Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.03.2015
Малин

Ірина Лузанчук – радник голови Малинської РДА


Розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 лютого 2015 року № 47 Лузанчук Ірину Володимирівну призначено позаштатним радником голови Малинської районної державної адміністрації з питань соціального захисту.

Відповідно до покладених завдань радник вносить на розгляд голови районної державної адміністрації пропозиції щодо стратегії та механізмів реалізації державної політики у соціальній та гуманітарній сфері, вносить пропозиції з концептуальних питань соціально-економічного розвитку району у пріоритетних напрямках, аналізує суспільно-політичні процеси і вносить пропозиції щодо можливих дій голови районної державної адміністрації у реалізації державної політики, здійснює моніторинг інформаційного простору району, вносить голові пропозиції щодо формування і реалізації інформаційної політики, прав громадян в інформаційній сфері, здійснює аналіз реалізації нормативно-правових актів, подає в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення цієї роботи.

Джерело: www.malin-rda.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.03.06 16:05 -
Наливайко (23)
0 0
Ну всё,м тепер Малин і Малинський район буде соціально найзахищеніший в усій Україні.
Відповісти
2015.03.06 08:57 -
Ольга Єсипчук (17)
0 0
Вітаю, радьте шось толкове...
Відповісти
2015.03.06 10:29 -
Ірина Кримська-Лузанчук (18)
0 0
Дякую, намагатимусь.
Відповісти
2015.03.05 22:51 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Ирко, я спочатку проскочив шоб не обзивалас...
А тоді дивлю народ гуде то й я сюди. Скажи, тобі тоже спєцпровєрку робили? Бо мене найбільш подивувала дата 18 лютого. Думав напутали тосходив на рда і такі да, 18 лютого. Ви там шо, кюлюари ролзводили?
То вже може й зам тихенько прописаний якимсь 30 січня?
Відповісти
2015.03.06 08:30 -
Ірина Кримська-Лузанчук (16)
0 0
Промазав, Мармизо, три рази. На всі твої питання - ні. Розвод - не моя стихія. Пішла позаштатно, бо є чим зайнятися. Візьмуть штатно і за зарплату - погоджусь. Не візьмуть - знайду застосування своїм знанням і вмінням десь іще. Не переживай за мене. І за кулуари... Це ти полюбляєш кулуарити))) Коти скрізь легко дислокуються)
Відповісти
2015.03.06 02:16 -
маргарита (15)
0 0
Ти такий образований котяра аж завидки беруть)))
Відповісти
2015.03.05 22:28 -
Ірина Кримська-Лузанчук (11)
0 0
Коментар-відповідь всім: владу можна критикувати, а можна й допомогти, де є потреба. Влада - це ми і є, це дзеркало нас самих. Хіба я америку відкрила?
Відповісти
2015.03.05 22:20 -
Юрій Смалюк (10)
1 0
А петрушка уся в тому, що щоб не порадив позаштатний радник голові,це не означає,що та голова буде прислухатись до тих порад.Нехай не ображається на мене Ірина-нічого особистого,але видається мені,що так воно і буде.І не її в тому вина . Та ...дай ,Боже ,нашому теляті вовка з"їсти...
Відповісти
2015.03.05 21:01 -
Альф (4)
1 0
В тому то й справа, що що це як на порозі сидиш, а в хату не пускають... Зручно! Людина буде робить без зарплати... просто комунізм якийсь... Ну а що можна було очікувать після отих хороводів з громадськими оглядинами... Просто чоловічий мужній вчинок з боку Литвиненка..
Відповісти
2015.03.05 22:15 -
Ірина Кримська-Лузанчук (8)
0 0
Новий досвід - це добре конвертована валюта, якщо можна так сказати. Поки я у пошуках роботи, варто максимально активно й доцільно використати час. Робота радника і є цим інструментом.
Відповісти
2015.03.05 21:48 -
Ольга Гура (5)
0 0
Шановний Аьфе ,а Ви знаєте, наприклад .щоб вступити до Стендфордського університету (а вступати можна у будь-якому віці, хоч у 90), потрібні не лише гроші, а ще й досвід громадської суспільно-корисної роботи. В Америці це шанують, і робота на громадських засадах на благо громади цінується. Зрозуміло, що людині ще треба на щось жити і сім'ю годувати, але інколи треба і чимось жертвувати заради спільного блага. Так що комунізм - він і в Америці комунізм.
