Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.03.2015
Житомирщина

Зарплата на Житомирщині у січні-лютому 2015 року


Зарплата на Житомирщині у січні 2015 року

У січні 2015р. середня заробітна плата штатних працівників підприємств Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 2643 грн. Досягнутий рівень заробітної плати у 2,2 раза перевищує законодавчо встановлені соціальні стандарти: мінімальну заробітну плату в розмірі 1218 грн. та такий же прожитковий мінімум для працездатних осіб.

Порівняно з груднем 2014р. зарплата зменшилась на 16,9%, а до січня 2014р. – зросла на 7,4%.

Розмір заробітної плати на Житомирщині становив 76,5% середнього рівня в Україні, який дорівнював 3455 грн. (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя).

У промисловості області оплата праці складала 2943 грн., будівництві –2199 грн., сільському господарстві – 2369 грн.

Індекс реальної заробітної плати у січні п.р. порівняно з груднем 2014р. становив 80,6%, відносно січня 2014р. – 81,0%.

Стан виплати заробітної плати на 1 лютого 2015 року

Сума заборгованості із виплати заробітної плати на Житомирщині упродовж січня зменшилася на 9,7%, або на 1,2 млн.грн. і на 1 лютого 2015р. склала 11,5 млн.грн. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати становив 1,9% фонду оплати праці, нарахованого за січень п.р. Частка області в сумі заборгованості регіонів України, як і раніше, залишається незначною (менше 1%).

Переважну більшість невиплачених коштів, а саме 9,5 млн.грн., зосереджено на промислових підприємствах. Серед регіонів області найбільшими боржниками по зарплаті є міста Житомир та Бердичів із сумою заборгованості відповідно 3,3 млн.грн. та 3,2 млн.грн.

У структурі боргу на економічно активні підприємства припало більше половини (51,1%) загального обсягу заборгованості, або 5,9 млн.грн., ще 44,0%, або 5,1 млн.грн. – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у 2012-2014 роках.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.03.10 10:26 -
Ольга Гура (1)
0 0
Учора збиралися літстудією, зайшла розмова про нашу політику та економіку, про податки.
Сьогодні спеціально подивилася у платіжку, скільки податку вираховують з мене щомісяця.
За лютий прибутковий податок - 969,63
військовий збір - 100,58 (відраховується з вересня 2014)
ЕСВ (єдиний страховий внесок?) - 241,40.
Мало це чи багато? Для когось це мінімальна зарплатня чи пенсія. Якщо платять податки не усі, то з чого будуть платитися пенсії, зарплати бюджетникам, соціальні виплати інвалідам, молодим мамам, чорнобильцям, безробітним і т.д.? Якої ми хочемо соціальної справедливості, якщо самі, наприклад, не працюємо і нічого не сплачуємо до спільного кошика, але чекаємо, що хтось вийме гроші з повітря і нам дасть?
А от ситуація, коли людина заробила, і їй не виплачують заробленого - це вже кримінальна справа, якби боржників карали по закону, то таких порушень не було б.
Відповісти
2015.03.10 11:42 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
а Ви ще врахуйте,що сам підприємець виплачує близько 37% від Вашої зп в бюджет, це досить високий показник, виходячи з всіх утримань та нарахувань бюджет отримує половину фонду оплати праці підприємства, а то і більше. Мій чоловік сказав шо принципіально платить податки не буде, не тому що не хоче чи не може, бо цій державі нема за що платить, за такі умови економічні і соціальні - дулю з маком. В мене була ситуація, коли роботодавець не виплачував зп систематично, звільнилась, пішла в податкову написала заяву, прикріпила доказову базу, все по максимуму. в прокуратуру написала, і шо? від податкової швиденько відкупились , від прокуратури теж, і я так свою ЗП не отримала.Так за що платить податки? Держава нас "надуває" по-чорному а ми їй все оплачуємо?
