Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

28.10.2016
Малин

Малин: Відкритий лист. Міський голова ставить діагнози депутату міської ради і журналісту місцевої газети


Відкритий лист
Міський голова ставить діагнози депутату міської ради і журналісту місцевої газети

Ви чули нецензурну лайку від першої людини Малина? Вам поталанило! Бо я почула її потік у суботу вранці, коли на мобільному телефоні задзвонив невідомий номер. То був мер. Представився коротко: «Хостак Шуй».

Далі — в грубій формі, агресивно і з матюками став висловлювати своє ставлення до мене як до журналіста і до депутата міської ради Ірини Дмуховської, яка єдина із 34 депутатів корпусу міської ради наважилась проголосувати проти того, щоб меру та його заступникам давали кошти з міського бюджету на преміювання.

Багато чого чула в своєму житті, але стільки агресії, зухвальства та грубощів чути не доводилось і погроз, до речі, що якщо не припиню своїх публікацій проти мера, які він назвав опусканням, то він знищить мене у будь-який спосіб. Що мав на увазі Олексій Шостак? Моральне знищення чи фізичне? На це мають відповісти правоохоронні органи, на яких уся надія на захист.

Телефонував того ранку міський голова неодноразово, і впереміщ із матюками доводив свою правоту і моє невігластво, мовляв, його дістали мої статті, і більше він цього не допустить, і що журналіст не тямить, у кого брати коментарі. Оцінку депутата Ірини Дмуховької пан Шостак зробив, крім матюків, купою діагнозів роботи головного мозку та нервової системи. Але Ірину Миколаївну, як і самого міського голову, обирали люди, ми з вами, шановні малинчани, і про це сам міський голова мені кілька разів нагадав.

Тож, шануймося, і кожен наступний день буде для усіх кращим. А до вашої уваги — фотокопії кількох документів, наявність яких, можливо, і призвела до такого гніву міського голови. Але в будь-якому разі гніватись не варто, тим більше такій людині. Бережіть здоров’я, Олексію Григоровичу, ви ж у нас один на всіх міський голова, захищайте своїх земляків, а не нападайте на них таким способом морального тиску, погроз та агресії.

З повагою, Тетяна СОРОКА, член НСЖУ.

Джерело: volonter2015.com

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.10.31 14:11 -
Наливайко (30)
0 0
Наш мер, то дитятко з амбіціями. Переберемо цього гавнюка і забудемо. Не вперше нам -малинчанам робити помилки.
Відповісти
2016.10.31 12:02 -
Adik (27)
0 -2
шо блять, охуїли? не поняли на кого наїхали, чи блять жить надоїло, чи скучно блять вам жить?да я блять лежу в постєлі і це должен цю хуйню блять глотать?

*П.С. шановні коментатори, якщо почуєте таке в телефоні голосом мера, не поспішайте обурюватись чи падати в непритомність, і тим більше, кидатись до коментарів. зачекайте хвилин 5, може це у вас були кількаразові галюцинації? і якщо навіть оператор мобільного звязку підтвердить факти 5 телефонних дзвінків, не вірте! усе можна підробити в наш час, навіть голос мера і документи з прокуратури..
Відповісти
2016.10.31 10:34 -
Valentin (26)
2 0
Тут ціле ток шоу організувалось.
Цікаво чи хоч дзвонив той Шостак)))
Відповісти
2016.10.31 12:21 -
Григорій Шитюк (28)
1 0
дзвонив - не дзвонив... яка різниця???
в Малині можна виділити 5-Топ тем аби емоційно потриндіти...
1. дороги, 2. кінотеатр, 3. чергова ДТП, 4. Енергоінвест і вся комунальна братія на додаток
і якщо з усього вищезгаданого сенсаціі не виходить - залишається тільки МЕР!
:)))
Відповісти
2016.10.31 16:42 -
Valentin (31)
0 0
п. 5.1. забув! Де і з ким сьогодні ночував мер.
Відповісти
2016.11.01 09:37 -
Григорій Шитюк (32)
0 0
то святе! :))) не забирай у людей сенсацію...
тут і так вже без нас нахрестили грішного з праведним - дідько голову зламає.
якщо проаналізувати викладене: почалося здається з того, що "Хостак Шуй" встав не з тієї ноги та сердешно обматюкав "депутата, якого обрали люди" (^начебто ті люди, що голосували за кишенькову партію небідного олігарха взагалі знали, кого вони обирають. а мера значить покемони обирали, обкурені й не сповна розуму), а закінчилося сканами з нікому не відомого сайту з зеківською абревіатурою, де (имеющий уши да услышит!) чорним по білому надруковано: "в діях Малинського міського голови... виконавчого комітету міськради... ВБАЧАЮТЬСЯ ознаки кримінальних правопорушень..." оці сенсаційні скани хоч хтось з дописувачів читав...?! та якщо простою мовою - все оце ні про що! посадовим особам висуното звинувачення? - ні! чиясь провина доведена матеріалами кримінальної справи? - ні! винні покарані рішенням суду? - ні! тоді про що мова, шановні...? сенсацій захотілося, "чи скучно блять вам жить?" (цитата).
Відповісти
2016.11.02 20:09 -
Adik (33)
0 -1
гриша, ти аналізуєш викладене, це як, аналіз кала провіряєш? то устройся в лабораторію та й аналізуй, можеш там даже органи фоткать замість рентгена чи скана, думаю в тебе получиться. в чому не знаю, але в аналізах ти явний фахівець.
Відповісти
2016.11.03 10:47 -
Григорій Шитюк (34)
0 0
по "іспражнєніям" - у нас вже є незрівнянний фахівець... не забирай у кота забаву :)
а чи вмію я аналізувати - здається ви нещодавно мали змогу перевірити...

