Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

23.05.2014
Малин

Федоренко vs Поліновський. В Житомирі дали оцінку...


Житомирська обласна організація ВО «Свобода» розглянула протокол №2 від Малинської міської організації ВО «Свобода» та визнала його не легітимним через низку порушень.

По-перше, в протоколі зазначена кількість присутніх членів малинської свободи – 12, однак проголосували 16, що є неможливим.

По-друге, міська органзація ВО «Свобода» не має повноважень для ліквідації рішень конференції від 01.12.2012 (Протокол №5), а також виключення з лав партії відповідно до п.2.7 «Членство у ВО «Свобода» припиняється: за власним бажанням, на підставі письмової заяви члена партії; за рішенням Політради ВО «Свобода», Політвиконкому ВО «Свобода» або З’їзду ВО «Свобода» за порушення Статуту ВО «Свобода» та інших партійних норм, затверджених З'їздом ВО «Свобода» чи Політрадою ВО «Свобода»».

Враховуючи те, що Микола Поліновський являється головою Малинської районної організації ВО «Свобода», то його повноваження припиняє лише голова ВО «Свобода», що передбачає п.4.13 «Голова ВО «Свобода»: зупиняє, припиняє повноваження та знімає з посад керівників місцевих організацій ВО «Свобода» та їхніх органів, якщо їхня діяльність, чи бездіяльність, суперечить Статуту ВО «Свобода», Програмі ВО «Свобода» та чинному законодавству України, або за власним бажаням; погоджує призначення та звільнення голів районних, міських обласного значення партійних організацій».

Заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Максим Вілівчук прокоментував конфлікт між Василем Федоренком і Миколою Поліновським:

«Федоренко не мав права згідно чинного статуту партії ВО «Свобода» виключати голову районної організації Миколу Поліновського. Він є діючим та активним членом ВО «Свобода», а щодо дій керівника міського осередку Малина Василя Федоренка, то після проведення обласного комітету буде надано оцінку його діяльності».

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.29 10:35 -
Василь Федоренко (64)
0 -1
За середу , 28.05.2014 року, у своєму «Малинському Брехунці» , український ненависник і ворог українців Іван Вознюк знову проти мене надрукував образи та брехню. Він назвав мене психом , набрехав що ми є осередком хоче згідно березневої реєстрації ще 2009 року ми є міською організацією з правом юридичної особи ,окремо діючою від віртуально діючої , без єдиного зареєстрованого осередку, районки бютівського диверсанта , брехуна і шахрая Миколи Поліновського.
Той же Максим Вілівчук (новий заступник в ЖОО С.Кізіна) і нова прес-секретарка відмежовуються від провокативної , брудної інформації надрукованій на «ІнфоМалин»,та в «Брехунцю» смердючого брехуна з яким не борються тільки тому щоб не запаскудити себе , а він це використовує.
Загальні збори ліквідували власне рішення від 1.12.212 року про прийом М.Поліновського в ряди організації за порушення Статуту партії ,Програми партії , а головне Дисциплінарного Статуту.
Це я офіційно , через свою довірливість , провів рішення районнки про обрання М,Поліновського і забравши печатку у колишнього голови РО М.Тужика віддав М.поліновському в надії що він маючі транспорт розбудує районку . Але не тут то було ! Не такі у нього плани Барбароса !
В зв`язку з тим що він на папері голова реально неіснуючої райони , ми згідно Статуту подали протокол і офіційне звернення про його остаточне виключення з партії до Політради партії.
В переписці після провокації на «ІнфоМалин» голова партії мені написав що надав доручення Партійному Суду і після виборів по ситуації буде розбірка.
Але Малинські антисвободівці не можуть вийти з приступу сказу і все далі на всю силу брехні та ніби обізнанності навіть з нашим статутом намагаються допомогти диверсанту Поліновському.
Ото ж подобається їм як він вдало «працював» на усіх підприємствах і в організаціях . Мабуть як у «Свободі» , одне для нього не зовсім на руку , бо немає тут що «охороняти» а і відповідно вкрасти !
Всі прес-релізи ЖОО завжди перекидаються на електронки керівників організацій та друкуються на обласному сайті , а тут нічого.
Така картинка відкривається ніби що все це є паскудство Поліновського якого підтримує власник цього сайту Нечипоренко та нафталіновий Вознюк.
Мету всі розуміють ! Миколка з віртуальної районки вже хоче перескочити на посаду голови міської «Свободи». Надіючись що він допече свободівців і вони колективно всі вийдуть з партії , а він слідом в склад впише трьох своїх БМП («Бойові Машини Поліновського , що правда бездіяльні) та вони висунуть його в кандидати на посаду Мера!
Оце так буде мер ! Мерію знесе поставить цирк і стане директором ! Клоуни , ілюзіоністи , кидали,шулери залишать від нещасного бюджету тільки пустий мішок та голих і голодних бюджетників і спровокують революцію гідності в пасивному , депресивному , суєцидному Малині.

