Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

12.11.2013
Малин

Станіслав Гуменюк: «Влада, спіткнувшись на опір громади, запустила в дію тяжку артилерію – органи правосуддя та прокуратуру»


Вже більше півтора року на Житомирщині йде війна. Титанова.

Селяни Житомирщини намагаються боронити рідне Полісся від олігархів, яким не терпиться запустити в поля екскаватори й переколошматити наш край заради отримання прибутку – ільменіт-титанових руд.

І як не дивно, найактивнішими посіпаками титанових магнатів є наші ж поліщуки. Це, так би мовити, очільники нашої області, депутатська більшість облради та всяка чиновницько-державницька дрібнота районних масштабів.

Останнім може й болить серце за долю свого краю, але нічого заперечити чи вдіяти вони не можуть. Своя сорочка ближче до тіла, а зверху ще й піджачок посади та партійна краватка. Певно, що вони їм замалі й заважають діяти на благо людей. Селяни залишаються сам на сам. Вони борються. Не всі.

Хто промовчав – землі того вже віддані під знищення. Хто повстав – зберіг свої землі. Але чи надовго. «Титанове» протистояння влади й народу входить в нову фазу боротьби. Майже 8,5 тис. гектарів поліської землі хотіли забрати під розробки нових родовищ навесні минулого року. 6,429 тис. гектарів вдалося відстояти.

Йшла боротьба за землі, які віддали під знищення в червні минулого року. 9 квітня цього року після штурму облради відвоювали й ті, але найчесніше українське правосуддя в особі Житомирського адміністративного суду знову відібрало в поліщуків майже 2 тис. га землі. Очільники області святкують, що обдурили селян. Селяни – хто розчарований, а хто гордий, що зміг відстояти свою землю.

Чопівчани (Малинський район) вберегли 300 га, а жителі сіл Радомишльського, Коростишівського, Черняхівського районів, які знаходяться на площах Торчинського родовища, не дали дозвіл на 6129 га. Арифметика проста: хотіли забрати 8,5 тис. забрали менше двох..

- А де ж інші?! - запитують київські круті хлопці в менш крутих житомирських. - Селяни не віддають, закони на їхній стороні…

Хоча вже неодноразово їх порушували, спробуємо ще раз. Ваше замовлення буде виконано! І в цьому нам знову допоможе славне правосуддя!

Ось такі «титанові» ігрища відбуваються в нашім краю. В їх рамках на 19 листопада Житомирська обласна рада готовить нову концертну програму по титанах, а громади сіл Житомирщини – акції протесту. Про це наша розмова з лідером громадського руху «Врятуємо Полісся!», депутатом Барвінківської сільської ради Малинського району Станіславом Гуменюком.

- Станіславе, свого часу ви дали повну характеристику подіям навколо титанової проблеми, назвавши все це «титановими абсурдами». Судячи з останніх повідомлень ті абсурди множаться?

- Ще й як! Півтора роки тому влада сподівалася тихо-мирно провернути «титанову» оборудку, та, спіткнувшись на опір громади, запустила в дію тяжку артилерію – органи правосуддя та прокуратуру. Для прийняття обласною радою погодження на виділення земель під розробку родовищ корисних копалин розробникам потрібно подати на розгляд відповідні документи. Серед них – погодження сільських селищних,міських та районних рад.

Наприкінці весни минулого року не дали свої погодження Чоповицька селищна рада (300 га Злобицького родовища), Чайківська, Торчинська та інші сільські ради Торчинського родовища (6129 га). Їхні землі не були внесені до рішення облради червневої сесії 2012 року. 22 листопада цього ж року знову ж постало питання про землі Торчинського родовища. Тоді це питання заблокували.

Юридично на перешкоді намірам влади стало рішення облради № 211 від 17.05.2011 року про перелік документів. На грудневій сесії 2012 року розглядається подання прокурора про внесення змін до цього рішення з метою вилучити з документу пункти, які передбачають погодження місцевих рад. Подання взяли до відома, рішення не приймали. Характеристику подання прокурора давати довго. Лише один штрих – це маніпулювання українським законодавством.

Наше законодавство в сфері охорони навколишнього природного середовища та користування надрами, місцевого самоврядування, використання землі не узгоджені між собою.

