Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

17.04.2018
Малин

Про малинський специфічний "продукт". Продовження


Слово "лайно" має гарну фоносемантику, а сам “продукт” негарний запах та властивість накопичуватися… Його продукують всі. І з цим потрібно щось робити.

Се ля ві.

В голос сказав, про що не говорять серед людей, користувач сайту ІнфоМалин у своєму Блозі. Написане виявилося не простим для розуміння, але суть вловима — висока ціна на викачку ям, яка складає 604 грн.

Відправимо вас на екскурсію до оригінального тексту користувача з нік-неймом Малинський:

Тарифи ЖКГ. Драконівські тарифи б'ють по малинчанам!

Бачимо проблему, де основними “фігурантами” справи є ТОВ “Малин Енергоінвест” — гнобителі, та “приватники” — пригноблені… І, звісно, "користувачі" — коло розбитого корита. Зазначимо, що такі ролі вбачаються з тексту автора.

Спільнота задумалася: Невже настав час, що і "ге" продукувати не по кишені? Німа сцена...

А от в “Малин Енергоінвесті” зреагували на випередження, та з власної ініціативи надіслали інформацію на редакційну пошту.

Без купюр..

 

З ціною розібралися. 

Тепер треба розібратися в "договірних відносинах", а це вам не ями викачувати — потрібно чоло морщити, і розплутувати дуже заплутане.

Чим і займемося. Далі буде...

* * * 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.04.18 23:33 -
Малинський (8)
0 0
В листі чітко підтверджено що тариф 604 грн. А можна й вивезти за 150, але то вже буде чверть тарифу. Шкуродери. В області всі можуть по 300, в Малині мер качає по 604. За кого я голосував.. Тут мабуть треба прокурора?
Відповісти
2018.04.18 14:48 -
demos (4)
2 0
interesni povorot, zhertva stala zlodeem)))
Відповісти
2018.04.18 09:32 -
Князь Мал (1)
0 0
Компетентні люди розповіли:
Банкнотка ніякі договірні відносини з приватниками не розривала, а просто призупинила приймання стоків у звязку із тим, що стоки приватників мають завищені показники шкідливих речовин. Це передбачено договорами.
Очистка на ОС ФБП БМД біологічна, а не хімічна. Тобто стоки зїдають мікроорганізми. Є загроза знищення біосфери. Якщо продовжать приймати такі стоки, то ОС може зупинитися взагалі.
Кажуть, що як тільки стоки будутьв нормі їх будуть приймати.
Виникає логічне питання, де приватники беруть такі шкідливі стоки? У людей? Сумніваюсь. Значить хтось їх по-тихому злииває-може, Папір-Мал, може Ельфа, можливо ще хтось.
Хтось хімичить!!!
Відповісти
2018.04.18 23:26 -
Малинський (5)
0 0
якщо це про аміак-то це не папірмал а від людей
Відповісти
2018.04.18 13:11 -
Valentin (2)
0 0
Виникає питання ще одне! Куди дивиться поліція і СЕС??? Приватні "бочки" кожного дня курсують по місту туди-сюди, значить качають! То куди возять? В ліс,кущі,канави?
Відповісти
2018.04.18 23:30 -
Малинський (7)
0 0
В вас логіка заточена не для людей. якщо є що вивозити, то його ж треба вивозити, якщо не дають зливать туди куди положено, значить треба розбиратись з балансоотримувачем. Який сенс боротись з наслідками, не ліквідувавши причину проблеми? Люди схаменіться. Помоєму ту банкнотку треба взяти за шию. І потрясти владу за бездіяльність.
Відповісти
2018.04.19 08:30 -
Valentin (9)
0 0
О_о жартуєте?????? Яка логіка "для людей"???
Значить поки нема куди зливати то і річку можна труїти?????
І взагалі хто ці "приватники"?
Відповісти
2018.04.19 09:34 -
Малинський (10)
0 0
Певно, що в річку зливати не можна. Ці приватники такі самі люди як ми, які закатали рукави, купили за свій рахунок асенізаторські машини і надають людям послуги, які по ціні ринкові, платять як малий підприємець податок та банкнотці чи енергоінвесту за прийом стоків. Які ще питання? В вас є факти зливу? Навіщо сотрясать порожнє повітря. Пустослов.
Відповісти
2018.04.19 09:48 -
Valentin (11)
0 0
Ви якось дивно реагуєте та занадто багато пишете на мої досить короткі пости та дуже прості питання.
Я ж вкотре питаю "хто ці такі самі люди як ми"? Прізвища ФОПів чи Фопа, скільки їх в Малині?!
З приводу фактів зливу, то може й не завадить кіно відзняти.
Відповісти
2018.04.19 11:30 -
Малинський (12)
0 0
От і займіться.
Відповісти
2018.04.18 23:30 -
Малинський (6)
0 0
В вас логіка заточена не для людей. якщо є що вивозити, то його ж треба вивозити, якщо не дають зливать туди куди положено, значить треба розбиратись з балансоотримувачем. Який сенс боротись з наслідками, не ліквідувавши причину проблеми? Люди схаменіться. Помоєму ту банкнотку треба взяти за шию. І потрясти владу за бездіяльність.
Відповісти