як молодими мамами, так і депутатським корпусом міської ради ( в дитсадку на черзі стоїть близько ста дітей). Нажаль, у 90-х роках народжуваність по Малинському району значно знизилась, та дитсадки стояли напівпорожні. Зниження народжуваності у 90-х співпало з економічною кризою та розпадом СРСР. Коштів на будівництво та ремонт в державі не вистачало, державні підприємства, для працівників яких будувалися дитячі садки, не працювали.

З розбудовою незалежної держави, соціально спрямованої політики керівництва, економічна ситуація в країні трішки змінилася на краще. Люди почали відчувати якесь мінімальне покращення і стали замислюватися про дітей. На початку двохтисячних років вулиці та ігрові майданчики Малина поступово заповнилися дитячим галасом, а мами з колясками стали найчастішими відвідувачами лавочок та хвойного лісу біля наших будинків.

В дитсадочку «Ялинка» завдяки роботі завідуючої садочком – Теремти Світлани Володимирівної, за бюджетні кошти та гроші спонсорів, були закуплені нові меблі, проведені ремонтні роботи. Але усі ці спроби лише частково зменшили чергу до дитячого садка, а не вирішили проблему. Місць у садку всеодно всім не вистачає, а якість опалення під час сильних морозів була незадовільною. Труби погнили і знаходяться в аварійному стані. Служби які несуть за це відповідальність не спішать з їх ремонтом та заміною.

Але сподіваємося, що всетаки ситуація виправиться на краще. В розмові в.о. мера пан Шостак розповів, що на ремонт дитячого садочку виділено 300 тис. грн. Залишилося знайти підрядчика.

