Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

21.10.2014
Малин

Фестиваль у Малині за участю Ніни Матвієнко та за сприяння Павла Дзюблика


22 жовтня у Малині відбудеться фестиваль хорів ветеранів війни і праці Житомирщини «Пісня єднає націю».

У фестивалі візьме участь Герой України, народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Ніна Матвієнко.

Під час фестивалю присутні отримають змогу зустрітися з нащадками Святої Рівноапостольної Княгині Київської Ольги Богомудрої, причетної до лику святих.

Місце проведення фестивалю – Малинський районний будинок культури.

Початок фестивалю – о 16.00      Вхід - безкоштовно

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.23 20:58 -
Наливайко (5)
0 0
"Під час фестивалю присутні отримають змогу зустрітися з нащадками Святої Рівноапостольної Княгині Київської Ольги Богомудрої, причетної до лику святих." - триндець який БРЄД, нащадки, що воду заряджати будуть, як Чумак. Нашому народові тільки й хочуть підсунути перед ким преклонятися
Відповісти
2014.10.23 20:55 -
Наливайко (4)
0 0
а мені більше подобається молода матвієнчиха
Відповісти
2014.10.23 22:28 -
Зорянка. (6)
0 0
Перед ким ви приклоняєтесь ми вже зрозуміли з останнього коментаря))).
А щодо заходу, то ох і видумщик ви. Ну хто кого приклонятися закликав???Ми мали унікальну можливість доторкнутись до культури, духовності, історії...Жінка, яка стала легендою в Україні - Ніна Матвієнко- звернулася до присутніх, щоб підтримали П.Дзюблика, бо побачила в ньому люблячого чоловіка та турботливого батька, господаря в районі, який очолює, людину, якій можна довірити державні справи, його порядність, яку нині так важко знайти...Думаю, що і громадськість оцінить його щирість навіть попри ганебні закиди його конкурентів, якими зараз маячать усі можливі ЗМІ(і це після статті типу,-це найбрудніша виборча кампанія у моєму житті.Цікаво, хто ж робить її брудною, напевно брудні політики.ГАНЬБА!!!).
Відповісти
2014.10.21 23:21 -
Зорянка. (2)
0 0
І ви обов"язково приходьте на фестиваль і знайомих кличте. Ми такі обділені в культурному плані, що це жах!!!Що ми бачимо:театри, кінотеатри...нічого ми не бачимо...А це реально свято пісні та кожної душі. Хтось в коментах писав, що на наступний рік в Черняхові цього фестивалю вже не буде, а він повторюється вже чере кілька днів у Малині на численні прохання, тож не пропустіть і робіть висновки, адже Дзюблик не лише молодий талановитий політик, якому потрібна наша підтримка,а й Людина з великої літери, бо дбає і про наше духовне збагачення.
Відповісти
2014.10.21 21:33 -
Альф (1)
0 0
А от маладец Дзюблик, шо не кажіть.. Я напрімер люблю перед виборами концерти там усякі, фестивалі, данси.. От зачепила ця людина мою тонку раніму душу... так сказать до живого... Хай би уже йшов, куди він там хоче...
Відповісти
2014.10.22 22:55 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
сказала Ніна Митрофанівна, що в разі перемоги Павла Володимировича на виборах, він буде просто винен їй організувати малинчанам сольний концерт... :)
Відповісти