Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.12.2016
Малин

Відчутна допомога Малинському фонду інвалідів


Нещодавно другий транш гуманітарної допомоги Міжнародного фонду допомоги Східної Європи з Німеччини надійшов на адресу Центру професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів «Світанок» (Малинський фонд інвалідів). Головою центру є депутат Малинської міської ради Олександр Задорожній.

- Співпрацю з фондом із Німеччини налагодили приблизно два роки тому, -- розповів Олександр Вікторович. – Основу гуманітарної допомоги для людей з обмеженими фізичними можливостями складають набори продуктів харчування, одяг, взуття, інвалідні візки, ходунки, милиці, засоби особистої гігієни тощо.

До речі, нещодавно у фонді інвалідів створено спеціальний відділ, який займається призначенням і видачею гуманітарною допомоги, який очолив інвалід-візочник першої групи, параспортсмен Віктор Антоненко. З часу отримання вантажу допомогу вже надали близько 300 інвалідам міста й району.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.12.03 15:17 -
Инкогнито (5)
0 0
Піар не знає ні дна ні має ні чого святого.Коли карасі жрали в пиріжках то фотками закидали весь інтернет а тут 300 інвалідів і не однієї фото .Відчуваю інвалід один лисий який і освоїв всю допомогу.
Відповісти
2016.12.04 10:02 -
Поет (6)
0 0
зачем же вратькогда незнаеш--людей всех грязью поливать--ведь про себя сам понимаеш--тебе и нечего сказать---------звони ищи там люди получают будь здоров--а ты сидящий на диване--корми и дальше комаров...........
Відповісти
2016.12.03 11:34 -
Starec (4)
0 0
Я інвалід, але про організацію вперше чую.
Відповісти
2016.12.04 10:18 -
Поет (7)
0 0
краще всьго сидіти на дивані--та попивати свій чайок--а от людям які живуть в омані--потрібно підтянути поясок-----------де взяти гроші на їду на ліки--як дотянути без грошей--і хочеться піти навіки--від влади, від цих брехливеньких людей----------хоч трохи людям помогають--дають надію на життя--всі інваліди фонд цей знають--він йде вперед немає вороття-----------хай гавкають собаки--та караван іде--нетреба їм ніякої відзнаки--там кожен інвалід пдтримку й допомогу враз зайде. дійсно інвалід роздає допомогу це правда якщо це кгось бісить то тільки тому що інвалід хоч щось робить а інші тільки язиками чешуть.
Відповісти
2016.12.06 12:26 -
Руслан (9)
0 0
То якийсь "авто переклад", чи хтось під "мухою" писав?
Відповісти
2016.12.04 17:21 -
Starec (8)
0 0
Людино добра, я не допомоги прошу, а констатую факт - не знають люди з інвалідність про існування такої організації.
Відповісти
2016.12.02 19:05 -
Руслан (3)
0 0
Чесно кажучи, перший раз чую про таку організацію у нашому місті! Та й сусід (інвалід) вперше чує про той фонд не кажучи вже про допомогу? Мабуть доля правди в тих "джинсах" є!
Відповісти
2016.12.01 18:08 -
Инкогнито (1)
1 0
А чого ж главний укроповец ходить в нових джинсах тоже інвалід .ні деребанить гуманітарку для інвалідов .і не розказуйте що купив всі знають що замутив .
Відповісти
2016.12.02 16:24 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Завістнік!!! Купи й собі джинси!!! Хотя такі да, десь бачив фотки Васіни на партійному зборищі в Житомирі, то сидить такий франт, красава, весь із себе як орел!
Відповісти