Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

25.09.2014
Малин

Збори колективу Пенізевицького кар’єроуправління


В Державному підприємстві управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України Пенізевицьке кар’єроуправління, що в Малинському районі відбулися збори колективу з приводу можливої зміни керівництва підприємства.

На збори трудового колективу був запрошений начальник Державного підприємства «Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України» Дмитро Рудковський, котрий відмітив, що Пенізевицьке кар'єроуправління завжди було одне з кращих. Також Дмитро Рудковський підбив підсумки роботи підприємства.

Далі сюжет обласного телебачення

Як бачимо з сюжету житомирських телевізійників, то колектив горою стоїть за свого директора. Але й відомо, що не все так однозначно, і що є протилежні думки, які на камеру не всі наважуються говорити.

Відомо, що три роки тому, нинішній директор немов катком вливався в цей колектив і були неоднозначні звільнення на підприємстві.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.20 00:45 -
Lord_Kot (71)
0 0
от і допи*ділися...
Приїхала братва луганська "руліть" щебзаводом з благімі намєрєніямі і чісто по-понятіям.
Братва досить таки далека від щебеневого виробництва, але все хрєново, всьо прєдидущій дірєктор накосячіл.
Нащі хлопці воюють в Лугандонії, а вони приїхали бізнес дєлать з нахабними пиками.
Відповісти
2014.09.30 22:47 -
жертви ситуації (67)
3 0
Дорий вечір. Пишемо сюди, так як нас вже все це дістало.
Мало того що нас ніхто не чує на зібранні, так ще й статті де Шевчук вихваляють плодяться, а де –проти кудись зникають. А після останньої статті «У Житомирській області каменярі стали на захист керівника ДП «Пенізевицьке кар'єроуправління» », нам терпець урвався. Хто став? Ваші посіпаки все вміло організували. Чому ви не кажете як Матющенко, Заярний, Михайлов їздили по підприємству та будь-якими методами заставляли нас підписатись на захист Шевчука. Ви нам брехали що Шевчук за нас стоїть, що ми дуже «яскраво» побачили на зібранні. Ви брехали що прийде страшний Єщенко та почнуться звільнення, як ми зрозуміло, то ці звільнення стосувались лише вашої команди, ось чому ви почали їх збирати ще посеред ночі.
Було написано чому ми не відстояли Єщенка, так ми відповімо, тому що нам потрібно годувати , ростити, одягати наших дітей а не чубатися між двох вогнів з великими шансами позбутися хоч і не великої, але стабільної заробітної платні.
Нам все-одно хто буде директором чи 1й, чи 2й, чи 3й нам потрібно щоб не забували що ми теж люди, а не раби. Чомусь завжди коли пани деруться, то в холопів чуби тріщать. Ми не раби і не бидло, і тим більше не засіб досягнення власної мети. Ми бажаємо працювати та отримувати гідну зарплатню. Ви там розказували коли стали директором, що не буде робочих субот за відгул як було 1-2 рази в місяць. То що тепер ми маємо що кожна субота місяця, а то і неділя.
Чомусь ваші жінки не стоять на лопаті в дробарному цеху, та не думають чи там завалило з нічної зміни , чи ні. Своїх коханих ви прилаштували на теплі місця, а чим ми гірші. Тож не смійте іншим дорікати щоб вони попрацювали на 5му, чи 2му конвеєрі, якщо ви самі там не працювали. У вас в кабінеті кондиціонер, ну так дякуємо вам що в диспетчерську теж поставили але як в літній день не можна було без распіратора пройти по дробарному, так все і залишилось, де наше зрошення??? Де наші ролики, де нові ленти??? Ви краще б не камери ставили по заводу, а купили нам запчастин. Ми так розумію що це невигідно, краще купити ще одну непотрібну нікому дробарку та заробити на цьому або ще на чомусь відмити «бабла». Ви як здаєте старі сітки, ролики то хоч з них нам купляли б якісь запчастини. А то кожного дня, йди туди не знаю куди , але щоб все було зроблено. Соромно за вас, а чи вам соромно???
