Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

26.09.2015
Малин

На Житомирщині затримано на хабарі 40 тис грн двох керівників району


Сьогодні, 25 вересня, близько 20.00 год. працівниками Управління СБУ та прокуратури області викрито голів райдержадміністрації та райради одного із районів Житомирщини в одержанні ними неправомірної вигоди у розмірі 40 тис грн.

Два посадовці за таку суму пообіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва.

Досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовими особами, які займають відповідальне становище) Кримінального кодексу України здійснює прокуратура області.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.09 23:30 -
YuKo (187)
0 0
Поясню один момент. Я фермер - я порішав собі з керівниками земельки за якихось 40т. грн....при тому що такса в сусідньому регіоні 300 у.о. за гектар (при передачі в оренду). Тобто сума в 40 т. = 2 тис. уо. відповідає 7 гектарам. Якась смішнувата ділюга, ні? Якщо ж це були більші площі і за такі гроші, то я би був радий і ніякого СБУшника б не підпустив зламати такий куш. В питаннях що стосуються землі та фермерів суми мали б фігурувати зовсім інші.
А хтось знає що це за фермер? Думаю якщо його патрон отримає вигоду з цієї оборудки, то після виборів його чекає розширення сг бізнесу....цікаво на яких умовах))
Смішно.
Відповісти
2015.10.08 10:00 -
Odyn (183)
0 0
Пропоную бути об'єктивними. Куда, що вивозять якщо обидва керівники корінні жителі. Кого перехвачувати якщо вони і так живуть в Малинському районі ходять біля Вас і т.д. Я всеодно не радив би робити завчасних висновків без всіх деталей цієї події. Не варто судити книжку по її обложці.
Відповісти
2015.10.08 10:34 -
Volvas (184)
0 0
Книга уже прочитана. Бумага использована по назначению, а обложка старая - её в утиль.
Відповісти
2015.09.29 18:58 -
Антіклан Малинський (182)
0 0
Вивозять награбоване !
Чому ментам і СБУ не ввести план "Перехват"!
Відповісти
2015.09.29 18:55 -
вака (180)
0 0
2015.09.29 14:11 -
Valentin
0
0
Під заставу це не значить що все скінчено! Просто чекає суду не в сізо а вдома. Яке *вдома*, якщо він НА РОБОЧОМУ МІСЦІ!
Відповісти
2015.09.29 12:37 -
Renegat (177)
0 0
До речі, обидва вже на волі, Литвиненко навіть вийшов на роботу. Запитання : навіщо була ця показуха і де правосуддя ???
Відповісти
2015.09.29 18:57 -
Антіклан Малинський (181)
0 0
Всі хто заходить до них у кабінет є співучасниками. Всіх пересадити !
Відповісти
2015.09.29 14:11 -
Valentin (178)
0 0
Під заставу це не значить що все скінчено! Просто чекає суду не в сізо а вдома.
Відповісти
2015.09.29 18:53 -
вака (179)
0 0
2015.09.29 14:11 -
Valentin
0 0
Під заставу це не значить що все скінчено! Просто чекає суду не в сізо а вдома. Яке *вдома*, якщо він на РОБОЧОМУ МІСЦІ!
Відповісти
2015.09.28 16:53 -
Антіклан Малинський (171)
0 0
Про Литвенка який прошов "Школу" Райкому компартії з того ж сайту "Сільське життя":

Колишній інструктор ідеологічного відділу, Дубровицький РК КПУ, (м. Дубровиця, Рівненська область – своєрідний земляк Кулика), змінив багато місць роботи, керував Народицьким та Радомишльським РЕМом ВАТ «Житомиробленерго». За повідомленням сайтів саме у Радомишлі погорів на отриманні неправомірної вигоди, за що був зміщений з посади.

Чекайте більш цікавішого розгортання подій !
Відповісти
2015.09.28 17:21 -
Антіклан Малинський (172)
0 0
Опечатка - то Литвиненко
Відповісти
2015.09.28 16:49 -
Антіклан Малинський (170)
0 0
Про Савченка з сайту "Сільське життя":
До цього працював у ТОВ «ПЕГАС-АГРО», що розміщується у с. Владівка Малинського району. Харктеризуючи його сайт ЖК повідомляє, що (мовою оригіналу) «тот известен в районе как любитель денег, женщин и красивой жизни. За ним закрепилась кличка – Метелик. Получая чиновничью зарплату, не отказывал себе в удовольствии наведываться на курорты Тайланда».
