Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Житомиряни з початку року витратили на нові авто 17 млн доларів

11.09.2013
Малин

Чорнобильське питання: у Малині Координаційна рада збирає громаду


14 вересня о 13.00 год. у приміщенні Районного будинку культури відбудеться зібрання жителів м. Малин та Малинського району про недопущення перегляду питання, щодо статусу території міста Малина та району, як зони посиленого радіологічного контролю.

Не будь байдужим до свого майбутнього !!!

На зібрання запрошуються депутати Верховної Ради України , обласної, районної, міської і сільських рад, та всі небайдужі громадяни Малинщини.

Зібрання проводиться за ініціативи Координаційної ради громадсько–політичних організацій: ВО «Свобода» (Федоренко В.М), «УДАР» Віталія Кличка, (Литвиненко В. М.), УНП (Українська народна партія) (Дмитренко Я. А.), ГП «Пора» ( Савох А. А.), УНА-УНСО (Семенів О. М), Малинського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів (Грищенко О. Д), ГО Всеукраїнське об’єднання «Легіон честі» (Федоренко В. М.), ГО «Спільна справа» (Дмитренко Я.А.)

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.09.19 15:02 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Не будемо витрачати час на клініку "Николая"!
Відповісти
2013.09.17 18:17 -
(8)
2 0
Если ставать в позицию-опозицию "А баба яга против!" и заниматься постоянным самовосхвалением своих не всегда заметных дел, то это значит быть общественно полезным?
Одно брюзжание слюной.
В Инкогнито не вижу ничего плохого. Часто это признак здравого ума чем боязнь.
Відповісти
2013.09.17 15:04 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Такі віртуальні "герої" "Николаї" в реальності ходять в памперсах , бояться любого "шороху" та колотяться при реальному контакті зі мною .
Так просто забруднюють повітря та безрезультатно намагаються шкодити добрим справам , бо самі нікчеми.
Відповісти
2013.09.17 14:46 -
Віталій Філоненко (6)
0 -1
"Назначенная" опозиція не може взагалі навіть словом опозиція називатись .
А якщо ви "николай" такий руский то на вокзал і до Москви . Там є назначенная опозиція .
Відповісти
2013.09.19 01:13 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
вельмишановний, це право людини, якою мовою спілкуватися. ми не у державній установі спілкуємося, отож давайте кожен буде вирішувати це питання для себе самостійно.
я поважаю Ваше сумління щодо захисту рідної мови, але й Ви, в свою чергу повинні поважати основний закон держави. не треба перегинати палку - це не веде до взаємопорозуміння.
Відповісти
2013.09.17 14:41 -
Віталій Філоненко (5)
0 0
Федоренко не тільки два в одному , а значно більше і ми громада вдячні за його більш ніж тридцятирічну громадську активність .
Хтось з тваринним споживацьким розумом будучи суспільним "ленивцем" хоче проти цього суспільного бійця щось заявляти . Сором вам невідомий "Николай" !
Відповісти
2013.09.12 23:32 -
(1)
1 0
Что по этому поводу думают немногочисленные жители этого сайта? Это собрание что-то решит, или это пиар тех кто не у руля? Сплошные председатели. Федоренко - 2 в одном, Дмитренко - 2 в одном.
Відповісти
2013.09.12 23:37 -
(2)
0 0
Да, и где же оппозиция официально назначенная. Они уже не с массами?
Відповісти
2013.09.16 11:32 -
Ярослав (3)
0 0
Шановний Микола це не піар а обговорення наболівшого як що вам байдуже на майбутне дітей які тут проживають то про що можна говорити . І до чого тут 2 в одному
Відповісти
2013.09.16 12:14 -
(4)
2 0
Вы не хотите, чтобы сияло солнце??? - ответ очевиден. Подписаться под протестом больше толку, чем прийти и повозмущаться в ДК. Если была какая то программа собрания, кроме как просто повозмущаться, то почему не опубликовали? А так скромное приглашение на фоне громогласного списка руководителей! К этому списку нужно как минимум два абзаца полезной информации. А как посмотреть на то, что в скромном на события Малине одна сила организовала их несколько ОДНОВРЕМЕННО?
2 в одном? Всегда обращает на себя внимание когда один человек сидит на двух стульях. Организовывать организации и ставать их руководителем дело не хитрое...
Там Грищенко со своими пенсионерами больше шороху наделает, чем остальные вместе взятые.
Відповісти