Тим більше, не узгоджені з міжнародними актами, зокрема Орхуською конвенцією. Закон як дишло.. говорять в народі. От прокуратура й повернула це дишло та направила до суду. Обласна рада залюбки програє судові процеси. На основі рішень судів 19 листопада на черговій сесії облрада хоче внести зміни до рішення № 211 й вилучити погодження сільських, селищних, міських та районних рад…

- Ви сказали, що обласна рада «залюбки програє судові процеси»?.. - Паралельно з цими судами йшли судові процеси по рішенню від 9 квітня. Дещо нам вдалося побачити й почути. Враження - жалюгідність дій облради в якості відповідача: ви хочете мене зґвалтувати, будь ласка, але я зроблю вигляд, що опираюсь цьому акту. Таке ж враження, коли читаєш постанову суду по рішенню №211. До всього ж ніхто не знав про ці суди. Жоден депутат. Першими про те, що коїться навколо облради чомусь узнають селяни й доводять цю інформацію до своїх обранців. Чи не абсурд?

- Отже, 19 листопада депутати змушені виконати рішення суду.

- Ніхто не змушений робити щось проти своєї совісті. Це моральна сторона. А юридично, там є багато питань. Але чи захочуть депутати повернути дишло українського законодавства – це знову питання совісті й відповідальності перед долею рідного краю. Позивач відстоював дотримання законності певних статей, при цьому ігнорував вимоги інших законодавчих актів. Під час судового процесу ніде не згадується стаття 33 Закону України про місцеве самоврядування за якою, місцеві ради мають повноваження погоджувати дані питання.

Про Орхуську конвенцію годі й говорити, вони про таку й не чули. А щодо Конституції держави, то її статті для політиків стали в якості застільних тостів чи збірником цитат в для словоблудства під час виголошення промов. Про це можна розповідати довго, але суть одна: гра на недосконалості нашого законодавства. Комусь ці ігри потрібні. Нам, простим людям, вони ні до чого.

- Але ж ви піднімали це питання перед депутатами Верховної Ради.

- І не одноразово. Нардепи обіцяли навіть виїзне засідання профільного комітету провести на Житомирщині. Але воно їм потрібне? В селах і райцентрах немає готелів за тисячі гривень за добу. До чергових виборів ще далеко. Чого шуміти? Попіарилися й розбіглися по Києвах.

9 квітня цього року, коли ми вирвали перемогу на рівні Житомирської облради, й, здавалося б, підняли проблему на загальнодержавний рівень, естафету повинні були підхопити нардепи й піднімати питання узгодженості законодавчих актів у сфері охорони навколишнього природного середовища та користування землею й надрами. Жодного, не то щоб практичного кроку, – жодного поруху. От як ми вдамося до акцій протесту 19 листопада, то може хтось і приїде покрасуватися, або дадуть вказівку місцевим парторганізаціям помахати прапорами.

- Отже люди налаштовані на акції протесту. Якщо не секрет, до яких методів боротьби вдаватимуться?

- Стало зрозуміло, що просто пікетувати обласну раду, надсилати звернення, гратися в подання до відповідних органів – малоефективно й потребує фінансових затрат. Результат - повне ігнорування, на перешкоді юридична казуїстика, яка може тягнутися роками. А тим часом екскаватори спаплюжать нашу з вами землю. Скоріше за все – це будуть акції непокори, перекриття доріг…

Це вже як вирішать громади. Найближчим часом відбудуться сходи громад селища Чоповичі, Чайківка, Торчин. На жаль, багатьом людям чи то байдуже чи боязно стати на захист своїх прав. Їм починають «роз’яснювати», що рішення судів обов’язкові до виконання і т.д. і т.п. Нехай голова обладміністрації п. Рижук, голова облради п. Запаловський завітають в бунтівні села й особисто проведуть там «роз’яснювальну» роботу.

- Губернатор Житомирщини Сергій Рижук обіцяв завітати до громад повсталих сіл, вивчити ситуацію.

- Обіцянка- цяцянка, а дурневі радість. Він обіцяє зустрітися з громадами ще з грудня минулого року. Ніколи чоловікові. Справи покращення нашого благополуччя та вливання інвестицій до Житомирщини забирають весь час і сили. А тут ще нерви псувати, вислуховуючи селян… І що він їм скаже? А що скаже Запаловський? Те, що облрада зобов’язана виконувати рішення судів? Нехай рада виконує свої рішення, але приймаючи їх – радиться з людьми, залучає громадськість до обговорення. А згадувані судові рішення стосуються облради. От нехай вона з ним і розбирається. А нас цікавить виконання вимог тих статей законодавства, які захищають наші права. І допоки ми захищені законом, ми будемо за свої права боротися, рятувати наш край — Полісся — від плюндрування.

Джерело:zhitomir-online.com

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ "Титанові війни"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.11.16 22:25 -
Ольга Гура (43)
1 0
Сьогодні в Чоповичах у будинку культури відбулися збори місцевої громади та навколишніх сіл. Не буду вдаватися у подробиці, звіт про збори та питання, які на них розглядалися, надасть сам Станіслав Гуменюк, а також журналісти від "МН" та "СП", які були присутні на заході. Можу сказати одне, - Чоповицька громада не байдужа і готова відстоювати свою землю до остаточної перемоги . Дали висловитися усім, хто цього бажав, дуже вразив виступ школярки-семикласниці, яка не злякалась такої кількості присутніх у залі (зал був заповнений майже ущент, у тому числі й поважними представниками від влади та політичних партій) і чітко та упевнено висловила позицію підростаючого покоління чопівчан щодо проблеми титанових кар'єрів. Якщо є такі діти, то у нас ще не все втрачено. Хочеться сказати представникам політичних партій і сил - годі з'ясовувати стосунки між собою, у вас земля з-під ніг уходить, а ви думаєте про свої нереалізовані амбіції та "шкурні" інтереси.
Відповісти
2013.11.16 16:33 -
Ольга Гура (41)
1 0
Як працює система міжнародного збору підписів AVAAZ (текст узято з сайту компанії)

СОВЕТЫ ПО НАПИСАНИЮ ЭФФЕКТИВНЫХ ПЕТИЦИЙ


Сообщество Авааз выиграло огромное количество кампаний за последние 5 лет, действуя через интернет. Несмотря на то, что все петиции, в своем роде, уникальны, у успешных петиций есть некоторые общие характеристики. Важнейшие уроки, которые сообщество Авааз извлекло для себя в ходе кампаний, приводятся ниже.

Изменить мир к лучшему стало проще

МЕХАНИЗМ ДЕЙСТВИЯ НАШИХ ПЕТИЦИЙ
Шаг за шагом: от выбора идеи до её реализации в виде политических изменений с помощью кампании онлайн-петиций.

НАЗВАНИЕ ВАШЕЙ ПЕТИЦИИ
Название Вашей петиции – первое, что видят люди. Если название не привлечет их внимания, они вряд ли прочитают петицию до конца. Узнайте, как сделать Вашу петицию выделяющейся среди массы других с помощью запоминающегося заголовка.

НАПИСАНИЕ ТЕКСТА ПЕТИЦИИ
В тексте Вам нужно указать, почему люди должны подписать петицию. Эта часть должна быть максимально эффективной и нацеленной на результат. Мы поможем Вам сделать ее таковой, поделившись опытом, полученным из прошлых успешных кампаний.

ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЦЕЛИ
Ваша петиция сильна настолько, насколько силён призыв, содержащийся в ней. Позаботьтесь о том, чтобы в петиции содержался правильный «призыв». В этом вам помогут наши советы.

ВЫБОР ПОЛУЧАТЕЛЯ
Правильный выбор того, кому направлена Ваша петиция, может значительно облегчить путь к успеху. Прочитайте наши советы по выбору получателя Вашей петиции.

ВЫБОР ИЗОБРАЖЕНИЯ
Изображение равнозначно тысяче слов. Ваша петиция расскажет людям больше, если Вы добавите к ней изображение.

РАСПРОСТРАНЕНИЕ ПЕТИЦИИ
Сила Вашей петиции заключается в количестве людей, подписавших её. За последние несколько лет более 15 миллионов человек подписали петиции в рамках кампаний Avaaz. Прочитайте, как привлечь внимание максимального количества людей к Вашей петиции.

