Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Житомирі представники ОТГ висловили свої зауваження про зміни до Конституції щодо децентралізації влади

18.06.2014
Малин

Антимонопольний комітет запросив у "Малин Енергоінвесту" обґрунтування тарифів на водопостачання


На вимогу Антимонопольного комітету за зверненням громадян міста: Хренової В.Я., Кузік О.С., Артемчука М.П., Дмуховської І.М., Бурляй Н.О. ТОВ «Малин Енергоінвест» надало Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг повний пакет розрахунків економічно обґрунтованих тарифів на водопостачання та водовідведення (об’ємом понад 800 сторінок).

Розрахунок передбачає установлені ДБН (Державні будівельні норми) втрати в мережах, загально робочі витрати, тощо. Малинчан щодо висновку комісії буде повідомлено в найближчий час .

Разом з тим, інформуємо, що плітки про неякісну воду, яка потрапляє до споживачів міста, не відповідають дійсності. Вода, яка надається з р.Ірша та р.Візня контролюється цілодобово та відповідає всім нормам. Технологія очищення річкової води відбувається повільно, у зв’язку із забрудненням водосховища.

Прес-служба ТОВ «Малин Енергоінвест».

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.26 09:16 -
івальді (18)
0 0
я жінка, і на відміну від деяких коментаторів, реально володію інформацією і розуміюся на економіці та юрисприденції, не лізу зі своїм уставом в "калашний ряд" на відміну від таких як Федоренко , якщо чогось не розумію. Я в Малині буваю рідко, але знаю про всі події багато.Знаю, що Федоренко уже бігав до Енергоінвесту зі своїми прихильниками брали за барки директора, але так нічого і не довели. Йому у всьому вдається підлог і корупція, складається враження, що тільки через те, що не перепадає йому. організував громадську раду, а в громади Ви питали, чи маєте Ви право так називатися від імені 27тис., адже Ваші організації представляють мінімум 1 відсоток цієї громади.До групи борців входять економісти , бухгалтера, але враження, що вони тільки за дипломами спеціалісти,адже так і не розуміють економічну складову тарифу. Да в порівнянні з іншими заробітна плата в Енергоінвесті висока, але є галузева угода по якій вона нараховується, а це в свою чергу є складовою тарифу. Якщо не нараховувати по угоді працівники звертаються до суду і їм повертають не дораховані гроші, і такі преценденти є навіть в Малині. То може це питання не до міської влади а до вищого рівня, чому такі заробітні плати в одних і такі мізерні в інших. Мені дуже шкода, що в Малині партію Свободу представляють такі неадекватні люди.
І ще декілька місяців тому Федоренко з Литвиненком ходили чуть не попідручки, а тепер видно політика Удару не дозволяє Литвиненку, тай видно сам зрозумів, що краще від Федоренка бути подальше , бо це тільки підриває авторитет.
Відповісти
2014.06.26 17:26 -
Василь Федоренко (25)
0 0
Вас не зрозумієш , то ви клянете мене за співпрацю з Литвиненком та Дученком , то каже що вони добро а я гівно ! Ви вже якось прийдіть до зрозумілої позиції . І хто ви утаємнена особа у цій грі !
З Литвиненком ми досі спілкуємось і т.д.
Яка вам від цього паскудства користь !
Чи ви не Т.Шевченко ,головний фінансовий махінатор ЕнергоРекету ?
Відповісти
2014.06.26 17:16 -
Василь Федоренко (24)
0 0
Брешеш що не в Малині . Не бігав , за барки не брав ! По домовленності за керівництвом "Енергоінвесту" і з представниками міськради (М,Противень) відвідали "зустріч" де Поліновський як завжди шепчучи через двери давав команди трьом провокаторам аби вчинити бійку. Ото було б на що подивитись , якби ці братки взялись бити жінок з ветеранської організації за їх нахабство прийти на "територію Поліновського" та ща задавати запитання !
Ось якого мера хочуть ці тут тролі поліновського, чи він сам є багатоназваний !
Відповісти
2014.06.24 15:03 -
івальді (16)
0 0