Відповісти
2015.03.10 19:44 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Стосовно відмови вашого чоловіка платити податки у повному обсязі.Про це я писав в іншій темі.Якщо бізнес бачить,що кошти,які він сплачує до бюджету у вигляді податків і зборів,використовуються чиновниками неефективно,то у нього (бізнесу) зникає бажання працювати легально.Для того,щоб у підприємців з"явилось таке бажання,треба щоб вони бачили реальні результати використання сплачених ними податків у вигляді відремонтованих чи нових доріг,оновленні іншої інфраструктури,підвищенні стипендій і зарплат,будіництві спортмайданчиків тощо.Але без зміни Бюджетного кодексу,без скасування держадміністрацій і передачі місцевим органам влади усіх повноважень і грошей таке видається сумнівним.Київ ,як і раніше,забирає левову частку податків,забезпечує спочатку свої потреби ,а на місця передає "те,що з носа впало" у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.То правильно вчиняє ваш чоловік?
Відповісти
2015.03.10 19:49 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
я цілком підтримую його позицію, але і підтримаю Вас в поглядах децентралізації, до того ж як на мене кожен регіон повинен працювати на себе, забезпечувати себе самі, а не так... тяп ляп...
Відповісти
2015.03.10 18:36 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
Стосовно 37%-тільки не у випадку з НБУ.Це всеодно,що перекласти гроші з однієї кишеню в іншу.Хіба НБУ -це підприємницька структура?Так,вона щось виробляє і працює як на замовлення нашої держави (читай держбюджету),так і виконує зовнішні замовлення. Хто встановлює розмір зарплат в структурі НБУ? Яке підприємство в Україні може дозволити собі нараховувати секретарці 6700 грн.? Які ж зарплати тоді у керівного складу цього державного підприємства? Нехай не ображається на мене Ольга-нічого особистого.( не намагаюсь заглядати їй в гаманець,тим більше що вона сама оприлюднила розмір своєї зарплати).Розумієте,для державного бюджету те,що у пенсійний фонд від НБУ надійде більше,чи менше-ні холодно, ні жарко,адже те,що для ПФ є доходом, для держбюджету є витратою (нарахування ЄСВ 37%).Таким чином розмір нарахувань (37% ЄСВ) в структурі державних підприємств створює тільки перетікання коштів з однієї бюджетної кишені до іншої(ПФ).В загальному підсумку для держави отримуємо повний нуль.Що ж до утримань із зарплати(15%-ПДФО,3,6%- ЄСВ і1,5% -військового збору),то вони разом із сумою "чистої" зарплати (яка до виплати) і складають нараховану зарплату,яка є витратою для держбюджету,а значить кожного з нас,платників податків.Утримання лише частково компенсують держбюджету витрати на з/плату,бо повертаються назад до того ж бюджету ,коли виплачується з/плата.Тобто,чим більша зарплата буде нарахована працівникам державних підприємств,тим меншим буде прибуток (а у багатьох випадках більший збиток) таких структур,тим більшими будуть витрати,які,в кінці кінців, зменшують доходи держбюджету і унеможливлюють підняття соціальних стандартів уцілому в державі.Резюмуючи-чим більша зарплата буде на банкнотці,тим менше матимуть можливості отримувати більші доходи бюджетники-чиновники,міліціонери,лікарі,вчителі...А чи не ті самі лікарі і вчителі повинні встановити розмір зарплат в структурах НБУ (і не тільки)? Тому і виникає запитання-хто встановлює розмір зарплат в НБУ і чому відбувається саме так? (Стельмах ,бувший Голова НБУ мав з/плату 130 тис.).Продовження буде...
Відповісти
2015.03.10 19:37 -
Ольга Гура (16)
0 0
Шановний Юрію! У мене зарплатня - 1300 грн. Усе інше - надбавка за вислугу років (працюю 18 років) премія, яка може бути ,а може й не бути, так що Ви дуже переоцінили мої доходи.
Фабрика - виробляє продукцію, а не просто перекладає гроші з кишені в кишеню, в тому числі виробляє папір й за кордон. Щодо НБУ - у них свої зарплати, які відрізняються від наших, зрозуміло у який бік, але то вже не моя справа.