Создать свою петицию https://secure.avaaz.org/ru/petition/start_a_petition/
Відповісти
2013.11.15 09:17 -
(34)
0 0
По хорошему пугать народ это наверное одно из направлений деятельности ГО. Так вот, в Малине народ непуганный. Информация конечно есть, но она не льется непрерывным потоком. Вскользь кажется, что все проблемы на маршруте Чеповичи-Иршанск-Житомир
Відповісти
2013.11.15 10:22 -
Volvas (35)
1 0
Нет, Николай. Направление деятельности ГО одно - это не допустить варварского уничтожения Полеского края. Любыми способами. И информирование населения - это составляющая часть этой деятельности, так как власть или даёт фаршированную информацию или вообще замалчивает про свои планы или результаты покращення. А в Малине народ как везде, нормальный, только квартирный вопрос его испортил (Помните из Мастера и Маргариты). Мы не расчитываем на всеобщую любовь. Мы реалисты. Нас можно поддерживать, можно не поддерживать, лишь бы народ не был безразличным к этой проблеме.
Відповісти
2013.11.15 10:59 -
(36)
0 0
Суть не в том, просто люди в ежедневной рутине забывают о таких вещах, и нужно напоминать, чем больше людей задумается тем лучше. И кто даст правдивую информацию как не вы. Кто подписал, кто не подписал,кто поддержал, кто не поддержал, чего добились и т.п. не на республканских ресурсах, а здесь на местах. Местные газеты +/- читаю стабильно, сейчас еще и этот сайт. Так по капле и стакан.
И еще, вы то должны знать позицию наших областных депутатов? Это же оказывается потаенная информация!!!
Відповісти
2013.11.15 11:06 -
Volvas (37)
1 0
Согласен с Вами. Только сейчас, столкнувшись с проблемой и тем, как работают депутаты, понял, что к вопросу выборов на любом уровне, нужно относиться очень серьёзно. И партии эти придуманы для того, что бы держать партийцев в узде. Говоришь с депутатом наедине - прияно общаться, всё понимает, кивает и обещает не допустить. Только сел в один ряд к себе подобным - другой человек. Краснеет, глаза бегают, что то мычит - жалкое зрелище.
Відповісти
2013.11.15 11:23 -
(38)
1 0
Все сказано!!!
Рятувать Полисся нужно еще на уровне выбора депутата. Это же все их рук дело. При нормальных депутатах даже б вопрос не подымался.
Відповісти
2013.11.15 08:51 -
Volvas (32)
2 0
Уважаемый Василий!
Если Вы хотите попробовать себя на общественной ниве, научитесь спокойней реагировать на критику. Я подписываюсь родовым именем. Под таким именем знают моих родителей, бабушку, прабабушку и уверен, что и более древних предков. Это имя знают в Чеповичах и в округе. Я этим именем дорожу и стараюсь его не опозорить. А с фамилией моей в Чеповичах треть населения. Персонально Вас я не обижал, а использовал аллегорические образы. Даже сейчас хотелось Вам сказать фразой из известного фильма: "Фамилия моя настолько известна, что не стоит ей называть каждому встречному поперечному". Но я так не говорю. С какой то стороны я Вам сочувствую. Вы пытаетесь что то делать, но не знаете, как. Это поправимо и всё в Ваших руках. Обратитесь нормально к Гуменюку, он Вам поможет. Более того, все результаты этой совместной работы припишете себе, всю славу, если хотите. Наши цели Вы знаете. Нам большего не надо. А набрасываться на всех не стоит и говорите только теми фразами, суть которых понимаете сами. Успехов Вам.
Відповісти
2013.11.15 12:22 -
Василь Федоренко (40)
0 -2
Розвиватись потрібно тоді і фрази будете "рятівники" розуміти , а то лізете до мене з свинячим рилов і нічого не второпаєте.
Відповісти
2013.11.15 12:18 -
Василь Федоренко (39)
0 -2
Volvas чи як там ваше велічество інкогніто. Мені 55 років . З них я 35 років активно На "общєствєнной нівє" . Звітувать вам не збараюсь бо ні є при здоровому глузьді звітувати фантомам .