дуже невдячна справа вести дискусію з "колективним розумом", хоча, радше - "колективним безумством", що не встигає вживатися в образ свого чергового анонімнего псевдовіщуна, та ніяк не перестане публічно демонструвати свою багатоликість (за кількістю ніків на ресурсі) - це ж треба так слави хотіти! пам'ятають люди - був тут вже один "не визнаний геній" - так нічого окрім посьмиховиська на всю округу (пардон - виборчий округ) з того не вийшло...
діточки, коли вам набридне гратися з клавіатурою...? адже ви вже нікому не цікаві.
Відповісти
2016.10.30 09:38 -
робер артуа (16)
0 0
Нецензурна лайка говорить про одне - психічну неврівноваженість, та недостаток словесного лексікону.
У середні віки богохульство було невід'ємною частиною ненормативної лексики — і не тільки не сприймалося суспільством, але й до богохульників вживали певні каральні заходи. Винних виганяли з громади, таврували розпеченим залізом, а іноді й страчували.
Відповісти
2016.10.31 14:04 -
Наливайко (29)
0 0
Ти з якої планети ?, Гнусний праведник. Без лайки говорять тільки з екрана телевізора, та і то з центрального каналу.
Відповісти
2016.10.30 10:03 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
- сжечь ведьму! - кричала обезумевшая толпа...
- Падре, так красивая же... как можно вот так взять и в костер? - молвил палач.
- ладно, можете отыметь разок ... но потом - все равно сжечь!
Відповісти
2016.10.29 13:28 -
gprs (11)
0 -1
Проти голосувало принаймі чотири депутати. Навіщо займатись маніпуляціями? Але на жаль це стиль МН.
Відповісти
2016.10.30 17:29 -
Олег Антонюк (18)
1 0
До чого тут МН? То стиль Тетяни Сороки
Відповісти
2016.10.29 14:33 -
dumayu (12)
1 0
А ви взагалі читали про що написано? Про некоректну поведінку міського голови. І де там маніпуляції, та хто як голосував? Сьогодні всі зацікавлені зрозуміли, що як хочеш бути нечепаним корупціонером, запишись в антикорупціонери, а то й взагалі можна очолити, хочеш маніпулювати, то кричи, що кругом маніпуляція
Відповісти
2016.10.29 23:19 -
gprs (15)
0 0
яка єдина із 34 депутатів корпусу міської ради наважилась проголосувати проти того, щоб меру та його заступникам давали кошти з міського бюджету на преміювання.
Відповісти
2016.10.30 18:36 -
dumayu (20)
0 0
Можливо журналістка помилилась і це їй мінус. Але, якщо знати, як махають руками та як рахують на сесії, то можна пробачити. Тут можна виставити претензії і до міської ради - хай гарно публікують те, що повинні.
І ще раз, суть же не в голосуванні за премії, а в хамстві мера, і при цьому не обов'язково доводити істинність того ВСІМ.
От ви, наприклад, помилились, коли притулили Сороку до МН, але це не міняє суті заяви
Відповісти
2016.10.28 19:44 -
Віта Вікторова (10)
2 -1
А де підтвердження що це справді було. Добре бути журналістом хтось не сподобався і вперед гадить в газету повсякому. У мене тільки одне питання чим ця вся негативна писанина, яка останнім часом лізе з усіх шпарин і вже добряче набила оскому допомогає людям в наш нелегкий час крім ще більшого накалу нервової системи.
Відповісти
2016.10.29 14:41 -
dumayu (13)
0 0
А вони потрібні, підтвердження? Це ж не ляп невідомо кого, це написала конкретна особа, журналістка. В те що написано повірить кожен, хто бачив міського голову в спірних ситуаціях, а це вже зветься сформована репутація, і не Сорока її формувала.
А щодо негативу з усіх шпарин, то навпаки, якось аж занадто гладенько все в мерії, так що дискусійне питання.
Відповісти
2016.10.29 21:21 -
Віта Вікторова (14)
2 0
А відколи журналісти стали еталоном чесності, чи я щось пропустита, ото вже справді в кого треба вчитись маніпуляції, зазвичай вищий пілотаж самий розподжений вид масова маніпуляція через газети, телебачення, інтернет. Буває подивишся російський канал про події у нас і аж віриться у все сказане, а ви про якийсь не ляп.
Відповісти
2016.10.30 18:30 -
dumayu (19)
1 0
Ви ведете до того, що у нас гарний мер, але йому заважають працювати, очорняють?
Відповісти
2016.10.31 08:39 -
Григорій Шитюк (23)
0 0
