Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.01.2014
Малин

Два береги однієї ріки…


23 січня о 10.00 год. відбулася чергова сесія Житомирської обласної ради, де з мирним протестом вийшли небайдужі жителі Житомирщини з вимогою надати політичну оцінку критичній ситуації, що склалася в державі.

Представники опозиційних сил Малинщини підтримали мирну акцію із закликом отямитися тим депутатам, для яких доля України, її суверенітет і самостійність тільки має вагу під час передвиборчої кампанії.

Але ні п’ять смертей на Євромайдані, ні сотні покалічених, не стали тим аргументом для Житомирської обласної ради, який переконав би звернутися до Президента і провладної більшості припинити кровопролиття та безлад.

Обласна рада сказала «так» антидемократичним законам, прийнятим 16 січня в українському Парламенті. «Ганьба !»- ось все, що чули обласні депутати на свою адресу.

І це один із берегів ріки, яка зветься Україною. А другий?!

У Малині, під нічним покровом, ховаючи обличчя грузилися сіроманці в автобуси для поїздки на антимайдан. Та це ж наші, малинські люди, сусіди і колеги, знайомі і рідні!

Схаменіться, що ви робите і заради чого! З етичних і людських міркувань обличчя цих «героїв» не показані, щоб не спровокувати ворожнечу і недовіру, але всьому є кінець. Одумайтеся! Батьківщина у нас одна, єдина і навіки!

Разом ми сила! Ніхто крім нас!

В.Литвиненко, Малинський «УДАР Віталія Кличка»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.03 15:25 -
Vitaliy (20)
2 0
Мітинг біля пам"ятника Леніну!! Так символічно ))) Ну а де ж - тільки біля вождя!! Зносить не збираєтесь?
Відповісти
2014.01.24 18:15 -
Кіт Мармиза (8)
1 0
А!!! до вже в понеділок! Це шо б фабричних поменше було? Правильно!!! Вони в свою обідню перерву до Леніна прийшли без спросу, в суботу та неділю могли і сесію послухати... а тут вам понееееділок!!! в Житомирі хутко собрались. а тут цаци будуть організовувать... шоб людей менше було.
Відповісти
2014.01.25 15:04 -
Альф (9)
1 0
Не.. не тому...Просто вихідні у Малині - це святе... Та й люди у нас "в глибокому тилу" - не лише територіально.
Відповісти
2014.01.25 15:28 -
Кіт Мармиза (10)
1 0
Та й депутати районні в більшості не обрані, а розставлені...
Відповісти
2014.01.25 23:06 -
антиХам (12)
1 0
От з них і зробимо Народну Раду.................................
Відповісти
2014.01.24 17:36 -
Олег Антонюк (5)
0 -1
Мітинг біля Леніна кожного дня о 12-ій. У понеділок о 12-ій відкрита сесія міськради у РБК з питання Євромайдану
Відповісти
2014.01.24 17:37 -
Олег Антонюк (7)
0 -1
Підтягуйтесь!!!!!!!
Відповісти
2014.01.24 17:37 -
Олег Антонюк (6)
0 -1
Підтягуйтесь!!!!!!!
Відповісти
2014.01.24 08:29 -
Альф (4)
1 0
Чув, що у суботу будуть збираться біля Леніна о 12.00... Але чому саме у суботу?
Відповісти
2014.01.24 01:12 -
антиХам (3)
1 0
один із Лідерів Опозиції доручив Коменданту Майдану розширити територію Майдану по Малин!

