Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.05.2014
Малин

«Малинський кооперативний ринок» кращий у номінації «Ринки в містах обласного підпорядкування»


Завершився щорічний огляд-конкурс на звання «кращого кооперативного ринку України», який традиційно проводить Всеукраїнська спілка центральний споживчих товариств (Укркоопспілка, COOP Україна).

Підсумки конкурсу підбила комісія, до складу якої входять представники апарату Правління Укркоопспілки, ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України та об'єднання «Укоопринкторг».

Змагання за звання кращого проходило в чотирьох номінаціях:

1) ринки обласних центрів
2) ринки міст обласного підпорядкування
3) ринки, розташовані в районних центрах (на яких працює більше 15 чоловік
4) ринки, розташовані в районних центрах (на яких працює до 15 осіб).

У номінації «Ринки в містах обласного підпорядкування» переможців двоє: «Малинський кооперативний ринок» (Житомирська облспоживспілка) та Свердловський ринок (Луганська облспоживспілка).

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.28 14:09 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Боротися з торговцями кругом базара це як мишей ганяти. Кишнув тут - вони там, кишнув там - вони тут. Приде участковий та випише декілька протоколів, а йому за це ще й по дупі надають, шоб не портив статістіку й бумагу не переводив та й торговці в спину клянуть. Так шо там думаю все за безплатно. Друге діло як до нього всі крикуни приєднаються , ото да!
Відповісти
2014.05.28 13:57 -
івальді (7)
0 -1
Не розумію людей які пишуть тільки від того аби писати.Де Ви шановний Юрію бачили, що на ринку продають рибу з землі, на ринку найкращий в області і не тільки павільйон по продажу риби. І ще якщо Ви замітили то і пестициди і риба з землі продається по за територією ринку.То можливо Вам та Федоренку доречно було б не тільки ходити по мітингах і кричати на сайтах розповідаючи які Ви хороші, а разом з міліцією поборотися з несанкціонованою торгівлею біля аптеки і почути, що Вам сажуть торгуючі там люди.А то Ви тільки з чиновниками воюєте знаючи, що в даний час вони мовчки все стерплять. А ще пройдіть по наших підприємцях та спитайте чому такі ціни, адже всі знають , що якщо хтось із заїзджих поставить меншу ціну то їх зідять малинські підприємці. Знають,і те що цієї весни і циган вони хотіли прогнати з ринку бо деякі люди взмозі купувати лише там. Та ще прочитайте Закон про ринки де чітко сказано, що дирекція не може впливати на цінову політику. І поцікавтеся чому при нижчій орендній платі за торгові місця в Малині, товар дешевше в Коростені та Житомирі. Чому про це мовчать наші підприємці правдолюби.
Відповісти
2014.05.28 15:22 -
Юрій Смалюк (9)
0 0
Яка нахабна брехня.Пестициди продаються на території ринку і торговці не мають ліцензії.В рибному павільоні живу рибу рідко побачиш,хоч біля входу на базар її вдосталь.А ходити по базару м міліцією то не є функцією партіїї.Для чого тоді відповідні служби,які я згадував? Знайдіть в моїх коментарях хоч слово,де я розповідав "які ми хороші". Це брехня. І чому ж це чиновники ,з ваших слів,мовчать і все стерплять? Для чого вони тоді потрібні,якщо не можуть виконати свої прямі обов"язки? Може це ви ,івальді, і є одним з них,чи ,може ,реалізатор пестицидів з базару? Вам надати фотодокази торгівлі пестицидами на територіїї ринку? І це продовжується десятиліттями.
Відповісти
2014.05.28 13:21 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
Базар,на якому щосуботи торгують практично без будь-яких дозвільних документів,на якому пестициди і агрохімікати ,реалізація яких потребує спеціальної ліцензіїї і якої немає в жодного реалізатора, продаються поряд з сиром і ковбасою,а живу рибу продають з землі..визнаний найкращим ???!!! А де ж робота міліції,санстанції,податкової? Чи ви думаєте,що відповідні служби цього не знають? Знають і мовчать. А раз мовчки спостерігають за такими явними порушеннями,значить напрошується висновок-мабуть мають якусь вигоду,коли так бездіють. І кінця краю цьому не видно. І новопризначені очільники району (Мартинюк) і області (Кізін) до сих пір не вжили ніяких адміністративних дій та заходів,щоб зрушити з місця такі неподобства...Вітаю малинський ринок!
Відповісти
2014.05.24 14:16 -
Витас (5)
0 0
Їдуть переважно пенсіонери, для них кожна копійка у ціні.
Відповісти
2014.05.24 10:03 -
Ольга Гура (4)
0 0
Ринок дійсно непоганий, ціни трохи високі. Через те і їдуть люди у Коростень та Житомир. Але якщо порахувати витрачені на дорогу час, нерви, здоров'я, амортизацію та інші витрати, то дешевше сходити на свій ринок.
Відповісти
2014.05.24 09:33 -
Витас (3)
0 0
У нас ринок найкращий, саме тому при першій нагоді, малинчани і їдуть базарувати до Коростеня!
Відповісти
2014.05.24 08:55 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Спілка свідомо цей Ринок , де конфлікт між підприєцями що його утримують і керівником ринку вчинили це відбілювання і фарс !
Власник сайту добре інформаний про ситуацію а стає не на бік народу , тому як був він "адвокатом" і піарником влади з командою утаємничених тролів проти опозиції малинським мордовладцям так є далі !
Відповісти