Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

22.03.2014
Малин

Одні з найбільших забруднювачів атмосфери Житомирщини "сидять на голові" Малина


До найбільших підприємств – забруднювачів атмосфери регіону відносяться: Бердичівська філія управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» (обсяг викидів склав 5,0 тис.т, або 29,0% загальнообласного обсягу), Нов.-Волинська виробничо-технічна служба Рівненського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» (3,9 тис.т, або 29,9%), ПРАТ «Коростенський завод МДФ» (0,7 тис.т, або 2,5%), ТОВ «Вівад09» (0,5 тис.т, або 2,5%), «Іршанський гірничозбагачувальний комбінат» ПАТ «Кримський титан» (0,4 тис.т, або 2,0%).

Такі дані наводить управління статистики у Житомирській області.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись у звіті держстату.

До речі, чи не став Іршанський ГЗК, що належить "Кримському титану" також російським?!

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.22 13:27 -
Ольга Гура (1)
0 0
Ці цифри - вже привід для конкретних дій щодо головних забруднювачів повітря.
Щодо Іршанського ГЗК - не знаю, може я й не права, але зважаючи на нинішню ситуацію в Криму і нахабні дії російської влади нашій владі варто було б подумати про націоналізацію таких підприємств, поки ситуація дозволяє. Теж саме з гранітними кар'єрами, які належать ніби-то росіянам. Щоб гроші від видобутку йшли виключно в українську казну. Але й контроль щоб був, щоб воно знову не розкрадалося.
Відповісти
2014.03.22 16:13 -
qwin (3)
0 0
цікаву тему ви хочете розкрити. але чого так здалеку? пригадую, колись ви заводили мову, що з малинських папероробних підприємств труби (без очисних посередників) впадають прямо в іршу. чом би не з цього почати з нагоди дня води та землі? історія паперової дуже цікава, особливо новітня.
Відповісти
2014.03.22 16:31 -
Ольга Гура (4)
0 0
От про паперову я зараз чомусь і не подумала. Хоча наскільки мені відомо, в усіх малинських підприємств з банкноткою є договори на очищення стоків, ми чистимо стоки усього міста. А труби ті я бачила, у мене склалося враження, що вони не діючі, просто їх не демонтували ще з радянських часів, хоча це треба перевіряти. Щодо Вайдмана, Швейцарія вже сама відмовилася від нашого картону, працівників ніби-то розрахували, я наразі не знаю, які цехи працюють і чи працюють взагалі, але це можна з'ясувати. Те ж саме і з МАСПАП, Якщо Ви мені допоможете, буду рада і вдячна за співпрацю. ))
Відповісти
2014.03.22 16:48 -
qwin (6)
0 0
вони виходить відмовились від усього, крім контрольного пакету акцій?))
Відповісти
2014.03.22 17:38 -
Ольга Гура (7)
0 0
Якщо Ви краще знаєте ситуацію, то я уважно вислухаю.
Відповісти
2014.03.22 20:06 -
qwin (8)
0 0
чим більше вникаю у суть ситуації, цієї, чи екологічної, чи місцево-суспільної, тим більше усвідомлюю, що фізично вплинути на її неможливо, це історичні процеси, що мало залежать від дій олного хоч і найактивнішо-найрозумнішого громадянина. чи може у вас є приклади інші?
Відповісти
2014.03.22 21:45 -
Ольга Гура (9)
0 0
Я згодна, але завжди є певна тенденція, так званий мейнстрім, хтось його уловлює, хтось - ні. Зараз досить сильна екологічна тенденція в Україні, я не орієнтуюся виключно на Малин, я слідкую за тенденціями в Україні і в світі з цього питання. Екоогія зараз турбує дуже багатьох людей, і хто хоче - той знаходить і потрібну інформацію, і колег за інтересами, і сферу прикладання зусиль. Можливо спочатку будуть якісь поодинокі спроби щось змінити, потім більші, потім суспільство уцілому переорієнтується на більш екологічний спосіб життя. Іншого виходу в нас все одно нема, або ми губимо природу і себе, або шукаємо розумний шлях співіснування з нею, не втрачаючи при цьому здобутків цивілізації. Я на це дивлюся досить оптимістично. Щодо інших проблем - як кажуть, є шлях еволюції (поступових змін, він вимагає більше часу) і є шлях революції (кардинальних змін, він швидший, але болісніший для суспільства). Аналізуйте, порівнюйте, вибирайте, що Вам ближче. Але щоб ми собі не думали, еволюція йде увесь час, ми не стоїмо на місці. )))
Відповісти
2014.03.22 22:29 -
Станіслав Гуменюк (10)
0 0
Оскільки (цитую тебе) "еволюція йде увесь час, ми не стоїмо на місці", то ні про які екологічні тенденції, окрім постановки проблематики і бути не може.

Далі свою думку я обгрунтую вище по коментах.
Відповісти
2014.03.23 08:15 -
Ольга Гура (12)
0 0
Я маю на увазі, що ініціатива йде від самих людей, знизу, а не зверху (від міністерств). Хто не може змінити ситуацію у суспільстві - йдуть жити у екопоселення і створюють екологічні умови життя хоча б для своїх родин. Але вони вже потроху змінюють свідомість оточуючих, бо розповсюджують інформацію про своє життя у екопоселеннях, створюють екологічну продукцію, вирощують їжу без хімії. Це сьогоднішня тенденція.
Відповісти
2014.03.22 23:49 -
Станіслав Гуменюк (11)
0 0
Почав писати, але забагато вийшло, а ще скільки хочеться сказати, особливо після участі в останньому екологічному форумі ГО (19.03.14) та засіданні Громадської ради Міністерства екології (20.03.14). Викладу в блозі, якщо не полінуюся.
Відповісти
2014.03.22 14:39 -
Володимир Нечипоренко (2)
0 0
Іршанський ГЗК це і є державна власність, яка орендується (за смішну ціну - не раз писано) Кримським титаном. Термін оренди спливає восени 2014. Влада Януковича готувала об'єкт до приватизації.
Відповісти
2014.03.22 16:32 -
Ольга Гура (5)
0 0
Дякую, значить я була неуважною.
Відповісти