Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

26.10.2014
Малин

Малинський округ: Спостерігача ОПОРИ впустили до ОВК лише після звернення до міліції


У виборчому окрузі №66 з центром у м. Малин зранку спостерігача ОПОРИ не впускали до приміщення окружної виборчої комісії (ОВК).

Голова комісії, Струкова Людмила Володимирівна, зазначила: «Спостерігачі будуть заважати комісії працювати. Вони мають бути тільки на засіданні, а зараз не мають права».

Спостерігач ОПОРИ склав акт та викликав групу оперативного штабу УМВС по виборах. Після цього голова комісії дозволила бути на ОВК лише спостерігачу від ОПОРИ, хоча біля ОВК знаходилось близько 10 спостерігачів від різних партій та громадських організацій.

Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» спостерігач має право бути присутнім на засіданнях ЦВК (п.2 частини другої статті 34 Закону), дільничних виборчих комісій в межах одномандатного виборчого округу та засіданнях окружної виборчої комісії без дозволу чи запрошення відповідних комісій (на засіданні ЦВК одночасно можуть бути присутні не більше 2 спостерігачів від громадської організації, на засіданні ОВК чи ДВК – не більше 1 спостерігача від однієї організації), зокрема під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, встановленні підсумків голосування та результатів виборів (стаття 34, частина дев’ята статті 78).