Голова Малинської міської партійної організації ВО «Свобода»
(держ.свідоцтво №387 від 23.03.2009 року)

Василь Федоренко
Відповісти
2014.05.30 20:25 -
Enej (65)
1 0
Недовго, Ваську, бути тобі головою))) Ото дива - виходить міська організація не є осередком обласної))) А скільки створених осередків має міська організація?
Відповісти
2014.05.26 23:20 -
Василь Федоренко (63)
0 -1
Тут деякі "публічні" підпільники радять як Свободі діяти .
Кіндрати чи вам ,тим хто боїться світла ,щось нам радити ?
Відповісти
2014.05.26 23:05 -
Кіт Мармиза (61)
4 0
Василь, тебе шо держали в замкнутом пространстві? Ця новина вже десь загубилась шо й не найдеш, а тут Вася гульк!!! і сім чи вісім коментарів подряд! От любиш ти з розумною людиною поговорити!!!
Відповісти
2014.05.24 22:35 -
Юрій Смалюк (31)
0 -1
Вважаю недолугі коментарі анонімів Bad_boy Anton,Enej та ін.не заслуговують навіть на обговорення,адже ми не знаємо хто за ними криється: якісь зелені хлопчаки,які тільки но відірвались від маминої спідниці,чи провокатори з минулої влади,а може ображені червоні комуністи-реваншисти,чи може бувші чиновники...Цей список можна продовжєувати.Перш ніж когось критикувати потрібно показати що сам зробив,на що здатен і які в тебе здобудки в розбудові будь-якої організації - чи то політичної партії,чи громадської організації і т.д. А так голослівно "із-за рогу" звинувачувати людей,критикувати їх роботу голосом ні від кого- це вищий прояв боягузства.Аноніми,звертаюсь до усіх вас-якщо це не так,то напишіть свої справжні імена.І тільки після цього з вами можна про щось дискутувати.В іншому випадку позатикайте свої смердючі пельки.
Відповісти
2014.05.25 10:43 -
антиХам (52)
1 0
п. Юрію, не переймайте риторики п. Василя. Доводьте аргументовано, емоційно, з гумором, але БЕЗ ХАМСТВА. Як Ви підмітили на цьому сайті ХАМСТВО з’являється тільки тоді, коли п. ВАсиль когось першим обізве, А далі - пішло-поїхало
Відповісти
2014.05.26 22:46 -
Василь Федоренко (60)
0 -1
АнтиХам, то це ми Хами а ви толерасти .
Ви я бачу на тільки не адекватні що навіть і тут продукуєте гуманоїдні звинувачення.
Може ви з числа тих 144 тисяч гуманоїдів ? Ну така собі малинська "ячєйка" !
Ті з ніками а ті з позивними !
Відповісти
2014.05.25 00:04 -
Enej (42)
1 0
Ну вважай собі))))
Відповісти
2014.05.24 23:30 -
Anton Bad_boy (37)
1 0
І що тебе так образило? Правда очі коле?
Відповісти
2014.05.24 23:55 -
Юрій Смалюк (40)
0 -1
Мене ніхто не ображав.Повторюю для тугодумів- з анонімами не може бути ніякої дискусії.Все.Крапка
Відповісти
2014.05.25 00:04 -
Enej (43)
1 0
Хто тебе змушує, хлопче?
Відповісти
2014.05.25 00:16 -
Юрій Смалюк (49)
0 -1
Мене , дядьку (діду), ніхто не змушує.Ця рекомендація не для тебе,а для тих,хто не ховається за придуманими іменами.Це стосується не таких як ти- боягузів,які тільки й можуть гавкати,заховавшись за маскою аноніма.Чого боїшся вказати своє істинне ім"я? Зараз не 37 рік- чорний ворон не приїде.Яка причина такої анонімності?
Відповісти
2014.05.25 08:51 -
Кіт Мармиза (51)
2 0
Причина, Юрко, одна, і така кругленька, як я. Це -ФЕ. У нього принцип один, хто не ЗІ МНОЮ той ПРОТИ НАС!!! Тиж почитай коментарі свого собрата. Політика політикою а копирсатись в чужом більї це гидко (а скілєтов в шафі в кожного є!) Так шо не туліть до того ФЕ не Свободу не націоналізм з патріотизмом. Розумне в його словах завжди було, але то ложка меду в бочці какашок!
От ти, Юрко, не зо всім соглашаєшся з Федоренком? Але не пишеш під кожним його коментарем "поправки", а кажеш так вилизано, що він трошки гарячкує.
