Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.06.2014
Малин

Білборд з зображенням Журавського у Малині "підфарбували" зеленкою


У п’ятницю вранці, 20 червня, малинчани могли спостерігати обличчя нардепа Журавського обілляне зеленкою — на рекламному білборді біля маркету «Соборний».

Патріоти обурюються тим, що білборд нардепа, колишнього радника Януковича, розмістили на місці, де щойно був плакат на честь Героїв Небесної Сотні, які не вагаючись віддали свої життя за рідну Україну!

Сам текст плакату, м’яко кажучи, викликає подив. Нардеп закликає: «Будувати нову країну разом». Неначе нічого і не було: ні Майдану, ні обіцяних люстрацій та кардинального перезавантаження влади?..

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.22 17:36 -
Ольга Гура (8)
0 0
Пересічні малинчани теж переймаються цим. особисто я стала свідком заклеювання нашого екологічного бігборду на банкнотці. Одразу зателефонувала О.Г.Шостаку. Усе з'ясувалося, бігборд дійсно на балансі міської ради, Журавський особисто зателефонував в.о. міського голови, вибачився та пообіцяв відшкодувати витрати. Так що екологічний борд з одного боку, а соціальний - з іншого вже днями з'являтся на банкнотці замістьЖуравського.
Відповісти
2014.06.22 12:44 -
Инкогнито (7)
0 0
Те,що зробили С.О та невгамоний депутат П.М.Л,серед білого дня на очах у десятки людей,можливо не естетично,але абсолютно вірно по своїй суті,інша справа,що вони є представниками крайнії правих політичних сил і це не відємна частина їхньої політичної бородьби.Питання чому прості малинчани і міська влада дозволяє щоб одіозний представник злочиного режиму посміхавссяз усіх бігбордів,наче і не було майдана не було загиблих героїв.Чому громада має таку коротку память ???
Відповісти
2014.06.21 20:33 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Qwin з`явився ! В лікарні немає не тільки зеленки завдяки таким Жур(л)ікам !
Потрібно поставити каністру в центрі і звернутись до малинчан про допомогу на Зеленку для Журіка !
Відповісти
2014.06.21 18:05 -
qwin (5)
0 0
лікарні не мають ні зеленки ні йоду, а тут - розливають...
Відповісти
2014.06.20 21:30 -
Григорій Шитюк (4)
2 0
достатньо хвилин 15 постояти навпроти на автобусній зупинці, та послухати що про цього політика говорить простий люд... отож у тому що портрет розфарбували - нічого дивного. як мабуть нічого дивного у тому, що будувати нову країну разом закликають ініціатори диктаторських законів під час подій на Майдані - сами проди цих законів, обмежуючих громадянські права піднялася вся Україна. невже наші політики іноді взагалі втрачають зв"язок з реальністю - Тимошенко тому досить яскравий приклад... тепер Журавського виставили на посьмиховисько.
щодо самого білборду... плагіат на передвиборну агітацію Порошенка досить вдалий, але людей вже мабуть так просто не обманути. попри всі демократичні норми та засади, так і хотілося б порадити піар менеджерам: шановні, над Поліссям ваш "лелека" вже пролетів "як фанера над Парижем"... :)
Відповісти
2014.06.20 16:19 -
ММО УНСО (3)
0 0
Ми ж не Правий Сектор, щоб маршруткі блокувати
Відповісти
2014.06.20 16:07 -
Олег Антонюк (2)
1 0
Цілковито підтримую акцію! Не мішало б цьому оборотня і вживу окунути в зеленку! радує те, що наші активісти не ховались —серед білого дня зробили цю добру справу. Слава Україні!
Відповісти
2014.06.20 15:40 -
Adik (1)
0 0
Маленький флешмоб от Во Свобода та ГО УНСО. Присоединяйтесь.
Відповісти