Кожен водій приходить на зміну зарані, якщо зміна з 10.00, то вже з 9.00 або 8,00 ти маєш бути на робочому місці, оглянути машину, заправити і їхати в гірничий цех. Ви хоч розумієте, що це не велосипед, що його потрібно ремонтувати, змащувати бо він не новий. Що кого цікавить, да нічого нікого не цікавить. Не встиг прийти як тебе вже «випихають» щоб їхав, кажеш що машина несправна, та кого це цікавить все-одно їдь, щоб менше машин стояло в гаражі. А потім відпадають запчастини, колеса, ламаються двигуни та кпп. Чи просили ми у вас ті Фотони? Ні ми не просили. Возіть нормальні запчастини до Белазів а не пластилінові. Скоро в кузовах будуть дірки, але футувать їх ніхто судячи по всьому не збирається. Замість 2х Фотонів ви б купили нормальний двигун на Белаз№6, а не те що ви привезли та відновили Белаз№3. Там Шевчук казав, що Єщенко здав дві рами. Як вам не соромно а скільки ви здали наших запчастин та рам? Чи вам можна? Чому ми маємо майже на колінах випрошувати щоб нам грейдерували дорогу, поливали та посипали. Добре що є Кіровець, а як він поламаний то вам на дорогу зась. Не один раз було що ми сидячи в кабіні Белаза їдемо у забой в распіраторі. Буває неділями їздимо по дорозі, як по драбині, так є не 1 бульдозер а мінімум чотири, є грейдер і що? Нікому нічого не потрібно, покивають головами що добре і все на тому. Взимку коли поламаний рум, то що ви робите вантаджите камаз або краз відсівом на кузов садите робітників і вони сиплють лопатами дорогу, а чи ви не думали кои ця машина їде в «забой» і якщо щось піде не так що тоді буде? Скільки нас разів з несправними гальмами або рульовим відправляли возить? Там на зібранні один робітник кричав що Єщенко матюкається і кричить на робочих, так ми можемо сказати якщо станеш під час зміни перекусить на ходу або за хвилин 15 до кінця зміни почнеш оформляти путівку, то Заярний кричить нічим не гірше а то ще й краще.
От ви там росказуєте що живете теж без премії. То вам мабуть невідомо що таке виживати за останні копійки. Ви літаєте на свої іномарках по заводу. Кажете що розумієте нас, але як ситий може голодного зрозуміти? А не думали ви що нас всередині аж перевертає от того як ви їздите по заводу, розказуєте що все власним коштом, визвіряєтесь на нас часом. Колись начальство ходило по заводу на своїх двох і все встигало знати і давати вказівки. При цьому всьому працювалось не гірше.
Чому ви там розказували про АТО та подібні речі, а з гірничого віддали 3х екскаваторщиків , їх нехватає нікого не беруть. Той ваш захвалений Хюндай скоро «зіграє в ящик». Ви обіцяли ще фронтальні навантажувачі та багато чого і де все воно? Два старих екскаватори навіть не відновлюєте, може теж підуть на металобрухт? Йде зима про водовідлив ніхто не думає, чому насоси не накриті, чи ми ждемо знову щоб всесь завод грів неділю водовідлив? Чому освітлення ніхто не зробить в забої нормальне, там же вночі хоч око виколи. Екскаватори ганяють як ті велосипеди, а чи хто думав що це не до дора все. Запчастини дають криві, а за їх потім ще як спросять. Кого хвилює на скільки ти вийшов, чи ти обідав, працюй раб - план давай.
Електродвигунів нових ніхто не везе , запчастин та деталей теж. Латай та ремонтуй те що є, а то й немає що ремонтувати. Обладнання нормального немає. Що як чим провірити. Слава що хоч автовишка є.
І це ще не все.
Скажемо чесно – ДІСТАЛО.
Відповісти
2014.10.01 08:53 -
За правду (68)
0 0
Просто "жах" якийсь.
Відповісти
2014.10.01 09:38 -
жертви ситуації (69)
0 0
І це лише мала частина реального життя підприємства.
Відповісти
2014.09.30 20:14 -
Прохожий (66)
3 0
На вашому підприємстві, як в пісні Цоя :
"Дом стоит, свет горит,
Из окна видна даль.
Так откуда взялась печаль?
И, вроде, жив и здоров,
И, вроде, жить не тужить.
Так откуда взялась печаль?