От як ти кричиш в пространство, та ще й від власного імені, - "позатикайте свої смердючі пельки" то це тебе робить більш героїчним-патріотичним?
А причини анонімності бувають й інші, але не такі жирненькі...
І то шо я анонім суті не міняє
Відповісти
2014.05.25 10:47 -
антиХам (53)
2 0
100%. Ох і мудрий наш котик
Відповісти
2014.05.24 20:53 -
Anton Bad_boy (27)
1 0
Дати оцінку діям Федоренка треба було ще років 5 тому, тоді сьогодні мали б у Малині не 12 свободівців, а принаймні сотню. Молодь вірить в Тягнибока, але під крило Федоренка не піде. Від керівництва партії залежить майбутнє малинської "Свободи". Залишать Федоренка у своїх рядах — «Свободи» в Малині не буде. Призначать нового керівника — молодого і достойного — тоді можна розраховувати на активність «Свободи» і реальні справи. Шкода, але сьогодні в міській «Свободі» диванні чоловічки, не здатні на жодні активні дії
Відповісти
2014.05.24 22:39 -
Малинський (32)
0 -1
Агов! Свобода з Пполіновським? Це щось нереальне та несумісне, оголосіть список-хто його особисто підтримує? Крім Малинських новин...
Відповісти
2014.05.24 23:20 -
Anton Bad_boy (34)
1 0
dj
Відповісти
2014.05.24 23:23 -
Anton Bad_boy (35)
1 0
А що "Малинські новини" підтримують Поліновського? Вперше чую. А от інших знаю, тільки, вибачте, список оголошувати будем не тут і не вам. І до чого тут Поліновський. В коменті я писав про міську "Свободу"
Відповісти
2014.05.24 23:48 -
Малинський (38)
0 -1
Розумію, список потрібно сформувати
Відповісти
2014.05.24 19:55 -
Олег Антонюк (26)
1 0
Яубим Полыновсвький рвався до влади — був би вже голою РДА. А він відмовився, хоча його кандидатура була вже практично завтерджена зверху. Так що твої обвинуваченняі, Малинвський, безпідставні. А щодо фотомоделі, то у кожному своє. На мою думку, більшість його опонентів, у тому числі Федоренко, йому просто заздрять. Звідси стільки агресії. Самим у житті нічого не вдається, то кидають дерьмо в тих, хто йде попереду. Ото і всього
Відповісти
2014.05.26 22:41 -
Василь Федоренко (59)
1 0
Полыновський як завжди бреше!
До цього бютывського диверсанта я бачу вже і сепаратики з божевільні підключаються . Весело !
Відповісти
2014.05.24 22:56 -
Малинський (33)
0 0
Олег, я в нікого і ніколи нічого не кидав, вам померещився ЗОРЕПАД, але коли головним завданням- попасти в кадр, нічого при цьому не роблячи в цій справі-вибачте... Це як називається? Замальовка для альбому? Байдуже яка партія-важливі конкретні кроки і результат. Підтримати-це результат конкретної роботи, а не так ось вискочити і бути широко розрекламованим. Якщо вся партія Свободи будується на такому дешевому піарі-то грош вам ціна, Або ви просто знищуєте рейтинг. Хотілось би щоб і Кізін почув ці слова. Свобода зовсім не так виглядає, як вам здається.
Відповісти
2014.05.26 23:13 -
Василь Федоренко (62)
0 -1
Причому до Свободи Антонюки ,Енеї , інші тролі , брехуни і провокатори.
Таких в моїй міській організації немає . У Поліновського - у районній тільки він є одноосібний член,голова і ні одного осередка .
Зверніться за інформацією до держреєстратора і не несіть брехню , бо не дивлячись на вашу недорозвиненість ви будете карані . Карма!
Відповісти
2014.05.30 20:27 -
Enej (66)
1 0
А скільки осередків у міській? Де норма закону, яка примушує створювати осередки?
Відповісти
2014.05.24 16:38 -
Малинський (21)
1 -1