Всі малинчани і мене і мою діяльність , а ви мабуть з Марсу !
Для початку почитай "Малин малий енциклопедичний довідник! В.Студінського на букву "Ф" - Федоренко Василь Михайлович . Або у Яндексі наберіть. А то десь із хованки щось схоже на слова викидаєш а брехня тебе ще подалі у хованку ховає !
Все більш на хворих і брехливих не реагую бо ще ще прийдеться витрачати дорогоцінний час щоб можливо доказувати що я не жінка і позашлюбних дітей не народжував або що не я вбив Кенеді !
Тай не цікаво !
Відповісти
2013.11.15 00:08 -
Василь Федоренко (31)
0 -2
Чому ви хто вважає себе правильним і суспільно потрібним а мене і мої справи непотребом ховаєте свої призвіща та імена ?
То хто ви і хто з нас смішний чи брехливий боягуз ?
Цим Котам Мармузам , Антититанам, Лінчам,Volvasam,іншої нечисті місце там , яке їм відповідає !
Вам , пекельним і нікчемним нас , прямих ,чесних, безкорисливих і корисних простим людям кожного дня - ніколи не перемогти ! Правда і брехня завжди вспливає назовні і хто навіть був засліплений і глухий все побачить і почує !
Тільки жаль ваші душі адже страждають через вашу розумову , аморальну і фізичну потворність !
Жаль також що ховаючись за псевдами у мережі ви уникаєте фізичного покарання вашого рила, але життя це кармічний бумеранг який повернеться до вас але атакуючи вас у багато разів сильнішим паскудством навіть від самих дорогих для вас людей !
Відповісти
2013.11.14 21:04 -
Філоненко (28)
2 0
Пане, Федоренко, такі як ви люди компрометують "Свободу", а взагалі ви досить смішний і нагадуєте базарну бабу! :)
Відповісти
2013.11.14 21:20 -
АнтититанN (29)
1 0
Здається він уже пересварився з усіма, з ким тільки міг. Що рухає людину в таких от розбірках - незадоволені амбіцї, чи чиясь вправна рука яка таки бажає Житомирщині "процвітання" у вигляді титанових кар'єрів, знищеної землі, та іржавого струмка на місці річки.
Пане Василь - Ви взагалі з ким і за що боретесь?
Відповісти
2013.11.14 19:22 -
Volvas (25)
4 0
Уважаемый Василь. Я один из жменьки Гуменюка.Дай Бог вам иметь такую жменьку, как Стас.
А всё благодаря своей простоте и честности, харизме. Человек может работать не только руками, но и головой. По этому, на пути к общей цели и было принято консолидированное решение пользоваться любой помощью, которая идёт на благо начатого дела, не смотря на многие разногласия с дающими эту помощь. За эту помощь, порой не совсем существенную, часто густо ГО "Врятуємо Полісся" и Гуменюк в частности, платили большую цену в виде репутации . На нём и на его энтузиазме выезжали политиканы подстать Федоренко. Но всё это было не важно. Для нас Важно сохранить Полесье, а для этого готовы хоть с чёртом лысым сотрудничать. Это во-первых, на счёт разных партий.
Во вторых - через газету Рух расчитывает достучаться до каждого полищука и сломать стереотип "Моя хата скраю". Люди должны понять, что никакие Федоренки им не помогут. Это коньюктурщики и временщики. Они ничего путнего в своей жизни не сделали ни руками ни головой. Со временем они отпадут, как кизяк от сапога идущего. А люди - это сила. И тому пример наши достижения под стенами облрады. И слава всем кто там был. И из нашего района из других районов.
И в третьих - я один из спонсоров. И я знаю, на что Стас потратил каждую копейку выделенной помощи. Кроме того, каждый, кто поддерживает Рух "Врятуємо Полісся" полностью доверяет действиям Гуменюка и не требует финансовой отчётности.
И напоследок - дело падших распространять сплетни. Шакалы и Моськи были всегда, не стоит тратить время на комментирование глупостей. Так что не подписывайтесь чоповчанами, Вы их плохо знаете.