А вокруг благодать - ни черта не видать,
А вокруг красота - не видать ни черта.
И все кричат: "Ура!" И все бегут вперед,
И над этим всем новый день встает."

І цими рядками можливо описати багато чого.
Відповісти
2014.09.30 16:37 -
Прохожий (64)
4 0
Лист Єщенка http://infomalin.biz/news/suspilstvo/malin/podyaka-vidkritiy-list-kolishnogo-direktora-penizevitskogo-shchebzavodu.html
Як я розумію, то пан Шевчук подбав щоб його прибрали. Чи то правда очі ріже?
Чергова замовна стаття пане Шевчук http://www.zhitomir.info/news_139454.html ?
Відповісти
2014.09.30 18:48 -
Пікачу (65)
3 0
Як не дивно, та мені також так здалось.
Відповісти
2014.09.30 15:30 -
За правду (59)
3 0
"У него нет шансов" - громко заявили обстоятельства.
"Он неудачник" - крикнули люди.
" У него всё получиться" - тихо сказал Бог.
Відповісти
2014.09.30 13:00 -
За правду (57)
2 0
Ми з вами — люди на Землі
Й серед людей усі живемо.
Вчимося, щоб не йти в імлі,
Стежками власними ідемо.

Доріг багато в світі є,
Та треба вибрати уміти
Для себе щось одне, своє
І лиш свою зорю зустріти.

Щоб сонце й небо голубе
Завжди в житті тобі світило.
Люби і поважай себе
Й дороги вибирай уміло.

Сім раз подумай перед тим,
Як маєш рішення прийняти.
Все обміркуй і, щоб за тим,
Прекрасну й світлу долю мати.

Бо хтось поманить калачем
(Бувають різні в світі люди).
І поплетешся манівцем,
А далі що? Що далі буде?

Багато треба перейти,
Щоб власну долю збудувати.
Та честь і гідність зберегти,
Щоб гордо світом крокувати.

Бо ти людина на Землі,
То ж не кидай себе під ноги.
Бездумно не бреди в імлі,
А світлі вибирай дороги.

Красоткіна Н.
Відповісти
2014.09.30 16:15 -
ІнфоМалин (62)
2 0
Читайте умови користування
Заборонено .... розміщувати в коментарях матеріали, що по формі, змісту та за розміром носять ознаки окремої статті. Якщо ви хочете донести таку інформацію до читачів, то публікуйте її у власному Блозі
Відповісти
2014.09.30 16:34 -
За правду (63)
2 0
Дякую за роз"яснення.
Відповісти
2014.09.30 11:02 -
bumerang (56)
3 0
Пане адміне, дозвольте дізнатися, на вимогу якої це третьої сторони заблоковано статтю про Пинязевицький карєр
Відповісти
2014.09.30 15:25 -
ІнфоМалин (58)
2 0
Уважно перечитайте Умови користування сайтом. Посилання в нижньому меню (прокрутіть сторінку до самого низу).
Відповісти
2014.09.30 15:45 -
bumerang (60)
2 0
Уважно прочитав. Стосовно третьої сторони там прописано лише, що адміністрація не несе відповідальність, якщо стороння третя особа має претензії щодо інформації, яку розміщують користувачі. Роз'ясніть будь-ласка.
Відповісти
2014.09.30 16:10 -
ІнфоМалин (61)
5 0
Є такий пункт
Заборонено ....обговорення в коментарях дій адміністраторів сайту. Якщо ви чимось незадоволені чи хочете що-небудь з`ясувати, зверніться через форму зворотнього зв'язку.

