Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

4.09.2015
Малин

Фальшстарт: 2 вересня у владних кабінетах Малинського району розпочалася виборча кампанія. Урочисто!


"В першу неділю вересня згідно Указу Президента відзначається що? День підприємця!".... Такими словами 2 вересня Володимир Литвиненко розпочав зустріч керівників району з підприємцями.

Якщо ви не любитель перегляду урочистих вітань, то можете переглядати відео з 20 хвилини, де вам підкажуть хто повинен бути мером Малина, і хто має бути депутатом обласної ради.

 Приємного перегляду. І не ломайте голову, а слухайте за кого голосувати. Ліс і камінь - це все наше, народне.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.09 07:53 -
Gretchen (7)
0 0
А за кого не соромно? Шостака? Противня? Федоренка?...... Взагалі Малину не щастить на толкового мера, нажаль.
Відповісти
2015.09.09 08:49 -
Олег Антонюк (10)
1 0
І взагалі що ваш метелик зробив для району? Щось змінилося на краще? те, що було зроблено, все завдяки Журавському
Відповісти
2015.09.09 08:48 -
Олег Антонюк (9)
0 0
А Федоренко тут з якого боку? Він що коли-небудь при владі був?
Відповісти
2015.09.09 13:06 -
Valentin (11)
1 0
У нього свій віртуальний уряд)
Відповісти
2015.09.05 14:32 -
Наливайко (6)
1 0
Соромно буде за малинчан, коли переможе метелик
Відповісти
2015.09.09 08:38 -
Глєбович (8)
0 0
Може хоч добереться до наших сральніків біля цегельного, голопузівці, аеродрому і наведе порядок, а не одну вулицю грушевського та площу вся комунальна рать буде "відмивати"бюджетні гроші.
Відповісти
2015.09.05 08:38 -
Ярослав (5)
0 0
Жополизи скільки метелик заплатив!!! де він був до Майдану де гинув цвіт Нації!!! що він зробів розкрадав дбав про свій карман. нічого люди ще прознаються про нього до виборів!!!
Відповісти
2015.09.04 17:53 -
Anton (3)
0 0
Ага, такий Савченко чесний шо капец, і дітям кварири в Києві купив за заробітню плату і машину норм таку...
Відповісти
2015.09.04 18:10 -
маргарита (4)
1 0
та всі там сама скромність і чесність ))))))
Відповісти
2015.09.04 17:35 -
маргарита (2)
0 0
Ти бааа! Які люди !!!!!! перед Новим роком Левковця відправили з такою помпою на заслужений відпочинок , а він знову на арені міста ..... І як давно? не відпочиваеться йому .
Відповісти
2015.09.04 13:02 -
Ольга Гура (1)
1 0
Сподобалося порівняння з велосипедом. Хоча в дійсності у голову приходить порівняння з чемоданом без ручки. Ручку (підприємців) можна приладнати до будь-чого, і користь від неї буде, а от чемодан без ручки - тільки набити старим мотлохом і сховати у дальній куток. :)
Да, хто хоч раз побував при владі - сам вже ніколи від неї не відмовиться. Виняток складають лише дійсно професійні талановиті управлінці, їм - завжди респект.
Відповісти