Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.12.2015
Малин

Віктор Михайленко знову став переможцем


Переконливу, ще одну вже в цілій низці, перемогу здобув самобутній автор, обдарований поет і читець в одній особі Віктор Михайленко. Минулої п’ятниці 11 грудня він взяв участь у столичному фестивалі-конкурсі «Киевская земля».

У заході змагалися 60 поетів і бардів, виконуючи свої україномовні чи російськомовні тексти. Серед учасників було чимало титулованих поетів, переможців даного і багатьох інших конкурсів та фестивалів, авторів одного або й кількох видань власних поезій.

Тим не менше це не завадило нашому землякові справити найбільше враження на журі. Віктор Михайленко прочитав яскравий своїм емоційним забарвленням і надзвичайно людяний вірш «Від стовпа до стовпа», написаний на основі власних спогадів про раннє дитинство та про материнський подвиг жертовності і терпіння.



Поет привіз у Малин грамоту абсолютного переможця, а Києву й поетичному фестивалю, котрий, до речі, проводиться всьоме, залишив несподіване здивування і приємні враження про себе.

Знай наших!

(На фото із архіву літературно-мистецького об’єднання – Віктор Михайленко, 22 серпня 2015 року, Малин).

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.12.17 11:42 -
Малинський (5)
0 0
Людина живе по справжньому-душею, дякую Вам! Радію за вас та горжуся!
Відповісти
2015.12.16 20:27 -
робер артуа (3)
0 0
Вітаю Віктора Михайленко з творчим визнанням !
Відповісти
2015.12.16 19:53 -
вака (2)
1 0
А де можно прослухати цей вірш???
Відповісти
2015.12.17 08:32 -
Ірина Кримська-Лузанчук (4)
0 0
Попросити Михайленка його виконати))) Оце після Вашого коментаря раптом відчула потребу реалізувати давній задум - творчий вечір (творчий звіт!) пана Михайленка. Це той варіант, коли поет здатен збирати стадіони. Єй-богу тре таке утнути! Люди тільки подякують)
Відповісти
2015.12.17 16:46 -
вака (6)
0 0
Обовязково зняти на відео та розмістити на сайті! (не всі читачі живуть в Малині і навіть не в Україні!) ІРИНА- організуйте такий вечір! Зарані вдячний
Відповісти
2015.12.17 16:58 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
тепер напевно доведеться) зробимо
Відповісти
2015.12.17 18:46 -
вака (8)
0 0
Запропонуйте підключитись Ободзінському (чи він тільки Гуренка та голих дівчат до себе запрошує?) До речі, на Ютубі не один відеоролик групи *Лімон* , де Гуренко половину пісень виконує англійською мовою А тут свій доморощенний ПАВЛО ГЛАЗОВИЙ! Може його *розкрутити* через Ютуб? Телестудію-в поміч Ірина-вам карти в руки!!
Відповісти
2015.12.18 08:09 -
Ірина Кримська-Лузанчук (10)
0 0
Сказати про Михайленка - доморощений Глазовий, то - сказати мало, лише одну грань його виокремити. Віктор Іванович - майстер в багатьох жанрах, у нього таке відчуття мовного й поетичного інструменту, що на кількох поетів вистачить. Гумор у нього - влучний, незаковзаний і некрадений. Сатира - гірка й колюча. А лірика пейзажу, філософії, події - теж неповторна. Словом, таки да!..)))
Відповісти
2015.12.18 08:04 -
Ірина Кримська-Лузанчук (9)
0 0
Дякую за розуміння, підтримку і слушні поради.
Відповісти
2015.12.16 16:38 -
Ольга Гура (1)
1 0
Вітаємо колегу з успіхом!
Відповісти