90 коментарів до публікації, більшість з яких взаємні образи - головна причина блокування статті. Відключати коментарі не маємо можливості.
Відповісти
2014.09.29 09:16 -
За правду (54)
4 0
Шановні, та залиште Ви пана Єщенка в спокої. І подивіться ще раз відео уважно, не для того приїхав пан Рудковський на Пенізевицьке кар"єроуправління, щоб обговорювати нового чи теперішнього директора, а для того щоб навести лад на підприємстві. А головне не забувайте це державне підприємство. А перевірки для будь-якого підприємства це нормальна "ситуація". Тому вони проводяться не тільки на Пенізевицькому кар"єроуправлінні але і на всіх інших підприємствах, установах, організація і т.д. нашої країни. Врешті-решт люди втомились працювати за мізерні зарплати і хочуть БУТИ ЛЮДЬМИ В СТАБІЛЬНІЙ, ВИСОКОРОЗВИНЕНІЙ, МИРНІЙ УКРАЇНІ! І немає різниці хто директор того чи іншого підприємства, головне, щоб воно працювало чесно і тоді ніколи не буде так "гаряче" сприйматись та чи інша перевірка, бо для того ми працюємо, щоб нас контролювали і ми прагнули вдосконалення.
Відповісти
2014.09.29 09:32 -
Кіт Мармиза (55)
3 0
Такі да, Правдівий, так і сказав "Про Єщенка не йдеться, бо він Злий!!" (або десь так))))
Відповісти
2014.09.28 22:03 -
Прохожий (52)
3 0
Ще кілька слів.
Отой перекривайко залізниць, чому він в кінці не зізнався як він збирав підписи в підтримку Шевчука, що він брехав людям....
Основна теза була що Шевчук бореться за їх, ат приде Єщенко та позвільняє. Так чому на зборах Шевчук плакав як його всі ображають, а не боровся за колектив?
Відповісти
2014.09.28 15:12 -
За правду (44)
5 0
Дивлячись на цю "гарячу переписку" виникає думка, що якби все було добре на Вашому підприємстві, то Ви б так не намагались уникнути перевірки за будь-яку ціну, а сприйняли її, як належне. Як кажуть "терпение и труд - все перетрут", тому бажаю Вам терпіння. А головне все, що не робиться - на краще.
Відповісти
2014.09.28 21:34 -
Пікачу (45)
4 0
Дійсно, а чому вони так бояться перевірки??? Якщо у Вас все гаразд, то Вам ічого боятись.
Відповісти
2014.09.28 21:37 -
Прохожий (46)
3 0
Отож бо й так воно і є, що не все так гаразд.
Відповісти
2014.09.27 21:28 -
petrognatuk (25)
4 0
Доброго вечора! Все "добре сказано" "паном" директором, іншого виступу і не чекав (як завжди на захист собі). Я працівник молодий на цьому підприємстві і прийшов не давно. От пан директор каже що ціла сім'я Єщенків працювала на підприємстві і керувала. А може давайте Вас зрівняємо, у Вас працює тут син, племінники, а також ваш друг Матющенко (зав. планового відділу). То якщо порівнювати з Єщенком як мені розповідали, то його жінка тут працювала, як він ще не був директором і дочки тут пропрацювали майже 10 років.

Ще мені не сподобалось як пан директор сказав "ми всі українці, не дамо нас ставити на коліна". Як ви можете говорити що ви українець, будучи регіоналом. А ще може нагадати як ви звозили людей на анти-майдан? А може згадаємо як ви прийшли на цей завод і хто вас сюди запросив? Може це був пан Павловський?

