Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

12.11.2014
Малин

У Малині продадуть дві земельні ділянки з "бородою"


Земельні торги у формі аукціону призначено на 17 грудня 2014р.

Продавати будуть ділянку на місці колишньої дошки пошани та ділянку на розі вулиць Винниченка / Шевченка.

Організатор земельних торгів: Малинська міська рада Житомирської області.

Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м. Львів, вул. Сахарова,46.

Прийом заяв закінчується за три робочі дні до проведення земельних торгів. Останній день прийому заяв – 11 грудня 2014р. до 15 год. 00хв.

Місце проведення торгів: Житомирська обл., м.Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації). Початок торгів о 12.00. год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 9.00 до 11.40 год. за адресою: Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації).

З питань подачі документів для участі в земельних торгах, укладення договору про умови участі в земельних торгах, розрахунків та для отримання іншої додаткової інформації звертатись у ПП «Фірма «СОМГІЗ» в робочі дні з 11.00 до 15.00 год. за адресою: м. Житомир, вул. Рильського, 9, оф.509, тел.(095)9349868 (відповідальна: директор Житомирської філії №06 ПП «Фірма «СОМГІЗ» І.Столбова).

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.13 09:12 -
івальді (28)
1 0
Дуже прикро, що люди які так жваво обговорюють продаж ділянок навряд чи цікавилися в міській раді про порядок продажу ділянок. Ви пишете, що громада не знає законів, але всім відомо, що не знання законів не звільняє від відповідальності.Легше всього включити комп і написати будь-що чи то правда чи ні то вже інша тема. А чи хоч один із Вас хоч раз був на громадських обговореннях, адже вони чітко анонсуються в міській пресі, я вже не проживаю в місті і то читаю міські газети.
а ще про громаду хочу сказати , що представниками цієї громади які приймають рішення про продаж землі є якраз депутати яких Ви обрали. І ніде в світі не збирається вся громада щоб прийняти рішення, нато є визначена громадою представницька рада.Тому коли в черговий раз будете опускати бюлетень в урну для голосування добре думайте кому Ви довіряєте свій голос.
Відповісти
2014.11.13 09:56 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
І взагалі мова йде не про порядок продажу земельних ділянок.Це технічне питання.Люди цікавляться,чому такі рішення депутати приймають без згоди громади.Наголошую,вже вкотре,що не виникало б ніяких питань,якби все це було прописано в Статуті територіальної громади міста.Наприклад-як варіант : "Забороняється продаж чи здачу в оренду майна (споруди,будівлі,земельні ділянки тощо) ,що належить територіальній громаді Малина,яке знаходиться в центральній частині міста без попереднього узгодження з громадою міста шляхом проведення громадських слухань або консультативного опитування".Нема Статуту-депутатам розв"язані руки...Що не заборонено-те дозволено.
Відповісти
2014.11.13 11:03 -
Володимир Нечипоренко (33)
0 0
Статут не панацея.
Про статут доречно говорити, коли використані наявні інструменти. А їх ніхто навіть в руки не бере.
Звертатись краще до себе. Якщо мене цікавить конкретне питання, що я можу зробити, і що зробив? Якщо в мене не доходять руки, то... депутати такі ж люди, з нереалізованими ідеями
Відповісти
2014.11.13 11:40 -
Юрій Смалюк (34)
0 0
Хочу прочитати перелік усіх "наявних інструментів".
Відповісти
2014.11.13 12:00 -
Володимир Нечипоренко (35)
1 0
Не формат коментів.
І скажу, що завжди десь сидить на задньому плані "А воно мені треба?". Це першочергова проблема, і думаю для багатьох.
Відповісти
2014.11.13 13:13 -
Юрій Смалюк (36)
0 0
Це все так,погоджуюсь.Та все ж наполягаю на переліку отих інструментів.Не потрібно розписувати детально.Тільки короткі штрихи.Наприклад:
1. Консультативне опитування;
2. Місцевий референдум;
3. Громадські слухання;
4. Збори громади;
5. Запити,накази виборців;
6. Звернення в прокуратуру;
...
10. ...

