Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.11.2017
Малин

У дитячих садках Малина харчування подорожчало


З 1 листопада згідно рішення сесії Малинської міської ради вартість харчування у ДНЗ Малина зросла.

Про це повідомляє Малинська міська рада.

Триразове харчування дітей віком до трьох років коштує 17 грн., від трьох до семи — 18 грн. Батьківська плата не змінилася (60 відсотків). Тобто для батьків вона становитиме 10,20 грн. та 10, 80 відповідно.

Проте такі ціни триматимуться до січня. Після нового року їх буде переглянуто. Чи залишаться вони такими ж, чи зростуть ще на кілька гривень, покаже час.

ПО ТЕМІ Чим та як харчуються малинські діти в ДНЗ міста

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.11.07 21:30 -
Малинський (9)
1 0
Добре, аби хтось з міської влади прийняв дане зауваження до уваги, все ж і їхні дітки теж в садочках їдять
Відповісти
2017.11.07 13:04 -
Малинський (7)
1 0
Дітям взагалі треба заборонити вживати такі продукти як ковбасні вироби, бо зовсім не бажано вживати дитячому організму такі продукти: консерви, шоколадні цукерки, напівфабрикати, майонез, СОСИСКИ!, глазуровані сирки, ковбасу, тортики, заморожені овочі, льодяники, кетчуп, картопляні чіпси і багато інших продуктів. Таку їжу можуть їсти тільки дорослі люди і то не кожен день! В сосисках і різних ковбасах містяться важкі жири, які дуже важко переварити (свиняча шкірка, нутряний жир, сало), крім того, в них додають барвники, замінники смаків і ароматизатори. Ковбаса містить велику кількість інградієнтів, які дуже погано впливають на видільні органи, травну систему і можна сказати більше, вони досить сильно закисляють кров. Близько 80% сучасних ковбасних виробів: сардельки, сосиски, ковбаси, виготовлені з трансгенної сої! Також невідомо з якого м’яса робляться ковбаси і сосиски, і чи є в них м’ясо взагалі. Так, ІНСТРУКЦІЯ з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах має Загальні вимоги до раціонального харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, де чітко написано, що Раціональний режим харчування має бути збалансованим для
основних умов підвищення опору дитячого організму до захворювань, для нормального росту і розвитку дітей, які виховуються у дошкільних навчальних закладах. А м'ясні або рибні страви мають бути. Але хто гаратував що СОСИСКА то мясний виріб та ще й на 100%
А ще Кабмін не забороняє сосиски 1 гатунку, чому? Тому що кабмін гарантує що СОСИСКА на 100% з мяса? НІ! Та тому що ти дяді мають заводи ковбасні і не водять у малинські садочки дітей. ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ КОВБАСНІ ВИРОБИ В ДИТЯЧИХ САДОЧКАХ.
Відповісти
2017.11.07 19:23 -
Ольга Гура (8)
1 0
Цілком підтримую. Окрім того, доведено, що саме вироби з переробленого м"яса (сосиски, ковбаси і т.д.) є однією з причин онкозахворювань. Так само, як і чіпси та інші продукти, що містять трансжири. Це не їжа для дітей та й дорослим вона шкідлива.
Відповісти
2017.11.06 13:02 -
Valentin (3)
0 0
Які ще сосиски? При чому тут сосиски?
Відповісти
2017.11.06 13:40 -
Володимир Нечипоренко (4)
0 0
Ті, що офіційно озвучені в меню, як "картопляне пюре з сосискою"... Чи щось змінилося?
Відповісти
2017.11.06 16:36 -
Valentin (5)
0 0
"ПО ТЕМІ Чим та як харчуються малинські діти в ДНЗ міста "

цього посилання не видно було відразу, можливо глюк з інтернетом
Відповісти
2017.11.06 18:38 -
Володимир Нечипоренко (6)
0 0
Додано пізніше, але про сосиски можна знайти і на сайті м. ради і ціну харчування за лютий, березень 2017, яка загубилась – 404 Not Found.
Відповісти
2017.11.06 12:34 -
Rediska (2)
0 0
— Мама, а мороженое полезней, чем сосиски?
— Сынок, сейчас даже курить полезней, чем сосиски!
Відповісти
2017.11.06 12:16 -
Малинський (1)
0 0
Ви що думаєте що сосиски що дають в садочках приносять хоч якусь користь? Та це все одно що давати картоплю фрі маленькій дитині. Шановані влада! Ковбасні вироби незрозумілого походження протипоказані дітям!!!
Відповісти