Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.04.2014
Малин

Затор каналізаційної мережі ліквідували за допомогою спецтехніки "Юніграну"


Черговий затор каналізаційної мережі, що утворився у мікрорайоні вокзалу (між паливним складом та ТОВ «Малинський спецкар’єр») цілий день ліквідовували працівники ТОВ «Малин Енергоінвест».

Оскільки власноруч дістатися до місця аварії комунальники не мали змоги, на допомогу їм прийшло керівництво ТОВ «Юнігран». Підприємство безкоштовно надало необхідну потужну техніку.

Ремонтники були змушені викопати чималий котлован, аби мати змогу прочистити колодязь. На жаль, мешканці багатоповерхівок, засмічуючи каналізаційну мережу, часто не думають, про те, кому і в яких умовах доводиться працювати, щоб у них потім не було проблем з водопостачанням та водовідведенням. І це при тому, що більшість міських мереж давно відслужила свій термін.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.04.12 10:00 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Замість туфтології і болтології потрібно мерію і комунальників змусити дбати про чистоту і перспективність , а засранців. які зас... не тільки каналізацію а і все місто потрібно жорстко штрафувати.
Відповісти
2014.04.11 15:21 -
івальді (18)
0 0
при Долі біля будинку №31 по вул. Гагаріна поставили контейнер. Вивозили сміття щодня і зносилося воно туди з усієї фабрики я маю на увазі індивідуальний сектор і ніхто навіть не подумав з мешканців власних будинків платити хоть копійку, адже за бензин на вивіз потрібно платити і оплачували вивіз сміття власники багатоповерхівок. Смітник біля контейнера кожного дня був чи не напів вулиці . Вихід з даного становища укладення договорів усіма мешанцями індивідуального сектору. Маючи колись будинок в Малині замовила контейнер особиссто для вивезення старого хламу і думаєте, що поки я була на роботі, всі мої сусіди заповнили його до верху, навіть не подумавши що роблять це надурняк, я оплатила цю послугу, але чому одні повинні платити, а одні тільки нагло користуватися надурняк.
Відповісти
2014.04.11 15:27 -
Ольга Гура (19)
0 0
Абсолютно з Вами згодна. Дуже багато бажаючих користуватися послугою "надурняк", аби хтось заплатив. Від того такий безлад.
Відповісти
2014.04.10 16:59 -
Витас (10)
0 0
Извините Вася, но Вы врете. Плату за тренировки, ВЫ брали!
Відповісти
2014.04.10 12:27 -
івальді (4)
0 0
а Васі аби гавкнути. Роблять люди роботу в холод, дощ і при смороді, а ти ходиш з портфеликом щей лаєш.
При такому відношенні населення до комунікацій, навколишнього середовища, нашим онукам буде непереливки, скільки би Екофестів не було. Потрібно викорінювати з себе совковість та "все вокруг колхозноє, все вокруг моє".
Відповісти
2014.04.10 12:42 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Я з портфеликом на громадський , безоплатній роботі , а ти що на людских грошах ,зажирівший , знахабнілий то що з портфельчиком а чи з сейфіком ?
Відповісти
2014.04.10 14:54 -
Робин_Гуд (8)
0 0
безоплатний ти наш, ти ще скажи , що дітей тренував і тренуєш безоплатно!?
Відповісти
2014.04.10 16:55 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Ось ти все знаєш брехун ти наш Робін Бубен Путін Квакен !
Клуб 34 роки як громадська організація яка немає право на заняття любою підприємницькою діяльністю .
Читай Закони .
Якби ти стільки як я заробив любими своїми талантами для підтримки штанів , а не наповнення своїх кишень як ти вкраденими чи пограбованими навіть у дітей грошей , то ти тут не звізділо б і назибався б так цинічно!
Дійсно що говорить з хворим ? У якого брехливий язик це і є його аура а потім карма .
Не цікаво навіть ! Одне і теж . Придумав би щось нове щоб від інших "Ніків-тролів" відрізнялось , а то меленький мізочок на всіх і язики які як помело потрібно було б давно залучити для прибирання міських хаотичних сміттєзвалищ .
Ти б так віртуально язиком загрібав сміття , а так одна слюна і піна !
Відповісти
2014.04.10 17:12 -
Робин_Гуд (11)
0 0
Ну мені оцю свою маячню не потрібно адресувати про грабунки, казнокрадів і т.д. я не посадова особа, мене це аж ніяк не зачіпить.

До інших ніків-тролів не маю жодного відношення!

