Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

26.08.2015
Малин

У Малині вибори розпочато за віртуальною версією нардепа


Хто вхопить пояс першості?..

Про вибори у Малині говорять ще невиразно й неконкретно. Коли йдеться про претендентів на посади очільників міста й району, називають дві прізвища відповідно – Шостак і Савченко.

Опираючись на чутки (з різних неофіційних джерел), можна урізноманітнити список претендентів. Але не новим прізвищем, а дублюванням прізвища Савченка в претендуванні на крісло мера (так-так!).

У минулому лишилося активне обговорення кандидатур Рудченка-молодшого й Дідківського. Навесні про цих кандидатів за неформальними рейтингами жваво говорили в місцевих ЗМІ, особливо – в мережі. Обидва кандидати або заперечували, або промовчували про свої претензії на першість. Зараз ці прізвища знову вийшли на інформаційне поле, як і два з першого абзацу даної публікації. Як і де саме?

А в розділі опитування на офіційному сайті нардепа Павла Дзюблика (дивіться фрагмент скрін-шоту вгорі). Хоча це виглядає своєрідним навіюванням і програмуванням на розгляд іншого з конкретним прізвищем претендента – Гордієнка-молодшого. А дізнатися про це можна, натиснувши умовну кнопочку під опитуванням: «проголосувати».

От натиснувши на неї (що і було зроблено автором цих рядків), отримуєш рейтинговий список дня, де серед прізвищ претендентів є й ті, хто претендував на минулих виборах міського голови, й нові люди (але із знайомими обличчями).

Звичайно, виникає питання: за яким принципом відбувся цей кастинг персон на трон за версією Дзюблика? Та воно, слід сміливо казати, риторичне. Хто пропонує опитування на дану тему, той пропонує принципи-критерії-списки. І хоча все виглядає як гра, виграш і програш у ній екстраполюється на реальність, яка летить нам назустріч зі швидкістю стріли, випущеної із лука, що тримаєш (необережно) у напрямку до самого себе…

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.03 20:22 -
Юрій Смалюк (13)
0 0
http://ok.ru/video/64231721356144-0
Яке запопадництво! Навипередки! Аж нудить від такого підлабузництва...
Відповісти
2015.09.03 19:41 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
http://ok.ru/video/64231721356144-0
Не дочекались 5 вересня (старту виборчої кампанії).Розпочали вихваляти Савченка.В основному всі наближені до тіла.
Не бачити йому перемоги,як своїх вух.
Відповісти
2015.08.27 10:07 -
Григорій Шитюк (7)
2 0
та нормальна стаття... люди вже настільки звикли читати між рядків, що іноді не в змозі побачити суть меседжу великими буквами.
все просто: відвідайте сайт "моя малинщина", прийміть участь у віртуальному голосуванні - і результати вподобаннь сьогоднішнього дня у суперечці "розумних та красивих" зміняться... ну, не пре любов'ю до Дзюблика - напишіть про це у формі зворотнього зв'язку, не носіть камінь за пазухою :) не подобається Шостак чи Савченко - запишіться на прийом та скажіть вельмишановному пану все що думаєте про ньго у вічі... ;)
Відповісти
2015.09.01 13:07 -
Наливайко (11)
0 0
Ну, запишусь я на прийом до цих осіб, скажу що мені не подобається.... І що ? Щось поміняється ? Не зрозумів я вас.
Відповісти
2015.08.26 20:37 -
робер артуа (4)
0 0
Це не стаття а -....бред сивої кобили
Відповісти
2015.08.27 08:38 -
Наливайко (5)
1 0
А я вважаю, що це нормальна стаття про бред який твориться.
Відповісти
2015.08.27 14:15 -
робер артуа (8)
0 0
Про що можна говорити, якщо в опитали 23 людини??
Сообразили на трьох ,а потім давай один у одного опитування проводити!
Відповісти
2015.08.26 17:45 -
Ірина Кримська-Лузанчук (3)
1 0
Хай би дали пояснення, чому саме цих людей бачать претендентами. Дивне опитування. І статистика фундаментальна!))) Хіба, може, це тільки початок опитування. Але в нашій системі опитування як такі нічого не варті, відкрито в них беруть участь одиниці. Решта, тобто анонімні голоси - більше схоже на маніпуляції і підтасовки. У живому опитуванні важко набрати масу учасників. А віртуальне - це засіб маніпуляцій.
Відповісти
2015.08.26 16:24 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
да, 23 голоси - оце вибірка... оце статистика... страшне
Відповісти
2015.08.26 16:14 -
Valentin (1)
0 0
Хахах)))))) шо за бредятіна??? Хто взагалі бачив той сайт Дзюблика та і що там взагалі бачити на тому сайті????? Дідківський ну я ще згоден, проте не все так в ньому гладко, це вже всі жителі звикли говорить, щось на зразок " а от коли був Дідківський" або "а от у Коростені", Гордієнко значить буде йти від БПП, а тепер прошу не плюваться на мене , але НІКОЛИ І ЖОДЕН з малинських мерів окрім Шостака не проводив стільки зустрічей і обговорень з громадою, і це факт.
Відповісти
2015.08.27 08:47 -
Наливайко (6)
0 0
Та ви що. дзюбоик така видатна людина !!!! От тільки забувсь про Малин.Вибори в ВР давно пройшли, а зараз спільно з яйценюком набивають кармани.
Відповісти
2015.08.30 18:30 -
Юрій Малашевич (9)
0 0
Слава Україні! Малинчани, шановні мої, я ж Вас дорогеньких моїх і просив і молив не голосувати за Дзюблика , кого ви слухали?!
Відповісти
2015.09.01 10:55 -
Наливайко (10)
0 0
А хто голосува за малинського одіозного мера Долю ? Одна знаюча людина говорила, що в нас в Україні нема сенсу голосувати , існують ще додаткові примірники бюлетнів на яких відображений потрібний комусь результат, і як би виборці не проголосували переможцем виходить тей хто комусь потрібен.
Відповісти