Відповісти
2015.10.08 11:41 -
Павел Петров (185)
0 0
Ти ж це и написав, Антикал.
Відповісти
2015.09.28 13:39 -
Valentin (151)
2 0
Звертаюсь до всіх шановних тролів!
Пані та Панове, у Вашому мізку, хоч і не дуже великому, заклалася параноїдальна та хибна думка про те, що я заступник міського голови, волонтер та бізнесмен Піковський Петро Валентинович, а даремно ви на нього зригуєте своєю надмірною увагою, а дехто навіть погрожує "розібратись" (це тобі Васьок присвячується). Так от по суті, якщо ви переглянете всі коментарі на сайті то побачите, ЩО Я ТУТ НА САЙТІ З"ЯВИВСЯ ЯК ПІКОВСЬКОГО ЩЕ Й В ПОМИНІ НЕ БУЛО НІДЕ Й БЛИЗЬКО БІЛЯ МІСЬКОЇ РАДИ! Ну і хто тут з нас дебіл?))))) Правильно ви мої любі ідіоти, ну мінімум чоловік 5.
Обламайтесь будь-ласка. На все добре .
Відповісти
2015.09.28 14:02 -
Антіклан Малинський (152)
0 -3
ІДІОТ ПОВНИЙ !!!
Відповісти
2015.09.28 17:42 -
Заливайко (174)
0 0
До оправдательных статей Смалюка не дотягивает Петюня. Троечку ему поставим. Ему бы пример со Смалюка брать. Тот как напишет так напишет, читаешь и видишь: не врет человек.
Відповісти
2015.09.28 14:06 -
Valentin (155)
2 0
Ну нарешті ти це визнав, ще 4 залишилось.
Відповісти
2015.09.28 14:08 -
Антіклан Малинський (157)
0 -2
Я не доганяю думки ідіотів ! На те вони і ідіоти !
Відповісти
2015.09.28 14:11 -
Valentin (159)
2 0
Ну все вірно, на те ти й ідіот щоб не доганять думки таких же ідіотів.
Відповісти
2015.09.28 14:16 -
Антіклан Малинський (161)
0 -2
Я гадав що утебе є одна "ізвилина" від блайзера на мізочку , але крім полоси від трусів не залишилось нічого !
Відповісти
2015.09.28 10:57 -
Антіклан Малинський (133)
1 -1
Цікаво то що Семенів їздить на суд , організовує їм суспільний захист , бо мабуть боїться що метелик закладе що льоші давав бабло.
Одні напудили коли їх взяли , а другі пудять що їх випустили.
Прийде час ви все дізнаєтесь , але головне те що життя обох вже буде бомжовите.
Стаття передбачає не менше 5 років і повну конфіскацію навітьнажитого чи приписаного близьким , коханкам і т.д.
Утримувати до суда під вартою "хворить" але безпечних для простих людей осіб немає причини. Держава отримає гроші а облюдки че пару тижднів подихають без грат .
Але для них це все !
Краще люди хай до нас долучаються і ми ще парочку під вибори здамо !
Відповісти
2015.09.28 10:45 -
Міша (130)
0 -2
ВСЕХ КТО РАБОТАЛ ТАМ И РАБОТАЕТ, ВСЕ В ОДНОЙ УПРЯЖКЕ. ВСЕ ! ОДИН ЗНАКОМИТ, ДРУГОЙ ЗАНОСИТ, ТРЕТИЙ БЕРЁТ И Т.Д.
ГРЯЗЬ........... ФУ..........ЧТО ТАМ ГРЯЗЬ, ЧТО ЗДЕСЬ...........ФУ......И Я С ВАМИ ГРЯЗЬЮ ЗАНЯЛСЯ..........ПОЗОР.........ВСЕМ НАМ........ИДИТЕ ЛУЧШЕ СДЕЛАЙТЕ ГОРОД, РАЙОН, ПОДЪЕЗДЫ ЧИЩЕ И Т.Д., ПОМОГИТЕ ИНВАЛИДАМ, ВЕТЕРАНАМ, МАЛООБЕСПЕЧЕНЫМ......