Щодо "троля Івальді", це моє прізвище і на відміну від федоренка не кичуся своїми здобутками та вміннями. І не через те певно виконком не прийняв тариф, що купка людей які лобіють свої інтереси цього не хотіли ( одні по декілька років не платять бо рахують тариф необгрунтованим, хоча що це таке самі не знають, а інші погрожують і далі бунтувати якщо їх не відключчать від централізованого опалення і про це за ці роки відомо всьому Малину) а тільки тому неприйняли, що певно розуміють, що більшість населення не зможуть платити такі тарифи і перекривали їх іншими споживачами.
Відповісти
2014.06.26 18:02 -
Василь Федоренко (26)
0 0
Прочитай якщо забула казку Про Язикату Феську.
Якщо вірити словам в.о. мера , то взагалі виконком не буде встановлювати тариф а Нацкомісія.
Знову ж оприділись у цих протилежностях !
" Я хоча юристка і економістка , і президент США і Меркель , але нікуди нелізу , бо братки все правильно нараховують!" (Читай і перечитуй себе !).
Відповісти
2014.06.24 18:25 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Ах йошкін кот! Що справді ІВАЛЬДІ? Ну крутелецько! І коменти культурні і грамотні! А ти він чи вона? І звідки така фамілія?
Ну просто Антоніо!
Це я не кепкую, дійсно цікаво звідки такий нейм?!
Відповісти
2014.06.20 13:22 -
івальді (7)
1 0
От якраз Антимонопольний і рахує чи обгрунтована на даний час і зарплата на підприємстві, а відповідно, а вже потім робить її складовою тарифу.Людям, які говорять про економічно обгрунтовані тарифи необхідно знати одне , що це не високі тарифи як говорять вони а обгрунтовані тарифи тобто закладені зі всіма складовими, і якщо Ви навіть не надаєте якоїсь послуги то навіть по нулях ви повинні її закласти в ціну, якщо це передбачено законом.Зрозуміло що при теперешніх цінах на енергоносії 20 грн це економічно обгрунтовано, друге діло чи обгрунтовані наші зарплати під такі ціни. І ще хочу наголосити що до цього часу в Малині тарифи для населення утримувалися за рахунок споживачів інших категорій а тепер завдяки""борцям" за справедливість такої лафи не буде, бо лише нам на всю область, тарифи обгрунтує нацкомісія.
Відповісти
2014.06.26 17:04 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Це твоя теорія прикриття , а ось голова Обласного відділення Антимонопольного комітету зовсім Безсмертний протилежне говорив. Тим паче прокуратура , яка нібито вирішує ставку тарифу !
Так ми борці за справедливість , а ви борці в змаганні хто у людей більше вкраде !
Досить брехати !
Відповісти
2014.06.22 19:18 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Не жени туфту про нацкомісію !
Правду я казав про те що якщо Київська міська рада підняла тарифи то у управлінців "Енергоінвесту" будуть зарплати більші ніж у мера Києва ( основна + така ж премія + "допомога" в конверті + "частка" від продажі того що їм в очі потрапило .
Чому цьому таємному тролю очі "борці" виїдають що несе ідіотизм ? Теж і йому "від "хозяйського" столу припадає ?
Хай ще поскачуть трошки , бо вже по них йдуть!
Відповісти
2014.06.20 12:21 -
івальді (4)
0 0
шановні малинчани, скажіть тепер спасибі правдолюбцям, які так хотіли економічно обгрунтовані тарифи. Тепер будете платити понад 20 грн.
Відповісти
2014.06.24 09:49 -
Василь Федоренко (11)
0 0
За тарифи на воду ніколи протест не піднімали , а лише за теплопостачання . Це поперше !
По друге - ще в 2012 році ділки з "Енергоінвеста" намалювали 33 грн собівартості і просили виконком затвердити такий тариф , тільки позиція активістів це зупинила.
По третє - вчора на прийомі у О.Шостака ми бачили тільки "ескіз" а не офіційну деталізовану таблицю складових собівартості тарифу на воду .
І найголовне - я взагалі ліквідував би цей "бізнес-проект місцевих казнокрадів і мародерів !
Залишив би його міським комунальним підприємством з затвердженим його балансом та тарифами сесією міської ради . Зарплату директору 2500 і не більше ( без премій при гнилій мережі та поривах) , управлінцям від 2200 до 1800 грн., бухгалтеру не більше 1500 грн .
А то Київські комунальники малинських не доганяють !
Ходять слухи ніби крім доці і сам С.Стельмах там буде на зарплаті !
Відповісти
2014.06.24 11:21 -
Робин_Гуд (13)
1 0
Сам то зрозумів, що написав???
"на воду протест ніколи не піднімали"..... але "в 2012 році активісти це зупинили"
то виходить нічого вони там не зупиняли, бо їх там і не було, а виконком чи сесія хто там не знаю не прийняли тариф.

