Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.05.2015
Малин

Як Павло Дзюблик відвідує пленарні засідання


За наведеним нижче аналізом Громадянської мережі ОПОРА видно, як відвідують пленарні засідання Ради та засідання парламентських комітетів депутати, обрані у Житомирській області. Серед них і Павло Дзюблик, якому виборці Малинського округу віддали перевагу:

Развадовський В.Й. – 100% (не пропустив жодного пленарного засідання)
Арешонков В.Ю. – 94% (не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Розенблат Б.С. – 94%(не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Ревега О.В. – 93%(не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Дзюблик П.В. – 90% (не був присутнім на 5 пленарних засіданнях)
Литвин В.М. – 71% (не був присутнім на 14 пленарних засіданнях)

Для порівняння, ця діаграма ілюструє відвідуваність (у відсотках) пленарних засідань ВРУ депутатів мажоритарників кожної з областей України:

Результати аналізу присутності на засіданнях комітетів ВРУ житомирських обранців такі:

Арешонков В.Ю. – 100%
Розенблат Б.С. – 93%
Дзюблик П.В. – 91%
Литвин В.М. – 67
Ревега О.В. – 67%
Развадовський В.Й. – 56%


Згідно з ст.24 п.3 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України»
присутність на засіданнях комітетів ВРУ – це прямий обов’язок народних депутатів. «Кожен народний депутат зобов’язаний бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України, а також її органів, до складу яких його обрано».

Джерело: radomyshl.info

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.03 12:41 -
Наливайко (4)
0 -1
дзюблик - шавка яййченюха. яйценюх йому дозволило.
Відповісти
2015.05.03 14:37 -
Малинський (5)
1 0
А ти ж тоді хто?
Відповісти
2015.05.03 10:31 -
Степан Бандера (3)
0 0
Йому зарано , або і а загалі непотрібно давати посади і мандати відповідальні.
Не відповідальний , не орієнтується ні в регламенті , ні роботі комітету , ні в законодавстві , ні у власних обов'язках , ні в ситуації в окрузі та країні.
Я йому не доручив би навіть селищне депутатство !
Дізнайтесь про його кар'єрний рух та результати і достатньо !
Представляє стару політичну , корумповану силу замасковану під нову.
Навіть помічник його в Малині є сином старого корупціонера і фальсифікатора результатів виборів.
Ну що ви позитивного можете чекати від тих хто з банди злодіїв , шахраїв та розбійників ?
Хіба що може повикаблучуватись у вишиванці !
Хай би його краще взяли б на заднік , для масовки до сільського хору , бо мабуть хоч пташка але співати не може тільки гавкає на людей та огризається !
Відповісти
2015.05.03 17:04 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
а то нічого, що за нього люди проголосували... дуже багато людей на 66 окрузі?
от пам'ятаю одного кандидата в мери... йому такий успіх ніколи не снився! :)))
а інтернет - він все стерпить... клавіатуру кнопати - не мішки ворочати... тут і не таке бачили, навіть без кумедних нікнеймів.
Відповісти
2015.05.03 16:33 -
Юрій Малашевич (6)
0 0
Так я ж це перед виборами всіма способами доводив.
Відповісти
2015.05.02 21:12 -
Степан Бандера (2)
0 0
Це свідчить про реальну мету отримання мандату .
Для кого і кому допомагає , на кого працює депутат чи господар недоторканності.
Було б цікаво отримати інфу про те скільки депутат отримав звернень , скільки розглянув і позитивно вирішив та на скільки начхав. Бажано розділити на звернення приватні та від громадських організацій та юридичних осіб.
Відповісти
2015.05.02 20:12 -
Малинський (1)
1 0
Достатньо нормально, мало що, може людина хворіла, чи ще якісь обставини.... Головне результат, а не годинонорма
Відповісти
2015.05.03 20:20 -
Наливайко (8)
0 0
ти вже до дзюблика переметнувся ?
Відповісти