..........СТАНЬТЕ ЧИЩЕ ВНУТРИ СЕБЯ, ТОГДА И МИР ИЗМЕНИТСЯ ВОКРУГ ВАС.........А ПОКА ВЫ ВСЕ ТУТ СИДИТЕ, ВЫ НИЧЕМ НЕ ЛУЧШЕ ТЕХ КОГО ОБСУЖДАЕТЕ ИЛИ ЗАЩИЩАЕТЕ, ИДИТЕ В ЛЮДИ И СЕБЯ ПРОДВИГАЙТЕ - СВОИ ПОСТУПКИ, СВОИ ДЕЛА, ДЕЯТЕЛИ ХРЕНОВЫ.
ТОЛЬКО ПЕРЕД ВЫБОРАМИ ПОДЫМАЮТСЯ ИНТЕРЕСЫ НАСЕЛЕНИЯ, ГОРОДА, СОЦИАЛЬНЫХ УСЛОВИЙ ..............СТЫД И ПОЗОР ВАМ ВСЕМ И МНЕ ВМЕСТЕ С ВАМИ.........
Відповісти
2015.09.28 10:49 -
Valentin (132)
2 0
Борисович, йди вже на бам пляшки збирай, пакетики, папірці сам же тут сидиш, позор тобі.
Відповісти
2015.09.28 00:18 -
Ясамон Предчайший (121)
0 0
О чем треп, НАРОД, вас что-то еще поражает, за двадцать то с лишним лет. мы остались на руинах некогда великого государства, водоканал, тому доказательство, текущие крыши и затопленные подвалы в многоквартирных домах, тоже. мы рвемся к лучшей жизни, а что лично мы для этого делаем. может настало критическое время пересмотра стратегических ошибок управления, особенно, принципы ответственности. а то им и квартиры, и дачи, и спец пайки, и иммунитет, и личное авто, и пенсии в последствии. о себе они побеспокоились в лучшем виде, за наш с вами счет, за многочасовой рабочий день, за подорванное здоровье и, искалеченные судьбы. как, по вашему, может проявить себя коллективная осознанность. нужно собрать всех древних стариков города, всех до единого, и пусть решают, как и кто, будет управлять нашим городом. сынки, заигрались малость, деды подмогнут..
Відповісти
2015.09.28 00:24 -
Valentin (122)
1 0
Да в нас тут і так іділія регіоналів, так ви ще комуняк підключіть на закуску.
Відповісти
2015.09.28 00:45 -
Ясамон Предчайший (123)
0 0
я не о номенклатуре, а о нормальных дедах, мудрых...фирштэйн
Відповісти
2015.09.27 23:19 -
Юрій Смалюк (116)
3 0
Дивуюсь -скільки тут зареєстровано неадекватів! І всі поховались за видуманими ніками.
Відповісти
2015.09.28 14:04 -
Антіклан Малинський (153)
0 -1
ПЕРШИЙ У ПОЧЕСНОМУ СПИСКУ - СМАЛЕНИЙ !
Відповісти
2015.09.27 23:53 -
Valentin (119)
1 0
Юро, відкрийте будь-яку статтю десь так місяців 3 назад і побачите, скільки там коментаторів і хто ж там є, всі ті що й завжди. Вибори йдуть, тре вспіть обісрать всіх, реєструють по 3-4 ніка і в перьод по черзі какать на неугодних, своє лайно переступаючи, таке життя
Відповісти
2015.09.28 10:25 -
Антіклан Малинський (125)
0 -1
Ви друкували що на Литвиненка і Савченка какали . а ми ініціювали і прийняли участь в спецоперації , зокрема один з наших кандидатів . Ми від таких як ви намагаємся відчистити малинщину.
Поки ви заступаєтесь за наступних фігурантів та гадаєте звідки кака впала , то ми робимо справу а не бла - бла !