В такому форматі.
Відповісти
2014.11.13 14:20 -
Володимир Нечипоренко (37)
0 0
Головне не вирішувати глобальні проблеми – все і зразу
Описати можна тільки кроки в конкретному напрямку - вирішення локального питання
А тут все залежить від того , що я хочу.
Н-д, Ви не переймаєтесь проблемами ЖКХ, дорогами, газом. Вам цікаво що, як і для чого робить влада, і крім цікавості ви ще й маєте на те повне право.
Тож робимо владу прозорою – завдання. І тут можна сформулювати пункти.
От як би Ви конкретно поступили, самостійно, без громади?
Відповісти
2014.11.13 15:15 -
Юрій Смалюк (38)
0 0
Без громади? Та в тому то вся і заковика,що ми обговорюємо представницьку (виборну) владу,а не виконавчу,яка призначається.Якби міський голова і депутати призначались,а не обирались-тоді можна було розмірковувати як би я (призначений керівник) вчинив би в тому чи іншому питанні.Давайте не будемо повертатись на століття назад,коли від людей нічого не залежало не тільки де-факто,а і де-юре (де-факто і сьогодні не залежить,та є ж діючі закони,які на папері надають громаді певні права і можливості впливу на свою виборну владу для того,щоб та влада діяла виключно в інтересах усієї громади,а не окремо взятих осіб).Тому і постає питання -як громаді скористатися тими можливостями ,отими "наявними інструментами" найбільш ефективно.Якщо ж ті інструменти не дають можливості у повній мірі захистити права громади,то потрібно думати про зміну таких "інструментів".В цьому розумінні я й хотів дізнатись,про які такі "наявні інструменти" йшла мова? Свій варіант я запропонував.Чекаю Володя,на твій.Це важливо для розуміння не тільки конкретного випадку з продажем цих ділянок,а взагалі для ефективних взаємовідносин між владою і громадою в подальшому.Звичайно,що варіант Амерханяна-ідеальний,як ідея комунізму.На жаль-тільки на папері.Тому треба шукати інший вихід.
Відповісти
2014.11.13 15:48 -
Володимир Нечипоренко (39)
0 0
Уточню - без громади, самостійно як член громади, як зробити владу прозорою?
Тобто Громада vs Влада (неважливо яка)_
ці відносини - це квест_
коли громада веде себе як мавпа з гранатою - це на користь владі_
і все ж таки це не формат коментів
Про інструменти.
Знаючи та використовуючи закон про доступ до публічної інформації та новели антикорупційного законодавства при БАЖАННІ можна гори вернути
Відповісти
2014.11.13 22:02 -
Юрій Смалюк (40)
0 0
Про прозорість влади це окреме питання.Продовжуючи розмову про "наявні інструменти",які "ніхто навіть в руки не бере" так і не дочекавшись конкретної відповіді дозволю собі відповісти сам: отой мій перелік,якщо його доповнити елементами і можливостями із закону про доступ до публічної інформації та "новелами антикорупційного законодавства" і можна вважати довершеним на сьогоднішній день переліком "наявних інструментів". Чи так я розумію?
Відповісти
2014.11.14 08:47 -
Володимир Нечипоренко (41)
2 0
Прозорість влади це не окреме питання - це початок, відправна точка, основа для будь-яких дій громади. Тут дуже підходить "Очі не бачать - душа не болить".
Член громади не може бути як - ми громада, а тільки як - я, член громади.За слова, дії член громади підписується від свого імені(або це конкретна група). Якщо у конкретного члена громади постійно на язиці "от ми, громада" - то пустопорожнє!
Чому нема конкретних пунктів?
Дві причини:
1. До взаємовідносин Влада-Громада дуже підходить термін "гібридна війна", тобто по різному
2. І я не Кіт чи Вікінг, щоб все і зразу писати на форумах
Відповісти
2014.11.14 22:17 -
Юрій Смалюк (42)
0 0
Володя,ти як в"юн-вислизаєш від прямої і конкретної відповіді на просте запитання про "інструменти" і "зіскакуєш"на іншу тему,звівши розмову до демагогії і розсусолювання про речі давно всім зрозумілі.Від мене було конкретне запитання про перелік усіх тих "наявних інструментів",які "ніхто навіть в руки не бере",про які ти мав необережність написати.Так от,мене мало цікавлять усі твої пояснення після цього.Я вкотре (і якщо не отримаю конкретної відповіді,то,мабуть ,і востаннє) прошу написати весь перелік отих твоїх інструментів.Сказав А-кажи і Б.Чомусь я написав такий перелік? І ,будь ласка,якщо будеш відповідати,то не пиши про причини,за якими ти не можеш надати такий перелік-про це вже було написано тобою раніше.Це важливо.Якщо у відповідь знову прочитаю,що це не формат коментів,чи ще щось на цей зразок,то зроблю висновок,що оте твоє "ніхто навіть в руки не бере" були просто пусті слова.Можеш ображатись,та коли тебе так настійливо просять розшифрувати отой набитий оскомину перелік інструментів,про які ти написав,то за 5 чи 6 настійливих прохань вже можна було б і розшифрувати навіть з поваги до опонента.Ти навіть не уявляєш як це важливо.Розумієш,марксисько-ленінську філософію я вивчав у військовому училищі,тому не треба лити воду на млин.Конкретне запитання-конкретна відповідь,а ти від неї тікаєш...Якщо я прошу таку розшифровку,то невже так важко відповісти,адже коли ти писав про оті "інструменти",ти ж знав про що пишеш,чи не так?
Відповісти
2014.11.15 11:15 -
Володимир Нечипоренко (43)
0 0
Як в тому англійському анекдоті...
Сер....
Сер...
Мені здається, що я написав досить доступно, ти бачиш по іншому, і я це допускаю.
Якщо це так запутано і одночасно важливо, то є режим ОФФЛАЙН. Мені краще на півгодини переміститись фізично на якийсь км, чим день зависати в переписці.
А можеш і сам завітати, кава є ))
Відповісти
2014.11.15 21:34 -
Юрій Смалюк (45)
0 0
Розумієш,кава то добре,але якщо в приватній розмові тет-а-тет я все ж зможу отримати чітку відповідь про "наявні інструменти" (а іменно це мене тільки і цікавить),то інші дописувачі і читачі цього зробити не зможуть.А я хочу,щоб і вони про це дізнались.Володя,я вже навіть і не знаю як тобі пояснити ,що коли ти щось пишеш і стверджуєш в публічних коментарях,то негоже не відповідати за свої слова,відмовляючи в такому,здавалось би дріб"язковому проханні-розписати по пунктам коротко те,що ти назвав словом "інструменти".Вкотре настійливо прошу розшифрувати оті "інструменти" публічно,бо в іншому випадку зроблю висновок,а він вже напрошується сам собою,що тобі нема чого відповісти-ти просто не можеш це зробити,бо сам не знаєш які ж вони оті інструменти.Якби знав,то не заставляв би мене просити стільки разів! Я вже з ліку збився скільки! Це ж так просто-сказав-попросили розшифрувати-зробив. Чому ти будь яким способом уникаєш прямої відповіді на,здавалось би,просте запитання? Для цього не потрібно годинами писати коментарі і днями зависати в переписці.Нагадую як це зробити:

Наявні інструменти,яких ніхто в руки не бере:
1.
2.
3.

І не потрібно розписувати і пояснювати кожен пункт! Коротко,тезисно.

Невже так важко?!?! Якщо у відповідь знову буде черговий анекдот,то сам розумієш ким ти станеш в моїх очах.
Відповісти
2014.11.15 12:09 -
Юрій Смалюк (44)
0 0
Ну нехай так.Дякую за запрошення.
Відповісти
2014.11.13 09:30 -
Юрій Смалюк (29)
0 0
Назвіть хоч кілька номерів газети,де було надруковано оголошення про громадські обговорення-спеціально піду в бібліотеку і пошукаю їх.А особливо те,в якому виносилось питання про продаж згаданих ділянок.
Відповісти
2014.11.13 09:41 -
Володимир Нечипоренко (30)
0 0
Якщо є бажання витрачати власний час, то краще не на те що було, а на те що буде.
Відповісти
2014.11.13 10:00 -
Юрій Смалюк (32)
0 0
Так,правильно.Цитата від івальді : "...А чи хоч один із Вас хоч раз був на громадських обговореннях, адже вони чітко анонсуються в міській пресі..." Навіщо писати те,чого нема і не було?
Відповісти
2014.11.12 15:57 -
Huskuld (9)
0 0
ще є бувша вечірня школа, яка вже згоріла. будинок "піонерів" і бувший "борцовскій зал", він же бувші гаражі бумажної фабрики. все вже на данному етапі розсадник чуми, причому в густонаселеному районі . все в одному кутку і доведене до жахливого стану
Відповісти
2014.11.12 12:39 -
Кіт Мармиза (1)
1 0
Ну от як на мене, то я там де дошка пошани й не продавав би. Той торговлі в центрі й так вже...
А то потім так і будем товктися з памятніками. Окажеться шо одне місце на всі викрутаси