Ірина Кирилович,
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА у Житомирській області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.28 21:44 -
Оксана Данильченко (26)
0 0
я одна з тих спостерігачів ОПОРИ, яку не хотіли допускати до приміщення ОВК. Мова йшла про ранок 26 жовтня. Акт дійсно складено і підписано свідками.
Відповісти
2014.10.28 23:32 -
Григорій Шитюк (27)
0 0
пані, Оксано, мене дуже зацікавив цей випадок. я вислухав представників ОВК, іще кількох осіб, поспілкувався з координатором з Житомира... дуже хотів би зустрітися з Вами і почути Вашу розповідь про інцендент. а потім зробити об"єктивні висновки і оприлюднити їх громадськості.
063 88 066 88 - мій номер телефону, зв"яжіться зі мною будь ласка у першій половині дня.
Відповісти
2014.10.27 15:14 -
Кіт Мармиза (21)
1 0
Так от, котики мої, далі буде повний переформат на місцях, і здається мені шо ця В рада не буде ждать чергових місцевих виборів.
Зараз як по волшебству в Малині появиться група "Памагісєбєсам" та "Вила з Лопатою", які захочуть наводить порядок і все спасать... І їх же треба якось законно на спасатєльне мєсто всунуть? спитаю я рєзонно!
Фсьо, побіг записуваться... вила-лопата-заступ... вила-лопата-заступ...
Відповісти
2014.10.27 15:41 -
Юрій Смалюк (23)
0 0
Так і Порошенко і Луценко,який Юрій міліціонєр,вже сказали,що будуть піднімати питання про те щоб місцеві вибори відбулись вже у березні,а не в жовтні 2015.І такі рухи ,котяро,"вила-лопата-заступ" вже розпочинаються...Вірніше вони вже розпочались.Ще до цих виборів.( а ти як у воду дивишся)
Відповісти
2014.10.27 07:32 -
Григорій Шитюк (3)
0 -1
шановні, давайте вже по суті... спостерігачі мають право бути присутніми на засіданні, але водночас не мають права заважати роботі виборчої комісії. особливо, коли це стосується ОВК і йде кропітка робота з системою "Рада". те ж саме стосується і членів ДВК, що здають протоколи. я кажу це не в чиєсь звинувачення чи на захист, минула ніч підтвердила мої слова, і думаю всі, хто був на ДВК та ОВК, чудово мене розуміють.
Відповісти
2014.10.27 09:58 -
робер артуа (5)
0 0
А спостерігач не заважав його взагалі туди не пускали .А це вже відео з сайту ОПОРИ про порушення , які не допустимі на виборах http://oporaua.org/news/7244-u-zhytomyrskij-oblasti-zafiksovano-fakt-perepysuvannja-protokoliv-na-ovk-video
Відповісти
2014.10.27 12:30 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
давайте вже по порядку... як спостерігач міг зафіксувати на відео переписування протоколів, коли мова про те, що його не впускали до приміщення - де відео? хочу побачити як не впускали, бо за ніч такого там надивився....
Відповісти
2014.10.27 12:40 -
Юрій Смалюк (7)
2 -1
А ти Гриша Фома невіруючий.Уповноважених від Самопомочі не хотіли реєструвати о 19.00 год.Це я точно знаю з перших вуст.То відео цього випадку теж потрібно? Треба іноді вірити людям на слово.Я от вірю ,що їх не пускали навіть без відео.Звичайно,що його впустили.Але після втручання міліції.Мова йде про те,що їх спочатку не впускали.
Відповісти
2014.10.27 13:06 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
Юра, я тобі кажу (хочеш вір - хочеш ні): о 19й я був у приміщенні ОВК - нічого подібного не бачив і не чув. ми зайшли до будівлі разом з Світланою Теремтою, ніяких конфліктів на вулиці не бачили. доречі, а як тоді в такому випадку вона зареєструвалася, коли інших не реєстрували?
Відповісти
2014.10.27 13:13 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
Гриша,читай уважніше.Я не писав,що уповноважених не хотіли впускати,а писав реєструвати.Розумієш,не на вулиці,а в приміщенні не хотіли реєструвати.Можливо це було о 18.45,можливо о 19.05-я не був там із секундоміром.Говорю тільки що такий факт мав місце.
Відповісти
2014.10.27 13:28 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
не хотів тут писати... але це дуже легко підтвердити. якраз приблизно у зазначей час люди просто жували бутерброди та пили чай/каву... обідали/вечеряли! я також відчинив двері і ввічливо зачинив їх назад. Юра, члени комісії також живі люди.
своєю впертою позицією ти робиш з мене такого собі адвоката ОВК... але я там був у цей час, і ніякого конфлікту не бачив. якби бачив порушення - перший оприлюднив би його.
Відповісти
2014.10.27 14:58 -
Кіт Мармиза (19)
1 0
І шо ти Грішка завівся? Хамлять, плюють, нехтують (Ой! почті як Фе написав)) на кожному шагу. Вони як слуги должни зробить, промовчать, витерпіть. Але ведуть себе як "слуги народу" - це вже фраза з особим смислом. Подивись Громадське ТВ і побачиш, шо кожен др.. як хоче. Шось мені трохи гаішніков напомніли.
Корочє, поки не буде публічної кастрації, а не ню-нюкання пальчиком толку не буде. Уже й без юристов видно, шо пару десятків Членів собі срок наматали. Мені вже й не інтєрєсно шо там з самими виборами - вже ясно. Я жду як влада з цими кримінальчиками поступить.
Шось нутро говорить шо на Ню-Ню-Ню і закончиться
Відповісти
2014.10.27 15:11 -
Юрій Смалюк (20)
0 0
Так воно і буде...
Відповісти
2014.10.27 15:16 -
Кіт Мармиза (22)
0 0
раніше думав поки не виздихають. а зараз бачу шо все у них пучком. Дехто вже й внученят до "бізнесу" привчає, не кажу про діток...
Відповісти
2014.10.27 14:38 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Гриша,я не казав,що це якесь порушення.Це відношення членів ОВК до своєї роботи.От і все.
Відповісти
