Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

23.10.2017
Малин

Петиція: Пільговий проїзд учнів у міському транспорті м. Малин


Малин - чи не єдине місто в області, де учні (крім, дітей до 7 років) платять 100 % від вартості проїзду в міському транспорті. А це - 5 грн за одну поїздку.

В місяць на проїзд тільки однієї дитини необхідно витратити щонайменше 200 грн, а якщо дитина відвідує гуртки, до яких необхідно під'їжджати - 400 грн. Сума витрати на двох дітей становить 800 грн (!).

На сайті Житомирської обласної ради зареєстрована петиція, з проханням посприяти в вирішенні питання про пільговий проїзд учнів ЗНЗ м. Малин Житомирської області в міському транспорті на період навчального року. Здійснити це шляхом надання знижки не менш як 50 % від вартості проїзду або шляхом введення учнівських проїзних квитків.

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ПЕТИЦІЇ:

Пільговий проїзд учнів загальноосвітніх навчальних закладів у міському транспорті м. Малин

Допоможіть набрати необхідну кількість підписів. Найпоширеніший канал ідентифікації (і підпису) через ПРИВАТ-24

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.10.23 14:06 -
Ольга Гура (7)
1 0
У продовження теми. Існує державна програма розвитку малих міст, хоча на даний момент вона чомусь не функціонує. Тут, можливо, і є відповідь, де брати гроші на "Шкільний" автобус. ,http://oda.zt.gov.ua/na-chasi-rozroblennya-programi-rozvitku-malix-mist-ukraini,-%E2%80%94-gennadij-zubko.html
Відповісти
2017.10.23 12:36 -
Ольга Гура (6)
0 0
Діти не заробляють гроші. Саме держава має потурбуватися, як забезпечити дітям безпечну і бюджетну доставку до навчальних закладів. Не всі батьки можуть собі дозволити викласти 400-800 чи більше грн. тільки на проїзд дитини до школи і назад, якщо дітей у сім"ї ще й двоє-троє. Бо як не банально, а це наше майбутнє. Сьогодні ми не турбуємося про них, завтра вони переступлять через нас.
Сільських дітей підвозять до шкіл взагалі безкоштовно, у відділу освіти є на це транспорт. Зробити для міських дітей проїзні квитки чи здешевити проїзд ще у якийсь спосіб - це обов"язок влади, якщо вона, а не лише батьки, зацікавлена, щоб усі діти мали доступ до освіти. Тут не може бути бізнесу, батьки і так зараз платять за все. Давайте не проведемо якийсь масовий захід, а ці гроші спрямуємо на підвіз дітей до шкіл.
Відповісти
2017.10.23 12:21 -
Малинський (5)
1 0
Так дорого, але, поясніть, чому підприємець повинен робити роботу безкоштовно?То нехай всі магазини в Малині одягають дітей за просто так. Ми самі таким чином заганяєм себе в глухий кут.
Відповісти
2017.10.23 11:48 -
Valentin (4)
1 0
Не підтримаю. На базарі навіть семочки подорожали, то чому не може подорожчати проїзд в автобусі чи іншому громадському транспорті?! Одна річ коли діти сидять на руках у батьків, інша ж коли дитина займає окреме місце. Про якість такої поїздки мовчу, як кажуть краще погано їхати ніж добре йти. Кому дорого, того може завезти таксі з прокуреним салоном і не рідко водієм з перегаром, а то й трошки бухим.
Відповісти
2017.10.23 10:37 -
zhzh (1)
0 0
Шановний автор публікації! Дана петиція розміщена на сайті обласної ради. ДО чого ви приліпили тут Житомирську міську раду, чи для вас це однаково?????
Відповісти