А якщо серйозно - ????
Відповісти
2014.01.24 00:27 -
антиХам (2)
1 0
В Житомирі народ розійшовся.(Годину тому було майже 3 тис., які готові були брати облраду) Не було кому повести. Опозиція здриснула
Відповісти
2014.02.03 15:40 -
Enej (21)
0 0
Опозиція стримувала штурм.
Відповісти
2014.01.24 00:02 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
То добре шо ви на Житомир їздили.
Але може хто скаже шото в Малині сьогодні було? Кажуть коло Лєніна шось да якогось, а нема в кого допитатись.
І наче на завтра якась стрєлка?!
Пишіть хто був знає
Відповісти
2014.01.25 20:17 -
Віталій Цьоха (11)
0 0
Кожного дня з 12.00 до 13.00 відбувається мітинг на підтримку Майдану та щоб висловити недовіру владі і підтримати людей, що зараз знаходяться в Києві. З п"ятниці на Соборній площі організовано цілодобове чергування. Тому хто не байдужий підходьте в будь який час .
Відповісти
2014.02.03 15:04 -
Василь Федоренко (19)
0 -1
Віталій , ти зайди на інші теми цього "сайту" то і цилий мурашник інфотітушок побачиш !
Відповісти
2014.01.26 00:48 -
антиХам (13)
1 0
Ну, блін!!! Ще один апазіціонер новоявлений. Таке відчуття, що ОО здасть і Майдан, і Грушевського, і Український Дім.

Хлопці, помовчіть! Не ганьбіться!
Відповісти
2014.01.26 23:04 -
Віталій Цьоха (14)
0 -1
Головне щоб такі автоботи, як антиХам, нічого не робили взагалі. Бо для них головне, як не вирішилась би будь -яка ситуація, в кращу чи гіршу сторон,у вони кажуть: " А мені все одно я в цьому участь не брав". Прийняти на себе відповідальність за перемогу чи поразку потрібно багато мужності (більше ніж ховатись за різними псевдонімами)
Відповісти
2014.01.27 14:05 -
Volvas (16)
0 -1
Скажите, будь ласка, а какая цель этого , так сказать чергування? Если с целью попробовать себя на морозе - то поставьте и мне галочку. Я на рыбалке и замёрз и под чарочку с друзьями столько недовири выразили и президенту и каб мину и раде и беркуту. Это зачёт?
Если Вы с целью что бы другим себя показать, так это к моему куму. Как то я ему говорю, вот чего ты, куме, когда выпьешь, вечно лезешь в центр, пристаёшь к людям, получаешь по портрету. Неужели дома не можешь посидеть? А он говорит, а нет, дома не интересно, когда выпьешь, люди не бачать! У Вас также?
А если по делу, так для того, что бы что то решать, нужно в этом участвовать. Не можете физически быть на майдане, соберите тёплые вещи, медикаменты, перечислите деньги, завезите дрова, покрышки. Вот это респект и уважуха. Не можете, бздите, так и нечего тут строить из себя героя. Вы ещё дома, под боком у жены, устройте цилодобове чергування. Ну цирк. Сколько на волне этого народного гнева выплывет ещё всяких приспособленцев , как после Чернобыля всяких тушильщиков. Вот козак Гаврилюк нигде не пиариться и в кадр и на страничку не лезет. Берите пример с него, молодой человек. Слава богу, ещё есть с кого брать пример. Кспехов Вам, смотрите, не простудитесь!
Відповісти
2014.01.27 17:26 -
Віталій Цьоха (17)
1 0
Нажаль у Вас недостовірна інформація. Якраз ця акція і спрямована на як Ви кажете: Соберите тёплые вещи, медикаменты, перечислите деньги, завезите дрова, покрышки. " Люди підходять і підносять теплі речі кошти. Малинчани вдправляли дрова, речі, кошти. Я також періодично буваю на Майдані. Інші мітингувальники які не сидять на рибалці і не п"ють чарку, а їздять забирають поранених в Малин де їх тут лікують на що тіж самі люди які там стоять і мерзнуть привертають увагу Малинчан. Бо якщо б в центрі міста нічого не було то про це , можливо ніхто і не знав би. Ось така виходить історія. Інколи в засобах масової інформації не все можна прочитати що відбувається насправді
Відповісти
2014.01.28 08:39 -
Volvas (18)
0 0
Какую Вы подали информацию, такую я и почерпнул.
Відповісти
2014.01.26 23:22 -
антиХам (15)
0 0
Невже скоро вибори?
Відповісти