Наш директор - це злочинець, а його друзі - це слуги, які йому за великі гроші прислужують.
Відповісти
2014.10.24 11:16 -
Ксенія (70)
0 0
Як для людини ,яка (як Ви кажете) тільки прийшла на завод, Ви дуже обізнані в цій історії. Ким працювала жінка, ким доньки. Бо одна з доньок Ещенка має педагогічну освіту( вона вчителька початкових класів) - чому вона прайцювала на заводі? а жінку взагалі на роботі ніхто не бачив. Якщо Ви працівник цього заводу ....що ж завадило прийти на ці збори та виступити і при всіх сказати директору останню фразу вашого коменту ? чи сміливість тільки тут зашкалює? Я знаю ,що тут в більшості тут приутні коментарі і самого Ещенка від третьої особи . Шановний , Ваші потуги 9саме так це вигладає) зрозумілі тільки Вам особисто. Визнайте те,що Ви були дуже поганим керівником. поводите себе ,як не подобає дорослому чоловіку.
Відповісти
2014.09.28 13:02 -
karamelka (29)
0 -5
і яка Вам різниця хто чий кум, чи друг?? чи може це просто людська заздрість????????????? - то це , я вам скажу, не дуже добре почуття. заздрять тільки слабкі, не впевнені у собі люди. тож удосконалюйте себе в першу чергу.
Відповісти
2014.09.29 00:07 -
Григорій Шитюк (53)
1 0
шановна, чому ви так дивно позиціонуєте себе у обговоренні матеріалів про Пенізевицький кар"єр...? тут же не малі діти зібралися - чудово розуміють що Ви зацікавлена особа.
вибачте, але на державному підприємстві може бути проведено і 10 перевірок, і навіть більше... гадаю, якби перевіряючі отримали всі необхідні матеріали і пересвідчилися що на підприємстві "порушень не виявлено", то це була б остання перевірка. але це мабуть Ви не уважно слухали пана Рудковського у залі і у відеозапису... питання до адміністрації в управління є, вони досить прості і поки що залишаються без відповіді!
на скільки всі зрозуміли, суть перепалки звелася до постаті бувшого директора, Єщенка... але Рудковський приїхав не представляти пана Єщенка у статусі нового директора, а навести лад на кар"єрі. чомусь залишається таке враження, що всіх тих людей у залі просто "тупо використали"...
Відповісти
2014.09.28 21:38 -
Прохожий (47)
4 0
Невже Ви там чиясь кума чи родичка?
Відповісти
2014.09.28 13:12 -
petrognatuk (30)
5 0
Такою ж самою відповіддю і я можу відповісти Вам. Ви заздрите Єщенку, що в нього працювали тут родичі? Тут ви зібрали збори працівників та начальства, щоб вияснити стосунки, чи покращити роботу підприємства?