і шо це ви тут без мене притихли? А ну вилазьте мишей поганяєм )))))
Відповісти
2014.11.12 13:16 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
А якби був прийнятий Статут територіальної громади і там би було прописано,що такі ласі шматочки в центрі міста могли б виставлятись на продаж тільки після узгодження з громадою шляхом опитування,чи через громадські слухання,то це було б дуже правильно.А без Статуту міській владі на чолі з новоспеченим головою у цьому питанні розв"язані руки-хочу продаю,хочу-не продаю і нікого не питаю...
Відповісти
2014.11.12 13:09 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
Мабуть на лот №2 повинна накинути око меблева фабрика.Адже у них грандіозні плани на будівництво великого торговельно-комерційного комплексу.Та й ескізи проекту вже оприлюднювались.А от щодо лоту №1,то щось мені видається,що переможець вже давно визначений.
Відповісти
2014.11.12 13:40 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Юрась, нашепчи на ухо )) а я голосно скажу хто там на той лот вмостився
...хоч би купу не наклали
Відповісти
2014.11.12 14:53 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Я писав,що мені видається,а не точно,що знаю.На чому грунтуються такі здогадки? А на тому,що в таких справах,як завше,спочатку знаходиться покупець,який звертається до місцевої влади і просить її продати те,що йому потрібно.Влада ж ,в свою чергу,постійно відчуваючи потребу в грошах, оголошує конкурс.Покупець реєструється,платить внесок і щоб торги могли відбутись,а однією з умов є наявність не менше 2 покупців,реєструє "підсадну качку".Відбуваються торги."Качка" піднімає ціну на 500грн.,( чи 600 чи 800-в залежності який буде визначено крок) ,покупець дає на крок більше і "качка" "здається".Все.Земелька ваша за ціну,трохи більшу за стартову.Та це в тому випадку,якщо не буде реальних хоча б 2 претендентів.В такому випадку ціна може зрости в рази.Одного разу я вже брав участь в таких торгах.(реальних,хоч і з "качкою" від конкурента).Тоді торги закінчились на сумі,в 3 чи 4 рази більшій за стартову.І від того виграв тоді тільки пенсійний фонд,бо левова частка від тих грошей перепала саме йому в погашення боргу продавця.Я пам"ятаю радісні очі пані Власенко,яка керувала на той час пенсійним фондом в Малині і була присутня на торгах.Було це давно,та запам"яталось добре.
Відповісти
2014.11.12 13:12 -
Valentin (3)
0 0
Кіт,ти мій кумир)))))
Щодо Науменка, то нехай кінотеатр спочатку доведе до ладу, а то в центрі міста руїна якась
Відповісти
2014.11.12 13:18 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Ніхто його до ладу доводити не буде.Скоріш за все він буде зноситись.
Відповісти
2014.11.12 15:53 -
Малинський (8)
0 0
Видається мені, що та земелька придбана, щоб гроші не втрачати-от і все. І ті грандіозні плани для ваших вух. Але ж все ж таки центр потрібно забудовувати і ту дошку пошани, все видиться тей що все зробив і слава Богу вже не наш на плакаті, полетів у теплі краї. А щодо забудови на місці дошки, то Щодо забудови центральної частини міста в районі колишньої Дошки пошани повідомляю, що вже є потенційні інвестори, які пропонують узять участь у конкурсному відборі. Їх пропозиції для нас — це багатоповерховий офісно-торгівельний центр. Одним із можливих інвесторів є забудовник торгівельного центру «Місто» в Коростені. При надходженні офіційних пропозицій вони будуть доведені до відома громади через ЗМІ.

