Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.02.2014
Малин

Леніна у Малині всеж завалили. А потім прибрали...


22 лютого - у Малині священна війна проти істуканів Ілліча.

Спочатку скинули з постаменту "центрального" Леніна, а потім дружною колоною пішли зносити "фабричного".

Поміркованих містян, які хотіли зняти пам'ятник спецтехнікою, не послухались молоді хлопці, що представились "Правим сектором" та вирішили потягати Ілліча шнурком за шию. Бо краном, то начеб то дуже почесно...

 

Така доля спіткала "фабричного" Леніна

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.07 21:07 -
Витас (116)
0 0
Неправда пан Федоренко, часто в мат ударяється, в розмові.
На рахунок памятника Леніну. Один з Великих сказав:
Жизнь нужно прожить так,чтобы враги даже памятника твоего боялись!
Відповісти
2014.02.28 16:56 -
Руслан (115)
0 0
Цiкаво!!!! Якщо в моэму рiдному мiстi так багато розумово вiдсталих!!!!! То в загальноукраiнському маштабi це ж мабуть вiдсоткiв 80???? А про шановного пана Федоренка, таке враження нiби частенько лисою головою попри мат потрапляэ!!!!
Відповісти
2014.02.26 10:30 -
Малинський (114)
0 0
Люди добрі, ми всі під Богом, давайте його не гнівити більше. В кожному є свій гріх в цьому, що відбувається. Моліть Бога за добро в Україні, хай пробачить мене і всіх. Робіть добро і все буде гаразд
Відповісти
2014.02.25 20:54 -
Олег Антонюк (110)
1 0
Інакше банда залишиться у кріслах.... Без сліз читати не можна. Сьогодні головне, щоб нова банда не прийшла у ці крісла — ще більш тупіша, некомпентентна і злочинна
Відповісти
2014.02.25 00:11 -
Александр Сергеевич (108)
1 0
Ждем нового памятника?Кому он будет поставлен???ДА никому !!!!Денег нет в казне!!!!ВЕСЬ ЗАПАД УКРАИНЫ И ВЫ МАЛИНЧАНЕ БОМЖЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скоро на Восток Укарины будете проситься ехать поработать!!!!!!!
Відповісти
2014.02.26 00:32 -
Петро Філоненко (112)
0 0
Ну вам же порадили чайку попить.
Уже попили? Так зганяйте на Восток і уголька подовбайте
Воно й попустить
Відповісти
2014.02.25 00:43 -
Yuri (109)
1 0
Малин не запад и не восток Украины. Малин цент Вселенной :). И если хватит мозгов, то научимся иметь собственное мнение как нам жить и как работать.
Відповісти
2014.02.25 21:06 -
Кіт Мармиза (111)
0 0
Я от зразу поняв, що Пушкін существо інородноє, до й не вв'язуюсь.
Відповісти
2014.02.24 21:14 -
Yuri (106)
1 0
Гонгадзе, мова, педики, Ленин. Может нас отвлекают от чего то такого...?
Відповісти
2014.02.24 21:07 -
Yuri (105)
0 0
Когда пройдет эфория и развеется дым, тогда и посмотрит, что осталось...
Відповісти
2014.02.24 21:53 -
Василь Федоренко (107)
0 0
Ейфорія це у ідіотів , а у нас траур.
Революція ще не закінчилась !
Ще попереду дуже багато проблем які потрібно вирішити.
Небесна сотня повинна далі палити наші душі аб вони не охололи.
Інакше банда залишиться у кріслах як у 1991 і 2004 роках !
Система повинна бути змінена і проведена люстрація яка вже запізнюється на 23 роки !
Відповісти
2014.02.24 20:35 -
Utjuhfa (104)
0 0
Ми будемо намагатись щоб до приходу нової влади бронзовий ідол ці не розтягли як все по кишенях.
Потім кошти з нього підуть на благодійний рахунок для проекту , виготовлення і встановлення пам`ятника засновнику Малина.
Про те що вам для ритуалів його повернуть не мрійте !
------------------------------------------
Извините за повтор, но тут не понятно кто кому отвечает. Поэтому цитирую. Вот это поддерживаю. У коммунистов есть еще один бюст в загашнике, если что!
Відповісти
2014.02.26 00:36 -
Петро Філоненко (113)
0 0
А де "Катюша" поділася? Уже варто білий прапор викидати.
Відповісти
2014.02.24 20:27 -
Utjuhfa (102)
0 0
