Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

21.05.2014
Малин

"Добили!" Сьогодні комунальники Малина демонтували "ленінський" постамент


"Добили!". Сьогодні комунальники Малина демонтували "ленінський" постамент


"Самопроголошені" герої уже возвеличуються.


Поки ще є де, "герої" відпрацьовують ленінський жест. Напрямок у світле майбутнє.


А чи туди ми йшли, хлопці?!


"Великий брат" дивиться на пригноблених.


Фото на згадку.

Фото Григорія Шитюка

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.25 15:48 -
Витас (11)
0 0
Пропрную на грядці посадить йолку! Хай росте, щоб нових на Новий Рік не рубати!
Відповісти
2014.05.23 20:00 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
рішення як я бачу - просто геніальне... тепер на місці пам"ятника посеред площі буде чергова грядка...? :)
Відповісти
2014.05.23 20:11 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
....і там собаки лежааать!!! пуза гріють на сонці!!!! Ти, Гріша, гєній! бо гєніальниє осєнєнія в тебе
Відповісти
2014.05.24 01:00 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
так а до чого тут я? в мене б на таке фантазії не вистачило б. пропонував же - закласти старою плиткою... не ту країну назвали Гондурасом... дяквати Богу - хоч постамент зняли.
Відповісти
2014.05.22 19:57 -
Василь Федоренко (7)
0 -1
Серед таємних дописувачів є організми яки провокують , ображають , брешуть , а коли отримують правду то зразу до владних кабінетів за допомогою проти Федоренка.
"Давайте його поставте на місце - як це він сміє !"
Горшкова група , коли доростете до розумового повнолітття , самостійних думок ,то тоді тільки щось шкрябайте !
Тільки частіше памперси замінюйте а то смород аж через нет чути !
Відповісти
2014.05.22 00:16 -
Yuri (6)
2 0
Второе фото направить в Держгірпромнагляд, чтобы хромосом добавили.
Відповісти
2014.05.21 23:11 -
Григорій Шитюк (5)
1 0
тепер пропоную знайти стару плитку (щоб не відрізнялась від решти) і закласти це місце.
якщо вже все встигли вкрасти - як варіант зняти з парку (а алейку закласти бутом)... і впорядкувати нарешті центральну площу, поки що без зайвих витрат. програма максимум - встановити там гарні лавочки.
Відповісти
2014.05.21 21:10 -
Василь Федоренко (4)
0 -1
А скільки з Шостаком потрібно було сваритись , відкидати його відмовки про лікарняний деякий "керівників" , або про те що коли будуть випускні шкільні урочистості то постамент прикриють прапором і т.д ( бо це було головною причиною наших термінових вимог).
. Навіть мусили зареєстувати офіційну вимогу з ініціативи Лєвкової Тетяни на яких поставили підписи і печатки діючих зареєстрованих патріотичних партій і організацій .
Аж тільки після цього справа вирішилась !
Відповісти
2014.05.21 16:44 -
Витас (2)
0 0
Цветами встречали пролетариат (рабочих)!
Відповісти
2014.05.21 16:35 -
Rediska (1)
0 0
Я вот понять не могу! Зачем пару дней назад там цветы садили?
Відповісти
2014.05.21 17:56 -
Кіт Мармиза (3)
1 0
Сказали садить от забора і до обіда, от і садили
Відповісти