З повагою міський голова О.Г. Шостак
Відповісти
2014.11.12 16:27 -
Альф (10)
0 0
Дивне законодавство... Я хочу продать землю.. і я її продам... Про що вас, громада, сповіщаю..Бо так треба...А взагалі мені до лампочки Ваша думка. Це ніби я хочу продать картоплю і інформую сусідів - у мене є картопля і я її продаю.. Факт.
Відповісти
2014.11.12 19:14 -
Володимир Нечипоренко (11)
0 0
А чи все відповідає законодавству?
Якщо порушується законодавство (або не виконується), а громада мовчить, то чому б і ні?
Або ще й більше того - громада навіть не знає, що воно порушується, то чому б і ні?
Або громаді дають для затравки Щоб чисто, Щоб тепло, Щоб газ, Треба допомогти та так що інше падає на глибоке дно, та ще й громада заявляє про те інше Не нашого ума діло, то чому б і ні?
Відповісти
2014.11.12 22:32 -
Малинський (23)
0 0
Більшості і особисо мені далеко не всі тонкощі законодавства знайомі. Для вирішення таких проблем громаді потрібно об'єднуватись в громадські організації, і чим більше їх буде, тим більше проблем уникytvj в житті міста, а в об'єднання підключити спеціалістів і патріотів, тоді й застерегти від чогось неправильного на погляд громади можна. А так поговорили, тай все. Де громадські організації-дієві? Громадська рада?.. Цього всьго поки що замало. Але громадськість тільки пробуджується і народжується. Процеси хоч і повільно, але всеж таки йдуть. Чим менше байдужих до суспільного життя тим краще для міста.
Відповісти
2014.11.12 23:11 -
Володимир Нечипоренко (25)
0 0
Пункт перший і основний - ТОНКОЩІ ЗАКОНОДАВСТВА ПОТРІБНО ЗНАТИ! Як мінімум закон про доступ до публічної інформації, про звернення громадян, про місцеве самоврядування.
Пунк другий. Камінь може спихнути окрема група людей (навіть одна). На цьому етапі Громадські, Ради, Підключати, Патріоти тільки завада.
Відповісти
2014.11.13 00:38 -
Малинський (26)
0 0
Де це ви бачили пилорамника, слесаря чи касира, який в обід читає тонкощі законів? Чи може ви знаєте? Знає тільки депутат, який їх писав під свою галузь чи бізнес, а закони про відношення громади і влади потрібно знайомити людей, щоб знали та вміли вчасно звернутися за правами та обовязками. Але часто не тільки немає знання, але й розуміння де взяти інформацію і як використати. Не всі на юристів вчилися, в інституті на технічних спеціальностях тільки проходять курс права, а ви кажете що повинні знати. Щоб знати і використовувати закони, потрібні знання, навички. А де взяти простій людині, коли якісних відносин з владою майже не було. Громада починає тільки вчитись. Громадські інститути (справжніҐ) не так давно тільки почали діяти. Так, хто захоче тей навчиться. Але тут важливо навчити не групу єдиномишлєнніков, а просту громаду
Відповісти
2014.11.16 15:05 -
Григорій Шитюк (47)
0 0
бачу заздалегіть закладене протиріччя, і подальша риторика тут зводиться до банального тролінгу....
якщо вдома проблеми з сантехнікою чи електрообладнанням - 90% викликають слюсаря та електрика, захворіли - звертаються до лікаря, людина гарні фото хоче сімейні - звертаються до фотографа... те ж саме стосується і юристів - так живе увесь цивілізований світ. а хто сказав що домогосподарці чи слюсарям та касирам оті тонкощі нашого законодавства (особливо у плані місцевого самоврядування) взагалі цікаві та потрібні? ну, не будуть прості люди (пересічні обивателі) цим голову забивати. давай вже казати правду: вчитись починає на громада, а якась активна її частина. так що далі "групи єдиномишлєнніков" діло всеодно не піде.
Відповісти
2014.11.13 08:23 -
Володимир Нечипоренко (27)
0 0
Це коментувати, чи це просто репліка?