Відповісти
2015.03.10 23:05 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
Ваші доходи мене не обходять- ви самі їх оприлюднили.Та й звідки мені знати з яких частин вони складаються і чи нараховують вам премії щомісяця,чи ні.Виходив з тих цифр,які ви самі написали.Я ж не екстрасенс,щоб зрозуміти,що 6700 вам нараховують не щомісяця,тому зовсім не переоцінював ваші доходи-погодьтесь.Дозволю собі ще декілька думок щодо банкнотки.Будувалась вона не за приватні кошти,тому платники податків мають право знати-хто і як затверджує оклади,надбавки і нараховує премії працівникам державного підприємства? І те,що ФБП отримує чималі прибутки ще не означає,що там повинні бути і великі зарплати.Може платникам податків буде вигідніше,щоб за рахунок оптимізації і встановлення справедливих окладів співрозмірних з іншими держпідприємствами більше доходів отримав держбюджет,а не працівники ФБП.Формула проста-чим більше нараховують зарплати працівникам ФБП,тим менше прибутку отримує ваше підприємство(читайте держбюджет).І чим гірші люди,які працюють на інших держпідприємствах,які не мають таких доходів (а часто і просто збитки),як ФБП.Усі повинні отримувати однаково.Чи не так.Чи не буде це соціальною справедливістю,про яку ви говорите? Чи може це працівники ФБП створили те обладнання,за допомогою якого фабрика працює з прибутками? Чому вони повинні бути якоюсь особливою кастою? Хіба винні ті люди,які працюють на інших держпідприємствах,що є,наприклад,збитковими? Хочете отримувати більше-ідіть в бізнес.А от усі держпідприємства повинні бути в однакових умовах-як прибуткові,так і збиткові,бо ті збитки ,як правило,не залежать від працівників.І доходи працівників усіх держпідприємств не повинні бути таємницею для платників податків.Не виключення в цьому і ваша фабрика.
Відповісти
2015.03.11 08:24 -
Ольга Гура (27)
0 0
Юро, це вже по-моєму, чорна малинська заздрість, а не бажання справедливості. Вище написала, що банкнотка на відміну від інших держпідприємств не може бути приватною, і спеціалісти тут працюють унікальні, які вчилися за кордоном, тут застосовуються високі технології. Держава не зацікавлена у плинності кадрів на такому підприємстві, тому зарплати вищі. Ви не розумієте різниці між високими технологіями із захищеним режимом та роботою звичайного державного підприємства, яке випускає, наприклад, туалетний папір, де будь-який дядько з вулиці за тиждень може швидко освоїти свою технологічну ланку.
Так що усі не можуть отримувати однаково, це нонсенс. Кожен повинен отримувати стільки, скільки вартує його кваліфікація, професіоналізм, досвід, робітнича дисципліна і таке інше. Але зарплатня не повинна бути нижчою за прожитковий мінімум хоч у дяді Вані, хоч у дяді Петі, бо тоді порушуються вже їхні базові права на життя, здоров"я, на фізіологічно повноцінне харчування і т.д.
Відповісти
2015.03.11 09:26 -
Юрій Смалюк (30)
0 0
Ну на рахунок заздрості то,м"яко кажучи,це перебільшення,якщо не просто нісенітниця.Про заздрість до зарплат на банкнотці я вже читав раніше в твоїх коментарях-відповідях комусь іншому.Хіба я проти того,щоб люди отримували більше доходів?Навпаки-це дуже добре. А от щодо високих технологій...вибач,але це перебільшення.У вас ними і не пахне.Встановили іноземне обладнання і маслаєте.Так,це високі технології,тільки,на жаль,не українські і ваші працівники тільки експлуатують його і не більше.Чим,скажи мені,будь ласка,відрізняється спец такої ж кваліфікації,який працює на збитковому держпідприємстві від спеца на банкнотці? Тільки тим,що він живе не в Малині і працює не на ФБП? Кажеш держава так визначила.А держава це хто? Це держчиновники.А вони завжди вирішують справедливо?
Відповісти
2015.03.11 09:51 -
Ольга Гура (32)
0 0
Про зарплати на банкнотці писав Федоренко, якого туди також не взяли, але про заздрість я ще нікому не писала, це ти мене з кимось сплутав.
