Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

17.08.2014
Малин

Журавський: Удар креативом по поросятам та інші новації


Креативна «какашка» з’явилась на біл-борді у центрі Малина з написом «Змусимо свиноферму не смердіти!».

Мова, ймовірно, про свиноферму в Малинівіці. Але чи не занадто креативно, для центру міста?

Бо, передбачимо, що для гостей Малина, та й багатьох малинчан ця тема невідома  і цей посил можуть трактувати по різному.


Ще один втаємничений біл-борд з’явився поблизу будівництва нового супермаркету : «Корупціонер – допоможіть нам їх знайти!». Явним чином не підписаний, але побічно вказує на Журавського графічним оформленням та депутатськими новаціями.

На минулому тижні було прийнято за основу Закон про очищення влади, співавтором якого є наш нардеп, і можливо таким чином він підтримує свою законотворчість.


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.20 22:47 -
Наливайко (8)
1 0
ой, на ніч насміявся, не тільки в *уйла їде криша, в журавла теж
Відповісти
2014.08.18 17:27 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
Куда, спрашиваю, карупціонера на стройці поділи???? Хотів подивитись а там біле поле. Може то й не Журавський повісив, а проти Ж.??
Відповісти
2014.08.18 18:07 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
м-мда, в Малині стає цікавіше жити, аніж "17 миттєвостей весни" передивитися...
скоро містечко поділиться на тих, хто "проти Журавського" та оппонентів... браво, промивка мізків - велика сила! продовжуємо у тому ж дусі.
анекдотик згадався з цього приводу. у скрутних роздумах про розпуск ВР, повезли Порошенка до секретного провидця. визиває чаклун дух Ванги й питає:
- чи треба ураїнський парламент зараз розганяти чи ні?
отож після гріму та блискавки чують вони відповідь:
- треба. і негайно. провести вибори, і всіх розстріляти...
ну, вельможні сидять розкривши рота, аж холодний піт виступив. а дух продовжує:
- а потім знову провести вибори - тоді вже можна розстрілювати через одного...

от вам панове і казочка про корупцію і про люстрацію! :)))
Відповісти
2014.08.18 17:11 -
Filon (5)
0 0
Не бачу тут нічого страшного. І дитині можна пояснити, що це за малюнок і чому просять не смердіти.
Відповісти
2014.08.17 21:08 -
Малинський (1)
2 0
Такі "портрети" в центрі міста недоречні
Відповісти
2014.08.18 08:11 -
володимир (2)
1 -1
НЕ В ЛІСІ Ж ЇХ СТАВИТЬ.
Відповісти
2014.08.18 13:45 -
Григорій Шитюк (3)
2 0
краще вже в лісі... бо по центру міста діти ходять, і 9 з 10 батьків навряд чи дадауть дитині хоч аби яку відповідь на просту дитячу цікавість - "тату, а що то таке"...? :)
Відповісти
2014.08.18 14:03 -
Кіт Мармиза (4)
4 0
Тато скаже "Синочєк, то значить нєкакать!"
Відповісти