Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

1.10.2016
Малин

Малин: Демонстративно не прибране місто, як метод тиску на депутатів


"Депутати міської ради не виділили кошти на прибирання міста" -  такого змісту публікація на офіційному веб-сайті пояснює, чому по місту стільки не прибраного сміття та на кого потрібно навести анафему.

Суть - на сесії депутатам міської ради запропонували виділити 190 тис. грн на прибирання міста, але відповідне рішення не було прийняте.

В черговий раз на позачерговій сесії депутатів ставили перед вибором - голосувати не відомо за що, або голосувати на віру. Пропозиція від депутатів перенести питання на чергову сесію категорично не влаштовувало міського голову, а основною причиною небажання депутатів виділяти кошти - відсутність нормального обгрунтування, і риторичне запитання: А чому не 300 тисяч, для прикладу?

Подібне ми вже спостерігали під час весняної толоки, коли на офіційному сайті міської ради не етично, м'яко кажучи, ганьбили депутатів, що не голосували тоді "за прибирання".

Сьогодні це вже схоже на відпрацьований інструмент міського голови. А Комісія з питань законності та депутатської діяльності готова підтримати будь-які його вольності - недавній опонент Василь Федоренко є чи не прешим соратником.

Далі свіжа версія-фарс про "купи" - офіційна:

29 вересня, відбулася позачергова 22 сесія міської ради. Депутати одноголосно затвердили вартість харчування учнів у школах міста, виділили кошти на оплату комунальних послуг профтехліцею у сумі 499 тис. 284 грн., грейдерування вулиць (50 тис. грн..), капітальний ремонт ліфтового обладнання багатоповерхівок по вул. Огієнка 67а (1-2 п), 73 (1-3 п), Машинобудівників 6 (1-2 п), ГМП, 14 (1-3п), ГМП 20 (1-3п), Володимирська 26-в (1-3п) у сумі 239 тис.770 грн.

Думки та відповідно голоси депутатів розділилися при обговоренні та виділенні коштів (190 тис. грн.) міста. А саме — на замітання площ, вулиць, провулків, збирання та перевезення відходів на міське сміттєзвалище. І якщо частина місцевих обранців була — «за», то інша частина — «проти» та «утримались». Тож КП «Благоустрій», яке цим займається, вперше залишилося без грошей на прибирання.

Вранці наступного дня, 30 вересня, машина на прибирання не виїхала, а місто почало «обростати» смітниками, які відразу ж облюбували бездомні тварини. Перший день сезону масового сміття у Малині розпочато.

Протокол голосування депутатів з цього питання можна переглянути тут.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.10.16 20:35 -
робер артуа (47)
0 0
Нема конкуренції - небуде і порядку , щоб хто не робив.
Відповісти
2016.10.06 00:57 -
Malina Joe (45)
0 0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=_EYwB-NPqXg
Відповісти
2016.10.06 08:19 -
Valentin (46)
0 0
у "Льва против" зовсім інший сенс. Головна мета не пити і не палити в громадських місцях.
Відповісти
2016.10.04 08:10 -
Лiсовик (36)
0 0
Цьоха, то скільки в тебе в школі по математиці було? Ніхто більше не дивується, що у ПРОТОКОЛІ лічильної комісії у графі "не голосувало" стоїть нуль?
Відповісти
2016.10.04 16:48 -
Лiсовик (40)
0 0
Питання знято – див. відповідь нижче.
Відповісти
2016.10.03 14:27 -
Кіт Мармиза (27)
0 -3
Оооо!!! Про шо я постоянно і напомінаю, кажу шо тут засіла мерська кліка і тільки пальця дай .. А може він і асфальт в центрі переорав би якби на рєкаклєр грошей не дали? А вони тут зразу "та ви подиться на ціх дєпутатов!! мішають работать, он яка яма через них в центрі!!!" Тут як в поговорці: може я не людина, але і хома не чоловік. Дєпутати дєпутатами, але мер всьому Голова, як не крути
Відповісти
2016.10.03 16:53 -
Valentin (30)
2 0
Котяро, кому , що в очі попало , але тут як не крути, результати голосування он з верху . Да і мер же за голосував.
Відповісти
2016.10.03 14:32 -
Таємний (28)
0 0
Та той рекиклер,як ви виразились.то взагалі гроші на вітер,тільки тих депутатів які не голосували за виділення коштів до сих пір брудом поливають.бо тож така хвайна річ....... апорахувати ціну двох балонів газу що вони спалять поки нагріють 200 кг,то можна тону асфальту купити.тай ще й покладуть наче ....НАКЛАДУТЬ як от біля колишнього універмагу,наче бабка в 70 років лопатою приплескала.......
Відповісти
2016.10.03 16:53 -
Valentin (31)
0 0
це точно)
Відповісти
2016.10.03 14:24 -
Таємний (26)
2 0
Верхом цинізму було те,що КП Благоустрій хоче "відтяпати" з дірявого бюджету не 190 тисяч 577,728 ГРН. Шановні,збавте оберти,досить грабувати місто.Не забагато на місяць на прибирання однієї,ну максимум двух вулиць 200 тис.Треба переглядати розцінки.ніколи не повірю в те що в Благоустрої такі працьовитиі люди,прибирають по 25 075 м2 щоденно.мабуть всі беруть віники до рук,разом з адміністрацією комунального підприємства.
Цитую дослівно лист МКП Благоустрій за підписом пана Стурчака:

Міському голові Шостаку О.Г.

Начальнику управління ЖКГ виконавчого комітету Малинської міської ради
Кучевській Л.В.

В зв'язку з браком коштів на послуги щодо благоустрою території міста(замітання площ,вулиць,тротуарів,збирання та перевезення безпечних відходів) згідно договору №1 від 11.04.2016 року,працівники МКП "Благоустрій" не можуть надавати дані послуги з вересня місяця 2016 року.
Потреба в коштах для подальшого надання даних послуг до кінця 2016 року складатиме:
- площа замітання працівниками вулиць,тротуарів,центральних дорігміста (вул.Кривенчука,Грушевського,Шевченка.Н.Сосніної, центральних доріжок міського парку та площі Соборної) кожного дня становить - 25 075 м2.
25 075 м2 *24 робочі дні=601800 м2 на місяць;
601800 м2 * 4 місяці =2 407 200 м2
2 407 200м2 * 0,24 грн.= 577 728 грн
де 0,24 грн - вартість замітання ,розміщення,збирання та перевезення безпечних відходів за 1 м2.
просимо вас виділити першопочаткові кошти на послуги щодо благоустрою території міста в сумі 190 000 грн,що забезпечить роботу підприємства на 1,3 місяці,так як ми розуміємо,що міський бюджет знаходиться в тяжкому фінансовому становищі,а решту коштів просимо по можливості запланувати на наступну сесію.

Директор МКП "Благоустрій" М.П.Стурчак

Отака ось математика,,,,,,,,
Відповісти
2016.10.03 16:55 -
Valentin (33)
0 -1
і де це ви такого листа накопали?
Відповісти
2016.10.03 16:57 -
Таємний (34)
1 0
Це саме той лист який розглядали на бюджетній комісії перед сесією.
Відповісти
2016.10.04 20:52 -
Valentin (43)
0 -1
Вирішили підіср=ти Стурчаку? Ви не таємний , ви простий пацюк!
Відповісти
2016.10.04 20:08 -
Віталій Цьоха (42)
0 -1
Такий лист на бюджетній комісії навіть ніхто не надав.
Відповісти
2016.10.03 21:17 -
Valentin (35)
1 0
Я так зрозумів що ви ні мер ні Стурчак?! Пора створювать новий склад бюджетної комісії!!!
Відповісти
2016.10.03 16:55 -
Valentin (32)
0 0
і де це ви такого листа накопали?
Відповісти
2016.10.03 16:37 -
dumayu (29)
0 0
Коли депутати почнуть вилізати з нори та називати все своїми іменами від себе ОСОБИСТО, тоді щось і буде мінятися. А так, і сказати є що, і конфліктувати нема бажання...
Відповісти
2016.10.03 12:54 -
Гнат Лісовий (18)
1 0
Всі ми файні і чистюлі, всe по закону нe зрозуміло тільки чому урни закидані побутовим сміттям в пакeтах із приватних домівок, а тому, що в кабаку посидіти гроші є а 13грн на сміття-хай дядя платить
Відповісти
2016.10.03 08:34 -
Лiсовик (14)
0 0
Всього 2 питання:
1. Де були 15 депутатів, які не прийняли участі в голосуванні?
2. Чому в графі "не голосувало" стоїть нуль???
Якщо вони були присутні на сесії і не голосували то пропоную ставити їм прогул. Три прогули без поважної причини і на виліт. Нарід не для того депутатів обирав щоб вони там нічого не робили.
3. Цьоха, скільки в тебе в школі по математиці було?
Відповісти
2016.10.04 13:59 -
Віталій Цьоха (37)
0 0
1. 15 депутатів були відсутні на пленарному засіданні сесії.
2. Стоїсть 0, тому що всі голосували.
3. По метематиці, алгебрі та геометрії було 5 по 5-ти бальній системі.
4. Ліцильна комісія не обов"язково прописує навпроти графи депутата хто відсутній, бо на окремому аркуші всі присутні депутати засвідчують підписами прибуття на пленарне засідання сесії.
5. Якщо б пленарні засідання сесії міської ради були черговими, тобто всі повідомлялись за 10 днів, то явка була б набагато більшою, а коли в нас позачергових сесій більше ніж чергових в чотири рази і депутати повідомляються за день або навіть півдня, то не потрібно звинувачувати депутатів тому що кожен працює не тільки на громаду , а й на якогось роботодавця яки платить йому заробітну плату.
Відповісти
2016.10.04 16:47 -
Лiсовик (39)
0 0
Пункт ПЕРШИЙ ніразу не протирічить пункту ДРУГОМУ?
Як могли голосувати УСІ ПЕРЕРАХОВАНІ 34 депутати, якщо 15 з них були ВІДСУТНІ?
Для тих хто в танку: слово "присутні" у будь-якому відмінку чи сенсі в протоколі лічильної комісії ВІДСУТНЄ.

