Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

ПРОВИБІР. Онлайн інструмент для визначення своїх політичних вподобань

19.09.2014
Малин

Благодійник Михайло Пухтаєвич подарував бронежелети малинським військовим


Житомирський меценат, активний громадський діяч Михайло Пухтаєвич привітав жителів Малина з Днем міста.

Він подарував 8 бронежелетів малинським військовим, які нині знаходяться у зоні АТО.

Благодійник з самого початку підтримує військових на Сході України. Йому вдалося сформувати та відправити кілька автобусів допомоги, зокрема з бронежилетами, зібрати десятки тисяч гривень для сімей загиблих бійців у зоні АТО.

Для когось Малин став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. І кожен відчуває себе частиною великої родини, нероздільної країни, яку більше 100 малинчан нині обороняє. А тут їх з нетерпінням чекають матері, батьки, діти й сини, близькі.

«Спільна біда гуртує й об’єднує, нехай Господь не допустить кровопролиття, але хоча б вісім життів можуть бути врятованими. Вірю, що попри усі негаразди запанує мир, хай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожному серці малинчан», - привітав з Днем міста Михайло Пухтаєвич.

Малин - не можна не любити. Тут особлива атмосфера, мальовничі краєвиди, це місто Древлянського князівства, місто історії та культури, яке потрібно далі робити кращим, заможнішим, привабливішим.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.23 15:43 -
Наливайко (24)
0 0
мєценатам закони не писані http://zhitomir-online.com/2014/07/25/deputat-pukhtayevych-porushuye-zakon-i-parkuyetsya-na-pishokhidniy-mykhaylivskiy.html
ї
Відповісти
2014.09.23 13:19 -
Андрійович (20)
0 0
http://zt-rada.gov.ua/pages/p3224 тут кажуть, що він найактивніший депутат, меценат, який надає постійно благодійну допомогу. А до Малина він яким боком?
Відповісти
2014.09.23 11:04 -
Григорій Шитюк (16)
2 0
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/2014/09/19/%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8/
подивіться, як ту ж саму подію висвітлила команда іншого кандидата у депутати...
Відповісти
2014.09.23 13:22 -
Андрійович (21)
0 0
переливання води з пустого в порожнє. Він шо - кандидат?
Відповісти
2014.09.23 11:10 -
Valentin (18)
1 0
)))) хе-хе
На виборах всі методи згодяться
Відповісти
2014.09.22 20:20 -
Місцевий (14)
0 0
Я особисто бачив як Паляновський заносив ще 7 бронежилетів ніс до міськради.
Відповісти
2014.09.23 12:03 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
Слухай, Місцевий, не один мєстний не напише пАлЯновський ))))
Відповісти
2014.09.23 11:07 -
Valentin (17)
1 0
Як ти їх порахував? Він що по 1 носив і бігав туди-сюди, а ти рахував? Да і при чому Поліновський до лисого? В Поліновського своя агітація
Відповісти
2014.09.22 18:00 -
КотВаська (6)
2 0
Хочем мати бублика - голосуй за Дзюблика!
Голоснеш за Литвина - не получиш ні хрєна.
Знає навіть немовля про продажність Журавля!
А особа Пухтаєвича - чорна, як кадрат Малєвіча
Відповісти
2014.09.22 19:34 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
Братело, а шо це ти там робиш? Наче якимсь неподобством займаєшся.... на публіці
Відповісти
2014.09.22 19:48 -
КотВаська (12)
0 0
та хрен його знає, то Муська фоткала. Я тоді так набухався, шо й не знаю, шо робив
Відповісти
2014.09.22 19:58 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Зараз прийде ФЕ і скаже: Звіринець!!! )))
Але він сюди зарікся...
А я, Васька, вже недостаю, пузо мішає.
Відповісти
2014.09.22 17:46 -
Малинський (5)
0 0
ну а чого ти не подарував 7 і 8? Хто тобі не давав?Хто?Ти взагалі за кого, за що?Протьи кого і чого?
Відповісти
2014.09.22 18:47 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
так а все таки, де ж решта 7 чи 8...?
я вже виріс з того віку щоб волати за когось чи проти когось на чергових виборах.
хочеш тебе пропіарю...? грамотно, щоб люди не сміялися...тільки не безкоштовно.
я за порядність, за здоровий глузд, за цивілізоване суспільство.
я проти відвертої і нахабної брехні, я проти брудних політтехнологій, я проти того, що в народі називають "бидляцтво".
Відповісти
2014.09.23 15:03 -
Малинський (22)
0 -1
так чого ж так журавскго захищав? За гроші чи за савєтский союз
Відповісти
2014.09.23 20:49 -
Григорій Шитюк (25)
0 0
так, давай по порядку. я Журавського захищав чи дурнів носом у їхнє лайно тикав?
да мені начхати на призвіще, але якщо це тупо і недолуго - я буду називати речі своїми іменами, будь то Журавський, Сацюк чи Папа Римський.
що поганого зробив Журавський, що допоміг дитсадкам з білизною? за бронежилети треба дякувати, а за постіль чи дитячі майданчики не варто подяки...? знаєш, при всій повазі, але подібна позиція, як мінимум - подвійні стандарти, як максимум - лицемірство!
якщо ти мене звинувачуєш у продажності (як доречі і Журавського) - доведи. сказав А, кажи Б! або визнай що був не правий. все інше - бла-бла-бла... і не варто уваги, аби гаяти час. бо мені ніхто не платить за те щоб тут комусь мізки вправляти.
Відповісти
2014.09.22 17:45 -
Малинський (4)
0 -1
а то шо це свято дня міста-тобі нічого не каже?
Відповісти
2014.09.22 18:40 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
ну а при чому тут "самий розпрекрасний кандидат" з допомогою воінам до Дня міста? хто заважав передати бронежелети, коли Піковський на Донеччину їздив, чи Поліновський... обов"язково зі сцени, перед об"єктивами?
іще раз повторюсь: при чому у матеріалі про кандидата в нардепи фото малинчан, котрі сном-духом не знали що приїде якийсь кандидат? люди сидять і слухають концерт, а винахідливі піарники подають це як массову підтримку свого кандидата! ПРОТИВНО, ви шановні вже геть людей (виборців) ні за що не маєте... аби перед штабом нагорі відрапортувати!
Відповісти
2014.09.23 15:08 -
Малинський (23)
0 0
якби виборці не клювали на кильку гречку і сахар той рахувались, а поповоду рапорта-то я тебе бачу на "ковріку" з отчєтом перед дядьой за 200, ні за 100 грн!
Відповісти
2014.09.23 21:10 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
покажи хоч один папірець, де я за кільку/гречку/цукор чи 200/100грн розписувався.
не вигадуй, а розкажи всім популярно, на які "коврики" я "ходжу", які "отчєти" подаю...
якщо ти маєш підстави когось у чомусь звинувачувати - доведи, привселюдно. не можеш довести - не звинувачуй. розумієш, вибори - як вагітність, все пройде, а нам у одному місті далі жити (воно дуже маленьке), людям в очі дивитись. синдром "революціонера" мабуть дуже заразний, але я так підозрюю що невиліковний. :)
таке враження, що виборче лайно заповнило не тільки мас.медіа, а й мізки у людей. куди подівся здоровий глузд, елементарна логіка та порядність?
Відповісти
2014.09.22 17:44 -
Малинський (3)
0 0
ну да всі к-зли а ти хороший Гриша, а ще Журавский ну дуже прекрасний кандидат-голосуй...
Відповісти
2014.09.22 18:57 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
ти не проти, якщо я без чийогось дозволу розберусь, за кого мені голосувати?
з 18 років нікого не питав, а тепер і слухати нікого не збираюсь. :)