вот когда у нас парк то будет, а не помойка, тогда может и поставить можно, но и табличку на костях украинского народа комунизм построил
--------------------------------------------------------------------
Свободовцы не хотят организовать уборку в парке? Я бы присоединился. Или не сознательных не берут?
Відповісти
2014.02.24 20:12 -
Utjuhfa (95)
0 0
Немного юмора:
http://www.alkor-club.com/index.php/topic,67.msg6668.html#msg6668
Відповісти
2014.02.24 20:22 -
Василь Федоренко (100)
0 0
Тобі потворі радісно і смішно у цьому траурі ?
Відповісти
2014.02.24 20:24 -
Utjuhfa (101)
0 0
Да, я же говорю не в адеквате Вы! Как там говрил предыдущий оратор... а имбицилизм налицо!
Відповісти
2014.02.24 20:12 -
Utjuhfa (94)
0 0
Разруха не в клозетех (Лениных), а в головах. И когда молодежь пойдет учиться или работать, а не сносить памятники, у нас исчезнет разруха!
Відповісти
2014.02.24 20:03 -
Utjuhfa (91)
0 0
Так давайте строить и топтать дорожку. Предлагаю, памятник установить в городском парке. Желающие пусть туда ходят и глаза не будет мозолить сознательной молодежи!
Відповісти
2014.02.24 20:31 -
Василь Федоренко (103)
0 0
Ми будемо намагатись щоб до приходу нової влади бронзовий ідол ці не розтягли як все по кишенях.
Потім кошти з нього підуть на благодійний рахунок для проекту , виготовлення і встановлення пам`ятника засновнику Малина.
Про те що вам для ритуалів його повернуть не мрійте !
Відповісти
2014.02.24 20:16 -
Малинський (97)
0 0
вот когда у нас парк то будет, а не помойка, тогда может и поставить можно, но и табличку на костях украинского народа комунизм построил
Відповісти
2014.02.24 20:14 -
Кіт Мармиза (96)
0 0
Я -ЗА! Ютюг. Зробимо Уголок савєтской родіни. Лєнін там буде головним експонатом. Хоть круть хоть верть, а ностальжі буває пробиває. Якби знав шо так все бистро приключиться то фотографа наняв би за день до того для фотосесії.
Але я і ЗА! те шоб він в центрі не стояв.
Відповісти
2014.02.24 20:19 -
Малинський (98)
0 0
а в парку є загроза ставити ленина коти з дерев можуть плигати на голову.
Відповісти
2014.02.24 20:12 -
Yuri (93)
0 0
С этого надо было начинать. Был план показать ребенку, когда подрастет.
Відповісти
2014.02.24 19:16 -
Малинський (90)
0 0
ну есть законы и их не нарушишь черное и белое, в конце концов маятник всегда вернется и с той силой, с какой его запустили
Відповісти
2014.02.24 18:33 -
Yuri (87)
0 0
Все пионервожатые такая же «тень», как и тень от шапки Ленина. Они пережитки общества построенного по постулатах Ильича.
Відповісти
2014.02.24 19:14 -
Малинський (89)
0 0
Как же нас разделили! Даже в Малине есть "восток и запад", просто нет слов. Ребята проснитесь! Что посадили, то и пожинаем. Не было бы майдана, все было бы так же. Стоял Володя-и все разваливалось до последней души. Пар нужно выпустить ВСЕМ просто и идти по правильном пути вместе. Я так понимаю, что у многих просто нет дороги. Есть выход- протаптывать ее вместе. /Кто чем дышит-то и наяву/«Я Имбецил»//
Хватит ругаться.! Это уже история. Ушел Володя, и не вернется. Поставьте памятник постсовковому имбецилу. ...Да это и есть нонсес когда чтим, тех кто был врагами.
Відповісти
2014.02.24 20:09 -
Yuri (92)
0 0
Все смешалось - кони, люди. Где добро, а где зло?
Відповісти
2014.02.24 18:33 -
Василь Федоренко (86)
0 0
Щоб ці вороги не плели Україні бути справедливою , європейською без шани у вигляді пам`ятників і назв вулиць тиранам ,вбивцям та ворогам України !
Ті хто народився після 1991 року не повернуть Україну в імперське пекло в любому вигляді.
Це означає що ця революція нарешті народила Націю !
Відповісти
2014.02.24 18:46 -
Utjuhfa (88)
0 0
Я не против. Только за. Но, Вы не ответили на вопрос.
Відповісти