Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

3.11.2013
Малин

У Малині вихованці ДНЗ "Калинонька" показували свою спритність

23 вихованці старшої групи Дошкільного навчального закладу №4 «Калинонька» вийшли на старт змагань з човникового бігу 4 х 7 м — третього виду І-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!».

Але самі змагання – це тільки частина спортивного свята, за яким з цікавістю спостерігали юні глядачі із середньої групи.

У хлопчиків перемогу здобув Нікита Нікитенко з результатом 10,2 сек., на другому місці Ілля Комаревич (10,3 сек), на третьому – Назар Кононенко (10,5 сек).

Серед дівчаток найшвидшою була Анна Седлецька. ЇЇ результат – 11,7 сек. «Срібним» призером змагань стала Владислава Суходольська (11,8 сек). А от на третю сходинку п’єдесталу пошани відразу претендували три юні спортсменки: Тетяна Зарицька, Катерина Олексієнко, Маша Петренко — які показали однаковий результат 12,0 сек. В окремому очному забігу перемогла Маша, яка і стала «бронзовим» призером.

Наступний вид Спартакіади – це виконання комплексу вправ ранкової гімнастики, що відбудеться в листопаді.