Як стверджує народна мудрість: не помиляється той, хто нічого не робить. Для вирішення проблеми нестачі місць у дитячому садку «Ялинка» потрібно провести реконструкції приміщень та ремонту отоплення. Дана реконструкція надасть можливість відкрити в садку ще не одну повноцінну групу для маленьких малинчан.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.29 19:20 -
Ольга Гура (21)
0 0
Сьогодні в особисій розмові з Світланою Теремтою з'ясувалося, що договір на вивезення ТПВ має укладати не завдувач дитсадка (бо не має таких повноважень і статусу юридичної особи), а міський відділ освіти. Шеренок про це знає, і Противень - заступник голови з питань комунального господарства теж знає. Проте віз і нині там. Завідувач сама шукає, як вивезти сміття з території дитсадка, не використовуючи при цьому гроші батьків, бо батьки і так багато за що платять. Напиклад, за їх кошти у садку було встановлено нові вікна. То може трохи пворушити Потивн, він же канддатм у мери збирається ,а вже зараз не може чи не хоче вирішити елементарну проблему.
Ще одна знайома поскаржилася (приватний сектор), що договір на вивезення сміття укладено, але машина їде повз будинок і не спиняється, бо невигідно. вигідніше, щоб людина заплатила водієві особисто у кишеню, тоді сміття вивезуть.
Відповісти
2014.05.29 21:25 -
Ольга Гура (22)
0 0
Вибачаюсь за відсутність деяких букв, напевно клавіатуру пора почитсити. ))) Малося на увазі, що Противень буде балотуватися у мери, а зараз не вирішує тих проблем, які входять у коло його обов'язків.
Відповісти
2014.05.21 21:25 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Навіщо нас не слухали та закрили новий садок на Барміна.
Бо комусь потрібно більше кабінетів аби ще більше бюрократів нам на шию посадити аби тягнути з нас жили за кожну навіть нікчемну довідку .
Це окреме питання .
Ще дійде справа і до опікунської ради де без блату чи хабаря нічого не отримаєш .
Особливо якщо заставивши власну хату захочеш від нахабної , цинічної "голови" цієї ради отримати дозвіл на отримання кредиту . Банкіри відкрито говорять про те що одним дає (як підмажеш) а іншим безпідставно ні (бо не дав).
Ой не здригнеться рука народу !
Так і тут , краще за офіційну "завищену" вартість міському чиновнику за міські кошти купити двоповерховий палац. чи безкарно вкрасти сотні тисяч на віртуальний мулосос ніж дітям покращити умови . Це ж не їх нещасні діти ! Подумаєш сирість , туберкульоз, бронхити , астми і т.д. ! Їх доля виживати а владоморд жирувати та красти !
Відповісти
2014.05.21 14:02 -
Руслан (5)
2 0
Мість нема??? Нонсонс! По вулиці Барміна дитячий садок, відносно новий, є громадський транспорт, зданий під совбез!!!! Чому туди не повернути дітей? В кімнатах де розміщувались групи на 15-20 дітлахів, сидять по дві три "курки". А, частина приміщення пустує.
Відповісти
2014.05.23 10:41 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Про що я і кажу !
Відповісти
2014.05.21 12:08 -
Альф (3)
0 0
По фото не садок, а якась богодельня...
Відповісти
2014.05.21 10:55 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
а в соседнем помещении отличный ремонт, и отменные условия! видать активисты туда не дошли...
может просто деньги нужно брать с родителей, за то что их чадо с 8 до 18 в садике находится... :)))
Відповісти
2014.05.23 10:51 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Гриша , побори у нас з роддому , дитсадка , школи ,ВУЗу і навкруги навіть за нікчемну довідку на паршивому папері !
Побори не фіксуються навіть як благодійні внески , як передбачено ЗУ "Про благодійництво".
Згідно Конституції , на яку владі і хапугам наср...., у нас все безкоштовно.
Переглянь видатки бюджету , то що батьки сплачують , то є там як видатки бюджету . Доганяєш , де ці кошти і у кого !
Закони не допомогають бо не виконуються злодійською чиновницькою машиною.
А прокуратура на наші звернення , заяви про злочини навіть не відписується . Все тут "схвачено і розділено"!
Чиновники не служать а грабують цинічно і нахабно народ та ще й за народ все життя їх утримує та забезпечує !
Всіх злодюг від влади інакше і ми самі заростемо бур`яном !
Відповісти
2014.05.23 16:53 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
Михалыч, я не о массывых поборах. речь о другом помещении и о платных услугах для детей... на базе "Ялынки".
Відповісти
2014.05.23 17:59 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Комунальні дитячі садки злочинно закривати, тим паче віддавати комусь під підприємництво адже ці споруди будувались за кошти громади .
Якщо віддати приватнику , то це той же деребан і відчудження комунального.
Новий власник через якийсь період садок закриє (бо "банкрут")та відкриє то що більше принесене прибуток і ніхто тоді йому нічого не зробить .
А громаді шукай тоді кошти на будівництво нового садка.
Закрили садок за МОЕЗом , на кирпичному , цю ж "Лісову казку". Чи не досить !
Якщо бізнес-"благодійник"(собі в кишеню) хоче відкрити приватний садок для заможних малинських "міліонерів" , то хай будує , бере відповідні дозволи , має відповідну педагогічну освіту (щоб уникнути збочень) та бере на роботу фацівців за освітою і вперед !
Не потрібно плювати на конституційні норми і зобов`язання влади в повному обсязі забезпечувати українців безкоштовними дошкільними закладами.
У цієї злодійської влади одне завдання все що належить громаді знищити , продати та на цьому особисто нагріти кишені.
Ящо не дбатиме держава про малих українців , то нації не бути !
Відповісти
2014.05.21 14:48 -
Олексій Семенів (6)
0 0
Були і бачили. Так хотілося показати те, що реально потребує ремонту. Та і не всі батьки в змозі платити.
Відповісти
2014.05.21 19:48 -
робер артуа (7)
0 0
Олексій , якщо ти не в курсі по ситуації яка склалася навколо садочку Ялинка , то я б радив не блазнювати перед завідуючею , тільки за те що вона в даному випадку зробила свою роботу і не більше.
І ті 300 тисяч які будуть виділені не факт що підуть всі по ділу.
А те що , сміття вивозиться один раз на два місяці то це факт беззаперечний .
Відповісти
2014.05.21 21:53 -
Олексій Семенів (11)
0 0
Чи це робота завідуючої вивозити сміття? Чи може інші структури це мають робити?
Відповісти
2014.05.23 18:06 -
Василь Федоренко (18)
0 0
Я вже багаторазово заявляю що суботники по збору сміття таким методом і результатом який має "Екофест" просто піар , а не перспектива.
Ми повинні змусити ефективно працювати ті комунальні структури які "працюють" чи бездіють за наші кошти .
Тому кожен рейд "Екофесту" я б порадив закінчувати вивантаженням сміття на подвір`я комунальним очільникам ,бюрократам , "передовикам" не ефективного обслуговування громади міста !
Відповісти
2014.05.21 21:14 -
Олексій Семенів (8)
0 0
Ти краще розкажи перед ким ти блазнюєш, а не мені пред'яви робиш. І пиши під справжнім прізвищем якщо в чомусь мене звинувачуєш.
Відповісти
2014.05.21 21:33 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Олексій , що тебе вже теж "міфічні" потвори дістають ?
Ото не випрошувувати у них допомоги , а вимагати , контролювати , перевіряти , розслідувати і садити по парашам !
Чому маємо дві газети комуністичних функціонерів та одну партії обригіоналів , але немає своєї хоч однієї , не маємо тоді звісно навіть журналістських рослідувань з оприлюдненням злодійства , кришування та договорнячка між мордовладцями , хапслужбовцями , казнокрадами і правоохоронними органами ?
Пора разом діяти !
Відповісти
2014.05.21 21:55 -
Олексій Семенів (12)
0 0
Це не міфічна потвора. Я його знаю особисто. Не можу зрозуміти чим я йому не догодив. Чому не маємо газети? Тому що наші журналісти дуже дорожать роботою своєю і так легше жити без проблем.
Відповісти
2014.05.23 06:36 -
робер артуа (13)
0 0
Ти догоджати мені не чим не повинен .
Ця завідуюча цілу весну і зарез продовжує спалювати листя та сміття на теріторїї садочку і на неодноразові скарги мешканців не реагує !!! В якому ще дитячому садочку в Малині , з однаковим фінансуванням є ще таке неподобство???
І скажи мені багато потрібно коштів , щоб налагодити вивіз сміття хоч раз в неділю???
Буду вдячний за відповідь!
Відповісти
2014.05.26 20:45 -
Олексій Семенів (19)
0 0
ну, так хто має його вивозити? завідуюча чи може хтось інший? Хто отримує за це заробітну платню.
Відповісти
2014.05.26 21:21 -
Ольга Гура (20)
0 0
Керівник дитсадка має укласти договір з КП "Благоустрій" на вивезення ТПВ (твердих побутових відходів), і тоді садочок включать до маршруту сміттєзбиральної машини. Інакше завідуючій кожного разу доведеться домовлятися і платити в кишеню водієві сміттєвоза, або спалювати сміття на території садка, що вона і робить.
Відповісти
2014.05.21 13:48 -
Yuri (4)
0 0
А может родителям перестать платить налоги?
Відповісти