Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

9.02.2016
Малин

Малин: Міський голова ініціює створення Комітету громадського контролю


З метою забезпечення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста міський голова ініціює створення  Комітету громадського контролю при міській раді.

Завданнями Комітету громадського контролю є забезпечення прозорості та публічності у діяльності органів місцевого самоврядування, боротьба з можливими проявами або попередження корупції, контролю за використанням бюджетних коштів та якістю надання послуг комунальними підприємствами міста.

Комітет буде наділений доступом до службової документації виконавчих органів міської ради.

Запрошуємо громадські об’єднання, політичні партії, професійні спілки, молодіжні та інші громадські організації, органи самоорганізації населення, трудові колективи, збори громадян за місцем проживання, а також окремих громадян надавати пропозиції щодо потенційних членів Комітету до 01 березня 2016 року.

Пропозиції надаються в письмовій формі до відділу документообігу виконавчого комітету Малинської міської ради за адресою  м. Малин,площа Соборна, 6а (адміністративне приміщення), каб. 110.

Обмеження щодо кандидатур потенційних членів Комітету – неповнолітні  особи, наявна судимість.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.02.14 18:33 -
Віктор (11)
0 0
якщо патріоти зберуться а не холуї які зараз сидять в білому домі то буде нормально
Відповісти
2016.02.10 20:08 -
маргарита (9)
0 0
Господи прости, і хто кого контролюватиме? А той хто повинен це все контролювати за заробітню плату вже не справляється?
Відповісти
2016.02.10 09:48 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
І ще зараз трендону. Трендіть це буть в тренді, О! (а як хто не понімає то почитайте там де й я)
Так от трендєц на сьогодні такий шоб на кожного актівіста виставить свого з кармана, хай гавкаються, а ми тут дєла будемо дєлать
Відповісти
2016.02.10 20:26 -
Valentin (10)
2 0
короче буде зборище дурнів а не комітет, які шось хочуть накопать одне на одного а їх всі будуть посилать на пару буковок, команда КВН під патронатом ради))
Треба довести до толку сам механізм відбору кандидатур, або взагалі відмовиться від ідеї.
Відповісти
2016.02.10 09:44 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Так-так-так... подивимось. "скажи мені хто твій комітєт і я скажу хто ти" - подумав ЄврепідоКот
Відповісти
2016.02.09 20:38 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
що мається на увазі під службовою документацією? яка організаційно-правова форма? Чиє фінансування? який бюджет? Пропозиції лише в письмовому виді і в кабінет? Я дивуюсь ,як ще на глиняних дощечках в нас рішення виконкомів не пишуть... Наша міська рада як збір студентів по інтересах... по нездоровим інтересах...
Відповісти
2016.02.10 11:33 -
Наливайко (5)
0 0
Заливайко, тебе і так не влаштовує ?! Обгрунтуй свою думку унсоска. А шипиш ти тут і так найкраще.
Відповісти
2016.02.10 14:33 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
піду сама вступать, Вам пораджу, якщо це не Ваша компетенція, то занусунути собі язик нижче пупка ззаді.
Відповісти
2016.02.10 12:20 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Налівай, шо ти як та баба базарна заладив? Всі жильці цього жеку вже знають шо ти про них думаєш але тут вже треба до тебе придивиться . бо як Олька об'явиться до й ти як омелько з конопелько купу кладеш. І для чого воно? А відповідь я вже писав. Подивися хто в комітєті і сам поймеш для чого він був надуманий. Ти глянь тільки на одну тєхнологію - на бумажці... занести... хтось вибере... А хто? От якби кожну заяву на сайті вішали то да, був би прорив, ми б бачили шо там і Налівай був і Мармиза але вибрали спеціаліста 5-го отдєла, ще й скажуть шо їм ніхто нічого не носив, або вже пізно ітеде ітепее
І шо неправильно написала Олька?
Відповісти
2016.02.09 19:31 -
Valentin (1)
0 0
хах)))) цікаво було б побачити перелік законодавчих актів якими буде керуватись цей комітет, типова ГО без повноважень.

До критеріїв додав би ще мінімум 1 вищу освіту, як можна щось контролювати самому нічого не знаючи чи не вміючи.

А з партій взагалі нонсен набирати. Суцільне лобіювання буде тим чи іншим.

В РДА є цілий спеціаліст по боротьбі з корупцією, когось спіймала?!

А взагалі за ідею +
Відповісти
2016.02.10 11:35 -
Наливайко (6)
0 0
Тож шостак уже зробив так, як раніше говорили унсоси!
Відповісти