Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

З початку вересня надійшло 5 повідомлень про виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

3.09.2014
Малин

« Благоустрій » повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів


Керуючись Порядком встановлення ( зміни ) тарифів на житлово-комунальні послуги для підприємств комунальної форми власності, затвердженим Рішенням виконавчого комітету Малинської міської ради від 06.08.2014 р. № 188, МКП « Благоустрій » повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів у зв’язку із значним зростанням основних складових тарифу ( паливно-мастильні матеріали – 55 %, мінімальна заробітна плата – 10 %, запасні частини – 45 % ).

Загальний розмір планового тарифу та його структура ( планові витрати за елементами, податок на додану вартість ), а також дані щодо діючого тарифу, відсотка відшкодування діючим тарифом собівартості та відсотка підвищення тарифу наведені у додатку.

Інформація щодо планових тарифів на вивезення та розміщення твердих побутових відходів

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються МКП « Благоустрій » за адресою: м. Малин , вул. Українських повстанців, 25 протягом 15 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Остаточне рішення щодо затвердження розміру тарифів буде прийняте виконавчим комітетом Малинської міської ради за результатами розгляду зауважень та пропозицій.

Для узагальнення:

Тариф для приватного сектору (з розрахунку на 1 особу) становитиме 21.36 грн. (зараз діючий 9.29 грн.)
Для мешканців багатоповерхівок мікрорайону паперової фабрики – 10.70 грн. (зараз діючий 5.49 грн.)
Вартість талону для вивозу власним транспортом планується підвищити з 16.37 грн. до 30.15 грн.
Для підприємств, установ та організацій, котрих обслуговує КП «Благоустрій», вартість талону стане 91.21 грн. Наразі діючий тариф — 50.68 грн.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.04 15:44 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
комунальщики аргументируют поднятие тарифов ростом цен на запчасти? то есть, раздолбаная в хлам техника комунхоза уже не справляется с вывозом отходов из города... и денег на ремонт и новую технику нет - предприятие банкрот...?
вот было бы ещё как-то понятно, если бы комунальщики взяли в кредит новую технику, и сказали: господа, вы не платите в полной мере за вывоз мусора, нам нужно возвращать кредиты за машины, которые будут вывозить ваш мусор завтра и послезавтра, и через 5 лет... посему, у нас нет другого выхода как поднять тарифы и сделать их справедливыми для всех горожан! а что мы имеем "отфонарные" новые тарифы, и малинчан, поделенных на касты... очень даже по-совковому. дорогие малинчане, если вы сегодня покорно "съедите" 21,36, завтра будет 50,25 а может быть и больше... вот только за что, за какие услуги поднимаются тарифы?
Відповісти
2014.09.03 17:49 -
S31000 (8)
0 0
НЕ НУЖНО НЫТЬ, 10 ИЛИ 20 гр В МЕСЯЦ НЕТАКИЕ УЖ И БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ. ЛИЧНО Я ГОТОВ ПЛАТИТЬ И БОЛЬШЕ ТОЛЬКО БЫ РЕГУЛЯРНО ВЫВОЗИЛИ.
Відповісти
2014.09.04 15:24 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
в принципе - не большие... но за 20грн машина должна ездить как минимум два раза! не всегда у людей есть возможность в "свой день" вынести мусор.
а теперь об интересном: я живу один, отходов собирается ну, целых полпакета (самого маленького) за неделю (иногда и за две), почему я должен платить 20грн наравне с теми, кто с квартиры (с 3-5 жильцами) выбрасывает 5-6 больших пакетов - за те же 20грн? банально или тривиально?
Відповісти
2014.09.04 17:12 -
S31000 (12)
