Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

3.12.2014
Малин

Лумлянський резонанс у Малині


27 листопада у Лумлі виявлено тіло неживої 83-річної жінки.

Слідчо-оперативна група, яка прибула в село, провівши зовнішній огляд, не виявили видимих тілесних ушкоджень на її тілі, але судово-медична експертиза дала однозначний висновок, що бабуся задушена.

Було встановлено, що ймовірним зловмисником може бути 15-річний місцевий житель, який навідувався до будинку бабусі у фатальний вечір.

Але справа набула розголосу -  до Малина завітали столичні юристи та журналісти...

Більше відео на каналі www.youtube.com

Далі розповідь 15-ти річного  Артема К. в дещо вальяжній, як для такої ситуації, формі.

Сьогодні апеляційний суд буде вирішувати питання про звільнення з під-арешту (чи подальше тримання під вартою)  Артема К. 

Також має відбутися схід села Лумля де ставлення до події неоднозначне.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.12.04 15:45 -
Гарик Саркисян (4)
2 0
Посмотрите внимательно видео. Похерестическое поведение, улыбка на пол еб....а, прямо засыпает в клетке на лавочке. И вы хотите сказать, что его "катували". Да пиар это все, и этот мужик - бородатый клоун, раздули проблему. Вы в село поедьте, и вам расскажут реальную картину. От каждого жителя села услышите негатив в адрес этого малолетки. Все население держал в страхе. Наконец-то люди вздохнули, Убийца должен сидеть в тюрьме. Ни капли сострадания !
Відповісти
2014.12.04 02:43 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
посмотрел я немножко ихнего "видео"... до такого бреда нужно дорасти: человек с видеокамерой бегает вокруг микроавтобуса и пытается "задержать" следователя, называя его без суда "злочинцем" и затащить к прокурору...
очередные заезжие гастролёры, позорят своих коллег юристов и журналистов, пытаясь навести кипешь в Малине - прямь "Врадиевский синдром" нашли! а они были в той Врадиевке, знают о чём говорят? насколько же дешёвый и низкопробный цирк предлагается обывателям, и в то же время насколько растерянными и неуклюжими выглядят наши стражи порядка! нет, господа, "Врадиевка" - это не про нас, у нас в Малине натуральная "Хацапетовка".
Відповісти
2014.12.03 18:06 -
Кіт Мармиза (2)
2 0
Такі да. Той хлопчинка в клітці паскудить весь спєктакль дорослим.
Чи то вже він такий кончений, чи то дурний і не понімає?!
Відповісти
2014.12.04 19:33 -
Наливайко (5)
1 0
схоже, що кончений
Відповісти
2014.12.03 17:05 -
medik1 (1)
0 0
Все тут і так зрозуміло!в кого гроші тей і правий!мати цього хлопця здійняла галасу на весь район (воно то і зрозуміло бо то є син) про його невинуватість!найняла правий сектор для того щоб ті допомогли "витягти сина".ті в свою чергу знімають відео про так звану не справедливість нашої міліції.
та хай люди скажуть що то за хлопець Артем!хай запитають в класного керівника,однокласників ,односельців.ті скажуть що то за Артем.адже він неодноразово крав в селі в пенсіонері,погрожував бідолахам ,і ті мовчали до міліції не звертались бо відверто боялись.До школи Артем не ходив постійно прогулював.Звичайно ,матір можна зрозуміти,та хай вона відповість на декілька запитаннь...
1.де син був з 20.00до 22.00?
2.звідки в його сина з товаришем взялися в день вбивства гроші,за які вони поїхали в сусіднє село до матері товариша Олега.на ТАКСІ!
3.де Артем взяв гроші в розмірі 1500гр.які прогуляв в кафе в день вбивства старенької.(він про це сам хваливсьв селі.)
Ніколи не думала що буду на стороні міліції.та ЛЮДИ добрі це ж жах!якщо випустять малолітнього злочинця.подивіться лише на відео,в його немає ні крапі страху так званого як мама каже,що в його трусяться рукі ноги.на відео він ПОЗІХАЄ!і глянте на ту "позу" в якій він сидить!!!!!!а за кадром мати каже щоб він сін сів нормально бо його знімають.не схоже на те що його залякували з його поведінки навіть за гратами.ЛЮДИ добрі не будьте байдужими!бо в кожного з нас є старенькі батьки,дідусі,бабусі........вони прожили тяжкий вік не для того щоб їх душили малолітні злочинці.
Відповісти
2014.12.05 17:33 -
Олександр Скальницький (6)
0 0
Невелике питаннячко виникає до власників та персоналу "малинських готелів": Вони знають елементарні правила поселення та проживання в готелях? Там пролунало,що неповнолітній ночував у готелі.
Відповісти
2014.12.05 19:23 -
medik1 (7)
0 0
Напевно вони залишили "щедрі чайові".бо іншої відповіді нема.раз працівники готелю так вчинили.
Відповісти