Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

15.08.2016
Малин

Неспокійним виявився ранок 15 серпня для працівників ТОВ «Малин Енергоінвест»


У місті сталося одночасно 3 порива водогінної мережі по вул. Українських повстанців, Кармелюка та Мельниченка, також сталися затори каналізаційних мереж в районі паперової фабрики та ГМП.

Аварійні бригади працюють на місті аварій. На ліквідацію поривів задіяно 7 одиниць спецтехніки.

Вкотре наголошуємо, що ліквідації аварійних ситуацій не передбачені в діючих тарифах, що призводить до суттєвих фінансових затрат підприємства.

Прес-служба ТОВ «Малин Енергоінвест»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.08.15 23:03 -
Starec (4)
0 0
На Мельниченка прорив стався 2 тижні тому, про що вони були повідомлені. Але у Енергоінвесті він чомусь стався вчора, та грець з ним! Знаєте як відремонтували? Приїхали, розкопали, перекрили, закопали, поїхали. А то, що вода 2 тижні тікла, то дрібниці, і що деякі будинки залишились без водопостачання, взагалі дрібниці. Ну сказали б зразу, ремонтуйте самі. Це ж після минулого ремонту, за який було сплачено жителями знову прорив. Під час попереднього ремонту "спеціалісти" трішки трубу зачепили. Та там люди не горді й до кринички сходять, аби не залишилось так як на вулиці Ватутіна.
Відповісти
2016.08.15 16:45 -
маргарита (3)
0 0
Куди дивиться служба охорони праці на підприємстві? Де захист? Маски , респиратори?
Відповісти
2016.08.16 02:23 -
Valentin (5)
0 0
Стаття 14. Обов'язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

Працівник зобов'язаний:

дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства;

знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту;

проходити у встановленому законодавством порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог.

Якщо ви не в курсі! Завдання служб з охоронипраці зовсім не лізтив колодязь і одягати маски.
Відповісти
2016.08.15 16:04 -
Наливайко (2)
0 0
Зменшіть собі зарплакти, с**и, і тоді на ремонти вистачить.
Відповісти
2016.08.15 16:01 -
Наливайко (1)
0 0
В енергоінвесті дуже красиві зарплати, і вони ще жаліються, що їм мало ? тому що прориви в тариф не закладені ? Енергоінвест, ви о****ли.
Відповісти
2016.08.16 02:32 -
Valentin (6)
0 0
Наливайко, глянь схему формування тарифів не верзи дурниць. Да і треба бути реалістом, он з вересня світло знову повзе вверх, а потім ще й у березні 2017 прогнозують, все знову здорожчає і та ж вода!
Не по темі, але газ для авто 2 місяці тому був 7.90 согодні ж він 10.20 0_0
Відповісти