Фе, до ти ж БРЕХЛО ))))))) я ж навмисно написав про оплату тренувань, гроші ти брав 100% років так з 10-12 тому назад. А тепер люстрони себе сам корупціонер! Тільки не виправдовуйся, не треба, он до речі і Витас підтверджує це!
Відповісти
2014.04.10 12:18 -
Ольга Гура (2)
0 0
О, знову неправильна утилізація відходів - кидають у каналізацію, що попало, ніби це туалет у селі. А людям за роботу дійсно спасибі. Там де продовжують виконувати свої обов'язки, не зважаючи на складну ситуацію в країні - толк буде.
Відповісти
2014.04.11 11:02 -
qwin (12)
0 0
пані Ольго, щодо туалету у селі. Ви були там хоч раз? Бачили що туди кидають? Організуйте екскурсію малинського населення у сільску вбиральню, може, менше будуть смітить і кидать туди що попало. Міські ледарі знають, що за ними будуть вбирати комунальники, тому така ситуація, а сільський господар свої ями сам чистить, тож повчіфться у них.
Відповісти
2014.04.11 11:15 -
Ольга Гура (13)
0 0
qwin, була і неодноразово. У нашому будинку більшість мешканців - це вихідці з сіл, як тільки каналізація забита, так шукай винного серед крлишніх селян. Вибачте, це не спроба когось образити, а реалії життя. Люди, які багато поколінь живуть у містах, давно привчені користуватися каналізацією, солоні огірки та шкірки кавуна у туалет не викидають.
Відповісти
2014.04.11 15:49 -
Volvas (20)
0 0
Афигеть. Читаю этот бред и иногда хочется грубо сказать, как наш славноизвестный коллега. Но промолчу, а скажу по сути: работаю в одном из ведущих банков и по роду деятельности, в которую входит обеспечение работоспособности инженерных систем (канализации в том числе) имею еженедельные проблемы и аварии с канализацией. И в основном, виноваты девушки-женщины. Они почти все гарадские, во 2 или 3 поколении киевлянки. Как им не объясняешь, какие плакаты не рисуешь, но результат не меняется. И насос измельчитель требует знаний и понимния процессов. Да уже любой селянин бы понял, что кофе, если его хорошо не смыть, забивает так крыльчатку, что ничего не может её провернуть. А Вы говорите, давно привчени, глупости. До смычки города с деревней в селе хаты не закрывали, матюка услышишь редко и то, при разговоре со скотиной , и оправлялись исключительно в отведённых для этого местах. Село сейчас, особенно в далеке от таких цивилизованных городов (Малин не имею ввиду - это вообще не село и не город, так, что то среднее...) это островки нравственности и духовности, хранилища тех ценностей, о которых в городе только мечтают. Не буду дискутировать на тему пьянства, разложения и т.п. Да, это есть. Но это осколки прошлого и настоящего. А есть, пусть и не так много, но именно это сейчас и дорого, как драгоценные камни, сияние того, о чём писал Выше. Может не совсем понятно выражаюсь, но это явление есть по моим наблюдениям, как у части пожилых людей, так и у молодёжи. И это радует и внушает надежду. Короче, говорить можно долго, но главное, что Вы, Ольга, в своих суждениях о выходцах из сёл, ошибаетесь или Вам не повезло со всреченными носителями генофонда Украины.
Відповісти
2014.04.11 16:22 -
Ольга Гура (21)
0 0
Volvas, мова не про моральні якості селян, а про недотримання правил користування спільною каналізацією, від чого страждає увесь будинок чи мікрорайон. З каналізації у Малині витягають солоні огірки, картопляні очистки, або цілу карьоплю, тряпки для миття підлоги, які випадково змили в унітаз, інші харчові відходи, але далеко не каву. Може в Києві це і кава, а у Малині - кавуни та огірки. Іще раз, будь-ласка, не сприймайте це як особисту образу.
Відповісти
2014.04.11 12:04 -
qwin (14)
0 0
От бачите, ви самі на своє питання відповіли, і в першу чергу міським комунальникам: поставте селянам контейнери, і не будуть кидати солоні огірки в туалет. Тим більше, за контейнери будуть платити селяни, а за чистку труб тепрлять убитки комунальники. Отож так їм і треба.
Відповісти
2014.04.11 12:45 -
Ольга Гура (15)
0 0