Відповісти
2015.03.06 12:12 -
Альф (21)
0 0
Дуже приємно, що мене старого немічного пенсіонера гарна жінка називає " Шановний"... Я з Вами цілком погоджуюсь, що не все у ціьому світі вимірюється грошами....Проте... Кожен випадок - це індивідуальність... особливо у цей нестабільний час... Хай би Литвиненко поцікавився, як поживає на сьогодні пані Ірина...
Відповісти
2015.03.05 20:16 -
маргарита (3)
0 0
A чому позаштатный? позаштатный нарадити може , а хто вiдповiдати буде? Щось не зовсiМ тут те. Це вiдповiдальна дуже робота виходячи з перелiку представлених обов*язкiв. I невже в штатI немае такоI посади? ЧИ як завжди - Хтось буде отримувати зарплату , а ви виконувати ii...
Відповісти
2015.03.05 22:29 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
Відповідати буде голова.Хоча в чому вона виявляється та відповідальність?Тільки на словах та на папері та ще у передвиборних гаслах і обіцянках.Як вона виглядає ота відповідальність? Хтось знає? Хто відповів якимось чином за вмуровані в бетон мільйони бюджетних коштів,які витратили на спорткомплекс в парку? От якби когось посадили до в"язниці з конфіскацією майна-ото б була відповідальність.А так...пусті слова.Не виправдав сподівань начальства-звільнили з роботи-переніс папери і свої речі з одного кабінету в інший.Отака у нас зараз відповідальність...Чи може не так?
Відповісти
2015.03.05 22:20 -
Ірина Кримська-Лузанчук (9)
0 0
Відповідальність або є, або немає. Вона не залежить від зарплати. Не все в житті ми робимо за зарплату.
Відповісти
2015.03.06 11:36 -
Volvas (20)
1 0
Абсолютно согласен. Если взялся делать работу, делай её хорошо, а как нибудь она сама получится. Успехов и не оглядываться!! :-)
Відповісти
2015.03.06 12:37 -
Ірина Кримська-Лузанчук (22)
0 0
дякую)
Відповісти
2015.03.06 00:26 -
маргарита (14)
0 0
Ото ж то й воно. За роботу яка безоплатна, I спроса немае нiякого. Хочу роблю роботу , хочу не роблю. I нiхто з Вас бiльшого не вимагатиме. Але я не сумнiваюсь що Ви будете виконувати роботу на совiсть, тому що ми вихованI на iдея комунiзму I не всIМ дано пере загрузиться . тiльки в цьому всьому Майбуть е щось недоказане. Скорiш за все Вас взяли з прицiлом на якусь дiючу посаду або яка вимальовуеться в перспективi. От бачте навiт в Штатах щоб вступити до унIверситету iдуть на благодiйнI роботи. Хоча Малин не штати, але й конкурентIв Вам не буде в майбутньому конкурсi.УдачI в роботI !)
Відповісти
2015.03.06 10:42 -
Ірина Кримська-Лузанчук (19)
0 0
Щодо виховання. Воно дійсно сформувало наше покоління ідеалістами й відповідальними працівниками. Ідеї минулого не гріють мене вже з середини 80-х, але багато чого в собі люди минулої епохи не зможуть змінити, як колір очей, отож і я. Тепер щодо недоказаного. Все доказано і прозоро. Хіба я приховувала, що хочу потрапити на посаду заступника голови РДА? Бажання й наміри лишилися. На прицілі не тримаю, бо рука затерпне) Просто в ролі радника вчуся робити те, що потім, можливо, доведеться на посаді. Або і не доведеться. Я не настільки самовпевнена, щоб вважати, що вже схопила Бога за бороду. Складеться так, як складеться.
Відповісти
2015.03.05 19:40 -
Ольга Гура (2)
1 0
Ірино, вітаю!
Відповісти
2015.03.05 22:04 -
Ірина Кримська-Лузанчук (6)
0 0
Дякую!
Відповісти
2015.03.05 19:35 -
Черемушки (1)
0 0
То-то Ви так за владу вболівали... вітаю. Сподіваюсь хороше будете радити!
Відповісти
2015.03.05 22:12 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
Буду радити тоді і там, коли і де компетентна. А щодо вболівання за владу?.. Дивне спостереження. Ви так добре мене знаєте? Я вболіваю за себе, за роботу, за можливість самореалізації. Що таке влада в провінції? Це ситуативні люди. Люди, підкреслюю. Тому вболіваю за людей, за кращі прояви в них, за те, що нас всіх об"єднує, а не роз"єднує.
Відповісти