25.05.2021
Малин

Чемпіонат України з плавання в ластах та біластах

Житомирщину представляли шість спортсменів СК «Оазис», які стали володарями восьми нагород: 2 срібних та 6 бронзових.

В період з 19 по 23 травня 2021 року в басейні «Купава» м.Бровари Київської області пройшли змагання за програмами чемпіонатів України з плавання в ластах та плавання в біластах серед дорослих (категорія «А») та юніорів (категорія «В»), в яких взяла участь команда Житомирської області.

Найбільшого успіху досягла майстер спорту Марія Панасюк, в активі якої чотири медалі, з яких дві срібні та дві бронзові. Вона була другою в складі естафетної команди 4 х 200 м з плавання в ластах серед дорослих. Ще три нагороди Марія отримала в змаганнях серед юніорок. Серед її результатів друге місце в підводному плаванні на 100 м та треті в естафетах 4 х 100 м і 4 х 50 м в ластах.

Дві бронзові нагороди на рахунку Дарини Зайцевої. Вона посіла третє місце на самій довгій дистанції з плавання в ластах 1500 м серед дорослих та юніорок.

Також дві бронзові медалі отримав Кирило Зайцев за зайняті треті місця в плаванні на 400 м в біластах та в складі змішаної естафетної команди 4 х 50 м в ластах.

Що стосується набраних балів, то їх 700 по таблиці Мінмолодьспорту або 940 по обласній, при цьому найбільше очок на рахунку Марії Панасюк – 270 (Мінмолодьспорт) або 369 )обласній).

В активі Кирила Зайцева 170 балів або 221 очок, а його сестра Дарина Зайцева набрала 152 бали або 215 очок.