На іноземному обладнанні ще треба вчитися працювати, а не маслати, я не буду тут уточнювати деталі, бо як не спеціаліст, ти все одно не зможеш оцінити. Виготовляти високозахищений папір з водяними знаками і виробляти інший папір - це як літати у космос і керувати трактором. І там, і там потрібно бути фахівцем, але чомусь далеко не кожен стає космонавтом. Так само як і художником, який може малювати водяний знак, але не поїде у якийсь Малин за мізерну (на його погляд) зарплату на банкнотці. Бо за таку специфічну роботу за кордоном людина отримуєу десятки разів більше, щоб талановитого художника не перекпив хтось інший. Чомусь там це цінується значно краще, ніж у нас, бо спеціаліст працює на створення позиивного іміджу держави. Так що наша держава, Юро, насправді ще недооцінює працівників банкнотки, просто на фоні малинських зарплат навіть банкнотка вигладяє ще дуже нічого.
Відповісти
2015.03.10 20:07 -
Юрій Смалюк (22)
0 0
Олю,свій дохід ви самі оприлюднили через суми утримань.І те,що у вас ставка 1300,а все інше надбавки,премії і т.п.нічого не змінює,бо нарахування і утримання здійснюються з усієї суми нарахуваного доходу,тобто з 6705 грн.І іменно ця сума є витратою для державного підприємства Фабрика банкнотного паперу НБУ.Звичайно ж ,в іншому місяці може бути і не 6700,а,скажімо 2500.Це суті не змінює.Хто,скажіть мені,встановив вам оклад у 1300.А чому не 1200,чи 1600?Так от,вся пертрушка в тому,що держчиновники високого рівня (нардепи і міністри) у Києві чомусь постановили так,що розмір своїх доходів вони визначають самі.Своїх і своїх підлеглих.Тому і з"явилась таким чином зарплата у Стельмаха 130 тис.Кабмін своєю Постановою встановлює розмір доходів усід своїх службовців.Захотіли,як кілька років тому-підняли собі оклади.Захотіли-зменшили,як в минулому році це було.А так не повинно бути.Треба,щоб їх оклади були прив"язані пропорційно до мінімалки,чи до середньої зарплати в країні-не так важливо.Скажімо у міністра оклад нехай складає 6 мінімальних зарплат.Хочете підняти зарплатню міністрам-піднімайте мінімалку.І встановити черговість виплати зарплати на держпідприємствах і бюджетних установах.Не отримав слюсар зарплати на державному підприємстві-не має права отримати майстер.Не отримав майстер-не має права отримати нач.цеху,Потім директор і так аж до міністрів і Прем"єра і Президента.Тоді зникне заборгованість по з/платі.
Відповісти
2015.03.10 20:20 -
Ольга Гура (23)
0 0
Мінімальна зарплатня встановлюється із мінімального споживчого кошика (з цін на найнеобхідніші продукти харчування та речі). В Україні зараз мінімалка становить 1218 грн. Тому і зарплати у нас встановлюють, відштовхуючись від мінімальної зарплати по Україні. Чому нардепи та міністри розраховують цей мінімум для пересічних громадян ,а на себе, улюблених, витрачають у десятки чи сотні разів більше? Бо нема контролю з боку громадськості, усе пов'язане - прокуратура ,суди, міліція, усюди корупція. Хоча, Мустафа Наєм ,коли прийшов у парламент ,жалівся, що його не влаштує зарплата депутата у 5 тис. грн. Але ж ніхто не говорить, що на зарплату там мало хто живе, у більшості депутатів свій бізнес, і та зарплатня їм, як мертвому припарка. Тому їм чхати на пересічних громадян, які дійсно живуть і виживають на зарплату.
Відповісти
2015.03.10 19:51 -
Ольга Єсипчук (20)
0 0
Ви отмуєте трохи менше американського бомжа... але не засмучуйтесь... живемо по-новому ж....