3. Щось я дуже в цьому сумніваюсь. Здається, маємо проблему навіть глибшу ніж просто елементарна арифметика... Глибокі когнітивні порушення... Це дуже сумно...
Відповісти
2016.10.04 20:06 -
Віталій Цьоха (41)
0 0
Протоколи роздруковуються заздалегіть зі списком всіх депутатів, а в протоколі лічильної комісії вказуються тількі ті, що присутні.
Відповісти
2016.10.05 09:18 -
Лiсовик (44)
0 0
Ми маємо цілком САМОСТІЙНИЙ документ, який зветься "Протокол голосування", в якому є перелік усіх ДІЙСНИХ депутатів міської ради, зі спеціально відведеною графою "не голосували".
Розглянемо 2 випадки:
1) Якщо депутати були відсутні, то й проголосувати не могли => "+" в графу "не голосували"
2) Якщо були присутні і з якихось причин не голосували => "+" в графу "не голосували"
Все ж просто. Нас не цікавить у цьому документі (ПРОТОКОЛІ) факт присутності чи відсутності депутатів, нас цікавить лише ФАКТ ГОЛОСУВАННЯ і РЕЗУЛЬТАТ.
Відповісти
2016.10.04 14:19 -
dumayu (38)
0 0
Скажіть, ви проголосували ЗА, це було виважене рішення?
Відповісти
2016.10.03 09:06 -
dumayu (15)
0 0
Для того сесія і "позачергова" щоб протягнути питання. Спочатку потрібно організувати нормальну роботу ради, а потім повертатися до питання прогулів.
Щодо коректного заповнення протоколів - підтримую
Відповісти
2016.10.02 21:57 -
Valentin (13)
0 0
Дивлюсь статтю ще раз і думку гадаю, а нащо робити капітальний ремонт ліфтів у майже новому будинку по Фрунзе 26в? І взагалі хіба там не ОСББ?
Відповісти
2016.10.02 18:20 -
Гнат Лісовий (8)
0 0
які всі розумні, а ви подумали, що благоустрій госпрозрахункова організація і за іх послуги трeба платити. А у вас заключeні договори на вивіз сміття, чи так як дeякі дeпутати, навіть за своі торгові точки дeхто нe заключив договорів, а якщо і заключив то тільки в цьому році, хоча дeпутатами ужe другe скликання. А нe голосували дивлячись на голосування то тільки бпп у нас прагнe вивeсти всіх на чисту воду бо всі правeдники, дарма, що чeрeз одного рильцe в пушку, всіх судять по собі "ми вміємо красти то пeвно і щe хтось крадe". Схамeніться вас обрали для служби народу а нe для задоволeння особистих амбіцій ваших лідeрів, яким попри всe трeба підставити мeра. Алe крім людeй які як та баба яга "а я проти" більшість малинчан твeрeзо оцінять діі і мeра і дeпутатів доброзичливців. Людям до ж... ваші війни ім потрібно щоб місто було чистим
Відповісти
2016.10.03 09:27 -
dumayu (16)
0 0
До чого тут бпп-небпп? На сесію винесли питання по якому було багато питань, вибачте за тавтологію - це по-перше. А по-друге, хто дозволив міському голові використовувати сайт міської ради як приватну сторінку в фейсбук? Вже зрозуміло, що у нього специфічні моральні норми, то як ФБ мало, то хай заведе сторінку і у ВК
Відповісти
2016.10.02 19:02 -
Ольга Єсипчук (9)
0 0
Шановний, які договори? Зараз приватник вивозить сміття. Перестаньте говорить словами стурчака, вони вже застарілі. Це РАЗ. Виділення коштів було на вивезення листя, до чого тут смітники в центрі? Це ДВА. Хочте підлизать комусь сраку, то хоч поцікавтесь хоч предметом дискусії. Це ТРИ.
Відповісти
2016.10.03 12:07 -
Віта Вікторова (17)
0 0
Приватник тільки починає вивозити сміття від абонентів, а не по місту. А те що договора на вивіз заключають примусово це факт, особливо депутати. Якщо кажете що благоустрій не працює то подивіться на результат неприбраного міста лише за кілька днів, а тоді поміркуйте працює всетаки чи ні, бо коли місто прибирається щоденно то роботи наче як і не видно. А ще подивіться на культуру поведінки наших людей, те ж сміття саме не припригало. Щоб прибрати за нашими культурно - розмірковуючими людьми "куди діваються кошти" то тих коштів ніколи не хватить. Смітимо панове далі і описуємо свої великі думки-роздуми.