Резюмируя сказанное, призываю: люди! Будьте бдительны.
Деятели типа Федоренко не опасны, но Вот кто даёт им власть? Для чего используют таких вот Шариковых в своих играх политики? Задумайтесь!
Відповісти
2013.11.14 19:29 -
Василь Федоренко (27)
0 -1
Брехня і маячні незаконно рекламованої , бо незареєстрованої групи .
Аби у Вашому житті були суспільні результати як у мене . У вас голі слова самозвеличення .
Власть мнє никогда не давали ! З якої ви планети ?
Відповісти
2013.11.15 09:00 -
Volvas (33)
1 0
Для того, что бы что то делать, не обязательно что то регистрировать. Гордитесь своими результатами и это правильно. Но стремитесь к большему. Мы делаем своё дело, Вы делайте своё. Не трогайте нас и будет Вам счастье. Я Вам гарантирую, если титановая навала отступит, Вы не услышите о ГО "Врятуємо Полісся". Ваше политическое поле будет свободно. А пока, увы, нет веры в действенность ни Вас, ни Вашей политической силы как и других сил вообще. Так просто, словесный понос и дешёвый самопиар. Так что не погружайтесь в это болото. Если Вас действительно беспокоит судьба края и нет наполеоновских амбиций - присоединяйтесь. Мы открыты, просты и заботливы. :-)
Відповісти
2013.11.14 14:26 -
Василь Федоренко (22)
0 -1
В минулому році коли ми свободівці в листопаді традиційно проводили акцію по вшануванні героїв Базару там з`явився Гуменюк і все викрикував мені що це політиканство , а коли приїхав Тягнибок то він побіг поклони бить і добрався аж до голови чорнобильського комітету Ірини Сех аби у "Малинських новинах" у кожному номері рекламувати свою "діяльність".
То хто політикан а хто аферист що махлює на суспільній проблемі і переодично "використовує" різні партії .
Де допомога і апаратура що спонсори дали на неіснуючу юридично організацію "Врятуй проблеми Гуменюка". Апаратура була у Будинку культури а потім він її привласнив як повідомляють чоповчани.
Відповісти
2013.11.14 21:38 -
Юрко (30)
1 0
Така й була попередня домовленість - зустрітися з Тягнибоком в Базарі. Олег пообіцяв сприяння і сказав звернутись до Сех, позаяк вона займається питаннями екології.
Відповісти
2013.11.14 01:02 -
Станіслав Гуменюк (15)
3 0
Друзі, дякую за підтримку й розуміння. 16 листопада об 11-00 загальні збори жителів Чопович та прилеглих сіл. Малинчани! Запрошуємо й вас. Якщо ми разом не відвоюємо 300 га чоповицької землі, то наслідки відіб’ються й на Малині. Прогляньте наш фільм "Титанові хроніки. Порожні криниці". Що вони зробили з р. Лемня...
Щодо контактів та спілкуванню соцмережах - справа не в необізнаності, а в певних поглядах на деякіі речі, які й спонукали мене до боротьби. Та й з часом - сутужно. Тільки но по домівках роз’їхалися хлопці - освоювали нові науки. Наприклад, ніколи не думав, що займуся такою нав’язаною людству дурнею, як юриспруденція. (Будьте добрі, не заперечуйте! Це мій погляд, який я нікому не нав’язую.) А в нашій державі - це чи не вершина шулерства... А скільки навколо всього цікавого й не пізнаного...
Були зовсім інші плани й наміри. Але ви праві, що потрібно взятися й за "контакти", хоча активним у "коментарному" спілкуванні бути не обіцяю. На різні випади типу тих, що свого часу давав Федоренко не реагую. Політиканство мене не цікавить взагалі. Задавайте конкретні питання. Є певний багаж знань по даній тематиці. Намагатимуся відповісти максимум об’єктивно. Є багато власних висновків із побаченого й почутого, від спілкування з представниками різних соціальних верств - тут буде суб’єктивна думка.Наприклад, найбільш прикрі враження від махлювання й брехні, що йде від тих, від кого залежить доля нашого краю, майбутніх поколінь...