Відповісти
2015.03.10 20:06 -
Ольга Гура (21)
0 0
Днями зустріла сусідку, яка пропрацювала 35 років на Укртелекомі, каже, що отримує пенсію 1200 грн. І таку ж саму мінімальну у пенсію отримують її однокласники ,які залишилися в селі, не працювали, бо не було роботи, пили... Ось де трагедія. Який сенс працювати, коли в результаті отримаєш те саме, що бомж, який ніколи не працював. І тепер думаю, а може взагалі не варто працювати на таку справедливу державу? ))
Відповісти
2015.03.10 19:20 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
Ви таке шось написали... як здрастє... кругообіг доходів і витрат у Вас занадто дивний, я не вкурсі того, як на банкнотці розподіляються доходи-витрати, яким чином формуються оклади і т.д, але зарплати отримують люди на руки, а не держава, Ваша схема досить відносна, Ви хочете сказати,що таким чином занижується прибутковість підприємства? то яка різниця куди доход підприємства піде в бюджет чи на зарплату? так хоч людям в руки, а так в бюджетну безодню. Ви думаєте в бюджетників мало схем для збільшення статей витрат? А ще скільки відкатів бюджетники мають ... з практики знаю. Тому як на мене хай краще отримує зарплату людина, ніж ці гроші підуть в бюджет...
Відповісти
2015.03.10 22:13 -
Юрій Смалюк (24)
0 0
Ви не зовсім правильно зрозуміли.Пояснюю на простому прикладі.Є два підприємства.1-приватне,2-державне.Обоє нарахували зарплату в лютому по 100 тис.Обоє зробили нарахування ЄСВ по 37 тис.У обох ці суми стали витратами,а для ПФ -доходами.От тільки у випадку з державним підприємством на оті 37 тис.,що отримала від нього держава в ПФ зменшився загальний дохід держпідприємства,який спрямовується,знову ж таки,до державного бюджету.Таким чином,отримавши 37 тис.до ПФ держбюджет не донарахувався тих самих 37 тис.,як недоотриманий прибуток від того підприємства.А зважаючи на те,що ПФ постійно дотується з держбюджету на мільярди гривень,робимо висновок: чи нарахує держпідприємство тих 37 тис.до ПФ,чи ПФ отримає ці гроші у вигляді дотації з дербюджету-різниці великої немає.Результат буде однаковий в обох випадках-держава з однієї своєї кишені переклала гроші в іншу свою кишеню.Звичайно-це спрощена схема,але суті справи це не змінює.І прибутковість підприємств тут абсолютно ні до чого.Так як і бюджетні видатки і схеми,про які ви говорите.
Відповісти
2015.03.11 08:10 -
Ольга Гура (26)
0 0
Юрію, ну не може бути підприємство стратегічного значення у приватних руках, фабрики банкнотного паперу і банкнотно-монетні двори, як і національні банки країн завжди в руках держави. Якщо держава вважає, що вона має витрачати кошти на утримання такого підприємства задля своєї національної безпеки та незалежності, то це її право. І працівники таких підприємств будуть отримувати більше, бо держава в даному випадку не зацікавлена у плинності кадрів, на відміну від деяких приватних підприємців. Не може робота прибиральниці без освіти оплачуватися так само, як робота висококласного спеціаліста, який має доступ до державної таємниці і бере участь у виробництві продукції з високими ступенями захисту. Якщо усім платити однаково, то який сенс взагалі отримувати якісну платну освіту чи вчитися, підвищувати кваліфікацію? Чим тоді мотивувати людей, як не зарплатою?
Відповісти
2015.03.11 09:04 -
Юрій Смалюк (28)
0 0
Олю,та хіба я пропонував зробити банкнотку приватною???!!! Просто "на пальцях" пояснив Єсипчук Олі те,що 37% ЄСВ,які платить банкнотка в ПФ нічого не значать,бо навіть якби вона цього не робила,то ПФ всеодно б отримав ці гроші через дотацію з держбюджету,в який би банкнотка заплатила рівно на таку ж суму більше,бо отримала б прибутку більше рівно на суму ненарахованого ЄСВ.От і все.Стосовно зарплат,то я не пропонував зрівняти зарплату прибиральниці і спеціаліста.Коли говорю,що доходи працівників держпідприємств повинні бути однакові,то це означає,що спеціалісти з однаковою кваліфікацією на різних держпідприємствах повинні отримувати однаково незалежно від того збиткове це підприємство ,чи прибуткове,як ваша фабрика,бо то не люди винні у тих збитках.
Відповісти
2015.03.11 09:34 -
Ольга Гура (31)
0 0
То ж затримка чи невиплата заробленої зарплати (будь-то державне підприємство чи приватне) - це порушення законодавства, якщо хтось дозволяє собі порушувати, це повинно каратися згідно закону, банкнотка до цих порушень не має жодного стосунку, це питання до керівників підприємств, які порушують закони.
