Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

15.12.2016
Малин

Вибори-2016. “Откуда дровишки? - Из лесу, вестимо…”. ФОТОФАКТ


Гучну заяву зробив один із кандидатів у депутати Чоповицької ОТГ - буде поставляти безкоштовні дрова…

Так і написав: “Моя мета…..
забезпечувати безкоштовно дровами інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій.”

Тож така листівка, що ви бачите нижче, на вагу дармових дров, і всі потенційні клієнти, а це чи не кожен другий житель села, приховали цей бонус в панчоху, бо якщо сам лісник обіцяє, та ще й за підтримки...

Наче й гарна справа, але - "Откуда дровишки?"


Іван ФРАНЦ
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.12.17 00:54 -
Руслан (8)
0 0
А, то тільки я звернув увагу, що ті написи якісь не рівні та підтерті! Може то якийсь "фейк"?
Відповісти
2016.12.17 11:01 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
мабуть Аппанєнти пальцями сальними затицяли од восторга за такий прокол то пришлось подмітать) а про фейк треба в чопівців питать, тож вони точно знають чи будуть дрова на шарка)))
Агов,!!
Відповісти
2016.12.16 08:59 -
Socratos (4)
0 0
А у листівці навіть по-батькові кандидата не змогли правильно написати))
Відповісти
2016.12.15 20:22 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
ось сьогодні ми приїхали з рейду по лісовим угіддям лісгоспу АПК - то мушу сказати, в лісі доволі хмизу, поламаних та всохлих дерев... в моєму розумінні, то і є ті самі дрова, якими можна було б опалювати оселі наших громадян. іх просто потрібно заготовити, та привезти до кінцевого користувача. що поганого, якщо лісник зможе організувати громаду села і з одного боку - навести порядок у лісополосах, а з іншого - допомогти у забезпеченні твердим паливом малозабезпечених верств населення...?
я не стану щось казати про доволі вдалий піар-хід кандидата-працівника лісової галузі... але з іншого боку: а чому саме дрова у наших дописувачів асоціюються зі складометрами отих самих "брьовен"...? чому будь яку думку треба доводити до абсурду... чи я чогось не розумію?
Відповісти
2016.12.19 09:49 -
Volvas (12)
0 0
Гриша, ты бы про рейд больше написал: заказчик, цель, маршрут, результаты. Вот это реально интересно.
Відповісти
2016.12.19 10:22 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
банально просто - начались рейды лесхоза по охране хвойных насаждений в предверии НГ
Відповісти
2016.12.19 11:21 -
Volvas (14)
0 0
И какие результаты этих рейдов? Неужели ушли от схемы: выписываем 10 грузим 100.
Відповісти
2016.12.19 13:23 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
при обследовании территории машиной и квадракоптером, подобных схем не замечено... :)))
Відповісти
2016.12.16 21:47 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Ото вже пестунчик трасця його матері
Відповісти
2016.12.17 01:05 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
"чиє б мичало"... :)))
Відповісти
2016.12.17 10:50 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
такі да, люблю як пузо чухають ) але все більше за загривок хватають:)))
Відповісти
2016.12.16 13:42 -
Valentin (5)
0 0
Гришо, все оте що в лісі лежить то не дрова, а хлам і сміття гниле, береза місяць на сирій землі полежить і горіти не буде!
Відповісти
2016.12.16 17:35 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
е-е, не згоден: запусти мене сьогодні легально до лісу - я собі дві машини дров заготую, не зрубавши жодного живого стовбура... :) ось проілюструю живим прикладом - реальна історія, не видумана...
у лихі 90-ті, одній молодій сім'ї ну ніяк не вистачало отих пресловутих купонів, щоб закупити на топливному складі вугільного брикету, аби забезпечити себе калорійним паливом на опалювальний сезон. але ж морози не чекають і дитина мала в хаті - потрібно чимось палити грубку... тоді ми за копійки виписали у іршанському лісництві хмизу, і привезли здається десь зо 12 складометрів лісу з вигорівшої ділянки. маючи фінансову скруту - то був вихід з ситуації, адже отих чорних гілляк вистачило на дві зими опалюватися...
звичайно, коли людина виписує у лісництві дрова за чималою ціною - кожен буде відбирати деревину за калорійністю. та коли немає чим обігрівати житло, і на дров'яні пелети грошенят не вистачає - радий будеш і даремному хмизу...
Відповісти
2016.12.15 20:32 -
dumayu (3)
0 0
от ще один вдалий піар-хід для прикладу: я медична сестра, буду безкоштовно роздавати таблетки моїм виборцям, бо їх беру безкоштовно в лікарні для вас мої односельчани!
На мою думку, то геть невдалий піар з дровами вийшов у лісника, не подумавши, бо дрова, навіть ті що валяються - це кошти. І зразу думка: де він їх візьме? Бо й з лісу привезти вже дорого. Якби він написав: продам хату -куплю дрова, то інше..
Відповісти
2016.12.15 19:11 -
Инкогнито (1)
0 0
Брьовна круглі куди котнув туди й покотились .Поговорка лісників .
.
Відповісти