Я не захищаю Федоренка, але чому Поліновський мечеться аби тільки засвітитись, вже кажуть-он фотомодель пішла, в Малині на пустому місці політичний рейтинг не побудуєш, а де реальні справи? Як до влади хочеться-то вже зрозумів. Але порожні слова без діла та фотографії біля чужих справ-НЕ ПОКАТИТ
Відповісти
2014.05.24 17:23 -
(22)
2 -1
А при чем Полиновский? Здесь констатация факта, что все малинские свободовци не знают внутренних партийных документов и не имеют определенных полномочий. С таким успехом можна и Кизина исключить. И такие моменты в протоколе как 12/16 это что?!
Відповісти
2014.05.24 23:51 -
Малинський (39)
0 -1
ну чого ви, ну виправлять помилку, тай все!
Відповісти
2014.05.24 19:09 -
Юрій Смалюк (25)
0 -1
Такі моменти в протоколі,як 12/16-простісінька технічна помилка,яка зараз вже не має значення.Процес пішов і йому буде логічне завершення.Наберіться терпіння.
Відповісти
2014.05.25 00:11 -
Enej (46)
1 0
А де в статуті про виключення місцевими організаціями? Чи не читав? за порушення статуту треба звільняти всіх, хто голосував за це дебільне рішення.
Відповісти
2014.05.26 22:36 -
Василь Федоренко (58)
0 -1
Еней , це ти про статут в своїй печері ?
Відповісти
2014.05.30 20:28 -
Enej (67)
1 0
Це я про Статут, якого ти не читав.
Відповісти
2014.05.24 21:00 -
Anton Bad_boy (28)
2 0
Логічне завершення — це виключення з партії Федоренка. Це брудна постать, яка не викликає поваги у малинчан. Він не гідний посади керівника організації. Так вважаю не я один. Ми створимо нову організацію, за яку Тягнибок не червонітиме
Відповісти
2014.05.26 22:34 -
Василь Федоренко (57)
0 -1
Миколка ти рузбудуй те на що тебе поставили .
Результат - повний нуль.
Одна брехня і клоунада ! Тобі в автопарку на дільниці не на те місце клоуну потрібно поцепити було пов`язку !
Ото вже хто бачив отримав той отримав нову порцію та "наржався" (твоє слівце!).
Відповісти
2014.05.25 00:07 -
Enej (44)
1 0
Він незабаром буде звільнений - вже перейшов межу. Його й так терпіли з останнього вже три роки.
Відповісти
2014.05.24 22:13 -
Юрій Смалюк (30)
0 -1
Цікаво б було дізнатись : ми-це хто?
Відповісти
2014.05.24 23:26 -
Anton Bad_boy (36)
2 0
Ну точно не ти, Смалюк. Багато корисних справ зробив ти особисто, для прикладу, у «Легіоні честі»? Ти ж неначебто і там "засвітився"?
Відповісти
2014.05.26 22:28 -
Василь Федоренко (56)
0 -1
Юра, не звертай уваги на заздрість ущербного мавпеняти , а роби далі свою суспільнокорисну справу.
Це їх робота таке творити ! Чорти є чортами!
Відповісти
2014.05.25 00:02 -
Юрій Смалюк (41)
0 -1
Я жодного слова не писав про свої справи і не буду цього робити.А от які ж це такі корисні справи зробив особисто "поганий хлопчик Антон",щоб питати про це в інших?
Відповісти
2014.05.25 00:14 -
Anton Bad_boy (48)
1 0
Бо тобі і писать немає що, діяч.... Хоча б урну хоч одну в місті поставили чи лавочку на вулиці, а то крім низькосортних політичних дискусій ваша команда ні на що не здатна. Привіт Фе! Я бачу, Смалюк, сьогодні ти за нього
Відповісти
2014.05.26 22:22 -
Василь Федоренко (55)
0 -1
Ще один виблюдок , кий забув і не розуміє хто за що віповідає , бо простий гопстопник-невдаха
для однієї розумової клітки якого це все непідйомне !
Тому і маячня бо пітекантроп !
Відповісти
2014.05.25 00:08 -
Enej (45)
1 0
Отак: я писати не буду, а що зробив ти?)))) Дитсадок.
Відповісти
2014.05.24 12:01 -
Василь Федоренко (20)
1 -1
З Петруком ми були і є з 90-тих років друзями і націоналістами так і завжди будемо .
Ми не сваримось і рвемо стосунки , просто один більш публічний а інший хоче більше радикальності. Все інше брехня і провокації наших з Олегом ворогів та ворогів України !