Відповісти
2015.03.11 09:17 -
Ольга Єсипчук (29)
0 0
я вже говорила Вам, що Ваша схема досить відносна, щоб розуміти принципи роботи банкнотки потрібно, як мінімум там працювати в бухгатерії, і якщо підприємство має можливості платить такі зарплати то хай платить, тим більше дане підприємство є стратегічно важливим обєктом для держави, якщо директор захоче менше заплатити податку на прибуток то він знайде шляхи, зарлата то не основна стаття витрат в таких підприємствах. зрівнялівки захотіли, ми вже не в СРСР. Є люди які роблять аналогічну моїй роботі і отримують в 10 разів більш, ну повезло їм більш з роботодавцем так шо... мені теж просить зрівнялівки?
Відповісти
2015.03.11 10:33 -
Юрій Смалюк (35)
0 0
Не хочу вас образити,але я й так вам пояснив якомога простіше,Як можна пояснити складніше,коли ви не розумієте найпростіших речей і пишете про те,на чому взагалі не розумієтесь? Про податки чули дзвін,та не заєте де він?
Відповісти
2015.03.11 09:56 -
Юрій Смалюк (33)
0 0
Про який податок на прибуток на державних підприємствах йде мова? Ви розумієте,що там увесь прибуток належить державі.Це привавтне підприємство платить податок на прибуток,оподатковує дивіденди і тільки потім їх виплачує власникам.На державному підприємстві ніякий податок на прибуток вцілому для дерказни не грає ролі.Ну,скажімо два підприємства-одне приватне,а інше державне отримали однаковий прибуток-по 100 тис.кожне.Приватне нарахувало і заплатило податку на прибуток 18 тис.Якщо ж це саме зробить і державне,то в нього залишиться 82 тис.,які належать тій же самій державі.Держава у будь якому випадку від свого підприємства матиме однаковий дохід.І немає різниці-буде це просто 100 тис.,чи 18+82.
Відповісти
2015.03.11 10:29 -
Ольга Єсипчук (34)
0 0
облік бюджетних мені далекий, тому в даному випадку говорить не можу, Ви вважаєте тут нас всіх дебілами чи як? чи якимись не розуміючих елементарних речей? чесно взагалі не розумію Ваших аморфних висказувать, бо вони ведуть ні к чему, таке судження властиве жінкам більш... чого Вас тут так заносить, то я не знаю
Відповісти
2015.03.11 10:41 -
Юрій Смалюк (36)
0 0
Мене нікуди не заносить.Просто не пишіть про те ,в чому не обізнані,як от про ЄСВ.Я намагаюсь на пальцях пояснити вам те,в чому ви не компетентні,але робите стверджуючі коментарі.Уточнюю,підсказую,а ви замість того,щоб вникнути в суть проблеми,ображаєтесь...Вчитись ніколи не пізно.І нема нічого образливого в тому,щоб визнати свої помилки.Ну не пишіть про те,в чому не розбираєтесь.
Відповісти
2015.03.11 10:43 -
Ольга Єсипчук (37)
0 0
тобто ви хочете мені, головному бухгалтеру розповісти що таке утримання і нарахування з ЗП? Вам не смішно?
Відповісти
2015.03.11 11:13 -
Юрій Смалюк (38)
0 0
Абсолютно не смішно.Між іншим я також працюю головним бухгалтером вже 17 років.Дуже приємно,колего.Щодо ЄСВ,то я не ставлю під сумнів ваші знання і уміння.Єдине,що я хочу вам донести-це різницю для держбюджету при сплаті нарахованого ЄСВ державними і приватними підприємствами.А різниця полягає в тому,що коли нарахований і сплачений ЄСВ приватним підприємством для ПФ(читай держбюджету) є доходом,то такий самий нарахований і сплачений ЄСВ до ПФ від держпідприємства для держбюджету є просто нуль.Це всеодно,що нарахувати податок,віднести цю суму на витрати,потім заплатити його.Здавалось би це для нас витрата.А насправді ні,бо ці гроші поступили на інший наш рахунок і ми відобразили його,як дохід.Зрозумійте,держпідприємство і держбюджет по великому рахунку для країни це одне і те ж.