мені особисто по-великому рахунку, начхати який в нас мер... скажімо так: для мене особисто він не кум, не сват і не брат, і загалом не гірший за попередніх і не кращий за наступних - і я впевнений, так думають чимало малинчан. а ось коли особиста неприязнь і нетерпимість окремих "діячів" виливається у чергову антикампанію проти конкретної особи - варто згадати як це було нещодавно перед виборами... лизали й підлизували, потім обілляли брудом з ніг до голови, і як слід було очікувати - залишились у розбитого корита. а тепер шукають, хто б у це корито кістку підкинув, агов, хто з нами дружити проти мера??? як там у класика - "а судді хто..."?
Відповісти
2016.10.30 21:24 -
Віта Вікторова (21)
1 0
То ми ж говоримо не про те гарний він чи ні, а про те що звинувачуючи будь яку людину треба щоб були факти і про те як в наш час використовують пресу в особистих інтересах. А читаєш наші газети то взагалі нічого хорошого нема й неробиться в місті значить комусь так вигідно виставляти мера тільки в негативних ситуаціях і я більш ніж впевнена, що більша частина надумана. Інші в нас звичайно святі, особливо журналісти.
Відповісти
2016.10.30 22:10 -
dumayu (22)
0 0
Ви все хочете зобразити Шостака як жертву, так то ваша справа чи завдання. Але не така у нас вседозволеність, як ви намагаєтеся показати. Авторський матеріал і передбачає,що автор свідомий наслідків. Думаю оговорений міський голова буде завтра зранку стояти біля суду з заявою, а там і справедливість восторжествує
Відповісти
2016.10.31 09:18 -
Віта Вікторова (24)
1 0
Тобто по вашому у всіх чия думка відрізняється від вашої є якесь таємне завдання. А як же демократія свобода слова і т.д. чим так люблять апелювати журналісти особливо коли пишуть непідтверджену інформацію, я навіть не про цей конкретний випадок, а взагалі. Чи у вас як завжди є дві думки "одна моя друга неправильна" і не дай боже її виказать бо спустять усіх собак, і ще й ворогом народу зроблять.
Відповісти
2016.10.31 09:58 -
dumayu (25)
1 0
Думка в коментах і заява журналіста - різні речі. Допис в ФБ, ВК, в блогах ще не надає статусу журналіста. А в даному випадку підписано: Т. Сорока, член НСЖУ, на відміну від мене, Віти, котів і т.д. А ви все вимагаєте якогось підтвердження та намагаєтеся довести що тих журналюг на кожному кроці (а це не так!) які всіх без розбору паплюжать. З вашої логіки дійдемо до того, що писак на парканах (та і вас- в коментах) запишемо в журналісти.
Ще раз - підпис Т. Сорока, член НСЖУ передбачає у випадку неправди відповідальність.
Відповісти
2016.10.28 12:10 -
Starec (5)
1 0
І я вам скажу, що він там не один такий ...
Відповісти
2016.10.28 11:49 -
Малинський (4)
1 0
Прикро за Малин
Відповісти
2016.10.28 11:11 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Не даром Фе і Ше здружились. Поносники со стажем .. под ШаФе..
Відповісти
2016.10.28 11:04 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
я думав то перший сніг випав, птахи у вирій відлітають... а виявяється таки нова виборча кампанія стартувала... сумно.
Відповісти
2016.10.28 11:07 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Сім-сім аткройся! Ти оце шо щас сказав, Гриць? Кому саме ти пальчиком ню-ню-ню зробив?
Відповісти
2016.10.28 12:12 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
тим, хто зробив з кількох малинських прізвищ - ідолів (для поклоніння і плювання в спину)...невже журналістам не второпати, що все це людям давно вже не цікаво...? піпл завжди вимагав хліба та видовищ - але ж не таких примітивних!
простих смертних турбують ціни на ринку, тепло у домівках, і решта таких насущних та простих питаннь, і аж ніяк не сексуальні уподобання чи слова-паразити, притаманні окремо взятій під приціл жертві місцевих "правдолюбів"...
Відповісти
2016.10.28 13:26 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Гриць, ти можеш хоч раз не вишивать як кіт на глині а сказать прямо хто хароший а хто паганий в твойому разумєнії... а то ковзь-ковзь-ковзь. наче й наклав але і не поймеш шо їв
Відповісти
2016.10.28 17:53 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
колись залюбки розкажу, але після тебе... коли перестанеш з котячою мордою виступати експертом по фекаліям (цитую оригинально - "іспражнєніям")
:)))
Відповісти
2016.10.28 18:52 -
Кіт Мармиза (9)
0 -1
Ну шо скажу, Гриць, подловив!))) а ти знизу напиши мені: Ну шо, з'їв?!!
Відповісти