Відповісти
2014.05.24 17:54 -
Enej (23)
1 -1
Петрук - націоналіст, а ти алкаш.
Відповісти
2014.05.26 22:15 -
Василь Федоренко (54)
0 -1
Нагадую що я не вживаю спиртного ! Що не скажеш про синюка Енея !
Декілька гнид на цьому сайті хочуть створити ілюзію Брехні про те що вони і є саме антигромадська , мордовладна думка яка ї вирішальною.
Там у вас ще є один комуністичний старий пердун що має цілу газету Цеківської брехні та зневаги до України і українців ! В пеклі свій язик який привариться до пекельного жару йому так і не в силі буде відірвати. Це йому не "кастінги" журналісток в кабінеті.
Ні ви є просто Малинське г........ !
Відповісти
2014.05.24 10:51 -
Василь Федоренко (13)
1 -1
Назви прізвище того хто надав тобі цю гидоту та провокацію.
Відповісти
2014.05.24 11:50 -
Василь Федоренко (18)
1 -1
Тераріум свій розшевелив , а відповіді не даєш .
Невже ви гадаєте що цим ви щось утамничені тролі, інфодиверсанти, прості брехуни, невигласи, сепаратисти , антиукраїнські підніжки щось нам реально , справедливо в чесному "бою2 можете протиставити ?
Та ні ! Тому за цим паскудством і ховаєтесь !
Відповісти
2014.05.23 23:04 -
Василь Федоренко (2)
0 -1
Ничипоренко , признайтесь , хто вам це дєрмо підкинув ?
На обласному сайті немає !
Офіційної відповіді від ЖОО та ПолітРади партії намає !
Вілівчук відхрещується !
З ким ми будемо судитись ?
Ви ніби розумна людина , а вас так підставляють , бо так ви мені все рветесь насрати за шиворот. Мабуть це дяка за те що я вашим сином займався особливо під час літньої бездоглядності.
Де та честь ?
Я скажу одне , якщо Кізін піде проти малинської "Свободи" то вона колективно саморозпуститься. Після заміни голови ЖОО Коцюбинського це єдина залишилась організація з націоналістичним корінням , а не леберастичним душком.
Ми навіть і без "Свободи" будемо з цією бандою боротись.
Є ще Всеукраїнське об`єднання "Легіон Честі" та інші радикальні партії.
Втратить партія тільки через гниду , шептуна і засланого до "Свободи" циркового стукача і диверсанта бійців , а залишиться хлопчик-шептун пісяючий біля власної оранти..
Не знаю , ящо те що ти надрукував правда , то в Малині можуть не відбутись вибори.
Телефонуюють обурені і ображені свободівці заявляючи що не підуть на роботу в день виборів до ДВК.
А не комплект ДВК - виборів немає !
Закрутив ти з своїм Поліновським "БліцКріг". Дивись щоб по вам не відрекошетило !
Відповісти
2014.05.25 05:57 -
Enej (50)
2 0
Ой блін - націоналістичне коріння))) За бабло на мітингах та маршах брало участь це коріння. І не лише з кишені Кізіна - не гребували і рейдерськими грошиками Житомирських ласощів.
Відповісти
2014.05.24 21:12 -
Олег Антонюк (29)
1 -1
То завтра на вибори можна не йти!!!!! Федот їх відмінив. Сміх та й годі. Недокомплект комісій.... Чого ви варті, свободівці, якщо через чвари погрожуєте зірвати вибори Президента в Малині. Промахнувся Тягнибок, як я подивлюсь, довіривши в Малині справу такому брутальному покидьку, поганяло якого «Один проти всіх»
Відповісти
2014.05.25 00:12 -
Enej (47)
1 0
А скільки там тих свободівців?))
Відповісти
2014.05.24 10:29 -
Володимир Нечипоренко (11)
3 0
Це відповідь обласної прес-служби на запитання: "Так виключили Поліновського чи ні?"
Не виключили, а міська організація поступила неправомірно.
Чому нема на партійному сайті?!
То це і є частина роботи будь-якої прес-служби, щоб подібна інформація туди не потрапляла. Як приказував один поважний дядько - курка й та від себе гребе...