Друзі, поширюйте інформацію, але й ставайте до активного протистояння намірам сплюндрувати основи всього живого - землі й води. Чекаємо в Чоповичах в суботу. Там я все розповім більш детьлно.
Обіцять завітати навіть наші слуги різних рангів, але про погане - ні слова на ніч ...
"Николай", дякую, що спонукали мене відповісти. Не зробити це - було б невічливо з моєї сторони
Відповісти
2013.11.16 17:15 -
(42)
1 0
Так как там все прошло в Чеповичах?
Відповісти
2013.11.14 13:58 -
Василь Федоренко (20)
0 -1
Так багато у тебе друзів такий як ти ! В жменю вберуться і посваряться за лавровий вінок !
Відповісти
2013.11.14 08:44 -
(17)
2 0
Своя рубашка всегда была ближе к телу и это натура человеческая. Малинчан нужно брать за живое. ВСЕ ВСЕ ВСЕ что там делается выше по течению будет протекать в ЦЕНТРЕ МАЛИНА ПОД МОСТОМ. Конкретно в Малине на это и нужно бить. Уже сегодня с сомнением принимаешь водные процедуры в Ирше.
Відповісти
2013.11.13 15:58 -
(9)
3 0
Вот нормальная тема, так никому не интерессно, бодаются там с Федоренко.
А в самый раз выяснить какую сторону принимали и принимают наши депутаты (обласные). Кто знает, где увидеть за что голосовали? Ведь потенциальный "носитель" будущих возможных бед протекает прямо в центре Малина. Или на Ирше это никак не скажется?
Станислав, если вы прочитаете этот пост, есть информация именно по будущему Иржи, если...
"Иржа" не опечатка..
Відповісти
2013.11.14 19:25 -
Volvas (26)
1 0
Ребята!
Речки не будет.
Будет срач.
Потом не будет Тетерева.
И это реальность.
Відповісти
2013.11.14 01:15 -
Дмитро Кропачов (16)
2 0
Та ні все, більше з Федоренко я теж не спілкуюсь... там вже розмова вичерпана хай тролить не звертаю на нього уваги...
Відповісти
2013.11.14 14:28 -
Василь Федоренко (23)
0 -1
Сьогодні хтось і на сайт цей мабуть від твого імені пише ?
Відповісти
2013.11.14 13:43 -
Василь Федоренко (18)
0 -1
Як не спілкуєшся ? Тому чому своєю маячнею , "погрозами" забиваєш повідомленнями мій мобільний ? Хто дав номер ?
Якщо не припиниш то дізнаєшся фізично що таке сікач .
Малолітній політичний провокатор і брехун !
Відповісти
2013.11.14 15:40 -
Дмитро Кропачов (24)
1 0
Вибачте але ви мені не цікаві та більше не хочу витрачати часу на вас. Тим паче вам дзвонити та спілкуватись з вами. Я вашего номеру не знаю та знати не хочу! А якщо би я вам хотів нашкодити я би дзвонив голові організації обласної Сидіру та казав би про вашу не адекватну поведінку. Давайте краще для Кропачова немає Федоренко, а для Федоренко не існує Кропачова! Гарного дня!
Відповісти
2013.11.13 19:27 -
Ольга Гура (11)
4 0
Чому не цікавить? Особисто не могла брати участі у акціях протесту через зайнятість на роботі, але створила групу у контакті, через яку повідомляла людей про усі події, що відбувалися навколо титанових кар'єрів. Розміщувала інформацію про акції та заходи руху "Врятуємо Полісся". За моїм прикладом з'явилося ще декілька таких груп. Пропоную скористатися формою AVAAZ для збору підписів на міжнародному рівні. Саме так були вирішені окремі серйозні екологічні проблеми, які потребували втручання міжнародної спільноти. У тихому болоті дуже легко творити оборудки, чим більший буде резонанс, навіть на міжнародному рівні, тим небезпечніше буде "ділкам" робити спроби видобувати тут титан.
https://secure.avaaz.org/ru/stand_with_tibet_loc/?biErqeb&v=30788 це для прикладу, як вони вирішують проблеми.
Відповісти
2013.11.13 19:41 -
(12)
1 0
Так пригласите сюда Станислава! Поверьте , есть люди для которых Контакты и пр. темный лес.
Відповісти
2013.11.13 20:21 -
Ольга Гура (13)
1 0