Подобається тобі це Вася чи ні ,а ле в словах троля івальді є доля правди, вліпить нам нацкомісія 20 грн. чи може й більше ,бо там на верху начхати на цей Малин. Сам посуди, за два роки (з 2012) ціни на все вилізли в рази, да й той самий долар був 8 а став 12, от і порахуй
Відповісти
2014.06.24 12:19 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Я то розумію , бо є у цьому процесі !
Нацкомісію сюди не плетіть бо вона затверджує то що подають снизу , а не з балди малює кожному населеному пункту тариф.
На вчорашній день щодо Малинського "Енергоінвеста" в Нацкомпослуг заявили що "ще не скоро бо там проблеми (нахімічено).
Та й якщо вірити Шостаку то у Енергоінвесту на вчорашній день немає офіційних розрахунків.
Я просив деталізований розрахунок (копію) то Олексій Григорович сказав що немає !
Я гадаю що вони беруть ще на "вшивость" громаду і обсирають активістів ,
Якщо громада проковтне то в Нацкомісію ці ділки подадуть і 33 грн. аби за неробство і відмивання далі мати добру "платню" !
Та і я синки вам не Вася! Поваги ні до кого не мали і маєте , Пяточкіни !
Відповісти
2014.06.24 13:05 -
Робин_Гуд (15)
0 0
Василь Федоренко, в рейтингу "поваги" і обсирання на цьому сайті Ви на першомі місці!
Відповісти
2014.06.26 17:08 -
Василь Федоренко (23)
0 0
На першому ззаду , бо світогляд у вас вивернутий !
Відповісти
2014.06.24 09:52 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Досить обріхувати активістів та розхвалювати злодіїв та мародерів !
Може у громади активісти щось украли?
А забув ! Просто б`ють по ваших злодійським рукам !
Відповісти
2014.06.20 12:56 -
Робин_Гуд (6)
0 0
Ця п"ятірка нероб точно увійде в історію Малина після прийняття тарифу в 20 гривень
Відповісти
2014.06.26 17:07 -
Василь Федоренко (22)
0 0
Це ви нероби і паразити на управліннських посадах та дутих зарплатах ,доплатах ,преміальних , конвертних , "допомогах", дивиденнтах від масового розбазарювання !
Відповісти
2014.06.20 12:50 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Скажіть казнокрадам і їх захисникам , навіть у мундирах , що нас час прийде.
Прийдеться відповідати про губернаторські, та нардеповські заробітки управлінців цієї Конторки , що робить собівартість непомірно "обгрунтованою".
Ну як немає сорому , душа жадоби , а руки злодія то поки йому не влаштувати самосуд то справедливість не переможе !
Кожна гнида гниду прикриває і приплачує !
Відповісти
2014.06.18 13:22 -
Робин_Гуд (3)
1 0
)))))От воно де собака зарита, даруйте за вислів, на їхньому сайті в розділі "боржники" серед злісних є і Хренова В.Я., і Кузік О.С., і Бурляй Н.О. Доречі і ти Вася також там є.

http://malinenergoinvest.org.ua/dolgniki.htm

По скільки ж це років треба не платит щоб такий борг мати?!
Відповісти
2014.06.22 19:48 -
Василь Федоренко (9)
0 0
У мене боргів немає ! Живу в приватному будинку.
У клубу теж боргів немає бо ні договору ні розрахунків !
Згідно семи законів нашій спортивній , неприбутковій , громадській організації влада повинна забезпечувати безкоштовне надавання приміщення , але немає договору (який я роками вимагаю в 1 грн. в місяць) то ніхто не чує .
Це їх влаштовує , хтось на наше приміщення око поклав , забувши що самим давно в буцигарні потрібно сидіти .
Все інше , як завжди брехня і мене це давно не дивує !
Тут один кодований депутат , який не так давно під тинами валявся вже третій тиждень , взамін займатись службовою діяльністю , в Житомирі розважає приступами ідіотизму однопартійців істерично ., шизоїдно звинувачуючи мене у тому що мені голова партії (сам же ще тоді скакав з однієї партійної гядки до слідуючо попередньої ) помилково надав вищу партійну нагороду , яку я нібо в той же вечір і пропив , про те що я психіно хворий , алкоголік та іншу маячню. Колись такі сексоти , як і цей , у всіх гріхах звинувачували Чорновола ,Лук`яненка , інших опозиціонерів.
У нас по вулиці теж такі є що їх сутність залишилась ще у Берієвські часи і вони на всіх сусідів всюди пишуть , брешуть , строчать аби якщо не розстріляти , то хоч обі.....
Живу я по провулку Якіра 8 , без боргів , п`ю безалкогольне пиво "Рогань" (діабет і гіпоксія міокарда і не бажання), ніколи не палив і не палю , не колюсь , на обліку ніде не стою і на відміну від тих хто мене обріхує не йду до маніакального самопіару брехнею, клоунадою. іншими пекельними методами .
Мабуть у них вже почалась боротьба за місце головного доступу до міської казни , майна , землі та ще більшої злочинної анексії кишень малинчан.
Все інше та інші їм по барабану ! Все методы хороши !
Відповісти
2014.06.23 13:04 -
Робин_Гуд (10)
0 0
Вася, да мені якось всерівно яке ти пиво п"єш і де живеш!!!!!!!!!!!!! Нащо ти мені оте все настрочив? Вже весь Малин те все 300 тисяч разів читав, нічого нового, ти лише забув про 8 тис. дітей дописати.
Я написав , що бачу на сайті