Відповісти
2015.03.11 11:20 -
Ольга Єсипчук (39)
0 0
так шо Ви пропонуєте в даному випадку не платити ЄСВ держпідприємствам? ну будуть вони платить в виді прибутку в бюджет ці гроші, в будь якому випадку ці гроші формують як дохідну так і видаткову частину держбюджету, сума залишиться незмінною, в чому спор?
Відповісти
2015.03.11 20:01 -
Юрій Смалюк (42)
0 0
А різниця в тому,що ЄСВ,нарахований приватним підприємством в ПФ є доходом для держави і витратою для приватного підприємства.У випадку з державним підприємством ЄСВ для держави не є доходом,бо він одночасно є витратою тієї ж держави.Ось звідси і вислів-перекласти з однієї кишені в іншу.Тепер зрозуміло?
Відповісти
2015.03.11 12:02 -
Юрій Смалюк (40)
0 0
Суперечки,як я бачу,ніякої вже немає або вона звелася нанівець.Не пропоную держпідприємствам не платили ЄСВ.Просто не переоцінюйте значення нарахованого на держпідприємстві ЄСВ для країни вцілому.Воно мало б місце,якби ПФ не дотувався з держбюджету.Ваша цитата з першого коментаря- відповіді Ользі Гурі : "...а Ви ще врахуйте,що сам підприємець виплачує близько 37% від Вашої зп в бюджет...".ФБП-це не підприємець.Ось на цьому я наголосив і намагався пояснити різницю між нарахованим ЄСВ на підприємствах різної форми власності для держави загалом.І не більше того.
Відповісти
2015.03.11 12:10 -
Ольга Єсипчук (41)
0 0
я якось не вкурсі хто де працює
Відповісти
2015.03.10 12:07 -
Ольга Гура (3)
0 0
А хто роботодавець? Малин повинен знати своїх "хероїв" в обличчя.
Відповісти
2015.03.10 12:17 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
це в Києві, в Малині коли працювала, то таких проблем не було, всетаки нелегко було б працювати такій фірмі в невеликому місті... тому в нас більш чесні фірми...
Відповісти
2015.03.10 17:05 -
маргарита (9)
0 0
Ви дуже помиляетесь . Запитайте людей якI боги у ПАТ МДЕЗ перед своiми працiвниками.
Відповісти
2015.03.10 17:05 -
маргарита (10)
0 0
Вибачаюсь БОРГИ.
Відповісти
2015.03.10 17:34 -
Ольга Єсипчук (11)
0 0
Так про це всі знають, зараз введена кримінальна відповідальність за невиплату, чому люди мовчать?
Відповісти
2015.03.10 18:49 -
маргарита (13)
0 0
Не мовчать, але iх не чують.
Відповісти
2015.03.10 19:21 -
Ольга Єсипчук (15)
0 0
от якшови знайомі з даною ситуацією, то куди люди звертались з даною проблемою?
Відповісти
2015.03.10 19:40 -
маргарита (17)
0 0
Хто встиг той звернувся до прокуратури та судiв ,якI рIшення винесенi по Новим справам незнаю , але по старим довго люди чекали виплат , а моральная шкода незнаю чи виплачена. Хто не подав-той пролетiв .
Відповісти
2015.03.10 12:35 -
Ольга Гура (5)
0 0
Неодноразово чула від своїх знайомих, що у Києві таке явище досить часте. Але це приватні фірми, не державні. Надувають приватники, а держава 9правові органи) не карає їх згідно законодавства. В результаті й сама не доотримує податків та довіри від населення.
Відповісти
2015.03.10 12:43 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
отож, в даному випадку, все, що може зробити людина - потріпати нерви роботодавцю, але не отримати своєї зп... от і розкажіть, чи варто платить податки...
Відповісти
2015.03.10 13:38 -
Ольга Гура (7)
0 0
В такому випадку треба відкладати самому собі на лікування, пенсію і т.д. і не розраховувати на державу.
Відповісти
2015.03.10 13:41 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
так і робимо, лікуємось за свої , а до пенсії вже не вкурсі чи доживемо....
Відповісти