0 0
ЗАКАЖИ У КОМУНАЛЬЩИКОВ ПЕРСОНАЛЬНЫЙ КОНТЕЙНЕР ДЛЯ МУСОРА, ПОСТАВЬ ЕГО ВОЗЛЕ СВОЕГО ДВОРА И ОНИ БУДУТ ВЫВОЗИТЬ МУСОР ПО ТЕЛ. ЗВОНКУ ОТ ТЕБЯ. И ПЛАТИТЬ БУДЕШ НЕ ПОМЕСЯЧНО А ЗА КАЖДЫЙ ВЫВОЗ. (В ТВОЕМ СЛУЧАЕ ОДИН РАЗ В ПОЛ ГОДА)
Відповісти
2014.09.04 20:12 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
да, идея хорошая... только в теоритической плоскости. а на практике при подобном раскладе я (мало того что должен присобачить к контейнеру крышку с замком) рискую обзавестись антисанитарией и возмущением (справедливым) соседей. так что - не подходит.
Відповісти
2014.09.03 18:07 -
(9)
1 0
Дело не в нытье, а в обоснованности. Никто с повышением цен не гарантирует качества услуги. Просто желаемые ХХХгрн поделили на количество пользователей, как писали ниже.
Відповісти
2014.09.03 17:47 -
Yuri (7)
1 0
для приватного сектору - 21.36 грн....багатоповерхівок - 10.70 грн. А почему?
Відповісти
2014.09.03 16:52 -
(6)
1 0
Актуально. А то кажется что на фоне войны можна и втридорого сделать а никто и незаметит. Помощь собирать землякам - святое, но это не должно становиться единственной проблемной темой.
Відповісти
2014.09.03 15:25 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
"Вартість талону для вивозу власним транспортом планується підвищити з 16.37 грн. до 30.15 грн. " - геніально! "Благоустрій" що, вирішив разом з талонами пальне для приватників виділяти? якого біса ви тоді аргументуєте зростання тарифів підвищенням ціни на мастильно-паливні матеріали?
і ще одне: шановні рахувальники, а ви хоча б символічно підвищили якість наданих послуг? тоді за що вам підвищувати заробітну плату? люди б іще зрозуміли наміри за їхні гроші впоратися зі стихійними сміттєзвалищами по всьому місту, але даруйте - де покращення вашої роботи, нова техніка, контейнери?
Відповісти
2014.09.03 14:44 -
Малинський (2)
1 0
Тарифи тарифами, а де ж реформи для зменшення витрат, пошук інвесторів без особистих виграшів, де те покращення? Все могут с деньгами.., а ви без грошей спробуйте. Не згоден з збільшенням тарифів тільки тому що ви нічого не спробували змінити! Змінюйте систему, потім за ціну говоріть, не можете, оголошуйте конкурс для інших людей, які хочуть змінити, уступіть місце іншим!
Відповісти
2014.09.03 14:46 -
Малинський (3)
0 0
Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються МКП « Благоустрій »-ЦЕ Є ЗАУВАЖЕННЯ.
Відповісти
2014.09.04 18:40 -
Ольга Гура (13)
0 0
Треба подати письмове зауваження по тел/факсу 5-36-02 та продублювати поштою. Але спочатку передзвони на цей телефон, можливо приймуть зауваження і усно.
Відповісти
2014.09.03 10:33 -
Ольга Гура (1)
1 0
Разом з підвищенням тарифів "Благоустрій" мав би відкрити пункти прийому вторсировини по місту, а то у зв'язку з підвищенням тарифів і непідвищенням зарплат та пенсій, усі побутові відходи знову опиняться у лісах і на березі Ірші. Правила благоустрою міста передбачають створення таких пунктів саме комунальними службами. Бо інакше буде чергова екологічна та санітарно-епідеміологічна катастрофа.
Відповісти
2014.09.03 15:14 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
Олю, які там пункти прийому... у комунальників що, нова техніка з"явилася, нові контейнери? таке враження, що нові тарифи розраховувалися по принципу: на існування фірми потрібно ХХХгрн, отож ми цю суму поділимо на кількість укладених договорів - вийшло по 21.36грн на "рило"... і закінчиться чергове покращення як завжди - новими стихійними смітниками! можливо вже час всерйоз міській владі взятися за цю проблему? бо з такими підходами місто за кілька років має всі шанси потонути у смітті.
Відповісти