Ми з Станіславом співпрацюємо з самого початку. Він мало користується Інтернетом, не любить цього, тому цю інформаційну роботу у Малині узяла на себе я. Вже неодноразово говорила йому, що треба розповсюджувати інформацію в мережах також, але йому і часу не вистачає, і досвіду спілкуання у соцмережах також, та й бажання великого немає., можливо не вважає це ефетивним.
Відповісти
2013.11.13 22:55 -
Дмитро Кропачов (14)
1 0
Він не встигає, я сьогодні з ним говорив у суботу буду на сході села.
Відповісти
2013.11.13 17:09 -
Юрко (10)
1 0
А Іржі, мабуть, буде "труба"...
Відповісти
2013.11.12 23:23 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
А давайте нам того Славіка Шустер-няв!
Відповісти
2013.11.12 23:50 -
Кіт Мармиза (8)
1 0
якось неправильно промурчав, не "Славіка шустер няв", хотів сказати "Запросити НА Шустер-няв", або було б непогано, якби він, як отой Дмитрик, підтримав тему
Відповісти
2013.11.12 20:55 -
Дмитро Кропачов (4)
1 0
Все що прокоментував Станіслав все абсолютна правда. Депутатам не повідомляли про такий суд його зробили в тиху, навіть нехтуючи зверненням голови регламенної комісії по всіх судових справах повідомляти комісію. Тому що вони знали, що опозиційні депутати встануть на захист та будуть приймати активну участь. Ми в свою черги будемо боротись на сесії 19 листопада щоб таке рішення не було прийнято!
Відповісти
2013.11.12 20:33 -
Кіт Мармиза (3)
1 0
А от просеремо, котики мої, бо ми лениві созданія. І панімаю, і облом свій зад трусить...
А потім шерсть повилазить, хвіст впаде...
Ще й на Гоменюка накладемо, тоді й нас не так видно...
Відповісти
2013.11.12 20:58 -
Олег Антонюк (5)
3 0
Так. РАДОМИШЛЯНЄ БІЛЬШ АКТИВНІ, КІСТЬМИ ЛЯЖУТЬ, А СВОЮ ЗЕМЛЮ НЕ ВІДДАДУТЬ, А У НАС КРІМ СТАНІСЛАВА ТА КІЛЬКОХ ЧОПІВЦІВ ТИТАН НІКОГО НЕ ХВИЛЮЄ, КРІМ ГРИЩЕНКА , ЗАБУВ, ВІН І ТУТ ВІДЗНАЧИВСЯ, ПРАВДА З ГАРНОГО БОКУ, ЗІБРТАВ КІЛЬКА ТИСЯЧ ПІДПИСІВ
Відповісти
2013.11.14 13:56 -
Василь Федоренко (19)
0 0
То це зібрав один Грищенко кілька тисяч ! Не смішіть малинчан і будьте блище до реалей.
Грищенко роками носиться безрезультатно з одним друкованим папірцем та декількома рукописними реченнями на одну тему ! Ви йому ще все припишіть що робить Координаційна рада Малинських опозиційних партій і організацій .
Майте совість !
Працювати не хочуть а тільки все приписувати собі , піаритись створюючи собі паралельного неіснуючого , віртуального Фантома .
Вискочки можуть вискакуючи наперед з авто з криками "Це Я єдиний благодійник , борець і опозиціонер" потрапити під колеса цього або зустрічного автомобіля !
Відповісти
2013.11.12 23:22 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
А Грищенко завжди з гарного боку відзначається, правда соус у тої рибки... таки буває, що аж моє котяче пузо крутить
Відповісти
2013.11.12 18:45 -
Дмитро Кропачов (2)
1 0
Станіслав молодець, сили, витримки йти до кінця та підтримки громади!
Відповісти
2013.11.14 14:05 -
Василь Федоренко (21)
0 -1
Коли проводили весною мітинг проти тианової окупації перед РДА то я не бачив тої громади . Якщо відкинути десяток свободівців та одну в наметі Бютівку з анкетами "Юлі Волю!" то було теж чоловік десять включаючи Чоповську "громаду" (?). Щось і Гури я там не бачив а тут вже виявляється вона керувала і керує "процесом"
Не повбивайтесь за лаври яких ще немає а можливо і не буде.
Люди байдужі ! Поки проблема не стосуватиметься власного подвір`я і колодязя то їх "не пробити" !
А ви хваліть себе за неіснуючі перемоги !
Відповісти
2013.11.12 17:18 -
ІнфоМалин (1)
3 0
В кінці статті додано посилання на тег "Титанові війни" - вся інформація по цій темі на нашому сайті.
Відповісти