Є багато людей, далеких від влади, які знають де брати інформацію і як її використовувати.
Якщо потрібно, я уточню - йдеться про місцеву владу, самоврядування, а не про все законродавство.
Відповісти
2014.11.16 13:25 -
Малинський (46)
0 0
Малось на увазі не конкретних ділків і малих груп спільних інтересів, а більшість людей термторіальної громади поселення.
Відповісти
2014.11.16 15:18 -
Володимир Нечипоренко (48)
0 0
Більшість може тільки піти, в кращому випадку самостійно, а в основному за незримого спонукання, за конкретною особою чи невеликою групою.
Більшість можна тільки переконати ЙТИ в якомусь напрямку. Все вирішують саме невеликі групи.
Відповісти
2014.11.12 19:55 -
Альф (12)
0 0
На мій недалекий розсуд, якщо громада не тямить у законах, то на то є дядько-прокурор.. Інша справа — його бажання роботи щось для громади... Я ось задаюсь питанням "А чи не є мер на сьогодні одноосібним представником громади? Ну ще вкупі з депутатами - багатоосібним.." Якщо так, то нашого хлопського ума діло будуть лише громадські слухання. Все інше за нас рішать і продадуть...
Відповісти
2014.11.12 22:27 -
Володимир Нечипоренко (22)
0 0
Не все так запущено. Мер і депутати - це влада. Влада майже завжди знайде спільну мову з дядьком-прокурором (також влада), якщо громада спить. Тому влада буде робити все щоб громаду не розбудить, або відволікти. Тільки громада може буди тією щукою, щоб карась не дрімав
Я так розумію "дядько-прокурор" це фраза від Стельмаха, що стала крилатою? ))
Відповісти
2014.11.12 20:08 -
Юрій Смалюк (13)
0 0
Так зараз і громадські слухання не проводять.Востаннє,якщо не зраджує пам"ять,було в 2013.Піднімалось питання розширення міського кладовища.Та чи й проводилось реально,чи тільки на папері провели? Хто зна. Немає Статуту територіальної громади, в якому повинно бути розписано регламент проведення таких зібрань-немає і громадських слухань.Немає звітів депутатів міськради перед своїми виборцями,на яких можна було запитати обранців-а чи голосували ви за надання дозволу на продаж тих чи інших ділянок,чи ні.Якщо голосували,то чому?А звідси і вседозволеність міської влади-шо хочу,то ворочу...
Відповісти
2014.11.12 20:19 -
Альф (14)
0 0
Я уявляю, як у моєму районі висить оголошення "Люди добрі! Я Ваш депутат. Хочу прозвітувати про свою роботу"... Люди прийдуть з цікавості просто подивитись, а хто ж він то є — наш депутат...
Відповісти
2014.11.12 20:29 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
По закону таке оголошення повинно бути в ЗМІ (хоча б в місцевій пресі).Це перше.Друге-а як інакше? Запропонуйте свій варіант.Хочете,щоб депутат був дієвим і відповідальним і водночас не хочете його навіть знати? Якщо так,то й не обурюйтесь на те,що завтра все спільне майно громади буде продано або передано в оренду приватним структурам на дуже невигідних для міста умовах.Вам же навіть байдуже хто у вас депутат (не конкретно вам,Альф).Це запитання-докір до усіх виборців.
Відповісти
2014.11.12 22:35 -
Володимир Нечипоренко (24)
0 0
Виборцям не потрібно докоряти. Від докорів вони дивляться не в ту сторону.
Виборці можуть тільки за кимось піти, і часто коли їх навіть не запрошують.
Відповісти
2014.11.12 20:44 -
Альф (16)
0 0
Люди не хочуть знати свого депутата, бо не мають поняття, а нащо він їм... Що конкретно зробив депутат для якоїсь вулиці чи когось одного? То про що він, бідолага, буде звітувать? І ще одне... А що то є спільне майно? Десь є перелік?
Відповісти
2014.11.12 20:53 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Якщо люди не хочуть знати свого депутата,то навіщо тоді на виборах голосують? Тільки тому,що інші так роблять? (Жид повісився і я піду...).Який сенс тоді обирати міських депутатів? Тільки для того,щоб вони що хотіли,те й робили з майном і коштами громади? Якщо так,тоді нема питань-продовжуймо в такому ж дусі.
Відповісти
2014.11.12 21:03 -
Альф (20)
0 0
На жаль, змушений сказати, що так воно і є...Для того, щоб спитати з депутата, треба знати, що він може, а вже потім, що він робив чи не зробив.. Масова людська безграмотність і байдужість породжує те, що є...
Відповісти
2014.11.12 20:48 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Під спільним майном малось на увазі майно та кошти,що належать територіальній громаді на правах комунальної власності
Відповісти
2014.11.12 20:59 -
Альф (19)
0 0
Я вас розумію... Просто зараз спитай будь-кого, що кокретно є наше спільне майно, дев’яносто із ста не скажуть... Я сам, крім садків, шкіл та комунальних установ, нічого більш не знаю... Ну ще стовпи та дороги наче наші..
Відповісти
2014.11.12 21:08 -
Юрій Смалюк (21)
0 0
Стаття 16 пунк 3 Закону про місцеве самоврядування: "Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад."

Конституція України : Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.
Відповісти