Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.12.2015
Малин

"Головний сайт про політиків" згадав про невиконану обіцянку Павла Дзюблика


Народний депутат України від фракції «Народного фронту» Павло Дзюблик заявляв, що на Житомирщині пройдуть рейди проти незаконної вирубки лісу, які в підсумку так і не відбулися.

Відповідну обіцянку нардепа система народного контролю «Слово і Діло» зафіксувала ще наприкінці липня.

Так, станом на 5 грудня 2015 року Павло Дзюблик у своєму виборчому окрузі не ініціював проведення рейдів проти незаконної вирубки лісу. Хоча 9 вересня інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції в Житомирській області в ході проведення рейду неподалік смт Черняхів було виявлено вантажний автомобіль з дубом. Але це єдиний випадок за весь період.

Таким чином, Павло Дзюблик не зміг виконати свою обіцянку.

Нагадаємо, 29 липня 2015 року народний депутат України Павло Дзюблик пообіцяв, що на Житомирщині пройдуть рейди проти незаконної вирубки лісу.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.12.28 14:04 -
Віктор (5)
0 0
набрехав на виборах і смється зараз з людей які його обрали отакі у нас політики брехуняри
Відповісти
2015.12.28 14:46 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
Вітьок, то що політикани наші знані брехуни - не тобою придумано... а здогадаєшся сам хто "найперше базікало" з місцевих... чи до ворожки підеш? :)))
тепер по-суті: щоб бодай у чомусь звинувачувати людину (нехай навіть публічну) - потрібно мати щось за пазухою окрім дулі (я про докази та обгрунтування отих звинуваченнь)... ти думаєш я тут за Дзюблика буду горлянку дерти? аж жодним чином, якщо є в тебе толковий компромат - давай, оприлюднимо, донесемо до виборців правду. а якщо не має - краще помовчати, не виставляти себе на посьміховисько... ти ж у політику крокуєш, а там подібні речі не прощають. от спілкуюсь з тобою безпосередньо - толковий же хлопець, поважаю твої позиції. а як напишеш тут щось - начебто хтось інший на твоїй клавіатурі тексти набирає...
Відповісти
2015.12.23 20:12 -
Ольга Гура (1)
1 0
Якщо депутат буде займатися рейдами, а не приймати закони у Верховній Раді, що буде робити екологічна інспекція? А обіцянки, згодна, треба виконувати.
Відповісти
2015.12.24 08:55 -
Volvas (2)
1 0
Абсолютно правильно. Но всем нужно, что бы за них кто то сделал работу. Где результаты рейдов этих ряженых унсовцев во главе с Семенивым? Или гавкнули ровно на столько на сколько цепь позволяет???
Відповісти
2015.12.24 11:23 -
Григорій Шитюк (3)
1 0
"ровно на столько", сколько "отстегнули на благотворительность"...
а если без иронии - Валера, жизнь то - она у человека одна, и прожить её никто не хочет на инвалидном кресле. не за что их ругать. ну, полезли хлопчики куда не надо... потом опомнились, нашли свою волонтёрскую нишу. дай им Бог здоровья и добрых дел побольше.
Відповісти
2015.12.24 18:04 -
Volvas (4)
0 0
Так вон оно шо? Если это так, Григорий, тогда я даже не знаю, что сказать. Да, вспомнил, перед штурмом облрады в 13 году Гуменюку Станиславу тоже пришли смски с угрозами. Он об этом нам сказал. Что мы могли сделать? Очень мало. Не отпускали его одного далеко, предложили ночевать не дома и т.п. Обошлось, но от дела не отказались. А так, короче, переводите форум на обсуждение проблем хромых собак, это как раз для Вас. И поговорили и по умничали и по морде никто не даст. С вами в разведку никто не пойдёт.
Відповісти