Не хочу з Вами сперечатися, але може їм ще вигрібні ями прямо під будинками поробити? Є правила колективного проживання та користування комунальним майном. Тільки учора слухала про Бельгію, немає там ніяких контейнерів, машина приїздить раз на тиждень і вивозить відходи, які люди у пакетах виставляють на вулицю. В синьому пакеті - те, що переробляється (такий пакет коштує дешево), у жовтому - усе інше, що не піддається переробці (такий пакет коштує дорого, але в його ціну включено витрати за утилізацію), а у білому - харчові відходи, якщо вони є. Ніхто не заключає ніяких договорів, оплата за послугу йде якраз через придбання пакетів. Як бачите - усе геніальне - просто. Хочеш сортувати сміття - платиш дешевше, хочеш викидати усе разом - платиш дорожче.
А нашим людям усе не вгодиш, хоча машина їздить 5 разів на тиждень, сміття все одно опиняється на вулиці та у лісі. А контейнери одразу ж перетворяться на свинарники. Досвід контейнерів у Малині вже був, і він себе поки що не виправдав, на жаль.
Відповісти
2014.04.11 14:01 -
Робин_Гуд (16)
0 0
Олю, я думаю все таки основна проблема не контейнери і мішки, а куди саме оце все "добро" потім везти, де переробляти?!
Відповісти
2014.04.11 14:46 -
Ольга Гура (17)
0 0
Це саме собою, але тут мова про те, що викидати в каналізацію продукти харчування чи інші речі, які можуть її забити, заборонено правилами користування каналізацією, однаковими для усіх жильців. Одні їх дотримуються, а інші - ні. Якщо люди роблять це на автопілоті, не замислюючись про наслідки, то хто їм винен?
І потім, якщо нічого не робити, не починати ворушити цю проблему, думаєте заводи з переробки з'являться, як по "мановению" чарівної палички? Щодо харчових відходів, якщо хочеться викинути у каналізацію, але при цьому її не забити - встановлюйте під раковину диспоузер, який подрібнює продукти до такого стану, що вони вже не застрягнуть у трубах. Це цивілізований вихід з ситуації.
Відповісти
2014.04.10 12:39 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Це ж не суботник а заробіток .
Наприклад "Профдезсервісу" ( колишня профдезіспекція) , які постійно обслуговують освітні заклади з їдальнями протягом року як замовнику міська рада не погашує борги .
Як при комунізмі - хто у владі і в пижикових шапках той і ситий і при тисячних зарплатах , а хто роботу робить той з голим задом , пустим шлунком і без грошей , бо при комунізмі "Благородний труд облагораживаєт чєловєка !".
Якби профдезінспектори покинули виконання договори через не дотримання договору міськрадою то в школах була б вже біда.
Ольго , ви за все хватаєтесь а тут епідеміологічна небезпека , школярі та безвідповідальна міська рада.
А ну покажіть результат !
Стельмах і Шостак обіцяли що гроші "пішли" , але не до "виконавця" .
В договорі крім банківських рахунків "Профдезсервіса" і міської ради третьої сторони немає (казначейство яке не обслуговує "Профдезсерівс" на яке посилається Шостак О.Г.)
Звертались не тільки "виконавці" , але офіційно і міська "Свобода" , і ВО "Легіон Честі" і Громадська рада партій і громадських організацій Малинщини але владоможці плюють на людей , на дітей , на місто , на договора , на Закон про звернення громадян . На все !
Давайте подукуємо за такі плідні "віртуальні" , невідомі криниці куди уходять цільові кошти.
Відповісти
2014.04.10 10:37 -
Робин_Гуд (1)
0 0
Приємно бачити, що і підприємці і міська рада в особі Шостака не залишаються осторонь проблем міста! Скажу за себе особисто, Дякую.
Відповісти
2014.04.10 12:19 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Ось і особисто прогнувся , а то спочатку гадали про те що це за Гуд.
Відповісти
2014.04.10 14:52 -
Робин_Гуд (7)
0 0
0_о
Прогнувся? Гадали? Фе ти про що чи про кого?
В мене ніхто і не питав хто я в житті, але такому придурку я б і не сказав, ти ж не знаючи людини змішаєш грішне з праведним!
Відповісти
2014.04.12 09:56 -
Василь Федоренко (22)
0 0
Гуд спочатку думай а потом друкуй . Чи це твій спосіб життя ?
Відповісти
2014.04.12 19:59 -
Робин_Гуд (24)
0 0
Ну тебе тільки за смертю посилать, два дні думав, а тоді ще й надрукував.
Читаючи всі твої коментарі, якими просто "завалений" сайт, просто важко уявити твій спосіб життя!
Відповісти