Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

29.04.2016
Малин

Те, про що багато говорили, сталося - Юрій Рудченко голова Малинської РДА


29 квітня президент України Петро Порошенко призначив сім нових голів райдержадміністрацій у Житомирській області.

Відповідні розпорядження опубліковані на сайті глави держави.

 

  


РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №139/2016-рп
Про призначення Ю.Рудченка головою Малинської районної державної адміністрації Житомирської області

Призначити РУДЧЕНКА Юрія Миколайовича головою Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Президент України П.ПОРОШЕНКО
29 квітня 2016 року

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.05.01 19:49 -
Євгеній (16)
0 0
А де і що він закінчив цей вундеркінд
Відповісти
2016.05.03 22:13 -
Олександр Скальницький (17)
0 0
http://infomalin.biz/news/vlada/zhitomir/yuriy-rudchenko-golova-korostenskoyi-rayradi.html
Відповісти
2016.04.30 00:39 -
вака (5)
0 0
Династія, бля......
Відповісти
2016.04.29 23:23 -
Valentin (4)
3 0
Знаю лише шо бізнесу нахапалася вся сім"я, але про якись там кримінал в минулому нічого такого не чув, побачимо шо з того вийде, а шо в нас в районі хоч е? Чим керувать то?!
Відповісти
2016.04.30 16:24 -
Наливайко (12)
0 0
Так, бандити за бізнес глотки різали, а цім за допомогою депутатика-рудченка все на тарілочці дісталося.
Відповісти
2016.04.30 16:23 -
Наливайко (11)
0 0
малегус заробив не відведенні землі потрібним людям
Відповісти
2016.04.29 20:33 -
Наливайко (2)
0 0
Цыкаво, яка зараз такса за "порулювати районом " ? Більша ніж за часів малєгуса чи не змінилась.
Відповісти
2016.04.29 21:34 -
Заливайкo (3)
0 0
грошей не хватило?
Відповісти
2016.04.30 19:43 -
Наливайко (15)
0 0
Що прийшов новий месія? Вже підписались на роль шісток? Скільки буде башлять ?. Яку семенів дав рознарядку ?.
Відповісти
2016.04.30 16:19 -
Наливайко (10)
0 0
олечка, привіт !
Відповісти
2016.04.29 20:28 -
Наливайко (1)
0 0
Мда. Папашка добився, впер свого синочка.
Відповісти
2016.04.30 09:11 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
Рудченко-молодший вже сам показав себе як керівник. було б смішно, якби він отримав керівну посаду у сусідній області...
Відповісти
2016.04.30 16:18 -
Наливайко (9)
0 0
Поясни, Григорію, в чому його досягнення, як керівника ?
Відповісти
2016.04.30 18:19 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
давайте сприймемо указ президента як належне, й побачимо які досягнення чи провали будуть у нового голови РДА... а потім вже обміняємося думками - можливо буде про що погомоніти.
Відповісти
2016.04.30 19:40 -
Наливайко (14)
0 0
Спасибі Григорію, ви все пояснили, досягнення справді великі.
Відповісти