Якщо вам нема чого приховувати, то чого пан Рудковський не може зробити перевірку і побачити для себе всю картину?
Відповісти
2014.09.28 13:17 -
karamelka (32)
0 -6
Борони Боже заздрити хворій людині!!!!!! Будь- ласка, уважніше передивіться відео, в ньому конктетно сказано, що на підприємстві було проведено вже 8 перевірок в цьом році!!!!!!!!! - суттєвих порушень не виявлено, між іншим остання перевірка була саме з УПП цими ж перевіряючими! то скажіть, з якою метою вони знову приїхали?..............
Відповісти
2014.09.28 13:21 -
petrognatuk (34)
5 0
Секретарь повинен бути на своєму місці, а не радити що потрібно, а що не потрібно начальнику "ДП УПП УЗ".
Відповісти
2014.09.28 13:33 -
karamelka (35)
0 -3
це не вам вирішувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
2014.09.28 13:38 -
petrognatuk (37)
3 0
Я віруюча людина, БОГ все вирішить!
Відповісти
2014.09.28 21:41 -
Прохожий (48)
4 0
Повірте, що БОГ кожну людину випробовує, але лише йому відомо коли закінчаться випробумання. БОГ все бачить, тож немає значення хто і що тут пише, так як БОГ бачить всіх наскрізь.
Відповісти
2014.09.28 13:41 -
karamelka (39)
0 -3
оо, як ви заговорили про Бога!! то сидіть удома, а ми побачим як сам Бог вам до золодильника їжу покладе, і вдягне дітей))
Відповісти
2014.09.28 21:44 -
Прохожий (49)
4 0
Якщо потрібно то і покладе. Чи вам відомо як зустрілись святий Антоній і Павло?
Їм ворон хліб приніс. Чи знаете Ви, що можна і на одному хлібі з водою жити, а не з повним "золодильником."
Відповісти
2014.09.28 13:44 -
petrognatuk (40)
3 0
Де ви вчилися, часом не в ПТУ?
Відповісти
2014.09.28 13:49 -
karamelka (42)
0 -2
всі ми не досконалі........... ( не в ПТУ)
Відповісти
2014.09.28 13:53 -
petrognatuk (43)
3 0
А мені здається саме там, тому що так безграмотно писати, вміють люди з ПТУ.
Відповісти
2014.09.28 13:36 -
petrognatuk (36)
4 0
Це уже не вам вирішувати. Скоро все вирішеться саме по собі.
Відповісти
2014.09.28 13:38 -
karamelka (38)
1 -3
а я нічого і не вирішую, я як і ви простий працівник. просто маю іншу думку, свою.
Відповісти
2014.09.28 13:45 -
petrognatuk (41)
4 0
Майте, думаю скоро ваша думка зміниться, тільки уже дома.
Відповісти
2014.09.28 12:57 -
karamelka (28)
2 -3
А ЧОМУ Ж КОЛИ ЗНІМАЛИ ЄЩЕНКА ЛЮДИ НЕ ПОШЕВЕЛИЛИ І ПАЛЬЦЕМ ЩОБ ЙОГО ЗАЛИШИЛИ? БО ВІН НЕ КОРИСТУВАВСЯ ПОВАГОЮ ЛЮДЕЙ! ВСІ БУЛИ ЩАСЛИВІ, ЩО ЙОГО ЗНЯЛИ. І ДОРЕЧІ, В НЬОГО НА ЗАВОДІ ПРАЦЮВАЛО НУ ДДДДУУУУУУЖЖЖЖЕЕЕ БАГАТО РОДИЧІВ! ТАМ МОЖНА СКАЗАТЬ БІЛЬШІСТЬ БУЛА!
Відповісти
2014.09.28 21:52 -
Прохожий (50)
4 -1
Як сказали мені знайомі, то "-й зам, а саме Шевчук , відразу як влаштувався з подачі Павловського на підприємство, почав ходити та збирати собі нову команду розказуючи всім що він буде новим директором.
І що сталось:
- незгодних звільнили;
- байдужі промовчали;
- ті хто хотів працювати боялись за свої робочі місця, так як могли втратити дорогоцінний стаж та стабільну зарплату;
- противники Єщенка, які хотілі потрапити до "корита" зробили все від них залежне, за що й отримали посади.
Що-до дуже багато родичів, то краще помовчіть солоденька, бо як почну Вам відписувати всі родинні звязки нинішньої команди, то буде декому не дуже приємно.
Відповісти
2014.09.28 13:19 -
petrognatuk (33)
3 -1
Ті які не були байдужі захищали, але новий пан директор, уже тоді почав купувати всіх (але пока що не з грошей завода, а з своїх власних), а деякі старі персони такі як секретар допомагав йому у цьому питанні і радив, кого залишати на заводі, а кого ні, кого купляти, а хто сам піде в банду. Да і як захищати... якщо начальник ДП УПП УЗ, пан Павловський, це друг Шевчука і одна банда. Надіюсь правда в очі заріже...

І мої догадки і те що мені розповідали старі працівникки підтвердились цим листом - http://infomalin.biz/news/suspilstvo/malin/podyaka-vidkritiy-list-kolishnogo-direktora-penizevitskogo-shchebzavodu.html

І ще що хочу сказати, люди залякані і це ж видно...з цього цирку...