2014.10.27 14:36 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Гриша,невелике уточнення.Не ввечері не хотіли реєструвати,а вранці .І ніхто тоді бутербродів не їв.Сказали приходьте о 19.00 і ми вас зареєструємо.Та суті це не змінює.Навіть якщо і споживали члени комісії їжу,то вони були не на весіллі і хтось один з 18-ти міг зареєструвати уповноважених від партії,тим паче,що записали їх в якийсь блокнот,а ввечері переписали в журнал.Це можна було зробити відразу без втручання інших осіб? Так що припини захищати ОВК.Їх там 18 чоловік і о 8 ранку всі були такі завантажені роботою? Не сміши.
Відповісти
2014.10.27 18:48 -
Григорій Шитюк (24)
0 -1
я вже володію інформацією з декількох джерел. відбулося непорозуміння, воно було вирішене на місці, кожна сторона зробила свої висновки. думаю тему можна сміливо закрити, оскільки вона закрита самими представниками "ОПОРи". всім решті, раджу спочатку вивчити ситуацію, а потім роздмухувати скандал там де його не має.
Відповісти
2014.10.27 21:32 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
Навіщо намагатись знайти чорну кішку в темній кімнаті? Гриша,ну з чого ти взяв,що хтось роздмухував скандал? Як на мене,то саме ти і зробив з мухи слона.Була проста констатація факту,а ти поставив такий факт під сумнів і почав демагогію.
Відповісти
2014.10.27 09:32 -
Юрій Смалюк (4)
1 0
Гриша,читай уважніше текст.Там написано,що їх взагалі не впускали до приміщення.Як вони могли заважати,якщо їх туди ще не впустили?Це порушення закону.Не будь адвокатом усім.Треба дотримуватись букви закону.Якщо я маю право там бути,а мене не допускають по якихось надуманих причинах,то це порушення.І не сперечайся.
Відповісти
2014.10.27 12:49 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
Юра, я там був уночі. зайшов до приміщення ОВК без жодних перешкод, пред"явивши документи. так само загодили інші - через двері, не бачив щоб когось не пускали - жодних проблем, взагалі.
вночі дуже повільно впускали членів ДВК (та тих, хто їх супроводжував) через центральний вхід - актова зала вже була заповнена, отож запускали дуже повільно, по мірі того, як ті хто вже здав протоколи покидали будівлю. не берусь судити, чому люди кілька годин мерзли під дверима, хто повинен був передбачити і не допустити таку ситуацію. али коли піднявся оцей "кіпеш", десь о 5 ранку, Людмила Володимирівна, залучившись підтримкою комісії, прийняла рішення запустити всіх людей до адмінбудівлі, де знаходиться ОВК 66. про те, що такі дії потім у певний момент поставили під загрозу саму роботу ОВК я коментувати не буду. хто був у малій залі - самі все знають.
Відповісти
2014.10.26 18:47 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
Так буде продовжуватись до тих пір,поки не буде введена матеріальна відповідальність за такі дії (порушення закону зі сторони голови).От зараз пожурять її та й на цьому все закінчиться.А якби вона знала,що за такі діїї її гаманець схудне на чималеньку суму,то вчила б закон і десять разів би подумала,а чи варто мені займатись самоуправством,чи краще виконати норму закону?
Відповісти
2014.10.26 18:40 -
робер артуа (1)
0 0
Ось вам і результат замін , голова ОВК не має права вести так себе.
Відповісти
2014.10.27 12:55 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
я не стаю на захист голови чи членів ОВК... я хочу побачити реально зафіксоване порушення, що спостерігачів не впускали до ОВК. де це було, о котрій, хто не впускав - все решта, нагнітання ажіотажу. крапка.
Відповісти
2014.10.27 13:09 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
Гриша,читай уважніше текст.Цитую : "...Спостерігач ОПОРИ склав акт та викликав групу оперативного штабу УМВС по виборах..." Ось в тому акті і повинно бути зазначено хто,коли і як.Щоб повірити в це тобі потрібно,щоб його оприлюднили? І ніхто ніякого ажіотажу не нагнітає.Є просто констатація факту,який ти чомусь піддаєш сумніву.Якщо в тебе є доступ в ОВК,звернись до членів,чи до секретаря,до голови комісії.Нехай вони дадуть тобі прочитати того акта,щоб ти повірив.
Відповісти
2014.10.27 13:19 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
Юра, якщо вже на то пішло, і насправді мав місце такий факт - замість гучних звинуваченнь на словах, люди повинні були найперше оприлюднити цей акт - і ні у кого не виникало б зайвих питаннь. взагалі, не смішно звинувачувати когось у порушенні законодавства, а шукати докази пропонувати аудиторії що не вірить на слово? а то як у тій байці "наших б"ють..." - без образ. сьогодні я довіряю тільки фактам.
Відповісти
2014.10.27 14:23 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
Гриша,це не гучні звинувачення.Люди оприлюднили цей факт,а не акт.Це не настільки було важливе і ,як ти виразився,гучне,порушення,щоб відразу хапати фотоапарат і фотографувати той акт або шукати десь сканер,щоб потім викласти його в неті.Знаєш скільки таких дрібних порушень було по всій Україні? Не роби з мухи СЛОНА.Люди просто написали про факт,який мав місце.От і все.
Відповісти
2014.10.27 14:17 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
Гриша,невже ти думаєш,що така організація,як ОПОРА буде викладати фейки?

За коментарями звертайтесь:
Жанна Чмут
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській обл
(067 410 19 67)
Website:http://oporaua.org/
Facebook:https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter:https://twitter.com/opora(@opora)

І ще.Якщо всі спостерігачі будуть викладати в ЗМІ усі свої акти,щоб такі невіруючі як ти впевнились у тому,що такі акти існують,то ти уявляєш в що перетворяться такі ЗМІ? Іноді треба вірити не тільки документам,а й словам.Не віриш-подзвони (тел.вище і переконайся)
Відповісти