І головне, ваші випади в мою сторону виглядають досить скромно на фоні того, що я отримую стосовно коментарів та записів залишених вами на цьому сайті.
Відповісти
2014.05.24 10:50 -
Василь Федоренко (12)
1 -1
Сидір Кізін здивований , Олег Тягнибок дав доручення Партійному суду .
Це не твоя війна і це підтверджує що ти далеко не журналіст , не аналітик , не експерт і не суддя.
Колись за тебе правильно говорили родичі тоєї першої жінки , а я їм не вірив.
Коли до клубу менший Нечипоренко ходив , то позиця у тебе була інша ( тоді для тебе Федоренко був як святий) , бо на власну дитину в тебе часу не було .
Все бабло і бізнес і нічого достойного та корисного іншим в житті !
Без образ ! Ви тут з мене навіть алкаша (крім безалкогольного пива нічого не п`ю - здоровя не позволяє та принципи) , ман`яка, бандюка , ідіота та "пусте" місце малюєте , але на ........... не ображаюсь !
Ти не на тому боці цієї боротьби між правдою та брехнею !
Відповісти
2014.05.24 11:14 -
Enej (15)
2 -1
Василю, а ти взагалі ніхто. Незабаром не будеш і членом Свободи.
Відповісти
2014.05.24 11:05 -
Володимир Нечипоренко (14)
3 0
Моветон, який непотребує відповіді. На цьому й зупинимось.
Відповісти
2014.05.24 00:28 -
Enej (4)
1 -1
Ну що, Вася, фініта ля комедія. А попереджав я тебе, просив, повідомляв... Дурак ти. Одне слово - вася)))
Відповісти
2014.05.24 01:48 -
Василь Федоренко (8)
1 -1
Фініта - це для вас , а може життя як було , є , так ікінця моїх днів буде політично і громадсько яскравим !
Щодо партій , то це група людей , де змінюються керівники ,напрямки ,ідеології ,назви .
Не партії формують і рухають людей , а навпаки !
Я на цьму не циклюсь ! Якщо людина народилась націоналістом то вона їм завжди буде , а все інше хамелеонство , кар`єризм, гріх та ганьба.Колись у С.Хмари (як він говорив) я був бойовою правою рукою , але коли я зрозумів що далі власних матеріальних інтересів цей стоматолог не бачить , то наші шляхи розійшлись.
Коли наш тюремний патріарх Левко Лук`яненко заради мандату злив секретарю ЦК ЛКСМУ Матвієнку УРП та за величезну суму пішов націоналістичною "окрасою" в список казнокрадів і тушок до Дульки то і з ним попрощався .
Головне в житті це вірність своїм принципам справедливості , честі та безкорисливості.
Все інше це Спокуса від диявола та його нікчемних маріонеток в людських шкурах !
Відповісти
2014.05.24 11:17 -
Enej (16)
1 -1
Серйозно? Перечитай свої попередні "опуси" в коментах, в фейсбуці та та власному сайті про єдину керівну та спрямовуючу силу Свободу. Пішов тоді був Петрук від тебе і був правий. Шиза в тебе, Василю.
Відповісти
2014.05.24 11:54 -
Василь Федоренко (19)
1 -1
Ми з Петруком і далі , якщо ваші очі бачать , разом !
Не від мене він пішов , а від не мене стосуючих обставин.
Та й не пішов ! Рішення організації щодо цього ще немає і можливо не буде !
Відповісти
2014.05.24 17:56 -
Enej (24)
1 -1
Та грош ціна твоїм рішенням і твоїй організації в 12 чоловік. Пропоную виключити з партії Тягнибока)
Відповісти
2014.05.31 18:31 -
Василь Федоренко (68)
0 -2
Зате для вас Великий Грош представляти себе головою організації без взагалі єдиного члена , дій та звітів по проведеній роботі !
Відповісти
2014.05.31 21:29 -
Enej (69)
2 0
Звісно, головне звіт)))) Василю, заробив трохи на виборах? Чи знову не дали грошей?
Відповісти
2014.06.01 10:50 -
Василь Федоренко (70)
0 -1
Ще з своїх приходиться платити ! Пенсію ж мені Малинські махінатори управління Малегуски велику намалювали при 38 роках стажу - аж 811 грн ( і управи на їх немає) то і роздаю лишні !
А якщо серйозно то я на виборах ніколи не заробляв , а навпаки давав підробити людям спостерігачами і членами комісій !
Цікаво , ви щосекунди брешете навіть близьким і обс.... їх ?
Чи це у вас така робота і заробіток ?
Відповісти
2014.06.01 20:41 -
Enej (71)
0 0
Знову Надька не дала нічого? Ну, вона отриала достатньо))) До речі, й посаду в ОДА має))
Відповісти
2014.05.24 02:06 -
Василь Федоренко (9)
1 -1
Опечатки :
Малось на увазі що яким ябув від народження таким і залишусь !
Життя моє яскраве політично і громадсько , може картин які викривають підлих і гнилих.
Де народжуються нові і непередбачені !
Взагалі в активному житті завжди живеш в тонусі миттєвих закономірних або революційних змін.
Краще жити воїном ніж глистом чужої дупи !
Я задоволений своїм особистм життям вічного малинського революціонера , ким мене називали Володя Студінський та покійний Валерій Марченко .
Для когось краще бабло ,майно , багатство , а для мене це прах що тягне до пекла.
Рай тільки для героїв .
Тому дія це не тільки самореалізація себе а і світу.
мене зовсім не зачіпає смород дечких паскуд на цьому сайті .
Так повинно бути !
Те що вони чмурять повернеться до них страшньою силою.
Хай подивись би навкруги і побачили падіння гідності таких як вони . Цього не змінити !
Не було б ночі ,темряви,зла,пекладла ,зрад,чорних справ , то люди не знали б дня ,світла ,добра,раю,вірності, світлих вчинків , а тобто людство б не жило , не розвивалось, погрузло б в пекельну трясовину !
Відкриті дії відкривають суть людини.
Хто гній , а хто елей !
Відповісти
2014.05.24 11:18 -
Enej (17)
1 -1
Василю, життя твоє яскраве лише для тебе - ніхто тебе не бачить.
Відповісти
2014.05.24 00:08 -
Петро Філоненко (3)
2 -1
Вася, от ти пишеш: "Телефонуюють обурені і ображені свободівці заявляючи що не підуть на роботу в день виборів до ДВК..." Ну, а далі всяку там муть гониш.

