Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

7.12.2017
Малин

Хто ти, майбутній олімпієць?

Виясняли 6 грудня вихованці середніх груп Закладу дошкільної освіти №8 «Ялинка» міста Малина у змаганнях зі стрибків у довжину з місця та з метання тенісного м’ячика у вертикальну ціль, тим більше, що за напрямками діяльності Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» подібні змагання проводяться по прославленню відомих українських спортсменів: олімпійської чемпіонки зі стрибків у довжину з розбігу Ігор ХVІІ Олімпіади заслуженого майстра спорту Віри Крепкіної та учасника ХХХІ Олімпійських ігор, малинчанина, майстра спорту України міжнародного класу Дмитра Косинського.

Серед 4-5 хлопчиків переміг Міша Жабуровський. Він стрибнув на 110 см і був єдиними із 29 учасників, хто подолав метровий рубіж. Друге місце посів Андрій Налапко (95 см), а третє – Іван Кононенко (91 см).
У дівчаток першою була Софія Мрочко з результатом 96 см. Другою призеркою змагань стала Анастасія Зарецька (88 см), а на третій сходинці п’єдесталу – Марія Гросул (83 см).

В метанні тенісного м’ячика у вертикальну ціль «найкращими снайперами» були Денис Михайленко, Марк Заремба, Давид Копецький у хлопчиків та Катя Бережко серед дівчаток. Вони тричі із трьох можливих влучили в ціль та були оголошені переможцями.

Другими були Артем Старовойт, Костянтин Юрчук та Софія Мрочко, в активі яких по два влучних попадань. Третіми призерами у дівчаток стали Маргарита Касько і Анастасія Зарецька.

Всі призери нагороджені дипломами Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх», ініціатора та організатора цих змагань.

Попереду у дошкільнят черговий вид VІ Спартакіади «Готуюсь до школи!» - їзда на самокаті. Цього разу змагання проводяться по новому напрямку діяльності міського Центру – прославлення учасниці ХХХ Олімпійських ігор (2016, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), малинчанки, майстра спорту України міжнародного класу Тетяни Рябченко. Дипломи з її автографами чекають на призерів.