Відповісти
2015.09.28 10:46 -
Valentin (131)
2 0
)))))хаах що ти там ініціював , )))) регочу не можу))) ти з прокуратури, сбу чи міліції?
Да ти себе почисти спочатку хамелеон хренов
Відповісти
2015.09.28 11:01 -
Антіклан Малинський (135)
0 -1
Вони теж такі як ти були і реготали ,. Досвід всистемі і місце мали , а ти зелененький холуйчик у кабінетику !
Відповісти
2015.09.28 10:58 -
Антіклан Малинський (134)
0 -1
Пика , ти слідуючий !
Відповісти
2015.09.28 11:52 -
Valentin (148)
2 0
я слідуючний, ну буду мати на увазі що ти мені щось підкинеш!
Відповісти
2015.09.28 14:07 -
Антіклан Малинський (156)
0 -1
Ти сам під себе з Шосток нагрібаєш ! Навіть забрались у компетенції сільських рад ! А ще про чиюсь жадібність два безрєдєльщика нявкаєте !
Відповісти
2015.09.28 14:09 -
Valentin (158)
2 0
не победімий дурік цього сайту))))) ідіот, я не Піковський)))))) скільки тобі говорити, пролистай по новинах сторінок на 60 назад і буде тобі щастя.
Відповісти
2015.09.28 14:22 -
Антіклан Малинський (162)
1 -2
Це його манера дворового мажорчика так висловлюватись ! Ну всі ж тебе знають . Дарма що не був публічний , крім власної користі ніякої суспільству не приніс , не маєш відповідної освіти та й крім букварика в життє нічого не бачив. За таки короткий час на посаді стільки про твою відповідність анекдотів !
Мізочок замасажували і він зник у глибинах міської каналізації . Бач як і без агресії !
Відповісти
2015.09.28 14:52 -
Valentin (166)
2 0
ахахха)))))))) я просто в шоці я йому про ліс а воно мені про дрова , довбню останній раз пишу, але з надією, що побачиш
Я

Н
Е

П
І
К
О
В
С
Ь
К
И
Й!!!!!!!!
Відповісти
2015.09.28 15:12 -
Антіклан Малинський (167)
0 0
ДІАГНОЗ ПІДТВЕРДЖЕНИЙ !!!
Відповісти
2015.09.28 14:05 -
Антіклан Малинський (154)
0 -1
А ти ще клянешся що не Піковський ? То вже контролюй свої "нариси".
Відповісти
2015.09.27 21:48 -
Дістало (101)
3 0
Завтра наші "героі"вже будуть дома,випускають під заставу,Литвиненка
за 300тис.,метелика за 218тис.,віджаті фермери будуть "раді" від такоі справедливості.Але
вони зустрінуться з гіркими реаліями життя,коли вчорашні прихильники відвертаються,шарахаються та бояться замаститися.Таке правосуддя реально дістало.
Відповісти
2015.09.27 21:55 -
Adik (103)
0 -1
Льоша кто тебе рассказал такую информацию?
Відповісти
2015.09.28 11:12 -
Антіклан Малинський (136)
0 -1
Льоша їздив з групрою підтримки хабарників на суд. Але хай не радіє , бо як тільки буде зачитаний вирок дружина і донька Литвиненка здадуть його.
Відповісти
2015.09.28 20:15 -
Григорій Шитюк (176)
0 0
кажуть, Льоша таки їздив у Житомир... але який саме...? :)))
Відповісти
2015.09.27 21:52 -
Valentin (102)
1 0
Ну і нехай відпускають 518 тис грн. відбили для держави, і то добре.
Відповісти
2015.09.28 10:30 -
Антіклан Малинський (128)
0 -1
Пальці для мітки повідрубувати , бо утічуть і будуть далі грабувати інші регіони. А так всі будуть бачити "інвалідів". І за кожен випадок по пальцю. . Литвиненко повинен бути вже без трьох пальців мінімум. а при кращій боротьбі з корупцією то обоє без рук по лікті !
Відповісти
2015.09.28 10:41 -
Valentin (129)
0 0
Вася , ну ми шо в Китаї? не верзи дурниць, тут он нам зброю в руки не дають а ти пальці! Сядем тоді всі ще й кормить його інваліда будем.