розумієш, я вже вийшов з того віку, коли мене хвилювало, що про мене думають інші... мабуть нехай вже решта переживають, що про них думаю я.
Відповісти
2014.09.22 19:31 -
Кіт Мармиза (10)
1 0
Да, Грішка, знов ГромкоМалінський наїхав? От читаю і тебе, і його... Про шо ти торочиш понятно. А от путєводную звєзду Малінського не уловлю...
Відповісти
2014.09.22 22:13 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
мабуть людина хоче щоб усе було зрозуміло... ну, на кшалт "хто не з нами - той проти нас". а я наївно так (майже по-дитячому) намагаюсь пояснити, що я сам по собі... і здогадуюсь чого коштують всі ці кандидати разом узяті.
в мене просто визиває обурення, коли люди прийшли на урочистості з нагоди святкування Дня Малина, а іх - раз, і в масовку своєму кандидату записали... дешево, не професійно і не по-людськи.
Відповісти
2014.09.22 16:06 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
це просто "піпєц"! шановні, та ви подуріли вже з цими виборами? іще мабуть ні один піарщик на моїй пам"яті так не перегинав палку!
до чого тут капела бандуристів? до чого всі ці люди у залі, що прийшли до БК на урочисте зібрання з нагоди Дня міста Малина? до чого всі ці фото??? і до речі, я (як і всі в залі) бачив один бронежилет - в руках у Шостака... а де фото інших шести? :)
Відповісти