P.S. На днях планую звільнитись з цього дурдома...пока не прийде нове керівництво...
Відповісти
2014.09.27 22:00 -
Прохожий (27)
5 0
Добре що Ви мені нагадали що-до антимайдану. Як казали мої знайомі, то є такий собі дід Ваня Заярний, який за гроші набирав людей на антимайдан, а після перемоги майдану дуже боявся за себе та свою "чесну" родину.
Що-до Матющпенка, так він не просто друг Шевчука, а щей й кум головного інженера Заярного.
Страшно писати тут весь той бруд який мені розповіли знайомі працівники цього заводу.
Відповісти
2014.09.27 05:02 -
Григорій Шитюк (20)
1 0
більш повна версія зборів... http://polissya.tv/
Відповісти
2014.09.27 09:00 -
Прохожий (23)
1 0
Дякую, хоч подивлюсь цей цирк.
Відповісти
2014.09.27 11:40 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
не можу сказати що повністю розібрався в ситуації, але розмовляв зранку з людьми, які працюють на підприємстві... то виходить не такий то вже й цирк був - люди говорили про наболіле, виявляється. і як бачите, навіть районна влада стала на бік нового директора не за гарні очі. "клоунів" виявилося не так вже й багато, та й крити їм на зібранні колективу було власне нічим...
Відповісти
2014.09.27 21:53 -
Прохожий (26)
4 0
Що Вам сказати, таке відчуття що для директора це зібрання це - свого роду вистава.
Якщо Ви в повному обсязі не володієте інформацією на достатньому рівні , щоб робити якісь висновки, то нам з Вами немає про що розмовляти. Не на камеру працівники Вам розповіли багато цікавого, а так в даний час кожен боїться за своє, хоч і не тепле, але робоче місце.
Директор нічого не сказав про те що вони зробили корисного, а лише плюндрував попереднього директора та його родичів. Пробачте мене за прямоту, але Шевчук теж притягнув на роботу своїх родичів та дітей і зовсім не на "брудну" роботу, а на теплі місця. Його молода команда, беручи приклад з директора також влаштувала на роботу своїх наближених людей ... Вказуватии на недоліки попереднього директора це напевно така манера самозахисту.
Що -до Савченка, то ні я ні моя родина, ба навіть друзі вже точно за нього не проголосують. Чому Він не наведе ладу в нашому місті, а намагаеться навязати якісь власні думки працівникам підприємства.
Шевчук та Савченко не бачть каліфорнійських сосен у власних очах, а звертають увагу на смітини в очах інших.
Що-до наболілого у робітників, так пробачте це все в рукакх директора, який чомусь не дослуговується до свого улюбленого колективу, а вирішує лише власні проблеми.
Жінка вказала на проблеми в дробарному цеху, так чому ніхто їх не вирішує, так як вони існують уже досить довгий період часу.
Відповісти
2014.09.26 23:50 -
Прохожий (18)
3 0
Шановні, вибачте мене що втручаюсь у Вашу розмову.
Маю кількох знайомих, які працюють на даному підприємстві, проте за їх словами не все так там чудово як в 3-х хвилинах відео. Думки неоднозначні, порядку невистачає, ось чому і мова зайшла про колишньго директора у якого був не лише порядок на підприємстві, а й розуміння гірничої справи на високому рівні. Напревеликий жаль його повернути неможливо, як мені сказали знайомі, так як ті активісти що на даний час правлять парад будуть змагатись за свої місця до останнього та будь-якою ціною.
Я так розумію що дані збори -це початок кінця даної "чистої та прозорої" команди.
Що-до хлопчинки що збирався перекривати колії, знайомі сказали, що той навіть за копійку в Церкві -пукне. :(
Відповісти
2014.09.27 07:34 -
Nemo Kapitan (21)
1 -3
Прохожий, подивіться повну версію зборів. Де ті ваші 3 працівника, яким так не вистачає порядку???? може ті 3 працівника, це ті самі люди які вкрали шляхові листи на підприємсві перед перевіркою, може це ті що тікали з заводу через підроблені документи коли прийшов новий директор, а може це той самий експерт, якого хотіли прислати на перевірку???? Абсурд!!!!! При "тому" директору був не порядок! Це було правління тирана, який простих робочих не рахував за людей! Віе просто посилав куди подальше того хто приходив до нього за допомогою! Назвіть призвіще хоч однієї людини, якій нинішній директор відмовив у допомозі! Люди, відкрийте очі! Не всі призначені на місця директора в час правління януковича такі ж як і він самий! Справедливість є і час покаже хто правий!