Відповісти
2015.09.28 14:24 -
Антіклан Малинський (163)
0 0
Вася , мабуть котик у тебе ! Злізь з горшка !
Відповісти
2015.09.28 11:14 -
Антіклан Малинський (137)
1 0
То пальці будуть маси у балаклавах відрубувати а не продажні суди !
Відповісти
2015.09.28 14:48 -
Valentin (165)
0 0
Та в нас же не 37 рік))) наступного ж разу будуть всім голови відрубувать хто в балаклавах, як думаєш будуть тоді ще хтось їх одягать?
Відповісти
2015.09.28 15:13 -
Антіклан Малинський (168)
0 0
Тобі торбу одягнуть !
Відповісти
2015.09.28 07:22 -
Заливайко (124)
0 0
Вы что, из ума выжили? Какое там отпускать? Из них же сразу сделают героев месного масштаба. Нельзя выпускать ни в коем случае.
Відповісти
2015.09.28 11:15 -
Антіклан Малинський (138)
0 0
Це не нам вирішувати ! Бачиш що маємо не суди а бізнес-корпорацію !
Відповісти
2015.09.27 21:58 -
Дістало (104)
1 0
Нічого не відбили,ці гроші перейдуть державі лише якщо вони драпануть,цікаво одне,іх має хтось перерахувати за них бо вони в камері.Цікаво хто це буде.
Відповісти
2015.09.27 21:59 -
Valentin (105)
2 0
партія трясця її матері
Відповісти
2015.09.27 22:09 -
Adik (106)
1 -1
Магазин "Париж" пусть подсобит.
Відповісти
2015.09.27 22:13 -
Valentin (107)
2 0
уйди ванючка
Відповісти
2015.09.27 22:14 -
Adik (108)
1 -2
Петрушка узбагойся
Відповісти
2015.09.28 14:25 -
Антіклан Малинський (164)
1 0
У Петрика всі ванючки а він духмяний і голубий !
Відповісти
2015.09.27 22:27 -
Valentin (109)
2 0
То це ти з Ольго-Алкашем-Підслухано в Малині в одній палаті? Паранойя шо я зам вже перекинулась на вас там усіх, чи це ти Олька вже в 4 особі)))) дурбецело Моя Вам порада, прийде час і розкажу один малееенький секретик, а до того часу всі мовчіть, бо потім дурнями будете)))) та ні , вже дурні)))) але ви ще не знаєте чого
Відповісти
2015.09.28 11:17 -
Антіклан Малинський (139)
0 0
Це що за алкоголічний маразм?
Відповісти
2015.09.27 22:30 -
Adik (110)
0 -2
Окей, раскажеш. В психушке доктору.
Відповісти
2015.09.27 22:32 -
Valentin (111)
2 0
ти там ближче, замов словечко
Відповісти
2015.09.27 22:35 -
Adik (112)
0 -1
Галоперидол взять тебе?
Відповісти
2015.09.27 23:07 -
Valentin (113)
2 0
не знаю чим вам і допомогти, хочете віддам Вам пусті пляшки?
Відповісти
2015.09.27 23:16 -
Юрій Смалюк (115)
2 0
Спеціално прочитав інструкцію на той препарат.Таке враження,що обізнаність гадіка про такі речі може стверджувати тільки про те,що воно саме його й приймає.Причому регулярно.
Відповісти
2015.09.28 11:18 -
Антіклан Малинський (140)
0 0
А утебе він звідки?
Відповісти
2015.09.28 11:52 -
Юрій Смалюк (149)
0 0
Чудило,обіцяв не відповідати тобі,але ти кого хоч дістанеш.Відповідаю особливо тупим-з інтернета! Набрав у пошуковику і прочитав інструкцію. Тепер дійшло,тугодуме?
Відповісти
2015.09.28 14:14 -
Антіклан Малинський (160)
0 0
У нашому безперєдєлу винні програми , нети , компи .Тільки не особи яки біля них сидять . Іншої відповіді не очікували. Ти почитай сам що друкуєш !
Філософія любого конфлікту - 1. спротив за ради спротиву , 2. не сприйняття опонента і 3.агресія.
