Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

4.01.2016
Житомирщина

Американська фірма має серйозні інвестиційні наміри щодо Радомишля


Американська фірма GTSS COHSULTIHC UKRAINE має серйозні інвестиційні наміри щодо Радомишля. Вона вподобала територію колишнього заводу капронових виробів тепер спустошеного і занедбаного для своєї виробничої діяльності .Фірма  планує у нас збудувати Операційний та Сервісний центри для обслуговування енергообладнання, як в Україні так і у Європі.

До Центру окрім офісного центру входитимуть цехи збирання установок швидкого піролізу, сонячних панелей. Буде побудована власна ТЕЦ, що працюватиме на рослинній біомасі.

До міського бюджету у разі здійснення проекту буде надходити $ 250 000. На виробництві працюватиме не менше 200 працюючих.

Окрім того буде здійснено ряд соціальних заходів. Передбачається побудувати за кошти фірми автобусну зупинку, парковку для лекового та вантажного транспорту, 1830 м. міських доріг. У рамках соціальної інфрастуктури провести реконструкцію покриття на великому футбольному полі та майданчику міського стадіону.

Представники фірми побували у районній державній адміністрації, зустрілися з депутатами міської ради та ознайомили їх зі своїм проектом.

Словом наміри серйозні, проект для Радомишля привабливий і прибутковий. Тепер багато чого залежить від поведінки та умов місцевих чиновників, щоб фірма пустила коріння у нашому місті, а не десь в іншому місці.

Джерело: radomyshl.info

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.02.17 12:05 -
Віктор (27)
0 0
у Малині всі інвестаційні проекти рубаються на шим мером бо багато на карман хоче
Відповісти
2016.01.05 14:42 -
Малинський (20)
0 0
Із редакційної пошти: "...збереження Малинської лікарні хоча б в тому ж вигляді, в якому вона є зараз..."
Відповісти
2016.01.05 14:44 -
Малинський (21)
0 0
було б доречно піклуватись і про себе
Відповісти
2016.01.05 08:33 -
Valentin (5)
0 0
Народ, шо ви розбушувалися? Нехай зроблять спочатку, потім будем казать, а от у Раааадооомишліііі......
Відповісти
2016.01.05 11:24 -
Сталева Свідомість (7)
0 0
піхвовський ти у свого босса курити коноплю навчився чи що? звернулися то до радомишлянської спільноти а не до малинської! не задумувався чому? не через те що з вами ссикунами-хапугами ніхто діла не хоче мать?
Відповісти
2016.01.05 11:45 -
Valentin (8)
0 0
Піковський просто читає це і регоче, два питання хто я і хто ви?!
А посуті вашого коменту:
вас точно ображали і в садочку, і школі, й у дворі, ну а на ділі пшик! Псих звичайний!
Диванний воїн. Зміни синього на свою реальну фотку, ну звичайно якщо ти не ссикунчик.
Відповісти
2016.01.06 18:34 -
Сталева Свідомість (22)
0 0
ай та Петька, ай та Піхва!!! само ж ти чого з фейка сидиш ад’ютант ти капловухий?
Відповісти
2016.01.06 22:57 -
Valentin (25)
1 0
ну ти ж знаєш хто я, нащо мені та фотка? Ех, одні ссикунчики, шо мастер шо учень.
Відповісти
2016.01.07 15:10 -
Наливайко (26)
0 0
коли у льошика синя морда, та ще п'ятнами, він себе краще почуває
Відповісти
2016.01.05 10:33 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
У Радомишлі свій замок відбудували а от у Малині.....смітники влада зводить.
Відповісти
2016.01.05 11:50 -
Valentin (9)
0 0
Влада до того замку ніяким боком! Чистий бізнес.
А смітник на Черьомушках вже реально заколупав усіх комунальників, після НР побачите скільки там ялинок буде. От в мене вдома 1 ялинка, то це ту гору Шостак чи Піковський з дому навозив? Правда життя - люди завжди какали там де живуть, головне за забор або з квартири викинуть, ну а далі можна починать нить...
Відповісти
2016.01.05 12:06 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
Та Ви шо? отак був смітник і враз став замок. Міська влада ще й виділила земельну ділянку для облаштування парку. Та хіба ж може таке бути? Все бізнес. От тільки коли заходив інвестор в Малин з приводу збору сміття, то де він дівся? Та й тільки дурачок зайде в Малин з грошима, бо "апетити" в очільничків не малі...
Відповісти
2016.01.05 13:01 -
Valentin (12)
0 0
десь на сайті є відео з сесії, чи це на М+ про того "інвестора", язик не повертається його так назвати, там ще поліновський розпинався, почитайте в інтернеті, хто воно таке і звідки прийшло.
Відповісти
2016.01.05 12:58 -
Valentin (11)
0 0
ви думаєте влада просто так виділила ділянку?)))) наївна
Відповісти
2016.01.05 13:26 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
ще люди шукали там мера, хотіли переговорить, то їм сказали шо Шостак вже підписує документи в Роялі, не скажете, хоч приблизно в якому залі, шоб не заблудили?
Відповісти
2016.01.05 13:31 -
Valentin (16)
0 0
зачепив дитину)))))) не хнич
Відповісти
2016.01.05 13:54 -
Ольга Єсипчук (18)
0 0
ну серйозно, де він прийом проводить?
Відповісти
2016.01.05 14:11 -
Valentin (19)
0 0
ну вам же сказали люди, йдіть шукайте, сфоткаться не забудьте.
Відповісти
2016.01.06 18:37 -
Сталева Свідомість (23)
0 0
Піхва, ад’ютант з тебе такий же як із шостки мер. ти повинен за ним як собачка по п’ятам бігать. Шостка в Рояль - то й Піхва в Рояль. ти ж заступник чи х..й собачий?
Відповісти
2016.01.06 22:55 -
Valentin (24)
0 0
От мені цікаво, це сайт чи притон для хворих?
Відповісти
2016.01.05 13:04 -
Ольга Єсипчук (13)
0 0
Це Ви так оправдовуєтесь?
Відповісти
2016.01.05 13:30 -
Valentin (15)
0 0
це ви так заздрите?
Відповісти
2016.01.05 13:53 -
Ольга Єсипчук (17)
0 0
чому заздрити?
Відповісти
2016.01.04 18:50 -
Ольга Гура (4)
0 0
На жаль, це означає, що ми погані господарі у своїх містах і селах. Залишаємо по собі розвалюхи і чекаємо, що прийдуть американці з європейцями і зроблять нам гарне життя.
Але добре, що хоч вони беруться збудувати із розвалених страхіть щось людське.
Відповісти
2016.01.04 16:05 -
Малинський (3)
0 0
Хай і Малину щастить на розумну чесну владу та інвесторів
Відповісти
2016.01.04 13:59 -
gprs (2)
0 0
Біла заздрість.
Відповісти
2016.01.04 12:11 -
Наливайко (1)
0 0
Хай вам щастить, радомишляни. Круто.
Відповісти