Відповісти
2014.09.27 09:00 -
Прохожий (22)
3 0
Як я зрозумів, то Ви заінтересована особа , але багато чого незнаете.
Соромно за Вас.
Що-до того що час покаже, то я з Вами погоджуюсь.
Кота в мішку, так само як і правду неприховаеш. Зрозуміло, що котик в мішку вже почав нявкати і розумні люди це помічають, лише глухі не чують та сліпі не бачать.
Дай Боже і Вам прозріти, а не слухати теревені його посіпак, хоча може і Ви являєтесь таким.
Ще раз дуже сумно за Вас, куди дане суспільство котиться ...?!
Відповісти
2014.09.28 13:13 -
karamelka (31)
0 -2
дуже схоже на те, що і Ви заінтерисована особа, але з іншого боку ( відомо з якого - чи не з боку "шановно пана Є......") !!!! тому давайте не переходити на особистості, кожен має право на свою думку і свободу слова!!!
Відповісти
2014.09.28 21:57 -
Прохожий (51)
3 0
Хотів би мати честь попрацювати з ШАНОВНИМ ПАНОМ ЄЩЕНКОМ. Так як мало залишилось людей "радянської закалки". В них є чому повчитись.
Проте лозунг нинішньої команди - "Брехнею весь світ пройдеш..."
А ось що назад не повернешся, вони мабуть забули.
Відповісти
2014.09.26 19:31 -
Nemo Kapitan (10)
1 -3
Зрозуміло, що вести дискусію тут нема з ким. Всі всеодно знають "свою правду". Здогадуюся хто це тут той "мармиза"....
Відповісти
2014.09.26 19:54 -
Кіт Мармиза (12)
5 0
Ой, та щови, пан Капітан?!! Я вже тут триста лєт як прижився, і то миколою називають то петром шо аж смішно (тай сам буває гадав ху із ху а потім кинув те діло, бо сьогодні наче й так , а завтра наче й не так. Ото тільки Гришку та ФЕ і знаю) Та я не про це.
Як же стільки пафосу засадить в три мінутки? І подивіться там нижче, я ж про вашого дірєктора й неписав нічого, але своїми РАБАМИ він подцепив. То хто в його РАБИ? до кого він звертався, як всі там кричали йому одобрямс?
Відповісти
2014.09.26 20:50 -
karamelka (15)
0 -2
Шановний, мені Вас щиросердно шкода!! Скажіть будь- ласка, як Ви живете зі своєю неграмотністю і необізнаністю?? те, що ви пишете на голову не налазить!! візьміть хоч словник укр. мови, покористуйтеся!! не позорте нашу мову!!
Відповісти
2014.09.26 20:59 -
Юрій Смалюк (16)
3 -1
karamelka,не сприймайте так серйозно "котячу" мову.То в нього фішка така-говорити "по малинськи".Повірте,українську літературну він знає не гірше за нас.Як казав один з героїв Олега Філімонова: "Ну шоб отличаться!".Тому не переймайтесь.Мені,наприклад,подобається...
Відповісти
2014.09.26 21:08 -
karamelka (17)
0 -1
а мені не подобається!! тому прохання до Кота, не відповідати на мої коментарі своєю "котячою" мовою!!
Відповісти
2014.09.26 20:21 -
Nemo Kapitan (13)
0 -2
не коментар, а брєд сумашедшего))
Відповісти
2014.09.26 20:32 -
Кіт Мармиза (14)
3 0
І такі да, є трохи ))) бувайте
Відповісти
2014.09.26 19:34 -
karamelka (11)
1 -2
поспілкувалася б з ним на цю тему особисто, але мені огидно дискутувати з безграмотною людиною, яка не знає рідну мову!!
Відповісти
2014.09.26 19:02 -
karamelka (5)
1 -2
цілком підтримую думку Nemo! Не знаєш - не пиши!!! Тут викладено тільки 10% із всіх зборів, найважливішого не показали, а люди дійсно стояли за свого Директора, якщо когось не влаштовує начальник, будьте-ласкаві шукайте кращого!!!!
Шановний (а) Кіт Мармиза, ніякої, як ви виразилися, заказушки, не було. Просто люди, які там працюють хотіли поділитися своєю проблемою, от і все. Кожен розуміє як хоче!!!!
Відповісти
2014.09.26 19:21 -
Кіт Мармиза (7)
3 0
Та шо ви, Сладінькая! Так про ж звісно кричать на кожном пєрєкрьостку, хто там шо закував )))))
Он почитайте про ЖОтрк http://www.zhitomir.info/news_139271.html
Чістєйшей души чєловєк!!!
Відповісти
2014.09.26 19:26 -
karamelka (9)
1 -2
ще раз повторююсь, вчіть українську мову, а потім вступайте в дискусії !!!!
Відповісти