Це і є твоя технологія перебування в мережі . Це і є не адекватність та те що від цього слідує .
Відповісти
2015.09.27 23:45 -
Valentin (117)
2 0
ехехе))))
Відповісти
2015.09.28 15:34 -
Юрій Смалюк (169)
2 0
Не бачу сенсу продовжувати дискусію з цим дурбеликом.Ти ж бачиш,що коли припираєш його до стінки,то воно відповідає ні в тин ,ні в ворота ,змінює тему (переводить стрілки) І все це робиться без наведення жодних доказів і перевірених фактів..Воно ніколи не визнає себе не те що винним - не правим навіть. Це такий тип осіб (в основному хворих на всю ...хотів сказати голову,ні голови там зовсім немає-там одна велика дупа,нашпигана зловонням , з невстановленим діагнозом без можливості лікування) ,які навіть уявити собі не можуть,що вони можуть помилятись.Такі особини дуже швидко чіпляють усім оточуючим ярлики зрадників,казнокрадів,неуків і т.д.і т.п.,і починають смердіти .Та так,що той сморід розноситься ще далі,ніж від Малинівської ферми. Тому раджу не відповідати більше на закиди Архіхлама-пришелепкуватого,бо щось доказати цьому дауну всеодно не вдасться,навіть якщо в тебе будуть залізні аргументи,а от вимаститися тими його фекаліями завжди встигнеш...
Відповісти
2015.09.27 23:15 -
Adik (114)
1 -3
Это после мера осталося? Так праздновали арест бабочки? Это Шостака под руки из "Рояля" вытаскивали?
Відповісти
2015.09.27 23:49 -
Valentin (118)
1 0
Да хоть Порошенка тобі, яка різниця? Після кінця робочого дня а тим паче в суботу навіть президент має право трошки побухать - виходной!
Відповісти
2015.09.28 17:39 -
Заливайко (173)
0 -1
Петр, а Вы разве с мером в тот день не чокались?
Відповісти
2015.09.28 11:21 -
Ольга Єсипчук (142)
0 -1
якшо мер любить так побухать, тоді й не дивно шо алкоголь і дітям продають і після 23 години... пропагує алкоголізм, молодець!
Відповісти
2015.09.28 11:37 -
Valentin (145)
1 0
по перше де там слово є про мера?
по друге, а кафе це громадське місце?
ну і накінець про дітей, якщо батьки бухають то і діти такі ж, тому виховуйте своїх чад шановні батьки! Чи може мер ще й в цьому винен?
Відповісти
2015.09.28 11:37 -
Valentin (144)
1 0
по перше де там слово є про мера?
по друге, а кафе це громадське місце?
ну і накінець про дітей, якщо батьки бухають то і діти такі ж, тому виховуйте своїх чад шановні батьки! Чи може мер ще й в цьому винен?
Відповісти
2015.09.28 11:43 -
Ольга Єсипчук (146)
0 -1
я бачу дебілом прикидаться і улибаться, як ідіот це прям Ваше хоббі.
Відповісти
2015.09.28 11:51 -
Valentin (147)
0 0
там де ви зараз знаходитесь є плінтус? Бачите його? так от це ваш рівень
Відповісти
2015.09.28 11:59 -
Ольга Єсипчук (150)
1 0
не плачте нещасний, зїжте канфєту.
Відповісти
2015.09.28 11:20 -
Антіклан Малинський (141)
0 0
Ні це вони відмічали разом з ДН Патрошенка і ДН Федоренка , бо хто його знає що станеться !
Відповісти
2015.09.27 16:11 -
Григорій Шитюк (100)
0 0
Малин знову в перших рядках кримінальних хронік...
http://gazeta.ua/articles/politics/_kandidati-vid-bpp-popalisya-na-habari-i-rozdachi-pajkiv-zmi/649724
Відповісти
2015.09.27 08:14 -
Anton (89)
0 0
А до цього Шостак працював секретарем міської ради при Стельмаху і двоє там такого намутили що СБУ потрібно і Стельмахом і Шостаком займатись. Найгірший мер за всі роки.
Відповісти
2015.10.08 11:50 -
Павел Петров (186)
0 0
Шостак сердечно-регiональний перевертень.
Відповісти