Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.06.2014
Малин

Депутат-свободівець пропонує звернутись до міністра оборони


Голова Малинської районної організації ВО «Свобода», депутат міськради Микола Поліновський звернувся у мерію з проханням зібрати позачергову сесію міської ради для прийняття звернення до в.о. Міністра оборони України М.В. Коваля стосовно ротації військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Микола Леонідович впевнений, що слід підтримати рідних хлопців і посприяти у поверненні додому тих військових, котрі були мобілізовані три місяці тому і більше.


В.о. міського голови Шостаку О.Г.

депутата Малинськоїміської ради
від ВО «Свобода»Поліновського М.Л. 


Депутатське звернення

Шановний Олексію Григоровичу!

У зв’язку зі зверненням виборців, рідних військовослужбовців, які беруть участь в АТО, прошу провести позачергову сесію міської ради для вирішення термінового питання — направлення звернення Малинської міської ради до в.о. Міністра оборони України М.В. Коваля щодо проведення ротації військовослужбовців 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади і виведення військових-малинчан, яких призвано по мобілізації 90 і більше днів тому.
Хлопці несуть службу у гарячих точках, де щодня йдуть запеклі бої.

Під час антитерористичної операції проявили героїзм та мужність. Готові нести службу і надалі, але потребують перепочинку. Вдома у багатьох малолітні діти, яким потрібна увага та батьківська підтримка. Є сім’ї, у яких мобілізований був єдиним годувальником, а тому тепер родина живе у великій скруті.

Виникають проблеми із кредитними зобов’язаннями — банки не завжди йдуть назустріч рідним військових, які не мають фінансової можливості погашати кредити, що взяли до призову військові.

Десантники, ризикуючи життям, виконують свій обов’язок перед державою, проте сьогодні держава не в змозі подбати про їхні сім’ї. Тому наполегливо просимо піти назустріч проханню батьків, дружин та дітей військовослужбовців та повернути їх додому, відправивши на заміну їм інших військовозобов’язаних.

24.06.2014      М.Л. Поліновський.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.05 11:22 -
Valentin (8)
0 0
А хай би й поїхав, і Кнура лисого-вусатого з собою взяв солдатів навчати і тренувати
Відповісти
2014.08.05 08:19 -
Василь Федоренко (7)
0 0
У нього для "захисту" є навіть відома вже всім каска.
Людина , як заявляє , патріот , не питущий , не палить , не хворіє , має по його "словам" добрий "досвід", а головне золотий мобілізаційний вік !
Куди дивиться військомат ? Такого богатиря не мобілізує !
Відповісти
2014.06.30 01:41 -
Александр Сергеевич (5)
0 -2
Ребята ,сами желали новой власти и вступление в ЕС.Теперь смотрите как 30 каналов врут ВАМ про все,как ребят обманули и как свой же народ воюет против своего народа,как весь украинский народ поссорили с русским!!!И это все работа Америки и Порошенко эта пешка которая поставлена Америкой!!!Все будет намного хуже!!!Стыдно за народ который ведется на свои СМИ,то что терористы на Востоке Украины!!!Их там никогда не было и воюет свой народ против своего!!СТЫД
Відповісти
2014.06.30 03:28 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
Александр Сергеевич, голубчик... не читайте кремлёвскую прессу перед обедом - очень неблагоприятно воздействует на пищеварение! :)))
да, уважаемый оппонент - я и миллионы таких как я в Украине "желали новой власти и вступления в ЕС", да мы действительно сегодня ненавидим русских, за то, что они ведут войну с нами на нашей, украинской земле! с грузинами в Абхазии, с чеченцами в Ичкерии... а был ещё Афганистан, Чехия в 68м, за что же вас любить...? за то что вы повторяя мантру о том, какая плохая Америка в духе кровожадной сталинской политики хотите вершить судьбы мира? а кто вы такие, да грёбаные америкасы под предводительством местных евреев больше нация, чем вы - стадо русскоязычных баранов под кнутом Путина, гордо именующие себя россиянами...
довольно, Александр Сергеевич, вы эти сказки рассказывайте ростовским пионЭрам, которые в них хоть чуточку верят... и не лезьте пожалуйста к нам со своей "братской любовью" - тошнит уже, наведите порядок в своей стране! уважаемый, вы не на тот ресурс забрели - не найдёте здесь единомышленников, и даже сочувствующих.
Відповісти
2014.06.25 17:11 -
Малинський (4)
0 0
Мой вывод-Любой повод для пиара! А где тогда реальная работа? Ну да, есть плюсы в признании ошибок - гараж на детской площадке прекратили строить (сначала власть разрешает устанавливать временную конструкцию на детской площадке!, а потом удивляются что появляются фундаменты с капитальным строительством!!, а где же градостроительство, решение депутатов, исполнительная власть, все молчали до окопов? Как можно дать разрешение на установку временной конструкции гаража на детской площадке!?) Как? Действительно, не об этом
Теперь и в плане данной темы есть возможность реальной помощи, а не поднятия рейтинга на общем государственном горе. Нужно понимать- Вся система допустила такую ситуацию в стране и каждый к этом в каком то плане причастен-может что то в свое время не доделал?, или необъективно оценил риски от осуществленных дел. Не было бы никакой войны!, если бы депутаты не продавали страну, не торговали человеческими судьбами. Вот и имеем то что имеем. Думайте каждый-что ХОРОШЕГО сделать для европейского будущего, для выхода из этой страшной ситуации!
Відповісти
2014.06.25 12:32 -
Наливайко (3)
0 0
Поліновський, покажи приклад, поїдь выйськовослужбовцем в зону операції АТО, достатньо піаритись.
Відповісти
2014.06.24 23:35 -
робер артуа (1)
1 0
Микола не займайся саботажем.
Відповісти
2014.06.25 08:01 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Для депутатів оголошуємо збір зеленки та пургену !
Піар є , а ні одного питання чи проблеми міста за 2 роки !
Відповісти