Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

26.09.2014
Малин

У Малині перші три самовисуванці на крісло мера


У понеділок, за законом, почалося висунення кандидатів на посаду Малинського міського голови, якого обиратимемо 26 жовтня.

У середу міська виборча комісія зареєструвала перших трьох кандидатів-самовисуванців: одіозного Василя Федоренка, нещодавно виключеного Політрадою ВО "Свобода" зі своїх рядів; новоспеченого "свободівця" Миколу Поліновського, заступника директора ТОВ "Малин енергоінвест" й депутата міської ради; та Анатолія Недашківського, що працює в нашій лікарні, але мешкає в с. Недашки, і котрий прославився як один з ініціаторів "Тверезих танців" у Малині.

Хто наступні?

Джерело: газета "Соборна площа"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.01 18:34 -
Олег Антонюк (15)
0 0
Київ мав космічного Льоню, Малин матиме космічного Толю
Відповісти
2014.10.01 12:43 -
Fiona (13)
0 0
Мда... кандидати... один кращий другого :((( Це було б смішно, якби не так сумно... Люди добрі, а з кого ж обирати??????
Відповісти
2014.10.01 14:25 -
Ольга Гура (14)
0 0
Ну... я не припам'ятаю кандидата чи мера, про якого у Малині можна було б почути добре слово. Усі не такі, і усе не так. Як кажуть, за вибірки Бог дає витрішки. Хоча, із переліку, як на мене, непоганими мерами могли б стати О.Шостак (у нього є ще молодечий запал і бажання працювати на своє місто, юридична освіта, досвід роботи у мерії та перелік виконаних по місту проектів за останні місяці, не зважаючи на відсутність у бюджеті коштів та ситуацію в країні) і А.Недашківський (знаю його, як порядну та інтелігентну людину, яка дійсно прагне щось змінти у цьому житті накраще, амбіцій та енергії для цього у нього вистачить). Але чи сприйме ці кандидатури громада?
Відповісти
2014.10.01 20:38 -
Малинський (16)
0 0
Тут справа така-треба щоб кандидат гарантував непричетність до корупційних схем раніше і в майбутньому. Так легко зіпсувати людину владою і грошами та без офіційної мотивації-її ж економічної нема, а жить хорошо хочется!. Хто був при владі в корупційній державі-а на сьогодні вона така є, тій людині так важко залишитись з чистою совістю. А все починається з цвяхів на підприємстві. Ой який замкнуте коло! Може ще раз свіженького все таки до влади, і не давати можливості %
Відповісти
2014.10.01 20:49 -
Ольга Гура (17)
0 0
А оце вже має вчитися контролювати громада. Якщо громада спить , то самий чесний мер стане нечистим на руку, без належного контролю дуже швидко розвивається уседозволеність.
Відповісти
2014.09.30 21:21 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Наступні — Карпук, Шостак, Кондрачук......
Відповісти
2014.09.30 21:36 -
Альф (12)
0 0
Ти ба як попросинались...
Відповісти
2014.09.29 23:32 -
Stas (10)
0 0
а крім клоунів хтось буде ще в програмі??
Відповісти
2014.09.29 22:32 -
Наливайко (9)
0 0
О, так наш же містер ФЕ якось писав, що навіть на одному полі з ними нужду не буде справляти. Брехун наш малинський люстрист !!! Один кандидат кращий за другого. Може вони між собою дебати влаштують. Це булоб смішніше за 95 квартал. Триндець Малину з такими менеджерами буде.
Відповісти
2014.09.29 00:47 -
Valentin (6)
1 0
Дебати))))
Федоренко кричить про 8000 вихованців, 35 років стажу і 800грн. пенсії
Поліновський ділиться фотками з АТО
Анатолій нічого не робить бо вже знає що переміг!!!
Відповісти
2014.09.29 08:19 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Подождемо третього звонка в буфеті ))) А там подивимось
Відповісти
2014.09.28 19:42 -
Юрій Смалюк (4)
2 0
Пропоную провести дебати між усіма кандидатами на посаду міського голови.
Відповісти
2014.09.27 21:11 -
Олександр Скальницький (3)
0 0
Прямо "Три богатирі".
Відповісти
2014.09.26 21:33 -
Леся Черниш (2)
2 0
Анатолій-це круто,більш космічного мера знали тільки в Києві.))))
Відповісти
2014.09.29 16:07 -
Fiona (8)
0 0
100%
Відповісти
2014.09.26 21:01 -
Инкогнито (1)
0 0
Я думав буде ажиоташ да видно в Малини дела не ахти
Відповісти
2014.09.29 00:34 -
Valentin (5)
0 0
да зараз у всій Україні в бюджеті бублик, куди вже тому Малину.
Відповісти