Лисенка,18/25 Федоренко В.М. 5123,27
Відповісти
2014.06.26 17:00 -
Василь Федоренко (20)
0 0
Та назвись і вкажи посаду , бо і так всі здогадались де працюєш та на що живеш !
Відповісти
2014.06.26 16:58 -
Василь Федоренко (19)
0 0
Тобі хоч ливень іди , а тобі спека!
За що заплатили те і друкуєш !
Яка там тобі правда чи совість головне тобі це паскудство продукувати !
Є юридична відмінність місця проживання від місця реєстрації.
Це для інших інформація :
З 1983 року на квартобліку не отримавши квартиру . Четверо дітей . Отримав ту нещасну Хрущовську малосімейку без зняття з черги. Мандат не використовував для створення собі комфортних умов ,бо не такий як ці тролі ! На 29 році чекання доля подарувала заповіт на будинок , який відбудовую і де проживаю.
В малосімейці живе син і платить на скільки спроможний . Той невеликий борг за холодні батареї , на які не дивлячись на наші вимоги ніхто не дає дозвіл обрізати ., вирішиться , але він не є підставою щоб мене обріхувати , чи малювати з мене злочинця , а хапунів , казнокрадів ,аферистів , взагалі державних чи управлінських нікчем видавати достойниками . Ви самі майте , виховайте , дайте достойну освіту стільком дітям ніде не вкравши та ні кому не дававши хабарів ! Ви навпаки крали б і прикривались скрутним станом .
Ми ми з вами по різні сторони у війні світлих і темних сил і нам не домовитись !
Я був , є і буду суспільно активним щоб ви на мене не плели !
В цій водоймі я є щукою , а не сплячим карасем !
Відповісти
2014.06.26 19:44 -
Робин_Гуд (27)
0 0
Василь Федоренко, якій ще війні?
Я працюю точно не там де Ви думаєте, і про борг я не вигадав і не збрехав нічого, а скопіював із сайту Енергоінвесту там же видно посилання! Якщо я не згоден з Вами значить я з Енергоінвесту чи що? Виходить так? Тоді Вам буде цікаво знати, що всі користувачі цього сайту певно мають бути працівниками цього ж Енергоінвесту, бо майже з усіма коментарями Василя Федоренка згоден лише Василь Федоренко, вони один одного по черзі коментують.
Відповісти
2014.06.26 22:59 -
Василь Федоренко (29)
0 0
В котре пропоную називати себе , а то дитячий садок на карантині вже остогид !
Відповісти
2014.06.26 23:54 -
Робин_Гуд (30)
0 0
Скоро по середині екрану будем писать Василь, давай завершувати ці дибати. Умови сайту мене не зобов"язували вказувати справжнє ім"я при реєстрації і навіть зараз коли я напишу Ростислав Гончаренко, ти ж не повіриш і не заспокоїшся, ще паспорт показувати доведеться. Відчепись ти вже від мене, НЕМА В МЕНЕ НІЯКОЇ ПОСАДИ. З наступаючим тебе Днем Конституції України! Слава Україні!

останній коментар, набридло
Відповісти
2014.06.26 22:56 -
Василь Федоренко (28)
0 0
Це думка сліпого і глухого !
Невже і Юру Смалюка не бачиш ?
Відповісти
2014.06.18 12:51 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Вони хай інші "плітки" юридично спростують .
Повідомлять реальну зарплату управлінців.
Є "плітка" про те що без скорочення фонду заробітної плати в них значно зменшений трудовий колектив.
Як результат - зарплати здорові , а господарство гниле , робота не ефективна , працівників не видно !
На папері одне . а в реальності протилежне !
Відповісти
2014.06.18 12:46 -
Ольга Гура (1)
0 0
Вода, яка потрапляє у водогін, не придатна для вживання без додаткового тонкого доочищення. Фільтри стають темно-коричневими від іржі вже за декілька днів. Додатково очищую воду для пиття коагулянтом "Гіацинт", то такий осад з'являється у відрі, що якби ту неочищену воду з-під крану пити, то уся та іржа і осад були б у нирках та печинці. ))) Іршу теж треба чистити, тут цілком згодна. Це взагалі систематично треба робити.
Відповісти