Так дай відповідь на питання, а скільки отих дзвінків було.

Вась, я не за Поліновського. Обоє - рябоє. Що ти - Хрень, що він - Редька.

А щодо кількості в організаціях, то як в тому анекдоті із серії "Чапаєв" про член і многочлен...

А твоя малинська "Свобода " - це є фук як і малинська (будь-яка політична хрень)
Відповісти
2014.05.24 01:33 -
Василь Федоренко (7)
0 -1
Нище фуку тільки ти !
Відповісти
2014.05.24 00:29 -
Петро Філоненко (5)
1 -1
О, Вась, я тут чуть ковтнув (ну, проблєми, жизнь, шури-мури, всяко-буває), от і забув уточнити, а ти знаєш анекдот "Про член і многочлен" . Ну, там же про те як Василь Михалич чи Іванич (звиняй- ковтнув... хто кому батя - не разбєрьош), одним словом Чапай шашкою по ... члену. Жесть - прищі по шкірі. Із пуцьки - зразу дві- три- чотири-десять... Геометрична політпрогресія
Відповісти
2014.05.24 02:07 -
Василь Федоренко (10)
1 -2
Проспись інфузорія !
Відповісти
2014.05.24 00:33 -
Петро Філоненко (6)
1 -1
Вася, а "пуцька" - це синонім "член", у значенні анатоміологічному, а не політичному
Відповісти
2014.05.23 19:30 -
Кіт Мармиза (1)
1 0
... продовження буде, пишуть в сєріалах.
Ой буде буде зараз!
Відповісти