Відповісти
2016.10.03 13:09 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
прибирати місто і прибирати центр - це різні поняття.тому не розказуйте тут казки, про доблєсть і честь благоустрою
Відповісти
2016.10.03 13:18 -
Віта Вікторова (20)
1 0
Нє на таку доблєсть як у вас ніхто не претендує, ви у нас і умная і красівая і не дай боже комусь висказать думку яка не співпадає з вашим великим мнєнієм, як показує практика люди які кажуть що розбираються у всьому насправді нівчому не розуміються, пусте сотресіння повітря.
Відповісти
2016.10.03 13:19 -
Ольга Єсипчук (21)
0 0
підлиз защітан.
Відповісти
2016.10.03 13:28 -
Віта Вікторова (22)
1 0
До вас і по цій частині ще далеко. Кращий захист напад це дуже розумно але по жлобськи.
Відповісти
2016.10.03 13:30 -
Ольга Єсипчук (23)
0 -1
Дєвушка, ви мені смішна, не отвлєкайтесь від процеса.
Відповісти
2016.10.03 13:40 -
Віта Вікторова (24)
1 0
В цьому вся ваша сутність коли нема чим відповісти по суті починаються дворові балачки-нападки , де вас виховували.
Відповісти
2016.10.03 13:42 -
Ольга Єсипчук (25)
0 -1
Слухайте, шановна, я говорила про благоустрій, вам захотілось обміняться "любєзностями", то чого тепер істєріки розвидите? Де вас виховували?
Відповісти
2016.10.02 19:22 -
Valentin (10)
0 0
А чотири- це хто той приватник? Стурчак як возив так і возить.
Відповісти
2016.10.02 20:14 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Лісовий про договори приватників говорить.
Відповісти
2016.10.02 17:01 -
Малинський (7)
0 0
Пора запускать часника не из родни меров и депутатов, чужого по тендеру
Відповісти
2016.10.02 12:27 -
Черемушки (4)
0 -2
Если мэр идиот, то это надолго.
Відповісти
2016.10.02 13:46 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
До слєдующих виборов. А як виберуть знов то ідіот не мер... а маємо то шо маємо
Відповісти
2016.10.02 19:25 -
Valentin (11)
2 0
котяро, тут якщо глянуть хронологію то нічого не міняється ні предидущіє ні слєдующіє не поможуть. Нашо вони взагалі)? Хай депутати рулять.
Відповісти
2016.10.02 09:46 -
Инкогнито (3)
0 0
Цікаво подивитись як коли над мером тучи почнуть згущатись лисий з крашеними усами почне писати що він все життя боровся з корупціанером .
Відповісти
2016.10.02 06:11 -
маргарита (2)
0 0
Майже НЕАПОЛЬ! Там час від часу місто тоне в смітниках! А це вже й ми! І до лісу не треба везти , можно прямо на площу звозити. СУПЕР!
Відповісти
2016.10.01 20:20 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
Да літом робили запит на Благоустрій з приводу використання коштів виділених на ліквідацію стихійних звалищ, Сказали, що гроші ще не освоєні. А тут вже не вистачає. При тому в мікрорайоні вокзалу та ГМП не прибрані смітники, виявилось, що винні депутати, які мають вказать який смітник прибрать, обіцяли прибрать, по цей день гори сміття. БЛагоутрій став прекрасним інстументом для виведення коштів для власних потреб деяких осіб і депутати це прекрасно знають. Ще в програмі Фе був такий пункт, що він обіцяв провести незалежний аудит комунальних підприємств, але як завжди все залишилось на бумажці і забулось.
Відповісти
2016.10.02 13:44 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Той ФЕ уже давно не фе а ГЕ яке думає шо пахне ФІ (алкою)
Відповісти