Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.04.2015
Малин

На ТОВ “Малин Енергоінвест” накладено штраф у розмірі 68 тис. грн


Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України оштрафовано ТОВ “Малин Енергоінвест” за зловживання монопольним становищем в частині застосування економічно необґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

В ході розгляду справи за ознаками порушення ТОВ “Малин Енергоінвест” законодавства про захист економічної конкуренції, встановлено, що Товариство починаючи з 19.09.2012, протягом 2013 – 2014 років по 13.03.2015 застосовувало для мешканців 15 житлових будинків, розташованих у м. Малині, для яких відповідно до рішення виконавчого комітету Малинської міської ради від 19.09.2012 № 230 було зменшено площі прибудинкових територій житлових будинків, економічно необґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що призвело до сплати мешканцями будинків зайвої плати за вказані послуги, а саме: за прибирання прибудинкових територій.

Такі дії ТОВ “Малин Енергоінвест” кваліфіковані відділенням як порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем шляхом вчинення дій, що призвели до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

За вчинення порушення адміністративною колегією Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України на ТОВ “Малин Енергоінвест” накладено штраф у розмірі 68 тис. грн та зобов’язано у двохмісячний строк з дня одержання рішення провести перерахунок плати мешканцям 15 житлових будинків, про що повідомити Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у двомісячний строк з дня одержання рішення.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.03 13:21 -
Олексій Семенів (12)
0 0
Колись на виконком подавалися тарифи перераховані в сторону зменшення, але чомусь прийняли інші. Тоді ще пан директор відписав такого листа гнівного. Якщо не помиляюся мова ішла про економію в 2 млн. грн.
Відповісти
2015.04.03 14:24 -
Anton (14)
0 0
Семенів то шо ти хочеш цим сказать, шо Інвест по закону работае і на благо всего народа Малина?
Відповісти
2015.04.03 12:28 -
Инкогнито (9)
0 0
А Антоху на роботу в енергоівест не взяли наверно вот обида і пре тоже хотів обкрадати малинчан та яйця чухати
Відповісти
2015.04.03 14:23 -
Anton (13)
0 0
Та щось і не дуже хочеться там працювати,ато з ким поведешся того й наберешся:)
Відповісти
2015.04.01 18:34 -
Віктор (3)
1 0
крадуть і дурять людей в енергоінвесті зарплати поробили собі по 15 000 от ми і платим крадіям на зарплату
Відповісти
2015.04.01 19:07 -
Олег Антонюк (5)
1 -1
На рахунок зарплат Ви, Вікторе, загнули. У кого там 15 тисяч? Хіба о у керівника. І то за моїми даними менше. А так зарплати, як зарплати — повсюди такі 2500-3000 грн. Ви думаєте, що сьогодні хтось полізе в каналізаційний колодязь за 1000 гривень?
Відповісти
2015.04.03 13:05 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
а можете представити відомості по виплаті зп?
Відповісти
2015.04.03 13:19 -
Олексій Семенів (11)
0 0
Я бачив за 2012. Я скажу дай Бог, так жить як деякі. Та і посади там дивні. Мені здалося (певно малий я ще), що вони дублються.
Відповісти
2015.04.03 12:13 -
Anton (7)
0 0
Ти бачу такий обізнаний,володієш всією інформацією ,напевно син чи родич директора!
Усі люди в Малині говорять шо те підприємство обкрадає людей і по самі яйця в боргах ...а ти говориш навпаки. Де ти робиш і ким цікаво?
Відповісти
2015.04.01 11:56 -
Ольга Гура (2)
0 0
Не зовсім зрозуміла суті: території зменшили, а тарифи збільшили? За що платили люди, за прибирання зменшених територій за підвищеними тарифами? Я так розумію, якщо більша територія - більше платиш, менша - менше й сплачуєш. А тут мізки можна зламати від такмх конфігурацій.:)
Відповісти
2015.04.01 19:04 -
Олег Антонюк (4)
0 0
Проблема в тому, що тариф потрібно затвердити новий — з врахуванням зменшеної території — але за 2 роки вартість послуги зросла. Тому й виходить: площа менша, а тариф в такому разі буде більший, і людям буде гірше. Тому виконком і не затвердив зараз нові тарифи і таким чином не виконав зобов’язання Антимонопольного комітету. Правильно було б якби затвердили зменшений тариф ще в 2012 році. Але час минув. Зараз, звичайно, можна зробити економічно обгорунтований тариф станом на сьогодні, а людям зробити перерахунок за 2 роки, повернувши переплату за попереднім тарифом. Це буде законно
Відповісти
2015.04.03 12:16 -
Anton (8)
0 0
І тут ти " ВСЕЗНАЙКА":) На кого работаеш , як каже Ляшко -Скотеняка??!!!!
Відповісти
2015.04.01 19:17 -
Ольга Гура (6)
0 0
Дякую, тепер зрозуміло. )
Відповісти
2015.04.01 10:40 -
Олег Антонюк (1)
1 0
Взагалі то штраф накладено на виконком Малинської міської ради, а не на ТОВ "Малин Енергоінвест", бо підприємство саме собі тариф не затверджує
Відповісти