Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

31.08.2012
Житомирщина

На Житомирщині визначено кращих підприємців 2012 року у 12 номінаціях


До Дня підприємця на рівні області була проведена робота з організації обласного конкурсу «Кращий підприємець 2012 року» за участю місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, Регіональної ради підприємців області, громадської ради при облдержадміністрації, обласних установ та організацій.

 

Рішенням організаційного комітету визначено переможців обласного конкурсу «Кращий підприємець 2012 року».
Представники Малинщини представлені в чотирьох номінаціях.

1. В номінації «Середній бізнес. Кращий керівник року»:
І місце: Диняк Сергій Васильович – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Юнігран» Малинського району.

2. В номінації «Малий бізнес у промисловості»:
І місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Амстед Рейл» м. Малин, директор – Хлівний Володимир Васильович.

3. В номінації «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку»:
ІІІ місце:Приватне акціонерне товариство «Детвілер Раббер Україна» м. Малин, генеральний директор – Орлов Сергій Олександрович.

4. В номінації «За інновації у малому бізнесі»:
ІІ місце: Спільне українсько-російське підприємство «Граніт» у формі товариства з обмеженою відповідальністю Малинського району, директор – Лісовський Віктор Феліксович.

В номінації «Сумлінний платник податків»: І місце: Приватне підприємство «Фармацевтична фабрика НВО «Ельфа» м. Коростень, до якого Малин має пряме відношення.

Повний список номінантів

1. В номінації «Середній бізнес. Кращий керівник року»:
І місце: Диняк Сергій Васильович – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Юнігран» Малинського району.
ІІ місце: Ліпецький Леон Романович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Бердичівський пивоварний завод» м. Бердичева.
ІІІ місце:
Борецький Юрій Францович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агросоюз» Новоград-Волинського району.
Горбань Федір Іванович – директор публічного акціонерного товариства «Головинський граніт» Черняхівського району.

2. В номінації «Малий бізнес у промисловості»:
І місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Амстед Рейл» м. Малин, директор – Хлівний Володимир Васильович.
ІІ місце: Приватне науково-технологічне підприємство «Надія-Алкон» Житомирського району, директор – Воробйов Юрій Миколайович.
ІІІ місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» м. Коростеня, директор – Головійчук Олег Сергійович.

3. В номінації «Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг»:
І місце: Міське споживче товариство м. Новоград-Волинський, директор – Бєляк Павло Феліксович.
ІІ місце:
Фізична особа, підприємець – Томчук Андрій Михайлович Житомирського району.
Фізична особа, підприємець – Долговська Вікторія Анатоліївна Коростенського району.
ІІІ місце:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Орві» Попільнянського району, директор – Бірюлін Роман Юрійович.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Транзит-С» м. Бердичів, директор – Мельник Ігор Іванович.

4. В номінації «Кращий аграрій року»:
І місце: Приватна агрофірму «Єрчики» Попільнянського району, директор – Дідківський Володимир Олександрович.
ІІ місце:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Брусилів» Брусилівського району, генеральний директор – Вареник Сергій Олександрович.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Птахівник» Новоград-Волинського району, директор – Гальчук Валентина Дмитрівна.
ІІІ місце:
Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Нива» Коростенського району, директор – Мельниченко Віктор Петрович.
Приватне підприємство «Чайківка» Радомишльського району, директор – Омельянов Анатолій Ігорович.

5. В номінації «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку»:
І місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівська солодова компанія» м. Бердичів, генеральний директор – Бакановський Леонід Анатолійович.
ІІ місце:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Житомиртепломаш» Житомирського району, директор – Тер-Тумасов Артур Олегович.
Державне підприємство «Коростишівське лісове господарство» Коростишівського району, директор – Ейсмонт Валентин Севастянович.
ІІІ місце:
Приватне акціонерне товариство «Детвілер Раббер Україна» м. Малин, генеральний директор – Орлов Сергій Олександрович.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Даніко» Черняхівського району, генеральний директор – Козлов Олег Володимирович.

6. В номінації «Виробник найякіснішої продукції»:
І місце: Дочірнє підприємство «Євроголд Індестріз ЛТД» м. Житомир, директор – Гроліч Тобіас Розенвіндж.
ІІ місце:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Мяркіс» Бердичівського району, директор – Туровська Віра Михайлівна.
Публічне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу» м. Бердичева, голова правління – Лінчик Григорій Антонович.
ІІІ місце:
Підприємство Коопзаготпромторгу Коростенської райспоживспілки Коростенського району, директор – Аврамчук Віктор Петрович.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Котлозавод «Крігер» м. Житомир, директор – Окішев Руслан Олександрович.

7. В номінації «Кращий молодий підприємець (віком до 35 років)»:
І місце: Фізична особа, підприємець – Паламарчук Дмитро Вікторович м. Новоград-Волинський.
ІІ місце: Фізична особа, підприємець – Ореховський Олександр Анатолійович Володарсько-Волинського району.
ІІІ місце: Фізична особа, підприємець – Давидова Олена Анатоліївна Народицького району.

8. В номінації «Успішна «Бізнес – леді»:
І місце: Козеренко Валентина Петрівна – директор дочірнього підприємства «Дубрівка» ЗАТ «Львівський керамічний завод» Баранівського району.
ІІ місце: Климець Тетяна Іванівна – директор приватного акціонерного товариства «Виробничо-комерційна фірма «Леся» м. Новоград-Волинський.
ІІІ місце: Маленька Юлія Євгенівна – директор приватної агрофірми «Грант» Чуднівського району.

9. В номінації «За благодійність і меценатство»:
І місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Хортиця-агро» Попільнянського району, генеральний директор – Карнаух Сергій Миколайович.
ІІ місце: Державне підприємство «Житомирське лісове господарство» Житомирського району, директор – Карчевський Руслан Анатолійович.
ІІІ місце: Державне підприємство «Баранівське лісомисливське господарство» Баранівського району, директор – Остудімов Анатолій Олександрович.

10. В номінації «Сумлінний платник податків»:
І місце:
Приватне підприємство «Фармацевтична фабрика НВО «Ельфа» м. Коростень, директор – Середов Ігор Геннадійович.
Приватне акціонерне товариство «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» Коростенського району, директор – Дідківський Микола Петрович.
ІІ місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Олді-Житомир», м. Житомир, директор – Моргуліс Ігор Семенович.
ІІІ місце: Дочірнє підприємство «Ружин-молоко» Ружинського району, в.о. директора – Довгань Костянтин Михайлович.

11. В номінації «Кращий роботодавець»:
І місце:
Філію «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «Кримський Титан» Володарсько-Волинського району, генеральний директор – Сахненко Сергій Петрович.
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» Житомирського району, директор – Бутенко Сергій Григорович.
ІІ місце: Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Печанівське» Романівського району, директор – Кондратюк Микола Васильович.
ІІІ місце:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Овручм’ясо» Овруцького району, директор – Когут Ярослав Іванович.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДП Рельполь Альтера» Черняхівського району, директор – Пужак Богдан Ришард.

12. В номінації «За інновації у малому бізнесі»:
І місце: Науково-виробниче товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирбіопродукт» Житомирського району, директор – Івасенко Микола Михайлович.
ІІ місце: Спільне українсько-російське підприємство «Граніт» у формі товариства з обмеженою відповідальністю Малинського району, директор – Лісовський Віктор Феліксович.
ІІІ місце: Фізична особа, підприємець Максимович Володимир Григорович Баранівського району.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація