23.06.2017
Малин

Малин: ІІ-і відкриті міські змагання з дворового футболу

Дворовий футбол є спільним проектом Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацької спортивної школи ім. Й.Л.Кульчицького.

Два дні (21-22 червня) на стадіоі «Авангард» імені А.В.Деняченка проходили ІІ-і відкриті міські змагання з дворового футболу серед хлопців 2003 – 2005 р.р.н. памяті тренера спортшколи Горая Владислава Феліксовича, в яких взяли участь команди «Паперова фабрика», «Алмаз» (вул..Островського), «Михайлівські дракони» (мікрорайон «Лікарня»), «Старт» (вул..Дорошок) та «Сокіл» із смт. Чоповичі.

Ці змагання проводилися за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в канікулярний період під девізом «Олімпійське літо».

В перший день відбулися попередні ігри, в результаті яких були визначені пари фіналістов та команд, які виборюватимуть третє місце.

В грі за перше місце зійшлися «Паперова фабрика» та «Алмаз». Вдалішими були перші: з рахунком 2:1 вони стали переможцями турніру. На другому місці «Алмаз».

З таким же самим рахунком 2:1 «Михайлівські дракони» у грі за третє місце перемогли команду «Старт».

Команди-призери нагороджені дипломами. Крім того, були визначені кращі футболісти в різних номінаціях. Так «кращим воротарем» турніру став Данило Антонюк («Старт»), «кращим захисником» - Віталій Черниш», «кращим нападником» - Павло Стоцький (обидва «Паперова фабрика»), а «кращим бомбардиром» - Тарас Задорожний («Старт»).

Вже в серпні юні любителі футболу знову вийдуть на старт нових змагань.

Команда «Паперова фабрика» - переможець турніру.